Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Lechia - Unia Janikowo /29.07.06, g.17:00

strona 1/5

14 lipca 2006, 07:08 / piątek
Decyzją Prezydium PZPN Unia Janikowo zajmie miejsce Kani Gostyń, która wycofała się z rozgrywek drugiej ligi. Meczem z Unią Lechia zainauguruje rozgrywki.
Występy Unii Janikowo na zapleczu ekstraklasy w najbliższym sezonie uzależnione są od spełnienia wymagań licencyjnych.

Unia Janikowo w ubiegłym sezonie zajęła drugie miejsce w rozgrywkach III ligi grupy drugiej za Kanią Gostyń. W barażach o udział w II lidze przegrała rywalizację z Polonią Bytom (0:0 i 0:1).

Był to trzeci start janikowian w barażach i trzeci przegrany. Teraz jednak klubowi poszczęściło się. mecze w 3 lidze były emocjujace powtórka z rozrywki wyjazd znany
14 lipca 2006, 07:10 / piątek
Trzeba z Jajnikami wrescie wygrac
14 lipca 2006, 08:15 / piątek
dokladnie trzeba ich rozjechać i na nic sie nie oglądać! Trzy punkty nasze!
14 lipca 2006, 11:21 / piątek
na stronie Unii (forum kibiców) piszą, że będą się starać o przełożenie pierwszych dwóch kolejek
14 lipca 2006, 13:25 / piątek
kurde jak nam przelozo pierwszo kolejke to bedzie lipa(:(:
14 lipca 2006, 19:54 / piątek
Czyli wracamy do wyjazdów na łąke i do oglądania meczu w towarzystwie krów?
15 lipca 2006, 13:59 / sobota
Tylko tym razem nie kradnijcie żadnej krowy :-).
15 lipca 2006, 19:38 / sobota
jajnikowo na swoim stadionie to niech dozynki organizuje a nie mecze
16 lipca 2006, 09:52 / niedziela
adwokat popierwsze JANIKOWO a po 2 byles wogóle na stadionie w Janikowie ze tak gadasz??
16 lipca 2006, 10:07 / niedziela
dawid- jajnikowo- najwięksi przekrętacze w III lidze. ;-)
16 lipca 2006, 10:09 / niedziela
Mała ciekawostka.
We wczorajszym meczu spraingowym z Jagiellonią (1:1 - gola dla Jagi strzelił Dzienis) w zesple Unii Janikowo grał testowany Maciej Mysiak. Ciekawe czy tam zostanie.
16 lipca 2006, 12:24 / niedziela
oby tam zostal ulatwi nam swoimi umiejetnosciami zdobywanie bramek :))))
16 lipca 2006, 17:43 / niedziela
Dobra fajnie pieprzycie wogóle nie na temat a czy ktoś wie wogóle czy bedzie organizowany wyjazd do Janikowa ?? Bo bym się wybrał !! Jeśli ktoś coś wie najlepiej jakaś osoba ze stowarzyszenia to niech da znać !!!!

P.S. Wiemj że wszyscy są teraz przejęci wyjazdem do Białego ale w końcu Janikowo jest pierwsze więc też musimy się pokazać w sporej liczbie mysle gdzieś koło 250/300 osób
Pozdro :)
17 lipca 2006, 09:38 / poniedziałek
davor spokojnie jescze troszke czasu do wyjazdu jest a pozatym poco takie rzeczy pisac na forum.... powoli zbliza sie TEN dzien ostatnio w Janikowie bylismy calkiem niezlą licza wiec teraz moze byc tylko lepiejD:D:
18 lipca 2006, 23:38 / wtorek
Jeżeli pisze mi o tym mój imiennik to się uspokajam i z niecierpliwością czekam na informacje w sprawie tego wyjazdu
Pozdro dawid
:)
19 lipca 2006, 10:27 / środa
Jestem pewien że Lechia się srogo zemści za te dwa upokorzenia w III lidze dwa lata temu.
19 lipca 2006, 15:41 / środa
Skupmy sie na taktyce i na zwycięstwie . Mysiak już nie jest piłkarzem lechii . Juz sie nie troszczymy o niego , niech gdzies tam gra w tym jajnikowie , guwno mnie obchodzi.
System 4-4-2 w którym jak Kalka mówił graja blosko siebie , zostawiaja miejsce w drugiej lini dla Kosznika i Pękiego na rajdy.

Skład personalny :

w Bramce Bączek lub Sobański.

na lewej obronie Kosznik , w środku Trzebiński i Manuszewski z prawej Pęczak.

na lewej stronie drugiej lini Piątek w środku Szulo z Wojciechem musza byc strasznie blisko siebie , oni powinni tworzyć mózg drużyny . Na prawej stronie Kalka. W ataku Wielki Cetnar i Królik który ma strzelac bramki w lidez i zobaczycie bedzie jednym z najlepszych napastników w II lidze.

4-4-2 to najtrudniejszy system piłkarski i najbardziej popularny .
19 lipca 2006, 17:45 / środa
Zgodziłbym się z tym co napisałes ale w zamian z Cetnara wrzuciłbym Wiśniewskiego.

