Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

5 lat serwisu lechia.gda.pl

strona 1/1

19 lipca 2006, 09:17 / środa
gratulacje
19 lipca 2006, 09:48 / środa
Z mojej strony również - Gratulacje.
19 lipca 2006, 10:18 / środa
Wszelkiej pomyślności!

Wiele się dzięki Wam wydarzyło w realu, oj bardzo wiele... ;)

Pozdrawiam serdecznie Przyjaciół, Znajomków i całą resztę Biało-Zielonych!

Pawełek
OLD FASHION MAN CLUB
Legia Warszawa
19 lipca 2006, 10:24 / środa
Grubo, poprostu bardzo dobry serwis informacyjny. Wiadomości w miarę szybko ukazywane a przede wszystkim rzetelne! Gratulacje za wytrawłość! Za 10 lat dla każdego po browarze jak zagramy w Lidze Mistrzów!!! :-)

A MY SWOJE : L E C H I A _ G D A Ń S K ! ! !
19 lipca 2006, 15:17 / środa
Bardzo dobry serwis ale mala uwaga brkauje mi:
1. w sukcesach - informacji o medalach, wysokich miejscach naszych juniorow (jak zdobywali brazowe, srebrne medale, wygrywali jakies turnieje)
2. brak wszystkich naszych reprezentantow i w seniorach i w juniorach....

A tak to miodzio...
najwyzszy czas zalozyc RADIO INTERNETOWE LECHIA GDANSK
19 lipca 2006, 16:02 / środa
Serwis wporzo, znaczy się w porządku. Rozwija się systematycznie tak jak nasza Lechia. "Bez strachu ale z rozwagą"

Gratuluje jubileuszu i życzę następnej "piątki"

PS.
Heilka hyhy.
19 lipca 2006, 16:55 / środa
Gratuluję "serwisantom". Od tej strony rozpoczynam każdy dzionek. Lepsze, czy gorsze wiadomości, ale zawsze rzetelnie i szybko.

Pawełek, właśnie od lechia.gda.pl TO się rozpoczęło :-). Niech tak na długo pozostanie...

Dago - radyjo lechijne hula od dłuższego juz czasu :-).

Heil'ka Majo :-)
19 lipca 2006, 22:23 / środa
Zamiast gratulacji złożę wam życzenia, aby serwis lechia.gda.pl w niedługim czasie relacjonował wydarzenia z I-szo ligowej Lechii, a na 10 urodziny, żeby relacje były również z LM.

emeryt- mały kamyczek do ogródka- pierwsze relacje na lechia.gda.pl były niestety z Lechii- polonii. Dopiero po kilku kolejkach Luzak zaczął pisać o prawdziwej Lechii. Zresztą Luzak pewnie pamięta, nasze pierwsze spotkanie na meczu PP z Zielonymi Łąg :-)
19 lipca 2006, 22:52 / środa
Pragne poinformowac szanownych czytelnikow, ze jestem na dobre i na zle z Lechia.gda.pl od zarania jego dziejow. Codziennie odnotowuje z trzy odwazne wejscia, od 5 lat bylo ich razem z 5 500 (robie kreski dlugopisem na scianie i zona wlasnie podala wynik)....pije wlasnie jak zawsze litrami piwo, tym razem na zdrowie Redaktorow....jak sie wkurwie to wejde jeszcze dzisiaj z 500 razy na strone zeby dobic do 6000. Jak jubileusz to jubileusz - nie bedziemy brac jencow w jasyr.
19 lipca 2006, 23:08 / środa
Zeto: Z tego co ja pamiętam to lechia.gda.pl w pierwszych tygodniach równolegle zajmowała się również Lechią-Polonią. Ale jeśli chodzi o "nową Lechię", relacjonowane były *wszystkie* mecze począwszy od pierwszego A-klasowego w Miłoradzu. Wszystkie w klasie A, wszystkie w V lidze i wszystkie w IV lidze.
20 lipca 2006, 00:20 / czwartek
Zeto - to prawda, tylko ten ogródkowy kamyczek to chyba nie do mojego ogródka :-). Jakaś chyba nadinterpretacja lub niezrozumienie :-)
20 lipca 2006, 00:43 / czwartek
gratulując życzę dalszej tak efektownej i ekektywnej paracy!
dla mnie najwartościowszym elementem tej strony jest TYGODNIK, który sam jest klasą w sobie.
powodzenia i wytwałości!
20 lipca 2006, 00:50 / czwartek
Najlepszy Serwis jaki znam . Szybkie i wiarygodne informacje. Powodzenia
20 lipca 2006, 05:26 / czwartek
Gratuluje i dziekuje
20 lipca 2006, 09:58 / czwartek
Przyłączam się do gratulacji i życzę dalszego, równie pomyślnego rozwoju, równoległego do rozwoju samej Lechii. Pozdrawiam też wszystkich Czytelników.

