Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Oficjalny sklepik z pamiątkami Lechii

strona 1/1

2 sierpnia 2006, 10:31 / środa
Na stronie głównej (w tygodniku - art. pt. Przywracanie normalności) pojawiła się informacja iż lada moment ma sie pojawić oficjalny sklepik Lechii, oferujący te produkty w jakich grają piłkarze, a w miarę upływu czasu również inne.
Pomysł ogólnie fajny i zasługujący na dużą aprobate, szkoda ze nie wcześniej :)
Jest jednak pewne "ale". Jakie logo będzie używane na tych wszystkich produktach? Oficjalne OSP, a moze KS?
Osobiście, mimo że w ostatnim czasie wyszło wiele ciekawych rzeczy, to jezeli nie było herbu Lechii z BKSem, jedynego dla mnie uznawanego - to mimo atrakcyjności tego produktu ja go nie kupiłem. I tak samo będzie w tym wypadku...
TYLKO LECHIA B K S!!! Na zawsze...
A co Wy o tym sądzicie?
2 sierpnia 2006, 12:59 / środa
Szczerze mówiąc mam to gdzieś, czy bks czy ks czy fc czy osp; ważne jest tylko to, że klubem tym jest LECHIA GDAŃSK. I tyle z mojej strony.
2 sierpnia 2006, 14:12 / środa
U.S. szanuje twoje zdanie w tym temacie, ale dla mnie jest ono mało zrozumiałe. Przecież wiele klubów w polsce jak i zagranicą modyfikuje swoje loga. Jest to spowodowane nie tylko sprawami marketingowymi, ale rownież wzgledami estetycznymi. Dzisiejsze logo Lechii, jest bardzo ładne, nowoczesne, a przy tym nie straciło nic ze swego oryginalnego, historycznego kształtu. Idąc twoim tokiem rozumowania, mam przeczucie że Lechia grałaby ciągle "biedronówką", a nam kibicom babcie nadal dziargały "pasiaki" na drutach ;)
Pozdrawiam !
2 sierpnia 2006, 17:53 / środa
Na pamiątkach będzie - tak jak na koszulkach KS Lechia - to chyba oczywiste.
2 sierpnia 2006, 18:20 / środa
U.S.- pierwszy herb Lechii miał pionowy napis KS. Później komuna zrobiła z Lechii Budowlanych, by wrócić do historycznej nazwy z przydomkiem BKS. Teraz nastapił powrót do pierwszych lat Lechii i KS- u.
5 sierpnia 2006, 16:39 / sobota
Jakoś temat nie chwycił, więc wnikać raczej dalej nie ma sensu. Niemniej akurat dla mnie ma to znaczenie. Zresztą jakiś czas temu podobny temat był już przerabiany, widzę tu jednak diametralną zmianę stanowiska w porównaniu z tamtą. No nic, powiedzcie mi tylko na początku meczu co śpiewacie? "Wierzymy w KS?" A malując sprayem mury należy pod koronę "przywdziać" BKSowi czy KSowi? ;)
pzdr
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.537