Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Kto faworytem do awansu do OE?

strona 1/1

16 lipca 2006, 11:07 / niedziela
Wedlug mnie to zapewne bo nieudanych barazach bedzie chciala bezposrednio wejsc jagiellonia, a moze zawisza?. Ja jak zwykle mysle optymistycznie i patrzac na trzon naszego zespolu ktory pozostal przemawia za tym ze mozemy naprawde zrobic duza niespodzianke i zalapac sie w baraze.Wszystkie kluby dokonuja duzo transferow a to moze ich zgubic." Czarnym koniem " do awansu moze natomiast byc piast ktory takze sklad pozostawil praktycznie bez zmian a jak grali w zeszlym sezonie wiemy wszyscy; ale nie wiem jak u nich z kasa?
16 lipca 2006, 11:38 / niedziela
Myślę że faworytem do awansu będzie Polonia Warszawa.Mają dobrego sponsora,bardzo mocny skład z którego praktycznie nikt nie ubył.Śledziłem rozgrywki OE w ubiegłym sezonie i muszę stwierdzić że wcale nie grali najgorzej z wszystkich ekip 1-ligowych.Zabrakło im trochę szczęścia,bo np. w meczu z Wisłą .K sprawiali lepsze wrażenie od przeciwnika.Oprócz Poloni myślę że zamiesza Zagłębie Sosnowiec i oczywiście po cichu liczę na naszych piłkarzy.
16 lipca 2006, 11:40 / niedziela
Moim zdaniem awansują dwójka Lechia Gdańsk (czarny koń rozgrywek) i Zagłebie Sosnowiec (zdecydowanie najsilniejsza kadra). Baraż ktoś z trójki Śląsk, Hydrociekawoska lub Jagiellonia.

;-)
16 lipca 2006, 11:59 / niedziela
awans Polonia i Zawisza (trener Baniak... ), baraże Zagłębie, Piast i Jagiellonia, środek My (niestety tylko średniak ligowy bez większych ambicji w tym sezonie), Ruch, Śląsk
16 lipca 2006, 12:13 / niedziela
awamns ZAGLEBIE i ........ nie wiem co
baraze JAGIELONIA licze po cichu na nas
16 lipca 2006, 12:54 / niedziela
AWANSUJEMY I JUŻ, ILE MOŻNA CZEKAĆ, PRZECIEŻ WSZYSCY TEGO OCZEKUJEMY, PRAGNIEMY, CHCEMY !!!

Wiadome jest, że gdy po rundzie jesiennej osiągniemy czub tabeli to i Wielmożny Sponsor się znajdzie, a wtedy to już pozostaje Nam ATAK na OE !

A MY SWOJE : L E C H I A _ G D A Ń S K !!!
16 lipca 2006, 13:28 / niedziela
Jak dlamnie Polonia Warszawa nie awansuje do OE tak już się dzieje z drużynami które spadają do II ligi moim zdaniem środek tabeli dla "Czarnych Koszul"
Co do Zagłebie to rzeczywiście mają silną pake i będą jednym z głównych pretędentów do awansu bezpośredniego.
Jaga moim zdaniem jak zwykle dużo walki ale końcówka bedzie słaba i moim zdaniem baraże to maks co osiągną z ekip które naprawde mogą awansować oprócz Zagłębia to Piast(zależy od budżetu) i "zAWISZA"
A co Do naszej kochanej LECHII to walka o baraże !!!
16 lipca 2006, 13:49 / niedziela
Jagiellonia, Zagłębie Sosnowiec, mocny jest Piast Gliwice. Po cichu liczę na naszą Ukochaną, ale... lepiej nie zapeszać :-). Polonia Warszawa raczej nie. Duuuuuże problemy własnościowe.

"Kołcz" Baniak niech lepiej przymierza pasiak. Wiele się słyszy tu i ówdzie... Na pohybel sprzedawczykom !!!

