Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Bilety

strona 1/1

10 lipca 2006, 21:50 / poniedziałek
wie moze ktos po ile beda w tym sezonie bilety ?????????
11 lipca 2006, 09:35 / wtorek
Bilety powinny kosztowac pod zegar 15zl dla facetowa kobiety, dziewczyny i dzieciaki do lat 15 za free. Karnety powinny byc cena wyjsciowa 65% cen meczow + wszystkie inne mecze w sezonie.

I co najwazniejsz e:
- zagrodzic jakimis reklamami - slynna za plotu loze..
- bramki wczesniej postawic..aby ludzie latwiej mogli i szybciej wejsc na stadion...

Dzieki temu mozna by wyeliminowac menelstwo, dziadostwo, smrod i syf...
11 lipca 2006, 11:21 / wtorek
A niby dlaczego bilety miałyby być po 15 pln ?
11 lipca 2006, 12:21 / wtorek
Jeżeli włodarze klubu zdarzą zamontować krzesełka na całym stadionie bilety będą pewnie po 15 zł na każdy odsłonięty sektor, a po pół roku ponownie prosta zdrożeje do 20 zł - Prosty chwyt stosowany jest już od bodajże 1,5 roku.
Jeżeli krzesełek nie zamontują (pod zegarem) to cena 10 zł penie zostanie na pół roku po czym nastąpi zwyzka cen w podobny sposób jak opisałem wyżej.
18 lipca 2006, 11:19 / wtorek
wiadomo juz cos o karnetach?za ile?gdzie?itp.
18 lipca 2006, 23:18 / wtorek
info ze stronki www.lechia.pl

Decyzją zarządu OSP Lechia Gdańsk ceny biletów oraz karnetów w rundzie jesiennej sezonu 2006/2007 nie zmienią się w porównaniu do wiosny 2006 i wynosić będą odpowiednio:
Sektor Cena biletu Cena karnetu:
Pod zegarem 10 zł 65 zł
Prosta 15 zł 100 zł
Trybuna kryta - sektory skrajne 20 zł 130 zł
Trybuna kryta - sektory centralne 30 zł 200 zł
Trybuna honorowa - 1.000 zł
18 lipca 2006, 23:53 / wtorek
dziekowac
24 lipca 2006, 15:04 / poniedziałek
CZY JUŻ SĄ W SPRZEDAŻY KARNETY NA RUNDE JESIENNĄ...JEŚLI NIE TO OD KIEDY BĘDĄ W SPRZEDAŻY???
24 lipca 2006, 22:11 / poniedziałek
mam 2 pytania.
Jeśli wykupię karnet na krytą to:
1. czy może tam ze mną wejść dziewczyna na biuletyn?
2. czy mogę również usiaść na prostej bądz pod zegarem?
24 lipca 2006, 22:57 / poniedziałek
na 2. pytanie-

Na 99% tak, przynajmniej była taka możliwość w poprzedniej rundzie. Niedogodności mogą pojawić się przy zmianie sektora w trakcie meczu.
24 lipca 2006, 23:13 / poniedziałek
zzz - ja miałem karnet na skraje sektory krytej w zeszłej rundzie i kiedy chciałem usiąść na prostą to mnie tam nie wpuszczona. Oczywiście było to jeszcze przed meczem. Ochroniarz nie przyjmował do wiadomości, że ja chciałem przepłacić za droższy karnet :)
25 lipca 2006, 00:24 / wtorek
Nie chcę w to wierzyć!
Ja akurat dostałem karnet na krytą i skorzytsałem w pełni raz, nigdy nie było problemu żeby przed meczem wejść na prosta, oczywiście wejściem przy sektorze gości.

Przez nieuwagę wszedłem przez łuk(to był pierwszy mecz) i miałem poblem z przejściem na prostą, jeden pajac przy bramie między sektorami zegar-prosta stwierdził, że mnie nie przepuści, bo to zasadnicza różnica. Zmiękł gdy poprosiłem go o nazwisko, żeby przekazać je szefowi ochrony, bądź Błażejowi, wtedy od razu bramka się otworzyła.

Karol, ile masz lat? Bo sądzę, że to może być powód, młodszy kolega opowiadał mi o podobnych niegdyś problemach, wieć może "intelektualiści" na bramce skorzystają z przewagi wieku, by podziałać młodzieży na nerwy. Oficjalnie( pytałem się przyjmując karnet) nie ma problemu, by zasiąśc na "gorszym" sektorze z "lepszym" biletem. Chyba, że coś się zmieniło od tej rundy, ale nie podejrzewam.
25 lipca 2006, 02:40 / wtorek
potwierdzam....mialem karnet na prosta a chodzilem na zegar
25 lipca 2006, 14:43 / wtorek
Ja rowniez potwierdzam nie bylo zadnych klopotow by z karnetem na prosta usiasc pod zegarem. Ale za to mam inne pytanie. Na stronie glownej napisali ze karnet na runde jesienna juz mozna kupic w siedzibie klubu,ale czy wie ktos czy bedzie takze mozna kupic jak dotychczas w tunelu w sklepie kibica?
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.471