Gdańsk: poniedziałek, 21 października 2019
FORUM
Podstrony:

Co wy działacze chcecie zdobyć tym składem!!??

strona 1/1

1

14 lipca 2006, 13:26 / piątek
Śmiechu warte jest to, co zrobili działacze przed tym sezonem. Żenada. Totalna żenada. Żadnych zakupów. Co wy chcecie uzyskać tym? Kolejny raz 3 ligę?A na to się zanosi. Widzę,że znowu zaczyna powracać dawna Lechia...z układami i ładowaniem kasy do własnych kieszeni...tak tak...dowodem na to jest usadowienie Borkowskiego na pozycji trenera. Było do wzięcia wielu doświadczonych, dobrych trenerów z nazwiskiem...ale nie. Trzeba było wziąć kolegę na stołek...Szczerze mówiąc, nie wierzę w Borkowskiego, bo to będzie Kaczmarek 2. Jedynym plusem jest stawianie na niedocenianą młodzież przez Borkowskiego, czego nie robil poprzednik. Żenada panowie...Żenada, żadnych wzmocnień, zero celu! Zero starań o pozyskanie mocnego sponsora!
Popatrzcie na nas młodych ludzi, którzy nie szczędzą gardeł na meczach i żyją głupią nadzieją na 1 ligę, która ma małą szansę na realizcję........z waszym podejściem.
KRóTKO. MACIE NAS...KIBICóW W DUPIE WIDZąC ZAPOTRZEBOWANIE NA PIłKE W GDAńSKU
14 lipca 2006, 14:25 / piątek
Na wzmocnienia potrzebna jest kasa, na trenera doświadczonego z nazwiskiem potrzebna jest kasa. Za poszukiwanie kasy odpowiedzialny jest m.in Jenek, jednak coś jest nie tak bo tych sponsorów(kasy) nie ma, ale czy to tylko wina Jenka? Wg mnie nie, bo jak nie chcą kasy dawać to nie będą dawać a nasz dyrcio z gówna bata nie ukręci. Przynajmnniej nie wpycha Lechii w długi bo mógłby posprowadzać naszych Polskich wirtuozów za większy szmal ale nie miał by im czym płacić. Dlatego daleki jestem od opr działaczy w tym Jenka bo fakt jest taki, że w Polsce mało jest chętnych inwestowac wielkie pieniądze w piłkę, ba inwestować to za duże słowo bo w Polsce nie da się na piłce zarobić więc jest to raczej czysty sponsoring, dobrodziejstwo.
Co do składu nie jest on gorszy od zeszłoletniego więc pozostanie żmudna walka o utrzymanie, chyba, że większośc z chłopaków osoągnie formę życia a to się w sporcie zdarza wtedy może być fajniej. Bo o ile Jenek facet rozsądny jak już mówiłem z gówna bata nie ukręci o tyle Borek może z zawodników przeciętnych wycisnąć max co może dać nieoczekiwanie wysokie wyniki. Pozdrawiam.
14 lipca 2006, 14:29 / piątek
dariuszek, żebyś się nie zdziwił
14 lipca 2006, 15:27 / piątek
Dariuszku, skąd u Ciebie takie lęki albo pesymizm????!!!! Moim skromnym zdaniem mamy skład (przynajmniej na papierze) na pierwszą piątke II ligi !!! Nie wiem, kogo Ty chciałbyś widzieć w Lechii, może Zurawskiego, Franka, czy też Brożka, ale chyba zdajesz sobie sprawe z tego, że czym innym jest zwykła proza życia, a czym innym gra komputerowa. Mamy dobrych, a nawet bardzo dobrych zawodników jak na II ligę i przy odpowiednim przygotowaniu, dobrej taktyce, odrobinie szczęścia ten zespół stać na wiele. Może nawet i na awans !!!

Malkontentom, pesymistom tudzież innym płaczkom,mówimy NIE !!!! Stanowcze NIE !!!!
14 lipca 2006, 15:29 / piątek
A ja uwazam ze to co robi Borek do tej pory to jest DOBRA ROBOTA. Oczywiscie sezon skoryguje nasze opinie - ale jego podejscie mi sie bardzo podoba.
Zycze jemu, LECHII i sobie aby krytycy posuniec ostatnich zwiesili za kilka miesiecy nosy na kwinte.

A my swoje.....
14 lipca 2006, 15:45 / piątek
Co roku to samo (a raczej co pol roku) CHCEMY WZMOCNIEN, nowych grajkw. A moze nie tedy droga mopze oprzec sie natych co sa plus kilku juniorow? Moze niech w koncu ci co sa w tej pierwszej 20tce niech pokaza ze warto.... W koncu na nich sie lozylo iles lat kase...

Niech sie zgraja i niech graja...niech sie naucza i sie zrozumieja na boisku.... i niech sobie w koncu nie rpzeszkadzaja.... a jak to maja realizaowac jak sie nie znaja bo polowa pilkarzy jest nowych....
16 lipca 2006, 10:32 / niedziela
Jak narazie jestem z pracy Borka z pierwszą drużyną zadowolony.W porównaniu do Marcina,Tomek pokazał w meczach sparingowych kawał dobrego ofensywnego futbolu,nie boi się postawić na juniorów,co dało już efekty w wygranych meczach.Można powiedzieć że to tylko sparingi ale przecież najlepsze zespoły Europy w meczach kontrolnych też chcą wygrać i wygrywają.Myślę że nie mamy gorszej ekipy niż inne zespoły drugoligowe.Bo co to niby są za grajkowie w tych klubach.Gdyby każdy z nich mógł w pojedynke wygrać mecz,to by sie o nich biły najlepsze kluby ekstraklasy a nie kopali by piły w 2lidze.Uważam że wszystko zweryfikuje trudny sezon ligowy.Jestem dobrej myśli. Do tego należy dodać dobrą robotę Tomka Kafarskiego.Może być ciekawie.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010