Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk TV

strona 1/1

3 sierpnia 2006, 10:56 / czwartek
Tak właściwie sobie pomyślałem, czy jest w planach utworzenie czegoś w rodzaju płatnej telewizji opcjonalnie dołączanej do jakiejś platformy cyfrowej, by można było śledzić mecze w telewizji, oglądać powtórki, a może i ciekawsze mecze 2-ligowe? Byłyby tam wywiady ze sztabem szkoleniowym, zawodnikami, sprawozdania z okresów przygotowawczych, opinie niezależnych ekspertów itp.
Wiem, że może jeszcze nie czas na takie bajery, ale myślę, że nie jest to wcale zły pomysł, myślę, że duża liczba osób, które nie mają możliwości lub ochoty wyjazdów z różnych powodów, chętnie oglądałyby poczynania swoich ulubieńców. Co o tym myślicie?
3 sierpnia 2006, 16:38 / czwartek
nie trzeba żadnego dodatka do cyfrowej telewizji przeczytaj se na głównej stronie o TVP 3...
3 sierpnia 2006, 18:35 / czwartek
Tak, na pewno telewizja zainwestuje w mecze w janikowie czy w innych wioskach. gratuluje pomyslu
3 sierpnia 2006, 18:46 / czwartek
No i na przykład teraz skoro mamy zakaz na jagę, obejrzałbyś sobie meczyk w domciu przy piwku elegancko. Nie mówię o wiochach, tylko o Gdańsku.
6 sierpnia 2006, 22:26 / niedziela
Allure wez sie gon
8 grudnia 2006, 20:12 / piątek
Lechia w TVP Gdańsk - 09-12-2006

W niedzielnym programie "Wieczór ze sportem" emitowanym o 22.00 przez gdański oddział programu trzeciego Telewizji Polskiej, gośćmi audycji będą przedstawiciele Lechii w osobach Tomasza Borkowskiego, Błażeja Jenka, Macieja Kalkowskiego, Marcina Szulika i Sławomira Wojciechowskiego.

lechia.pl
9 grudnia 2006, 13:14 / sobota
hyhyh, troche przesada :) relacje z budowy boiska treningowego live 24 h ? chyba na razie nie ma tyle materialu zeby mozna cos takiego odpalic, poczekaj az 5 razy wygramy LM
10 grudnia 2006, 22:27 / niedziela
Jak się podobają wypowiedzi naszych piłkarzyków i prezesika...?
11 grudnia 2006, 09:39 / poniedziałek
optymistyczne :) Myślałem że rozmowa bedzie troszkę mniej kurtuazyjna, ale to był wieczór ze sportem a nie np. 2x45 na polsacie :)
11 grudnia 2006, 09:45 / poniedziałek
Swoją drogą dziennikarze sportowi (i nie tylko) mają niezly materiał do reportarzy- poptanowienia pzpn. Dziwne, że jeszcze nikt tego nie zrobił.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.408