Dajcie jakies info co z wyjazdem do Jajnikowa.
20 lipca 2006, 09:27 / czwartek
daj ktos info o wyjezdzie bo kazdy pisze jakies duperele a nie ma konkretnej informacji o wyjezdzie pozdrawiam
20 lipca 2006, 09:40 / czwartek
adek a co tu duzo wiedzec dzien meczu znamy ??znamyD::D proste chyba..z rana ruszamy i jedziemyD:D::D
20 lipca 2006, 09:42 / czwartek
adek: jak ktoś może podać konkretne info o wyjeździe, skoro nie jest jeszcze znany dokładny termin rozgrywania meczu ? Zastanów się po trzykroć, zanim kolejny coś napiszesz!! Zapewniam Ciebie, że w odpowiednim czasie wszystkiego się dowiesz - może niekoniecznie via internet, bo to nie jest najodpowiedniejsze miejsce do propagowania niektórych informacji (o czym niektórzy zdają się zapominać) - dlaczego?? Sam pomyśl :)
Pozdrawiam

P.S. Opcji dotarcia do Janikowa jest sporo, więc nie powinno być najmniejszych przeszkód, abysmy zawitali do tego miasta w liczbie przynajmniej przyzwoitej
20 lipca 2006, 10:20 / czwartek
ogulnie tyle to ja tez wiedziałem:)
Dawid--napisz mi o ktorej godzinie bo wiesz rano duzoo mi to mówi:D:D(zart)
Pozdro
20 lipca 2006, 11:33 / czwartek
Mecz jest o 17, startujemy pociągiem z Gdańska o 11:11.
Na powrót Stowarzyszenie stara się o legalne zatrzymanie pociągu pospiesznego z Wrocławia w Janikowie tak, żebyśmy mieli bezpośredni powrót godzinę po meczu.
Aha, Unia daje nam 120 wejściówek.
20 lipca 2006, 11:38 / czwartek
troche mało biletów ale damy rade.
20 lipca 2006, 12:28 / czwartek
Od kiedy można kupowac bilety na mecz i ile będą kosztowały ?
20 lipca 2006, 12:58 / czwartek
Witam wszystkich.
Wie ktoś może kiedy odbędzie się się prezentacja LECHII GDAŃSK???

Pozdrowienia z Tczewa
20 lipca 2006, 13:31 / czwartek
Witam,
wie ktoś może co Jajnikowo kombinuje z przekładaniem tego meczu?
20 lipca 2006, 13:52 / czwartek
heh i znowu lechia boby w janikowie :D
20 lipca 2006, 14:09 / czwartek
Niestety ja nie bede na 4 pierwszych meczach.BO JESTEM ZA GRANICA.LECHIA musi wygrac mecz z Janikowem.
POZDRO DLA WSZYSTKICH KIBICÓW LECHII Z LONDYNU
20 lipca 2006, 15:50 / czwartek
Dobra czyli tak mecz jest o 17:00 wyjazd grupowy o 11:11 z Gdańska ... biletów TYLKO 120!! Ja jestem z Sopotu! Wybiera się ktoś może z mojego miasta na mecz ?? A wie ktoś może po ile bądą bilety na pociąg ?? Sory że mam tyle pytań ale to mój pierwszy wyjazd :)
Pozdro A MY SWOJE LECHIA GDAŃSK
KAMIONKA Z LECHIĄ
20 lipca 2006, 16:15 / czwartek
20 lipca 2006, 19:17 / czwartek
"davor" z Sopotu zawsze ktos jedzieD::D:D cene biletow ktos podal juz nizej godzine wyjazdu terz to juz chyba zadnych pytan nie maD:D
20 lipca 2006, 22:58 / czwartek
Apro pos samego meczu brawa dla dyrektora za twarde postawienie sprawy-Chcemy grać w ustalonym terminie.
Prosta sprawa albo się jest przygotowanym do gry w lidze albo nie.
Nawiasem mówiąc to przecież już trzeci rok jak jajnikowo się biło o II ligę i nie powinno to być niespodzianką że na tym poziomie rozgrywek trzeba pewne wymogi spełniać!
20 lipca 2006, 23:41 / czwartek
A ja jestem ciekaw, kiedy ónię karnie zdegradują. Bo sprawa awansu jest jakby śmierdząca. Bo po pierwsze jakoś tak dziwnie nie tak dawno z Kani do óni poszedł trener. Po drugie, niby nie było w Kani kasy, a podobno miasto miało do tej klubowej kasy conieco wrzucić. No i po trzecie, według logiki po zostawieniu w poprzednim sezonie Szczakowianki zamiast Katowic, tym razem powinno zostać Heko.
Ale jak widać "listkiewicze" mają swoje prawa ;-)
21 lipca 2006, 01:54 / piątek
Kasa Misiu Kasa... burmistrz tam ostro dzialal jak dla mnie to powinni siedziec w 3 lidze dobre spostrzezenie odnosnie Katowic... no nic przynajmniej blisko to jajnikowo :P
21 lipca 2006, 02:50 / piątek
Będzie dobrze pojedziemy z jajnikowem czy jak im tam jajnikami 3 - 0 w plecy i bedzie gitara wiosną im poprawimy drugie tyle w plecy i po sprawie hihi:)) Tylko LECHIA GDANSK :))))))))))))))))))))).
21 lipca 2006, 11:20 / piątek
Morwa nie bądż smieszny dostawaliscie baty w 3 lidze i dostaniecie w 2 pozdro dla wszysztkich kibicow Lechi i czekamy na was w janikowie.
21 lipca 2006, 15:45 / piątek
zobaczymy panie kibic Uni zobaczymy jak dostaniemy batyD:D::D ..a propo kto pamieta ten tekst Janikowskich kibicow"zawsze wierni i oddani janikowcy chuligani" niezla beka byla z tego na powrocie z JanikowaD::D
21 lipca 2006, 16:19 / piątek
taaaa dostaniemy baty... i pewnie rozwiazemy to przy zielonym stoliku teraz widac kto dobrze w zwiazku sie pucuje :)
23 lipca 2006, 19:44 / niedziela
mam pytanie to ile w koncu kosztuje ten wyjazd razem z biletem na stadion i pociagiem??z góry dziex
23 lipca 2006, 22:18 / niedziela
mam jeszcze jedno pytanie a bulety na pociag to gdzie kupic??
23 lipca 2006, 23:37 / niedziela
No wiesz stary bilety możesz kupić w kasach PKP chyba że znasz jakieś inne miejsce :P
24 lipca 2006, 09:10 / poniedziałek
bo zawsze do roko przychodził taki ziomek i sprzedawal bilety dlatego pytam
24 lipca 2006, 09:23 / poniedziałek
dobra juz wszystko wiem dziex
25 lipca 2006, 16:13 / wtorek
z forum lechia.net

