Gdańsk: sobota, 7 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Arka-Wisła 4 sierpnia

strona 1/1

1

9 lipca 2006, 23:33 / niedziela
czy kibice Wisły organizuja wyjazd do Gdyni może warto by ich wspomóc bilety bez problemu przecież każdy ma prawo wejsc na mecz pole do popisu dla Karwin i Sopotu Karwiny dzielnica Gdyni bilecik z dokumentem prosze jestem z Gdyni Sopot też bez problemu urodziłem sie w Gdyni a może zamówić bilety jest na to czas ................powodzenia
9 lipca 2006, 23:46 / niedziela
Nie bardzo rozumiem ten post. Jestem z Wielkiego Kacka, w sumie nie bo cale swe zycie spedzilem na jednej z gdanskich dzielnic. Na Wielki Kack wyslalo mnie zycie ale to nie zmieni faktu, ze na zawsze bede bialo zielony. Ale tego postu dalej nie rozumiem. Przepraszam.
9 lipca 2006, 23:53 / niedziela
o ile sie nie myle autorowi chodzilo o to zeby zaczac juz myslec o wsparciu Wisly na Arce i pomysleniu o biletach tak by nie skonczylo sie tak jak zawsze....czyli nikt nie wejdzie bo to bo tamto
10 lipca 2006, 11:19 / poniedziałek
każda grupa kibiców gości otrzyma od Arki 400 biletów nie mniej nie wiecej,wymogi policji i prezesa Arki,to pogejrzewam tyle osób przyjedzie z Krakowa wiec raczej sie nie załapiecie,no ale mozecie przyjść inkognito jak rok temu pzdr.
10 lipca 2006, 12:01 / poniedziałek
warto jeszcze zobaczyc w terminarz 2 ligi :/
10 lipca 2006, 12:08 / poniedziałek
Jeszcze dokaldnie nie wiadomo czy my gramy wtedy z Jaga w sobote może niedziele i czy Wisła nie gra np w piatek bo C+ może zmienic dzien meczu jak beda chcieli transmitowac.Kto może jedzie do Białego!
Ps-do autora tematu jak nie beda nas chcieli wpuscic to nas nie wpuszcza i nic nie poradzi ze masz dowod i ur sie w Gdyni.Może byc tak że nie wejdziemy bo...NIE.
Takie sa realia.
10 lipca 2006, 12:11 / poniedziałek
hmm patrząc za stronom 90 min.pl to nasz wyjazd do bialego jest 5-6 sierpnia a Wisełka gra z Arką 4 sierpnia czyli jesli tak bedzie to wypadalo by wspomuc Wisełke sporą liczbą
10 lipca 2006, 12:15 / poniedziałek
a pozatym autorowi tego tematu pomylily sie dni meczu chyba patrzoc za 90 min.pl Arka -Wisła jest 5-6 sierpnia a nie 4
10 lipca 2006, 19:10 / poniedziałek
mecz jest w piątek 4 sierpnia o 20.00 transmisja na żywo w canal +
10 lipca 2006, 21:54 / poniedziałek
hmm czyli szykuje fajny weekendD:DD: 4 sierpnia na Arka-Wisła a 5/6 sierpnia na Jaga-Lechia ZAJEBISCIE
10 lipca 2006, 22:21 / poniedziałek
Arka da pewnie Wisle tylko 400 biletow albo nikogo nie wpuszcza...kara im wyjdzie taniej niz wpuszczenie kibicow przyjezdnych
11 lipca 2006, 10:58 / wtorek
do gościa--nie tylko 400 biletów tylko aż 400 i tak powinni sie cieszyc po tym co zrobili u siebie z piłkarzami Arki!!! nikt wiecej nie dostanie biletow,stadion jest przeznaczony na 8.000 więc 5% to 400 takie sa fakty a zwpuszczaniem kibicow to zobaczymy czy nas wpuscicie na mecz z Polonia bytom,pewnie nie tak jak na wiosne wiec nie gadaj wiecej jak gowno wiesz!!!pzdr
11 lipca 2006, 15:51 / wtorek
To moze zrobimy tak:
Lechia wpuszcza wszystkich chetnych z Arki na Polonie
a Arka bez ograniczen nas na Wisłe:)
11 lipca 2006, 17:46 / wtorek
sverige ...nie spinaj sie tak bo Ci zylka pojdzie
napisalem tylko bo w skali chetnych gosci na ten mecz to pewnie bedzie malo a Ty od razu robisz afere z jednego slowa...widac cos Cie boli...
11 lipca 2006, 17:48 / wtorek
ps. co oni takiego zrobili z pilkarzami Arki?:D:D:D:D:D

