Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia - Podbeskidzie /12.08.06, g.17:00

strona 1/3

5 sierpnia 2006, 21:19 / sobota
Wkońcu inauguracja u siebie. Czyżby pierwsze 3 pkt. ? Inny wynik to będzie ogromna przegrana.
5 sierpnia 2006, 23:26 / sobota
LECHIA - Bąk- Kosznik,Pawlak,Brede,Pęczak-Kalkowski,Szulik,Wojci echowski,Piątek-Król,Cetnarowicz

Licze na ten skład , o meczu z Jagą zapominam . Było mineło .

Licze caly czas na wysokie zwycięstwo i 3 bramki Króla w meczu . Moje nadzieje :

w 3 meczach przynajmniej 7 pkt . 3 bramki napastników i 1 czyste konto .
5 sierpnia 2006, 23:37 / sobota
A ja liczę na inny skład:

Bąk - Pęczak, Pawlak, Brede- Kalkowski, Szulik, Pietrowski, Manuszewski, Piątek - Cetnarowicz, Wiśniewski/Buzała.

Wiem, że ustawienie 1-3-5-2 jest mało prawdopodobne, ale sądzę, że byłoby najlepsze. Bez wolnego i bez formy Wojciechowskiego, którego zastąpiłby kreatywny, przebojowy Pietrowski. Brak jednego obrońcy w porównaniu z ustawieniem 4-2-4 uzupełniłaby para defensywnych pomocników Manuszewski-Szulik, nawzajem się uzupełniających. Skrzydła tradycyjnie. W ataku nie wystawiłbym beznadziejnego Króla, a postaiwłbym na dwójkę Cetnarowicz (dużo strzelał w sparingach) - Wiśniewski lub Buzała. Ze wskazaniem na tego drugiego, który powinien dostać szansę, podczas gdy Wiśnia nie strzelił w dwóch meczach gola.

Borkowski ma jednak u mnie - jako kibica - jeszcze kredyt zaufania i wierzę, że skład, który wystawi będzie najlepszy z możliwych.

Pozdro.
6 sierpnia 2006, 01:00 / niedziela
Corney i tu mam taką małą uwage :

11 twoja ciekawa , ale jak zaczeli sie uczyc 4-4-2 to niech tak graja.

Król zbytnio zawodzi , ale takim zawodnikom jak Król , Kalka który jest jak narazie moim zdaniem jednym z najlepszych pilkarzy teraz , Wojciech , Pawlak sie z karnym nie popisal i wielu . Pietrowski zaczyna brac na siebie ciężar gry . Teraz dopiero 3 kolejka więc jeszcze sie wkręcamy w ten sezon. Będzie dobrze zobaczycie ! Buzała , Sząłega , Trzebiński : Zawsze marzyłem żeby grać w lechii. Ludzi którzy walczą trzeba , a nie Kuzera , Pękala , Trela . Kaczmarek kontrakt by juz z nimi podpisal . Borek pokazal że cos wie i potrafi dajcie sie im rozkręcic !
6 sierpnia 2006, 01:43 / niedziela
calkowicie sie z toba zgadzam SANED.mysle ze ci chlopacy pokaza na co ich stac w tym sezonie!!!pozdro.TYLKO LECHIA!!
6 sierpnia 2006, 10:47 / niedziela
Bedzie to pierwszy mecz na własnym stadionie wiec trzeba dobrze zaczac i wygrac za wszelka cene!!! jestem pewien ze tak sie stanie i bedzie to przekonywujace zwyciestwo ( 3:0 lub 4:0) tak czuje:D .My kibice musimy pokzac sie z jak najlepszej strony nie zalowac gardel!!!! Ktos wie czy wyrobia sie z murawa?
6 sierpnia 2006, 11:35 / niedziela
wszyscy w sobote na lechie pokazmy ilu nas jest
6 sierpnia 2006, 12:12 / niedziela
Gramy u siebie, więc może Borek zagra ofensywnie?
Ja myśle - Bąk - Fechner (Pęczak chyba nie zdąży) Brede, Pawlak, Kosznik - Kalkowski, Szałęga (ofensywnie, ,ma włączać się do ataku), Manuszewski, Piątek- Cetnarowicz, Buzała (Wiśniewski)
Czyli takie 4-4-2 w ofensywnie zmieniające się na 4-3-3.
6 sierpnia 2006, 12:28 / niedziela
stadion juz prawie zrobiony trawa zasiana tylko podlewaja zeby dobrze sie przyjeła.A wiec w sobote Wszyscy na LECHIE!!
6 sierpnia 2006, 13:29 / niedziela
minuimum 10 tyś. ma być.
6 sierpnia 2006, 13:40 / niedziela
Poszerzyli juz nawet skonczyli ,jeszcze skosza , podleja , trawka sie zazieleni i podbeskidzie rozjebiemy
6 sierpnia 2006, 14:59 / niedziela
Pozdrówki Ad1 !
Widzę że Twoja wiara jest ogromna , niestety niczym nieuzasadniona !
10 tys. na Traugutta to jeszcze długo , długo nie będzie - tym bardziej na spotkaniu z Podbeskidziem (żadna piłkarska firma !!! )
Piszesz minimum 10 tysięcy kibiców - moje zdanie maksimum 5 tysiecy . Zobaczymy kto będzie bliżej prawdy !
6 sierpnia 2006, 15:41 / niedziela
W tym spotkaniu Lechia bedzie miala 3 dodatkowe atuty w postaci powracającego Szulika po karze zawieszenia, własny stadion oraz nas kibiców:)
6 sierpnia 2006, 17:52 / niedziela
do Hydro52 : Ja Ci mowie ze bedzie 10 koła bo to pierwszy mecz a kibice beda chcieli zobaczyc nowych kopaczy w Akcji
6 sierpnia 2006, 18:30 / niedziela
Knapik...jestem zdania Hydro...10 tysiecy moze by przyszlo gdyby po 2 meczach bylo 6 punktow....przyjdzie tyle ile na koniec rundy + moze 1-1,5 tysiaca...nie oszukujmy sie...
6 sierpnia 2006, 21:35 / niedziela
5 tysięcy? raczej 7....no może 8, zależy jak wszystko będzie nagłośnione, a i z faktem że na 10tys będzie trzeba "długo, długo" czekać się nie zgodzę: Jak będziemy walczyli o awans (niezależnie od meczów w jajnikowiw i bialym-wieże w to....) to 10 będzie chodzić regularnie....a i tak przyjedzie WKS ŚLĄSK i będzie komplet jak rok temu:)

