Gdańsk: poniedziałek, 20 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Filmy z meczu

strona 8/22

26 maja 2008, 00:48 / poniedziałek
Feta w Gdańsku na filmie odnośnik
ponad 125MB i ponad 12 minut - testujemy serwer .
Cała feta to ponad godzinny film na DVD.
Brawa dla organizatorów . Detko Band - super . kibice super , pogoda super
film taka sobie amatorska improwizacja.
26 maja 2008, 00:56 / poniedziałek
Leszek,twoja skromnosc jest powalajaca :-)
Czlowieku,robisz naprawde kawal dobrej roboty i w tym miejscu pragnalbym Tobie serdecznie podziekowac za wszystko !
Dobrze,ze jestes :-)
WIELKI SZACUNEK DLA CIEBIE !!!

LECHIA PONAD WSZYSTKO !!!!!
26 maja 2008, 07:42 / poniedziałek
Filmik feta s uper
27 maja 2008, 13:11 / wtorek
A ma prośbe Leszku mógłbyś dodać film na youtube z meczu ze stalówką? Przydało by się by inni widzieli z całej polski
30 maja 2008, 20:06 / piątek
Leszek dzieki za płytke , film z fety super i pamiatka do końca życia
31 maja 2008, 12:21 / sobota
Leszek zawsze daje rade z tego co widze,szacun dla chlopa :)
11 czerwca 2008, 11:52 / środa
Nie jest to film z meczu ale musicie obejrzec koniecznie.Teledysk szwedzkiego bandu sabaton z polskimi napisami o bitwie pod Wizną.Dowodca odcinka byl władysław Raginis,walki o Wizne trwaly od 6 do 10 wrzesnia 1939 roku.Punkt oporu w okloicach Wizny nazywany jest,,Polskimi Termopilami'' 720 Polakow odpieralo ataki 42 tys. zolnierzy XIX Korpusu pancernego dowodzonego przez samego Heinza Guderiana.Zobaczcie koniecznie piekna rzecz CHWALA BOHATEROM CHWALA WIELKIEJ POLSCE
odnośnik
11 czerwca 2008, 21:43 / środa
mała ciekawostka-na lechia.pl jest oferta sponsorska i tam bodajże na 23 "slajdzie" jest taka informacja:
-Telebim
Reklamodawca ma możliwość zamieszczenia swoich spotów, które wyświetlane
będą na największym mobilnym telebimie w Polsce o powierzchni 48 m2.
Telebim będzie ustawiany na stadionie podczas najbardziej atrakcyjnych spotkań wyjazdowych zespołu Lechii Gdańsk.
Łącznie do dyspozycji są 22 minuty czasu reklamowego - 5min przed, 15min
w przerwie oraz 2min po meczu.
11 czerwca 2008, 21:52 / środa
Co do linka od w samo południe - to jest temat "Filmy z meczu" ale nie mogę powstrzymać się od wpisu. Obejżałem ten teledysk i jestem pod wrażeniem. Tym bardziej, że znałem historię obrony Wizny. To powinien byc symbol w naszej historii na miarę Powstania Warszawskiego czy Westerplatte, niestety nie jest. W tekscie piosenki tego nie było - kapitan Raginis dowódca całej lini obrony przysiągł, że prędzej zginie niż się wycofa albo podda. W ostatnich godzinach bitwy wysadził się granatem w jednym z kilku ostatnich niezdobytych bunkrów. Po latach dostał order Virtuti Militari.
12 czerwca 2008, 18:29 / czwartek
znacie moze jakas strone gdzie mozna ogladac na zywo mecz z Austria??
12 czerwca 2008, 18:41 / czwartek
13 czerwca 2008, 18:44 / piątek
Film obejrzałem , jest świetny. Nie mam nic przeciw by tematyka ciekawych filmów była tu poruszana .
Przy okazji informuję zainteresowanych, że mam już zrobiony film z minionego sezonu jesień/wiosna 2008 . Film na DVD 80 minut zawiera skróty trzech ostatnich meczy pucharowych Lechii , liga i na końcu muzyczny skrót z fety w Gdańsku .
W przygotowaniu tez na DVD film z drogi Lechii do 1 ligi - znany dodatek z lat 1983-1996 i lata 2002 - 2008.
13 czerwca 2008, 19:44 / piątek
Leszek - jesteś WIELKI!!! Robisz świetną robotę. Mam nadzieję, że Canal + nie będzie miał nic przeciwko dalszemu uwiecznianiu przez Ciebie meczów Lechii.

