Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

Co sie stalo z Kaczmarkiem ?

strona 1/1

1

31 lipca 2006, 18:30 / poniedziałek
Hej, Czy moze mi ktos powiedziec gdzie jest byly trener Lechii, Kaczmarek ? I jakie byly okolicznosci jego zmiany ?
31 lipca 2006, 18:46 / poniedziałek
pytasz o byłego trenera Lechii Kaczmarka ?? to moge ci powiedziec ze nasz nowy trener kadry narodowej powołał go do swojego sztabu szkoleniowego na najblizszy mecz z Danią !!!! ;)
31 lipca 2006, 18:55 / poniedziałek
Dzieki, a wydawalo mi sie, ze on do talentow trenerskich nie nalezy raczej rzemieslnik bez polotu. Dziwne...
31 lipca 2006, 19:02 / poniedziałek
z kadra bedzie wspolpracowal B. Kaczmarek ...
31 lipca 2006, 19:07 / poniedziałek
ja pytalem o Marcina
31 lipca 2006, 19:14 / poniedziałek
Marcin ma wolne ............. ale jeszcze pewnie gdzies zabłysnie :)
31 lipca 2006, 19:34 / poniedziałek
erol: skad ty sie urwales?? :D

wiadomo ze Leo by nie zatrudnil 2-go ligowego przecietnego jakby nie bylo trenera
31 lipca 2006, 19:39 / poniedziałek
T-mobile, przeczytaj dokladnie moje pytanie i pozniejsze posty, inteligencie .
31 lipca 2006, 20:25 / poniedziałek
erol ja wiem o kogo pytales, prostuje tylko wrzeszczanina

M. Kaczmarek jest bezrobotny
31 lipca 2006, 20:42 / poniedziałek
ja tez domyslam sie o kogo pytał erol !! :) ale zrobił to niezbyt dokładnie wiec tak mu odpowiedziałem a odp zgadzała sie z pytaniem były trener Lechii i Kaczmarek wiec nie trzeba było tego prostowac !! :)

pozdrowienia dla erola - Kaczmarków jest dwóch :)
31 lipca 2006, 21:23 / poniedziałek
erol
31 lipca 2006, 18:55
Dzieki, a wydawalo mi sie, ze on do talentow trenerskich nie nalezy raczej rzemieslnik bez polotu. Dziwne...

i kto tu jest inteligentem. jak mogles pomyslec ze Leo zatrudnil M.K ? Ja tego nigdy nie pojme :D
31 lipca 2006, 23:01 / poniedziałek
T-mobile, pytanie moje brzmialo w miare jasno chodzilo mi o bylego (ostatniego) trenera Lechii, Kaczmarka, a byl nim 2-3mce temu Marcin Kaczmarek. W odpowiedzi od wrzeszczanina przeczytalem ze pracuje z kadra, wiec sie zdziwilem. Po drugie nawet na mysl by nie przyszlo, zeby M.K. dostal takie powolanie stad moj post i zawarty w nim wyraz zdziwienia, ktory byl reakcja na to co napisal wrzeszczanin. ML_LG tez to zauwazyl i napewno wielu innych czytajacych te posty. Tylko ty jeszcze nie mozesz zrozumiec. sorry (:
1 sierpnia 2006, 14:37 / wtorek
Mnie tylko zastanawia jak mogles uwierzyc ze MK bedzie pomagal w reprezentacji...tyle i sie juz nie tlumacz
1 sierpnia 2006, 15:27 / wtorek
znajac polska lige i skorumpowany pzpn to chyba taki cud mial by szanse sie zdazyc. :)
10 września 2006, 22:17 / niedziela
Cartusia została rozgromiona u siebie przez outsidera z Poznania. - Piłkarze pokazali zero myśli taktycznej i zero zaangażowania - powiedział kierownik Cartusii Tadeusz Orczykowski. Po meczu do dymisji podał się trener Cartusii Andrzej Klaman. Dzisiaj o jego losie zadecyduje zarząd. Jednym z kandydatów na stanowisko trenera Cartusii jest były szkoleniowiec Lechii Gdańsk Marcin Kaczmarek.
11 września 2006, 10:10 / poniedziałek
Ciekawe, czy bedąc trenerem Cartusi, wybawi nas od "swoich"- Szczepińskiego, Króla i Wojciecha ??? ;-))))