Na inauguracje u siebie obstawiam 2:0

PS.jak będzie padać to moze i będzie tylko 5 tys
7 sierpnia 2006, 01:33 / poniedziałek
Kto ma byc ten bedzie.

TYLKO ZWYCIĘSTWO !!
7 sierpnia 2006, 17:18 / poniedziałek
zwyciestwo musi być ,jak nie bdziemy wygrywac u siebie z takimi druzynami jak podbeskidzie to z kim? zresztą u siebie trzeba z każdym wygrywać.

TYLKO LECHIA
8 sierpnia 2006, 21:37 / wtorek
Ile będzie ludzi a ile sprzedanych zostanie biletów to niestety inna bajka.
Mamy w Gdańsku wielu "skoczków" więc mój typ to 5-6 tyś. + 1 tyś. skoczków.
Na boisku 3:0!!!
9 sierpnia 2006, 15:09 / środa
LECHIA wygra 3-0
9 sierpnia 2006, 19:35 / środa
Rugby
a w których minutach padną bramki ? i jaka frekwencja ? ;)
Pozdr
11 sierpnia 2006, 10:52 / piątek
Witam Panowie mam pytanie jaki wynik jutro padnie?Czy ktos widzial gre podbeskidzia w tym sezonie?Chce zagrac na nasze Lechike nie za drobne prosze o konkretne wpisy.LG
11 sierpnia 2006, 11:54 / piątek
Wpis kibica Podbeskidzia z forum kibice.net :

Juz teraz mozna napisac,ze kibice Podbeskidzia w Gdansku nie zostana wpuszczeni do klatki,mimo iz zglosilismy zapotrzebowanie na bilety tydzien przed meczem i jestesmy zapisani na liscie w klubie.W zamian dzialacze Lechii oferuja nam sektor dla VIP-ow,oczywiscie najlepiej jakbysmy byli bez barw. Jechac przez cala Polske,tylko po to,zeby siedziec wsrod dzialaczy Lechii...No przeciez to jest kurwa skandal, jak nie maja pieniedzy na wynajecie ochrony dla kilkunastu osob to won z powrotem do III ligi ! Za takie "zagrania" powinny byc kary finansowe,moze wtedy tacy dzialacze przestaliby oszczedzac na kibicach...
11 sierpnia 2006, 13:10 / piątek
O kurde nie dobrze jeżeli to jest prawda i nasi działacze tak sobie pogrywają no to kiepsko :/
11 sierpnia 2006, 13:44 / piątek
Zacznijmy od tego, czy ktoś widział kibiców podbeskidzia w innym miejscu niż internet ??