Jesli chodzi o teledysk Sabatonu - także rewelacja. Z tego co słyszałem, Sabaton to szwedzka grupa spiewająca w swoich utworach o bitwach stoczonych w czasie najróżniejszych wojen. Szacunek za popularyzowanie tak mało znanego światu wątku. Swoją droga na ich stronie oficjalnej kilka dni po umieszczeniu teledysku na you tube znalazła się notka że sa w szoku ile osób z Polski obejrzało ich teledysk. Sabaton w tym roku bedzie koncertował w Polsce (z tego co pamiętam Poznań i Wrocław). A Raginis - SZACUNEK I CHWAŁA ZA NIEZŁOMNĄ POSTAWĘ!!!
13 czerwca 2008, 19:47 / piątek
To jeszcze uzupełnienie wątku Władysława Raginisa odnośnik

Sorry za rozmywanie tematu, ale myślę że warto aby ludzie wiedzieli...
14 czerwca 2008, 01:14 / sobota
"Żadna armia nie stanie na ziemi bronionej przez Polskie Wojsko dopuki nie będzie 40 do 1! Więc chodzcie pokażcie na co was stać, przygotujcie się na piekło, które nigdy się nie skończy, dopuki nie ma czterdziestu do jednego wasze zycia zostaną zabrane! Ochrzczeni w ogniu, 40 do 1, duchem Spartanie, śmierć i chwała!.."

ehh piękna historia i piękna piosenka. 40:1!
14 czerwca 2008, 20:14 / sobota
przykra sprawa

żeby szwedzki zespół batalistyczno(?)-metalowy musiał Polakom przypominać o jednej z najważniejszych bitew w chyba najważniejszej wojnie/kampanii w ich historii...
27 czerwca 2008, 11:37 / piątek
odnośnik
mysle ze komus sie przydadzą linki. Pozdrawiam
24 sierpnia 2008, 22:46 / niedziela
odnośnik początek meczu z cracowia.
odnośnik Oprawa meczowa.
odnośnik radość zawodników po wygranej ;]
25 sierpnia 2008, 22:16 / poniedziałek
Jeśli już o dobrych filmach mowa:

odnośnik

;-)
26 sierpnia 2008, 15:46 / wtorek
Dzisiaj będzie retransmisja w Canal + Lechia - zydzi , moze ktoś nagrać i puśniej na serw jakiś dobry wrzucić ?
26 sierpnia 2008, 23:50 / wtorek
tu niedługo powinien być:
odnośnik
27 sierpnia 2008, 21:19 / środa
Można gdzieś obejrzeć retransmisje meczu LECHIA - cracovia? Bo w odnosniku ktory podal "KrytykFilmowy" nie ma akurat meczu Lechijki..
27 sierpnia 2008, 21:27 / środa
odnośnik

jest. wlaasnie ogladam
27 sierpnia 2008, 21:34 / środa
rze a wrzucisz go na jakis serwer bez limitów ?
27 sierpnia 2008, 21:59 / środa
Całe mecze:
Wisła - Barcelona
Wisła - GKS | Lech - Górnik | Piast - Arka | Legia - Jagiellonia | Ruch - Polonia | Śląsk - Odra
PSV - Feyenoord [PL] | Real - Valencia [PL] | Inter - Roma [PL]

