Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Lechia Arsenal Gdansk :)

strona 1/1

7 lipca 2006, 21:36 / piątek
No to mamy Arsenal na Traugutta! Powinnismy dodac armate do herbu i jechane, kto podejdzie to walimy z mozdzieza!

A My Swoje!!!
7 lipca 2006, 21:50 / piątek
To teraz możemy się nazywać "Kanonierami" :))
7 lipca 2006, 22:23 / piątek
Jeśli nasi napastnicy będą strzelać jak na zwołanie nie mam nic przeciwko gdańskim kanonierom. :)

A na armacie, która znajdowałaby się ewentualnie w herbie powinien widnieć napis PRECZ Z KOMUNĄ. :)
7 lipca 2006, 22:33 / piątek
Witam jestem jak najbardziej za tym bysmy byli kanonierami jak widac od poczatków istnienia Lechii zabrakło w naszym herbie armaty , ni nie mamy Arsenal na Traugutta i do tego koszulki Arsenal tez sa zarąbiste :))) wartto pomyslec o wklejeniu Armatki do godła:))) jestem za .
8 lipca 2006, 00:20 / sobota
Chłopcy z placu broni....

A pzpn zabronił używania pirotechniki.... za takie piro co znaleźli to nas chyba zdegradują...
8 lipca 2006, 08:39 / sobota
Aż strach pomyśleć co kryje "słynna" górka ;-) Od kiedy pamiętam, zawsze mówiło się, że jest tam ukryty czołg. ;-) Po znalezisku na Lechii, jestem przekonany, że ta "legenda" jest prawdziwa ;-)

Z drugiej strony, już wiem dlaczego Lechia ma problemy ze strzelaniem. Strzalają tak, jaką mają amunicję ;-) Same "niewybuchy" ;-)))
8 lipca 2006, 10:35 / sobota
Mam nadzieje ze transfery okaża sie lepszym znaleziskiem niż te z pod murawy ..... i niebedzie samych "niewypałów" ;P

gdanscy kanonierzy.... brzmi ciekawie :L
8 lipca 2006, 13:09 / sobota
Wy sie smiejecie ale wcale moze nie byc nam do smiechu jak kaza rozkopac cala murawe a do rozpoczecia sezonu coraz blizej ciekawe gdzie wtedy bedziemy grali
8 lipca 2006, 13:13 / sobota
Podejrzewałem, że transfery przed sezonem okażą się niewypałem :))
8 lipca 2006, 14:21 / sobota
W tym kontekście "rozrywkowy klimat na Traugutta" nabiera diametralnie odmiennego znaczenia. :D
8 lipca 2006, 14:38 / sobota
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.410