Kibice Lechii udający się w najbliższą sobotę do Janikowa będą mieli ułatwione zadanie. Dzięki porozumieniu z PKP pociąg pospieszny z Gdyni do Zielonej Góry wyjeżdzający z Gdańska o g. 11:11 zatrzyma się na stacji Janikowo. Na dworcu Gdańsk Główny od g. 10:30 będzie mozna nabyć bilety grupowe na ten pociąg. Cena takiego biletu ważnego w dwie strony to 25 zł. Kibice posiadający bilet grupowy będą mogli skorzystać z pociągu powrotnego, który zatrzyma się w Janikowie ok. g 19:45 specjalnie dla kibiców Lechii.

i tu mam pytanie dotyczace biletu grupowego jak to jest trzeba zebrac kilka osób i dopiero kupic bilet i czy jezeli juz sie nie ucze tzn niemam zadnej legitki ani nic w tym stylu to czy tez sie na to łapie?? i jeszcze jedno czy ten bilet kupuje sie w kasie czy to ktos ze stowarzyszenia bedzie sprzedawał :P nie jezdze za czesto pkp wiec wogóle nie kumam o co chodzi:P prosze o wyrozumiałość pozdro
25 lipca 2006, 17:41 / wtorek
Bilet grupowy polega na tym, że wszyscy kibice Lechii stanowią jedną grupę i nie ma potrzeby osobno się oragnizować w jakieś własne grupy. Kierownikiem grupy będzie przedstawiciel Stowarzyszenia, który na dworcu będzie sprzedawał bilety- nie powinieneś mieć problemu z jego rozpoznaniem.
Jeśli chcesz kupić bilet grupowy to kupujesz bilet od przedstawiciela Stowarzyszenia, a nie w kasie biletowej PKP. By skorzystać z biletu grupowego nie musisz mieć żadnych legitymacji ani jakiegokolwiek innego białka.
25 lipca 2006, 18:04 / wtorek
acha no to teraz kumam:) 25 ziko w dwie strony no żesz ty jak za darmo:P jade niema wuja:P dzieki za wytłumaczenie:D
25 lipca 2006, 23:05 / wtorek
Brawo dla Stowarzyszenia ;-) bo dobrze wszystko zorganizowane wiec trzeba jechać!
Ps-ktos z moderatorów mogłby tematy o naszych wyjazdach(ten i na Jage) zmienic.Chodzi o nazwy bo w tamty cos o specu a tu o Kani.Pozmieniajcie na zwykły np:"Wyjazd do Janikowa 29 lipca itp itd..."
26 lipca 2006, 09:23 / środa
Chodzą słuchy ,że Ci którzy nie będą meli biletu nie zostaną wpuszczeni na stadion.Ma być dużo psów i ochorny...;)
Obawiam się,że jajnikowscy działacze nie wyciągneli wniosków z meczu III ligi Elana Toruń-Lechia Gdańsk...
pozdro
26 lipca 2006, 13:10 / środa
No to kur.. zajebiście na mecz wybiera sie lekko 300 osób a tu tylko 140 biletów i jeszcze nie będą wpuszczać innych :/
Przejebane :(
 
1 2 3 4 5
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024