Pzdr
16 lipca 2006, 14:17 / niedziela
Pan Adamowicz nam obiecał a kto awansuje MY WIERZYMY TYLKO W BKS HEJ LECHIO............................................ .
16 lipca 2006, 17:04 / niedziela
Unia Janikowo awansuje do ekstraklasy
16 lipca 2006, 21:13 / niedziela
Moim zdaniem do OE wejdzie Śląsk i My (tak jak wspomniał Zeto czarny koń rozgrywek) a baraże to Zawisza i Polonia Warszawa
16 lipca 2006, 21:38 / niedziela
Moim zdaniem liczyć się będą tylko Zagłębie, Zawisza i Piast. Ale rzecz jasna my ich wszystkich łykniemy bo mamy na starcie 100% zwyccięstw u nas. Do tej pory wszystkie przyjezdne drużyny tylko się u nas broniły z nędznym zresztą skutkiem! Teraz na powiększonym boisku znacznie łatwiej będzie atakować niż się bronić!!! Mam nadzieję, że boisko będzie naszym dwunastym zawodnikiem a dodatkowo my kibole trzynastym!!!! Tak, że u nas nikt nie ma szans. Wystarczy tylko pare meczy wygrać na wyjeździe i OE jest nasza!!! Proste, nie?
16 lipca 2006, 22:07 / niedziela
U mnie będzie to wyglądało tak:

1.Piast Gliwice
2.Zagłębie Sosnowiec
3.Jaga Białystok
4.Polonia Wawa
5.Lechia Gdańsk

Myślę, że czarnym koniem może być także Ruch Chorzów, któty mimo sporych długów może pokazać się z jak najlepszej strony co pokazał już w rundzie wiosennej ubiegłego sezonu.
16 lipca 2006, 22:11 / niedziela
Jakoś nie widzi mi się w głownej roli do awansu Śląsk Wrocław,ale chciałbym sie mylic i żeby awansowali z Lechią do OE.
17 lipca 2006, 23:49 / poniedziałek
Pod Względem przygotowawczym widze 6 zespołów które bedą walczyć : Zagłebie Sosnowiec , Polonia Warszawa , Jaga , Śląsk , Lechia, Hydrotwór to są faworyci . Swoją tabele przedstawiam tak :

1.Zagłębie Sosnowiec
2. Polonia Warszawa
3.Lechia Gdańsk
4.Jagiellonia
5.Hydrodruk
6.Śląsk
18 lipca 2006, 00:04 / wtorek
Wylosowaliśmy naprawde niezly terminaż i głównym celem na starcie jest zwycięstwo z Unią , i Remis z Jagą bądź zwycięstwo . Z Podbeskidziem zwycięstwo ponieważ będa napewno stremowani , wkoncu lechia to lechia i nie przegralismy meczu u siebie , jeszcze wraca Wojciech , jest Szulo to środek pola leciutko wyczyścimy.4 mecz to polkowice . Dla mnie oni walcza o utrzymanie caly czas . Licze na zwycięstwo.5 kolejka To czarne Koszule nie musze przedstawiac. najgroźniejszy rywal . przynajmniej remis
6 kolejka w opolu tylko zwycięstwo.Potem polonia Bytom zwycięstwo.Śląsk . Mecz przyjaźni ale piłka nożna to sport brutalny i licze na zwyciestwo , ale jak podobnie jaga przynajmniej remis.9-12 kolejka walka o punkt. mecze kolejno z zaglebiem , kszo oraz Piastem. Potem spotkania wszystkie oprucz Zawiszy i ruchu to większość beniaminki licze na zwycięstwo . Jezeli tak bedzie runda w naszym wykonaniu to nawiązemy walke o OE.
18 lipca 2006, 14:07 / wtorek
Saned wymagający jesteś. Nielicz, że Lechia będzie tak wymiatać, jakieś porażki zaliczy na pewno. (raczej na wyjeździe bo na Traugutta licze na zwyciestwa i remisy). Według tabeli jaką przedstawiłeś Lechia jest na trzecim miejscu. Jednak jeżeli grała by tak jak napisałeś, myślę, że była by na pierwszym miejscu z kilku punktową przewagą. Pozdro.
18 lipca 2006, 15:23 / wtorek
Wojtek_laska- Saned wcale nie jest wymagający. Kadra Lechii opiera się na doświadczonych zawodnikach. Zaczynając od obrony Heniek i ManU, prawa strona Pęki i na lewej "lekko" już ograny w II lidze Kosznik, w rezerwie Trzebiński, Sierpiński i Loda. Pomoc Szulik i Wojciech. Do tego dajmy Kalkę, Piątka, Szczepińskiego, nowych Buzałę (już pogrywał w I-szej lidze) i Szałęgę, oraz "podobno" perspektywicznych juniorów- Pietrowski, Kawa, Pietroń. Atak to doświadczony Król (bez bramki w sparingach) i Cetnarowicz, coraz lepiej grający Wiśnia i Rusinek. Do tego w bramce pewny Bączek, a w razie co Sobański.

Czy z takim składem mamy się kogo bać ??

Moim zdaniem trzeba mocno zacząć. Tak jak pisze Saned, rozjechać Ónię i skłuconą Jagę, a potem już z górki.