a juz pamietam....szok psychiczny u jednego z pilkarzy ktory kilka razy z rzedu zmienial swe zeznania i za kazdym razem bolalo go co i innego...
12 lipca 2006, 11:37 / środa
do goscia--zrozum jedno ze skonczyły sie juz czasy ze na Lechie przyjechało 2 tys.kibicow i odwrotnie,te czasy juz nie wrócą! Ani Arka ani Lechia nie wpusci do siebie wiecej kibicow gości nawet na derby i to boli,niestety wymogi policji,wiec nie ma co sie spinac ze tak malo wpuszczaja!pzdr
12 lipca 2006, 12:32 / środa
wiesz, Sverige, o sile klubu stanowi fakt ilu kibiców przyjezdnych wpuści na stadion. W ub. sezonie liczba Łksu, widzewa i jagi spokojnie przekroczyła dopuszczalne 5%. Gdyby istniało zapotrzebowanie na 2 razy więcej biletów też by dostali.
Szanuję Twoje zdanie bo się nie napinasz. Nie obraź się, ale zaciemniasz sytuację. Cyrki z wpuszczaniem publiki przyjezdnej na stadion zaczęły się właśnie od twojego klubu. Przyznaj obiektywnie
Jeszcze raz powtórze - to czy ktoś wpuszcza przyjezdnych i w jakich ilościach stanowi o sile klubu.
13 lipca 2006, 21:01 / czwartek
witam chciałem się spytać czy są jakieś nowe wiadomośći na temat tego meczu.POZDRAWIAM
13 lipca 2006, 21:20 / czwartek
sverige...nikt sie nie spina,przyczepiles sie do tego slowa TYLKO....wczesniej wyjasnilem o co mi chodzilo...jak chcesz to wykasuj z mojego jeszcze wczesniejszego posta slowo "TYLKO" i nie bedzie tematu sporu...(moja wypowiedz pozbawiona jest napinki)...dobrze wiem ze Twoj klub da tyle biletow ile ma dac przepisowo i sie nie dziwie bo nie chca dymow...prawda jest taka ze nikogo nie obchodzi ilu jest chetnych kibicow gosci jesli dwie druzyny nie sa zaprzyjaznione gdyz wiaze sie to z kosztami...klub zarobi wiecej na kibicach gosci ale jest duze prawdopodobienstwo ze wiecej zaplaci za ewentualne "niespodzianki" a nikt nie bedzie kopal pod soba dolkow i utrudnial jesli nie musi
14 lipca 2006, 19:59 / piątek
hah. bardzo ciekawe spotkanie sie zapowiada...
zreszto jak kazdy mecz Lechii\Śląska\Wisły z arka\lechem\cracovia

zawsze doskonaly doping...

pozdrawiam TS.
15 lipca 2006, 09:50 / sobota
Witam
to co dotyczy wpuszczenia m. inn. kibiców Wisły na mecz z Arką zostało dość enigmatycznie napisane przez Zarząd SSA.Przypomnę a w zasadzie poinformuję,że było to jeden z naszych głownych postulatów uwarunkowujący zorganizowanie na Arce bojkotu.

to odpowiedź zarządu
-------------------------------------------------- --------------------------------------
Komunikat

Zarząd Arki Gdynia wystosował komunikat będący odpowiedzią na postulaty kibiców wystosowane do naszego klubu.

Gdynia, 26.06.06

Kibice Arki Gdynia
Komunikat

W odpowiedzi na postulaty zgłoszone do klubu informujemy:

Ad. 1

Decyzja o tym w jakiej ilości wpuszczani są kibice przyjezdni podejmuje organizator lub delegat PZPN w oparciu o wytyczne ustawy o Organizacji Imprez Masowych oraz Policji.

Ad. 2

Zestawienie opłat wstępu na mecze Orange Ekstraklasy w sezonie 2006/07:

Bilet I kat. - Zegar 20 zł, Tory 30 zł, Kryta 40 zł.