Po za tym, wystarczy przeczytać "przepisy porządkowe" odnośnie meczu z podbeskidziem i już będzie wiadomo co i jak. Przecież Smoluchowskiego nie zamykają dla własnego "widzi mi się", tylko po to żeby tą bramą weszli "górale".
11 sierpnia 2006, 15:15 / piątek
raczej logiczne że bedą wpuszczeni...
nie powinni płakać jak przyjada to napewno znajdą sie w klatce która zawsze nawet jak kibiców nie ma jest pusta i czeka na kibiców gosci...
Podobnie było z 4,5? osobami z Piasta onichyba biletów nawet niemieli a sie dostali.
Lechia nigdy nie robiła problemów jeżeli chodzi o kibiców gosci i tak powinno pozostać.
11 sierpnia 2006, 15:17 / piątek
Do kolegi Seagul: Jutro będzie 3-1. Bramki: Wiśniewski 16, Piątek 45, Brede 88 (karny) - Jakiś Napastnik Podbeskidzia 82 ;))
11 sierpnia 2006, 15:30 / piątek
seagul - też miałem zamiar postawić na Lechię, ale myślę że to nie Podbeskidzie będzie jutro głównym przeciwnikem. Najwięcej problemów będzie niestety z murawą, która po remoncie jest w tragicznym stanie. Przynajmniej tak twierdził trener Gładyś we wczorajszej wypowiedzi w Radiu Gdańsk. Dopiero wczoraj Lechia odbyła pierwszy od dłuszego czasu trening na Traugutta. Myślę że szanse są wyrównane i nie zdziwię się jak padnie remis.
11 sierpnia 2006, 17:30 / piątek
"Zacznijmy od tego, czy ktoś widział kibiców podbeskidzia w innym miejscu niż internet ??"

Do ZETO - Tak,ja ich widzialem w Szczecinie,Gdyni,Mlawie czy Wloclawku,takze jezdza na wyjazdy i nie nasmiewalbym sie z nich,tym bardziej,jesli nie mam zbyt wiele informacji o nich.

pozdro
11 sierpnia 2006, 18:01 / piątek
slavo- w Gdańsku wiosną było ich taktyczne 0. Jak znam życie, jutro przyjadą taką samą bandą ;-)
11 sierpnia 2006, 22:17 / piątek
odnośnik

Drugoligowy klub piłkarski Podbeskidzie Bielsko-Biała pozbawiony został trzech, a nie pięciu punktów - postanowiła Komisja Odwoławcza PZPN. Klub nie będzie mógł dokonywać transferów przez sześć miesięcy.
Komisja Odwoławcza PZPN po rozpatrzeniu odwołania złożonego przez Podbeskidzie Bielsko-Biała od decyzji Wydziału Dyscypliny PZPN z 22 czerwca 2006 roku postanowiła orzeczoną przez organ pierwszej instancji karę rocznego zakazu dokonywania transferów zawiesić na okres sześciu miesięcy. Złagodzona została również kara dodatkowa w postaci ujemnych punktów. W sezonie 2006/07 drugiej ligi Podbeskidzie pozbawione zostanie trzech, a nie, jak postanowił Wydział Dyscypliny, pięciu punktów. Decyzja jest prawomocna. Ujemne punkty należy uwzględniać w tabeli rozgrywek.

Podbeskidzie Bielsko-Biała zostało ukarane przez Wydział Dyscypliny za nierealizowanie prawomocnych wyroków Piłkarskiego Sądu Polubownego, dotyczących Dawida Bułki, Piotra Czaka, Roberta Piekarskiego oraz zobowiązań kontraktowych wobec zawodników Viteslava Mooca, Przemysława Pluty i trenera Adama Noconia. Komisja Odwoławcza uwzględniła fakt realizacji przez bielski klub większości zobowiązań.
11 sierpnia 2006, 22:39 / piątek
Pogoda się jebie , moze byc jutro mokry meczyk ... ale i tak: WSZYSCY NA TRAUGUTTA !
12 sierpnia 2006, 00:02 / sobota
Dzieki za info LG Zaspa.Jak tak mowisz to nie zagram za duzo obstawie Lechike Kochana z innymi meczami ktorych jutro na swiecie nie brakuje :)P.S.Co Koledzy myslicie zeby odnowic temat typowania na naszzym Forum?Pozdrawiam LG
12 sierpnia 2006, 06:57 / sobota
witam,zapowiada sie piękna inauguracja sezonu na stadionie przy Traugutta,będą przyjezdni,biało-zielonych braci również nie powinno zabraknąć-licze na co najmniej 10 tysięcy "gardeł",no i najważniejsze,żeby pogoda dopisała ,gdyż na tą chwilę jest nieciekawie! TYLKO LECHIA!!!
12 sierpnia 2006, 10:35 / sobota
hmm jacy kurde przyjezdni?? kto widzial Podbeskidzie na tak dalekim wyjedzie jak Gdansk?? bo ja sobie nie przypominam zeby byli:)
12 sierpnia 2006, 10:51 / sobota
Przy tej pogodzie i z takim przeciwnikiem jak Podbeskidzie nie spodziewałbym się zbyt wielkiej ilości kibiców, choć powiem szczerze że byłem w Janikowie i Białymstoku i chłopaki grają coraz lepiej oprócz 2 bardzo słabych punktów(Król i Żuk w drugim meczu).Jeśli wygramy dziś,a za tydzień z Polkowic przywieziemy choć punkt, to za 2 tyg.w niedzielę(jedyny mecz u siebie w niedzielę)na Polonii Warszawa może być naprawdę full!I oby tak było...
12 sierpnia 2006, 11:52 / sobota
To co to za kurwa kibice co sie boja lekkiej mzawki:/
12 sierpnia 2006, 12:21 / sobota
osobiście pierd*** deszcz. mam go gdzieś i choćby padał kilogramowy grad pójdę dziś na mecz! Wszyscy na Traugutta!
12 sierpnia 2006, 13:04 / sobota
Zeby wszyscy mieli takie nastawienie jak dwoch panow wyzej :)