I liga czeka ;-)
18 lipca 2006, 15:46 / wtorek
Skład rzeczywiście przedstawia się całkim całkiem.Drażni mnie tylko jedno:stawianie przez niektórych Lechii w roli faworyta rozgrywek, dmuchanie tego balonu pod nazwą awans!Przypomnę 93 rok i pewność siebie za czasów FC Lechia.Wtedy też awans miał być tylko kwestią czasu, a drużynę mieliśmy podobno wyjątkową.Wszystko prysło w ciągu niecałego miesiąca rundy wiosennej.To samo miało miejsce w 2000 z rządów Szukiełowicza.Transfery, oczekiwania, dmuchanie balonu itp.
Dobrą atmosferę wprowadza Borek i Kalka mówiąc gramy w każdym meczu o zwycięstwo, będzie dobrze itd. Ale takie stawianie Lechii w roli faworyta oprócz niepotrzebnej, paraliżującej presji naprawdę nic nam nie da.Lepiej grać swoje, a jak na 5-6 kolejek się okaże, że jesteśmy wysoko wtedy rozmawiajmy o awansie.
18 lipca 2006, 16:20 / wtorek
1.ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
2.LECHIA GDAŃSK
3.ŚLĄSK WROCŁAW

... i nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba,potem już można tylko... umierać.
18 lipca 2006, 17:56 / wtorek
Kto sie będzie liczył oto moi faworyci : 1. Zagłębie Sosnowiec 2. Lechia Gdansk 3. Piast Gliwice 4 . Hydrotwór 5 . Piast Gliwice 6. Śląsk Wrocław . Między tą szóstką roztrzygną się pierwsze 3 miejsca do Orange :PPP))))))))).
18 lipca 2006, 18:10 / wtorek
LECHIA PP- z tego co wiem jest tylo jeden Piast Gliwice w drugiej lidze:)
18 lipca 2006, 18:30 / wtorek
nieprawda Wojtek sa dwa PIasty i kropka ;D

Moi kandydaci:

1. Śląsk Wrocław
2. Zagłębie Sosnowiec
3. Lechia Gdańsk
4. Hydro*&%$
5. Piast Gliwice
6. Polonia Warszawa
18 lipca 2006, 21:16 / wtorek
Dominias , ja tak nie myśle , ja to poprostu wiem. na przykladzie zmienie temat i ci opisze Mourinho ( jak pomylilem nazwisko bez napinki ) dla mnie to jest najlepszy trener swiata.On przed meczem np. z Manchesterem powie cos co kibiców zdenerwuje . na początku meczu wyjdzie , pokaże im sie oni zaczną gwizdac na niego . Mourinho wie , że kibice niektórzy sie na takich pomysłach nieznają i oni sie skupią na Mourinho , drużyna przeciwna zdenerowowana leciutko , Chelsea jedzie na luzie . W Piłce jedną prawdą jest to , że trzeba być twardym , twarde wypowiedzi , nie bać sie niczego , to jest najbrutalniejszy sport swiata.
23 lipca 2006, 08:32 / niedziela
Kto???????? W poprzednim sezonie Lechi zabrakło 13 pkt . Jak mawiał Kaczmarek byliśmy beniaminkiem zapłacilismy frycowe , TERAZ drużyna jest bardziej zgrana nie ma za dużo ubytków wzmocniona obronazdobylismy wiecej punktów na wiosne , może dojdzie Cygan bedzie lepiej. Jak tylko odblokują sie napastnicy a system 4-4-2 bedzie prawidłowo funkcjonował To zas rok o tej porze beda kończyć robić podgrzewaną murawe i brać sie za LUX-y MY WIERZYMY TYLKO W BKS ................... ZA 2-3 TYGODNIE BEDZIE WIADOMO KOGO na co stać pozdrawiam
23 lipca 2006, 13:00 / niedziela
troszke smiac mi sie chce bo kazdy wpis to lechia przyanjmniej w pierwszej piatce ...
a nie ma ku temu zadnych realnych podstaw, a ruchy kadrowo szkoleniowe wskazuja na brak gotowki, jest w drugiej lidze pare kapel z duzo wiekszym doswiadczeniem lepsza rowniejsza kadra (u nas po wypadnieci z jakiegos powodu 2 pomocnikow zrobi sie problem, znaczna obnizka jakosci gry)
realnie na to patrzac sukcesem bedzie spokojne utrzymanie, czyli trzymanie "mocnego " srodka tabeli od poczatku do konca....i to chyba tyle na co mozemy liczyc - tego uczy mnie doswiadczenie juz z kilkunastu 2 ligowych sezonow na tragutta ; ]
juz widze ogolne nieazdowolenie gdyby odpukac z pierwszych 2 kolejek lechia przywiozla 1 pkt ....pozyjemy zobaczymy
pozdro
23 lipca 2006, 14:11 / niedziela
W sumie masz racje slawek ale jak by nie patrzeć Lechia jeśli tylko będzie miała pieniądze i chęci ze strony zawodników to naprawde można powalczyć o tą ekstraklasę ale nie oszukujmy się musi być SPONSOR inaczej nici z OE
23 lipca 2006, 16:11 / niedziela
7,0 mln Jagiellonia Białystok
6,0 mln Zagłębie Sosnowiec
5,0 mln Zawisza Bydgoszcz
4,0 mln LECHIA GDAŃSK
3,0 mln KSZO Ostrowiec, Piast Gliwice, Podbeskidzie Bielsko- Biała, Polonia Warszawa, Ruch Chorzów
2,5 mln Górnik Polkowice
2,0 mln Stal Stalowa Wola, Śląsk Wrocław
1,7 mln Odra Opole
1,5 mln Kmita Zbierzów
1,1 mln Miedź Legnica
1,0 mln Unia Janikowo
0,8 mln ŁKS Łomża