A może sprowadzi Siklicia ?? ;-))))

Życzę mu dużo szczęścia i powodzenia w pracy. A z drugiej strony szkoda mi Cartusi.
11 września 2006, 13:24 / poniedziałek
Dzisiejsza "Koszerna" donosi:

"Giełda trenerska: Od utraty pracy wywinął się trener Groclinu Werner Liczka. Porażka lub remis w słabym stylu z Lechem miały zakończyć się jego dymisją. Ostatnia w tabeli Arka gra coraz lepiej - Wojciechowi Stawowemu nic nie grozi, w wyprzedzających ją Górniku Łęczna i Odrze już zmieniono szkoleniowców. W kolejce do pracy czekają m.in: Czesław Michniewicz, Stefan Majewski i zgłaszający pierwszoligowe aspiracje Marcin Kaczmarek, syn Bogusława, asystenta selekcjonera."

odnośnik
11 września 2006, 16:07 / poniedziałek
Grunt to poczucie własnej wartości ;-))))
Na miejscu Marcinka rozesłał bym CV do Serie A i Premierschip. Co tam Orange ;-))))

A najlepiej niech spróbuje awansować z Cartusią ;-))
11 września 2006, 18:45 / poniedziałek
ZETO, Ty za to, skończysz jedynie na pisaniu uszczypliwych komentarzy na forum piłkarskiego klubu. Pomyśl o tym, zanim znowu skrytykujesz. Daj człowiekowi próbować...
11 września 2006, 19:02 / poniedziałek
To typowo Polskie. Bezinteresowna zawiść.

Znamienne jest, że najbardziej zdziwione ptaszyska to znani antagoniści M. Kaczmarka - zazdroszczą że jak po ich myśli przestał być trenerem Lechii to nie mógł być asystentem Benhakera?

Co Zeto powiesz jak Kaczmarek będzie szybciej trenerem w I lidze niż Lechia awansuje? Będziesz się pienił z zawiści?
11 września 2006, 19:06 / poniedziałek
errata Mógłby być , nie oznacza że jest
11 września 2006, 20:24 / poniedziałek
kongo- chyba prędzej Lechia zagra w lidze mistrzów, niż weźmie go ktoś z orange.

Śmieję się, bo widac że chłopak ma "dobrą prasę". Ostatnio nawet wygryzł Michniewicza z roli "fachowca" w c+.
Tak się składa, że w drodze do Wrocławia, spotkaliśmy szefów Unii Janikowo. Na "żarcik"- Kaczmarek jest wolny, gość skwitował: Męczcie się z nim sami.

Prędzej trafi dio Cartusi ;-))
11 września 2006, 21:41 / poniedziałek
Krytyka Zeto pod adresem Kaczmarka jest jak najbardziej uzasadniona.
Co osiagnal Kaczmarek ?? Dwa awansy, choc ciezko bylo nie awansowac majac najlepszy zespol, najwiecej kasy, kibicow i nazwyac sie Lechia.
Maximum dla niego to wedlug mnie 3 liga, oby z biegiem lat sie uczyl, bo u jego ojca ostatnim czasem mozna zauwazyc tylko regresje umyslowa.
Mam nadzieje, ze zarowno Kaczmarek jr i senior, nie beda wiecej trenowac Lechii.
12 września 2006, 14:15 / wtorek
Marcin Kaczmarek nie będzie trenerem Cartusii. Na łamach DB wypowiedział się, że narazie nie chce podejmować żadnej pracy trenerskiej, choć rozpatrzy co ciekawsze oferty. Oznajmił także, że wyjeżdża na staż do Holandii. No no, rozwija się Nasz były trener, powodzenia życzę.
13 września 2006, 17:39 / środa
Do Cartusii się nie załapał odnośnik
18 września 2006, 20:59 / poniedziałek
Zwolniło się miejsce w Wiśle Kraków, więc pewnie chłopina już wysłał tam swoje CV ;)

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.030