tg
20 lipca 2006, 11:45 / czwartek
Gratulacje
20 lipca 2006, 16:06 / czwartek
gratuluję

lechia.gda.pl . . . . po prostu Lechia,
wystartowała w szczególnym momencie, ciekawych, wyjątkowych dla klubu czasach,
zdecydowanie zawsze kojarzyć mi się będzie zawsze z owym okresem, naszymi sprawami,
wiarygodne źródło informacji, bogata zawartość merytoryczna, prowadzona i ukierunkowana jak najbardziej prawidłowo,
pierwsza strona po odpaleniu kompa

dziękuję
verde (vel "w..." ;-) )
21 lipca 2006, 11:27 / piątek
Emeryt – masz rację – „od lechia.gda.pl TO się rozpoczęło”, a troszkę precyzyjniej ująłbym– COŚ się odrodziło ;) i tak już pewnie zostanie...
A teraz zabawa osiągnęła już taki poziom – że internet w zasadzie przestał być potrzebny – jak dawniej :))) Przyłączysz się w końcu? :)

Pozdrawiam!

P.S.

Rymując sobie luźno - Raz jeszcze ukłony dla Redaktorów Strony!

:)
21 lipca 2006, 15:46 / piątek
I ja się przyłączam do gratulacji. Walczcie tak dalej, a na pewno dożyjecie 10 lat!!!
Pamiętam czasy jak jedne strony powstawały inne kończyły swoją działalność.
Lechia.gda.pl powstała w czasie najważniejszym dla nas kibiców, gdy cały świat zapomniał o Lechii i tylko nieliczna garstka łudziła sie, że coś się ruszy.

Wystarczy obejrzeć fotorelacje Błażeja z tamtego okresu.

Prasa wogóle się wtedy Lechią nie interesowała. Na mecze chodziło nas naprawdę niewielu, jednakże dzięki forum i stronie mieliśmy miejsce, gdzie omawiane były wszelkie ważne sprawy: Stowarzyszenie, nowe flagi, akcje plakatowe itp.
Odzielną kwestią jest to, iż wielu z nas poznało się właśnie dzięki temu forum i naszym jakże licznym wtedy poniedziałkowym spotkaniom.

A z okazji 5 lecia serwisu liczę, iż w końcu udostępnicie archiwum strony wraz z archiwum forum. Jest tam przecież kawał historiii opisującej dokonania odrodzonej Lechii.
22 lipca 2006, 13:58 / sobota
Pawełku, jestem w TYM cały czas :-)))

GWWS

Pzdr
22 lipca 2006, 16:40 / sobota
Najszczersze gratulacje.
Jedn z niczlicznych profesjonalnie prowadzonych serwisów w całej piłakarskiej Polsce.
Poziom najwyższy z możliwych - przynajmniej w kraju :)
Moge się wypowiadać tylko w superlatywach.

Ile super ludzi poznałem dzięki Wam..... :-) to da sie policzyć tylko w litrach :D
22 lipca 2006, 16:56 / sobota
Gratulacje dla calej ekipy serwisu!Naprawde profesjonalna robota.
Tak trzymać!
23 lipca 2006, 00:40 / niedziela
GRATULACJE !!
NIGDY NIE ZAPOMNE STAREGO FORUM !!BEZ LOGOWANIA I KAŻDY MÓGŁ WYRAZIĆ OPINIE KIEDY CHCIAŁ !!!
POZDROWIENIA
23 lipca 2006, 20:50 / niedziela
Serwis jest zajebisty , niech sie rozwija i podziekowania dla kazdego kto nad nim pracuje by stawal sie jeszcze lepszy:))
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.437