źródło: Fakt Sport- Vademecum Kibica Liga Polska 2006/2007

Tak więc mamy 4 budżet w Lidze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Do tego dochodzi dobry bramkarz, doświadczeni obrońcy (Pawlak, Brede, Sierpiński, Pęczak), doświadczeni pomocnicy (Wojciech, Szulo, Manuszewski, Kalka), oraz doświadczeni napastnicy (Król i Cetnarowicz). Dodajmy do tego młodych- Kosznik, Fechner, Szałęga, Buzała, Trześniewski, Wiśniewski, Dzięgielewicz.

To pytam, jak nie teraz to kiedy ???????
Jaki skład trzeba mieć, żeby zadowolić co niektórych forumowiczów ????? Co jeszcze trzeba zrobić, żeby drużyna wygrała II ligę ??????
23 lipca 2006, 17:14 / niedziela
Zeto słuszna racja jak nie teraz to kiedy , też uważam że jest to bardzo dobra chwila i mysle ze na obecnych 2 ligowców stac LECHIE by własnie ten awans wywalczyć ale niedmuchajmy w balon grajmy swoje spokojnie robmy pkt , malo kto nas w ten awans z pozostalych zespolow celuje ale z jednej strony to i dobrze , wazne ze my wiemy to najlepiej i jako ten czarny kon zdobedziemy troje :)) , niewiem jak to wytłumaczyc ale tez przeczuwam że ten rok dla naszej LECHII udany a w przyszłym tylko przypieczetujemy go awansem do Orange:))
23 lipca 2006, 18:54 / niedziela
cześć czołem,
mam małe pytanie-Zeto napisał że Lechia ma 4mln budżetu.
Czy ktoś wie skąd aż tyle pieniędzy się uzbierało??
pozdro
24 lipca 2006, 18:51 / poniedziałek
Odnosnie faworytów - znalazłem taki news w internecie!
odnośnik

Lechia z szansami jest na równo, z Górnikiem Polklowice, w sumie słusznie - zobaczymy!
24 lipca 2006, 19:27 / poniedziałek
Głównie mamy tutaj pobożna życzenia, nie mające wiele wspólnego z rzeczywistością, choć na pocieszenia optymisatów działa fakt, że mimo iż na dziś nie jesteśmy faworytem to wiosną zawsze następowało zwiększenie budżetu i ambitniejsze planu.

Betandwin(oni stawki mają 100% serio, bo mogą rpzez to sporo stracić)
odnośnik

Ja już postawiłem najniższą stawkę na Lechię :D
Widać wyraźnie, że "niezależni eksperci" nie uznają nas za faworytów, ale może to i dobrze, bo personalny potencjał jest.
24 lipca 2006, 19:30 / poniedziałek
Oj nie udało się dobrze wkleić linka, więc po krótce powiem że faworytem jest zagłebie s kurs :2.15
dalej jaga, zawisza, piast, polonia, slask, ruch, polkowice

Lechia kurs 81
tak jak kszo
najniższy lomza i janikowo po 501 zł za każdą postawioną złotówkę
25 lipca 2006, 15:35 / wtorek
O Zeto , jest jeszcze w Kioskach Vademecum kibica bo musze kupic bez napinki jak cos szybko piszcie
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020