-------------------------------------------------- ------------------------------------------
Prawda,ze tak wiele i niewiele zarazem.
Ogólnie się mówi o tym,ze liczba kibiców przyjezdnych na mecze rogrywane przy ul.Olimpijskiej nie powinna przekraczać 400, choć były wyjątki np Widzew ( i niechlubne wyjątki - brak gości ).
Jak napisał "gość"...klub zarobi wiecej na kibicach gosci ale jest duze prawdopodobienstwo ze wiecej zaplaci za ewentualne "niespodzianki" a nikt nie bedzie kopal pod soba dolkow i utrudnial jesli nie musi...

Kluby w Polsce nie zarabiają więcej na kibicach gości,bo koszt biletu dla kibica gości wynosi 15 PLN. Dodatkowo jeśli chodzi o stadion przy Olimpijskiej to w przypadku udziału kibiców gości z klubów z którymi symaptyzujemy inaczej dodatkowo organizowany jest drugi sektor buforowy. Reasumując Zarząd zarabia mniej a nie więcej bo bilety na takie mecze są po 20 PLN i zmniejsza się jednocześnie przez ustanowienie dodatkowego bufora ilość miejsc dla kibiców miejscowych. Stąd zapewne nie będziecie mogli liczyć na większą ilość wejściówek,bo jest to dla klubu nieopłacalne.Mi pozostaje mieć nadzieję,że w ogóle Wisła i Wy wejdziecie na stadion ale to w dużej mierze zalezeć będzie od waszej organizacji, listy imienne itp. Natomiast nie dramatyzowałbym jeśli chodzi o niewpuszczanie kogoś na sektory gospodarzy, bo doświadczenia z poprzedniego sezonu (gdy Legia i Wisła miały zakazy a mimo to wielu było fanów tych drużyn na stadionie) wskazują,ze nie ma przeciwskazań.Ja sam kupowałem kilka biletów dla znajomych z W-wy.Nie ma żadnego sprawdzania dowodów,bo przecież 3miasto jest mocno przemieszane.
Mecz jak wiadomo w piątek o 20.00.
Pozdrawiam
15 lipca 2006, 11:05 / sobota
piszac ze zarobi wiecej chodzilo mi o to ze wiecej bedzie mial jesli wpusci np.1000kibicow x 15 zloty niz jak wpusci niecale 400 x 20 zloty

pisze to tylko zebym byl dobrze zrozumiany...
15 lipca 2006, 11:42 / sobota
Mysle ze władze Arki beda robiły wszystko aby Wisła nie weszła na stadion
prawdopodobnie tylko zdecydowana intrwencja PZPN coś może zmienic
Niestety mysle ze po raz kolejny bedzie ciekawie przed stadionem
15 lipca 2006, 13:37 / sobota
powiem Ci jak bedzie...nikt nie wejdzie na stadion Arki z przyjezdnych a powodem beda zamieszki na stadionie Wisly w poprzedniej rundzie i chyba wszyscy dobrze o tym wiemy
15 lipca 2006, 20:30 / sobota
Gość - mecz z Wisłą i tak wzbudzi olbrzymie zainteresowanie w Gdyni i komplet widzów będzie zapewniony,a jak wczesniej napisałem obecność gości z Krakowa spowoduje stworzenie dodatkowego oprócz istniejącego sektora buforowego. Na mecz z Wisłą bilety będą kosztowac 30 PLN na tory i 20 PLN na zegar, więc wprowadzenie większej ilości gości spowoduje zmniejszenie ilości wolnego miejsca dla kibiców gospodarzy (tych płacących po 30 PLN), a to wymierna strata dla klubu.Chyba to jest jasne.Myslę,że wydarzenia w KRK nie będa miały wpływu na to czy Wisła dostanie czy nie dostanie przydziału biletów, chyba że ORANGE jeszcze coś w międzyczasie wymysli. (Tu nie mogę zagwarantować za naszego prezesa -;))Miejmy nadzieje,że nie i radzę juz robić zapisy,bo to już za niespełna 3 tygodnie.Pozdrawiam