Do mnie juz sie zbiera ekipka , spijemy jakies piwka i wychodzimyyy :))

Oby po zwyciestwo !
12 sierpnia 2006, 13:28 / sobota
Jest zasadnicza różnica między tym jaką kto lubi pogodę a tym czy pójdzie czy nie. Zawsze jeden wpis na temat pogody robi zamieszanie wśród tych co ją olewają hehe . Eh ci pogodowi twardziele. Może i wpis nic na temat nie wnosi, ale to odpowedzi lubiących moknąć są jeszcze lepsze ... :)
Pozdrawiam.
12 sierpnia 2006, 14:02 / sobota
W zeszłym sezonie w meczu z łksem u nas też miało być mnóstwo ludzi, ale chyba pamiętacie jaka była pogoda, a ja na stadionie byłem ponad godzinę przed meczem:) Ale taka jest prawda że prawdziwych kibiców nie odstraszy deszcz, śnieg czy grad wielkości pięści:)
12 sierpnia 2006, 14:10 / sobota
Teraz siąpi lekka mżawka, więc źle nie będzie. Byłem przed chwilą godzine na dworzu, i prawie wogóle nie zmokłem. Tak jak napisał kolega wyżej, prawdziwych kibiców deszcz nie wystarszy ;)
12 sierpnia 2006, 14:14 / sobota
ooo i dzis mamy dobry test, okaze się ilu jest naprawde kibiców z prawdziwego zdarzenia.
12 sierpnia 2006, 14:15 / sobota
Podbeskidzie zglosiło zapotrzebowanie na 20 biletów takze może przyjedzie ich ze 40 Byłem na ich forum i jadą.
12 sierpnia 2006, 14:19 / sobota
:) Witam i zapraszam na meczyk we Wrzeszczu jeszcze lekko pada ale tylko po to by łatwiej piłka wpadała rywalowi do bramki a wpadnie kilka razy zobaczycie !!!

przed godzina 17 pogoda sie poprawi by nasi skrzydłowi mieli lepsza przyczepność na nowych 4 metrech po bokach :)

mam nadzieje ze ci co boja sie lekkiego deszczu pójda na krytą i bedzie tam głośno, reszta pod zegar !! i na prostą tam dopiero bedzie sie działo - trzeba dzisiejszym dopingiem sprawic by podbeskidzie juz przed meczem poczuło poraszkę !!!

ja stawiam na 3-0 !!! o juz nie pada :) :) :)

LECHIA GDAŃSK !!!!!
12 sierpnia 2006, 14:29 / sobota
Dobra ja zaraz wybywam bo jeszcze złotego trunku trzeba się napić:) Do zobaczenia na Traugutta.

A MY SWOJE!
12 sierpnia 2006, 14:38 / sobota
Te nowe 4 metry po bokach to podobno za 2-3 meczy/szkoda!/. kiboli Podbeskidzia widziałem tydzień tem w liczbie 8 małolatów /ok. 18-19 lat/ jak ogladali klatke i gadali do siebie ze tu będą siedziec na meczu a potem wiesniaki mowili cosik ze stadionik malutki! Debile! A oni pewnikiem graja na pastwisku!
Narka! Trza iść "Pod Kasztany"
O wiele fajniej niz w Maxie. Narka!
12 sierpnia 2006, 15:07 / sobota
Dobra nie pada. Ludzie na stadion. Ja już wychodze.

LECHIA GDAŃSK ! ! !
Ten meczu musimy wygrać...
wygramy, waygramy, wygramy...
12 sierpnia 2006, 15:10 / sobota
Jeszcze tylko obiad, browarek i na stadion !!

A MY SWOJE !!

PS: Przejaśnia sie :D
12 sierpnia 2006, 15:58 / sobota
LECHIA! LECHIA! LECHIA!
Dzisiaj 3 pkt. są nasze...
...a my SWOJE!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.308