Gdańsk: środa, 16 października 2019
FORUM
Podstrony:

NASZA FLAGA ŚLĄSK - LECHIA NAJŁADNIEJSZA W POLSCE?

strona 1/1

1

14 lipca 2006, 17:31 / piątek
Na ogólnopolskim portalu kibicowskim kibice.net trwa własnie plebiscyt na najpiękniejszą flagę w Polsce. Przeprowadzony jest dosyć profesjonalnie, każdy klub miał w nim po kilka flag, było wiele rund i etapów. Potem najlepsze były w ćwierćfinałach, a teraz kończą się półfinały. W finalne wystapi 10 flag.

Wszystkie etapy konkursu nasza flaga ŚLĄSK & LECHIA przeszła jak burza deklasując rywali. Autor konkursy pisał nawet że nie liczył głosów w końcówce na nasza flage bo nie było już sensu i tak był nokaut.

Także z pierwszego miejsca nasza flaga weszła do finału 10 najpiękniejszych flag w Polsce. Pisze o tym ponieważ w konkursie wogóle nie uczestniczą kibice z Wrocławia. Pewnym paradoksem jest że piekno naszej flagi potrafią docenić nawet nasi najwięksi wrogowie, którzy wola głosowac na naszą flagę niż swoje albo swoich przyjaciół. To pokazuje jak wielkie wrażenie na innych robi nasza flaga.

Na dniach będzie finał tego konkursu. Choć wydaje się on formalnościa to jak ktos ma tam konto warto zagłosować i przyczynic się do naszego zwycięstwa. W czymś będziemy najlepsi

Tak tez o tym pisze ponieważ pamietam trudne początki jak tworzyłem projekt, zbierałem kase itp itd. Chciałbym podziękować tym wszystkim, którzy się przyczynili do powstania tej flagi. Jesli zdobędzie ona pierwsze mijesce to będzie wspaniałym podsumowaniem całego pieknego przedsiemwzięcia.

pozdrawiam Wszystkich
Piwko

PS
Druga flaga dla Gdańska będzie na początek rundy.
14 lipca 2006, 19:32 / piątek
tylko jeśli dobrze pamietam nie mozna glosowac na swoje flagi. I glosowac moga tylko zarejestrowani przed rozpoczeciem konkursu.
14 lipca 2006, 20:27 / piątek
Prawda jest taka,że niewiele flag w Polsce będzie się mogło równać z Waszym zgodowym płótnem pod względem uroku.Wypasiona totalnie,rewelacja.O tym,że nie jestem odosobniony w takim myśleniu świadczą wpisy na forum kibice.Pozdrawiam.
14 lipca 2006, 23:08 / piątek
w półfinałach mozna głosowac na swoje flagi ...
Pozdro

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.281