Darek
15 lipca 2006, 22:41 / sobota
Twoje argumenty poniekad do mnie trafiaja...wiec juz te 400 biletow to bedzie sukces...ale nadal uwazam ze pewnie nikt nie zostanie wpuszczony z przyjezdnych ze wzgladu na mecz w Krakowie...wystarczy sobie przypomniec zeszla runde i powod dla ktorego Wisla nie zostala wpuszczona..ale pozyjemy zobaczymy....mozliwe ze sie myle...
z ta lista imienna to moze byc dobry pomysl
27 lipca 2006, 21:08 / czwartek
witam czy są jakieś nowe wiadomości czy nas wpuszczą
27 lipca 2006, 23:50 / czwartek
Wpuszczą czy nie wpuszczą i tak jedziemy.
28 lipca 2006, 11:38 / piątek
Z tego co wiem to Wisła dostała gruba karę kilka meczy bez publiki u zakaz wyjazdowy na 3 mecze ,wiadomo ze Pzpn umorzył im rozgrywanie meczów u siebie bez publiczności ale nie jestem pewny czy umorzył im zakaz wyjazdowy jeśli nadal go maja to nawet Arka nie wyśle biletów do Kraka.!!
1 sierpnia 2006, 13:04 / wtorek
czy wiadomo coś w tym temacie?
2 sierpnia 2006, 08:15 / środa
witam czy są jakieś nowe informacje na temat tego meczu
2 sierpnia 2006, 11:46 / środa
I ci tu dużo opisywac.

Mecz w Gdyni bez udziału kibiców Wisły

Polski Związek Piłki Nożej biorąc pod uwagę wydarzenia i zachowania kibiców Wisły Kraków podczas meczu z Arką Gdynia, rozegranego 10 maja br. postanawia aby podczas nabliższego meczu rozgrywanego między drużynami Arki i Wisły nie uczestniczyli kibice Wisły Kraków.

Pismo tej treści wpłynęło dziś do sekretariatu Wisły Kraków. Na jego mocy, piątkowy mecz jaki Wisła rozegra w Gdyni, zostanie przeprowadzony bez udziału kibiców krakowskiej drużyny.

Równocześnie PZPN zaznacza:

Klub Sportowy Arka Gdynia nie jest upoważniony do przekazania do sprzedaży klubowi Wisła Kraków jakichkolwiek biletów na powyższe spotkanie, jak również nie jest możliwy wyjazd zorganizowanych grup kibiców na to spotkanie.
2 sierpnia 2006, 15:30 / środa
wiekszosci Wisly i tak by osrala Arke bo maja wyjazd do Wiednia...
2 sierpnia 2006, 18:55 / środa
Jaka wiekszosc !!!??? Jezdzi sie w miare mozliwosci wszedzie, a nie wybiera spektakl jak w teatrze.
3 sierpnia 2006, 00:59 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
4 sierpnia 2006, 17:19 / piątek
wazne zeby Wiselka wygrala i szparce punkty zabrala.
4 sierpnia 2006, 21:08 / piątek
Do przerwy 0:0.Mam nadzieje,że Wisełka coś wrzuci śledziom.
5 sierpnia 2006, 13:25 / sobota
w zeszlym sezonie porazka a teraz remis wstyd i hanba w dupie maja pilkarze wisly nasza zgode w takim meczu trzeba sobie serce wyrwac a mecz wygrac to sprawa HONORU a tym bardziej ze zespol z taka renoma z druzyna bez jaj daje sobie wyrwac dwa punkty znowu ta warszawka bedzie sie wozic co to nie oni
Przydala by sie z cala pewnoscia meska rozmowa kibicow z pilkarzami nie po to robilo sie z WISELKA zgode sluchalo obelg za nia w czasach gdzie milicja rzadzila rowniez walczylo jak za swoj klub by banda ludzi zwanych pierwsza jedenastka miala wszystko w dupie WPIE.... DLA PILKARZY
POZDROWIENIA DLA KIBICOW NAJJAŚNIEJSZEJ Z GWIAZD OD RUDEGO 66.
ŚLASK-WISEŁKA-LECHIA
5 sierpnia 2006, 13:32 / sobota
ty adwokat pierdolnięty jesteś ??? męska rozmowa to by się tobie przydała, oglądałeś mecz??? Wisła cisneła praktycznie cały mecz miała z 15 sytuacji, grałeś kiedyś w piłkę ??? nie wiesz że czasami nie wchodzi ???

idź dziecko kup sobie fartuszek do gimnazjum i kredki i nie rób nam wstydu przed przyjaciółmi z Krakowa,

WISEŁKA POZDRO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.219