Nie ma Lechia - Cracovia ;/
27 sierpnia 2008, 22:03 / środa
Nie może nikt wrzucić tej retransmisji na inny serwer?
27 sierpnia 2008, 22:23 / środa
A po co Ci inny serwer ? już dawno na rapidzie nie ma limitów, ściągasz sobie pojedynczo pliki i masz cały meczyk. Najlepiej to może jeszcze wam ściągnąć i nagrać na płytkę i jeszcze piwko do obejrzenia postawić.
Ale cóz takie pokolenie że trzeba wszystko na tacy podać nic sami nie zrobią
27 sierpnia 2008, 22:26 / środa
ppaw masz rację, można ściągać plik za plikiem, ale z transferem 60 kb... trwa to o wiele dłużej, niż wcześniej
27 sierpnia 2008, 22:36 / środa
No cóż nic się nie poradzi na taki stan rzeczy. A jeden z drugim to by chciał żeby ktoś się pomęczył, ściągnął z wolnego łącza i potem jeszcze zrobił wrzutkę na inny serwer i podał linki do ściągnięcia.
Zamiast cieszyć się jeden z drugim że ma możliwość obejrzenia całego meczu Lechii to jeszcze narzekają. A jak nikt by nie wrzucił na Sport-video to by nikt nie obejrzał.
Nie pomyśli jeden z drugim że ktoś ma konto premium na rapidzie i tam szybciutko może uplodować i dać innym możliwość ściągania i że robi to nieodpłatnie.
Czego się nie robi dla naszej ukochanej Lechii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam
27 sierpnia 2008, 23:12 / środa
mam konto premium na rapidshare - tami i tylko tam wiec nie mam mozliwosci zrzucania gdzie indziej niestety
nie chcialbym tu robic kryptoreklamy ale za miesiace rapidshare place 13 funtow i oprocz tego ze mecz sciagnal mi ie w 7 minut to jest cala reszta multimediow osiagalna przez rapida
28 sierpnia 2008, 09:46 / czwartek
Zamiast tyle gadać byście się jeden z drugim pozrzucali na konto.
Pamiętajcie sezon długi a RS nie tylko do meczów się przydaje ;)
28 sierpnia 2008, 10:30 / czwartek
Ja pierdole kurwa rze ciężko ci na inny serwer wrzucić??!!! Nie mam konta na rapidshare i nie mam zamiaru tam zakładać i ogólnie pierdole ten RS, jak ci sie nie chce wrzucić tego chociażby na odnośnik to ciśnij bułe i pisz odrazu!!! Jakbyś jednak zmienił zdanie to link już masz PODANY NA TACY...
28 sierpnia 2008, 13:35 / czwartek
spokojnie wariat...juz leca
28 sierpnia 2008, 14:22 / czwartek
niestety to potrwa bo trona ktora mi wyslal wariat sie zbuntowala, ale moze to i dobrze bo na wyslijto.pl mam duzo szybszy upload
28 sierpnia 2008, 19:26 / czwartek
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik

trza sobie sciagnac i polaczyc
to tylko pierwsza polowa meczu Lechia - Cracovia
29 sierpnia 2008, 01:19 / piątek
No widzisz rze, chyba nie bolało. ;) Czekam z utęsknieniem na drugą połowe!
29 sierpnia 2008, 01:23 / piątek
Proponuje ściągać z hostuje.net :)

odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
29 sierpnia 2008, 13:56 / piątek
no to jak jest juz? na hostuje?
jezeli jest zainteresowanie moge tez w miare posiadanego czasu zrzucic mecze z Ruchem i Slaskiem
30 sierpnia 2008, 11:09 / sobota
jakim programem można te wszystkie pliki scalić tak żeby były w całości ?!?!
30 sierpnia 2008, 13:14 / sobota
ja robie wszystko w total commanderze
31 sierpnia 2008, 01:30 / niedziela
odnośnik
sektorowe migawki kibicowskie. Do czasu zniesienia zakazu filmowania płyty boiska pokazuję ze zwłoką i tylko sektory kibicowskie.
10 września 2008, 14:01 / środa
Derby --> odnośnik
12 września 2008, 20:26 / piątek
odnośnik
troche stary film :) wykonany przezemnie, materialy wlasne :)
dla lepszej jakosci prosze kliknac ' ogladaj w wysokiej rozdzielczosci '
pozdrawiaMM
12 września 2008, 23:25 / piątek
Spoko filmik :) szacuneczek dla Mławy :)
W pewnym momencie jest wjazd rikszą w okolice Neptuna masz może coś więcej z tego przejazdu???

Aejaejao!!!
14 września 2008, 02:03 / niedziela
Lechia-Odra Wodzisław - kibice
odnośnik plik ma 60MB
lub w formacie Divx link odnośnik plik ma 22MB
15 września 2008, 22:55 / poniedziałek
odnośnik
o dziwo też Nas pokazali "trochę"
18 września 2008, 21:53 / czwartek
Czy ktoś nagrał całe mecze Lechii w ekstraklasie?(Oprócz tego z Odry)
20 września 2008, 01:25 / sobota
4 minuty 20 sekund relaksu z Lechią odnośnik
w nowym Video Clipie 5 . Będą następne. Wersje w formacie DVD dla chętnych.
21 września 2008, 14:11 / niedziela
Przełożenie SABATON 40-1 na reprę i ruch kibicowski:
odnośnik
21 września 2008, 23:44 / niedziela
Sory że nie w temacie ale mam pytanie jak można pobrać napisy do filmów w częśćiach ? Chodzi mi o to że chcę pobrać film z youtube który jest podzielony na part1,part2 itd I chcę dodać do niego napisy a zbytnio nie wiem jak. Z góry dzięki za odp.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.608