Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia - Podbeskidzie /12.08.06, g.17:00

strona 3/3

13 sierpnia 2006, 21:16 / niedziela
Ja natomiast odnosze wrażenie ,że on specjalnie się przewraca symulując faul.W ostatnim meczu zwłaszcza w okolicach pola karnego licząc na rzut wolny z dogodnej pozycji.Przegrywa przepychanki ze szczypiorami.Wątpie żeby przewracał się z powodu utraty równowagi.Mając takie kopyta :-) powinien twardo Trzymać się na murawie.Brawa jednak za ostatni mecz.Aktywny i waleczny.
13 sierpnia 2006, 22:04 / niedziela
zeusik1- zbytnio się nim nie podniecam. Przeczytaj dokładnie, a załapiesz, że chwale go tylko za ostatni mecz. Moim zdaniem, był jedynym zawodnikiem, któremu w sobotę chciało się grać. Brał udział przy dwóch bramkowych akcjach, które praktycznie ustawiły mecz.

Jak dla mnie, może tak "źle" grać w każdym meczu. To że , go krytykowałem wiosną, nie znaczy, że będę go krytykował jesienią. Szczególnie, że gra o niebo lepiej.
13 sierpnia 2006, 23:38 / niedziela
13 sierpnia 2006, 23:41 / niedziela
Filmik ze str. Podbeskidzia.
14 sierpnia 2006, 08:26 / poniedziałek
Do dawidzielonka!!!!!
To nie buzala minal 3 zawodnikow a Wisniewski!!!!!!!!!!!!!!!A co do Buzaly.Wszyscy,ktorzy uwaznie ogladali mecz pewnie zauwazyli,ze chlopak dobrze zaczal mecz.Potem dostal zolta kartke i sie przestraszyl.bal sie wslizgami przerywac akcje.Juz wtedy nalezalo go zmienic.Wlasnie w pierwszej polowie wszystkie akcje gosci szly jego strona,bo zauwazyli,ze chlop boi sie drugiej kartki.I ten gol dla nich nie byl bledem Pekiego,a wlasnie Buzaly,ktory mogl spokojnie przerwac akcje.W przerwie Borek go zjebal i gral odwazniej.Ma chlopak potencjal i bardzo dobrze ,ze wychodzi w podstawowej jedenastce.Tak jak pisal Zeto,wiadomo juz czemu Groclin tak szybko rozwiazal umowe z Pawlakiem.DRAMAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zeto od paru miesiecy mial racje,ze jest tu niepotrzebny.Trzebinski jest o 2 klasy lepszym zawodnikiem.Wydaje mi sie,ze dlugo u nas nie pogra(Trzebinski).Borek powinien cofnac manuszewskiego do defensywy i ustawic go z trzebinskim.Na lewo wrzucic Henka.Za manuszewskiego stawiac w pomocy na Szulika i Pietrowskiego.Szalega:)))))))))))))))primadonna!!! !!!
I jeszcze jedno,duzo ludzi pisze,ze borek stawia na tych samych co Kaczmarek!!!!!!!To skad w skladzie mlodzi Buzla,Szalega,cofniecia piatka do obrony.To wy wszyscy ktorzy proponujecie sklady wystawiacie sklad Kaczmarka(omijacie tylko Szczepinskiego).Brawo Borek.Mowie wam,ze to jest madry trener i bardzo w niego wierze.madry nie mylic z dobrym.ale jeszcze jeszcze kilka,kilkanascie meczy,nabierze doswiadczenia i bedzie dobry i madry.wracajac do meczu w janikowie,czy ktorys z was wyobraza sobie,ze Kaczmarek przy stanie 0:1,sciaga wojciechowskiego i wprowadza juniora.Brawo borek masz jaja!!!!!!!!!!
14 sierpnia 2006, 09:26 / poniedziałek
pilar nei opowiadaj glupot. Widzialem jak pilkarz o blond wlosach szarzowal przez pol boiska a ztego co wiem Wisniewski ma ciemne wlosy :) Slepy nie jestem wiec wiem. pozdro
25 sierpnia 2006, 15:45 / piątek
Szukam filmików z meczu LECHIA-PODBESKIDZIE jak ktos ma to na forum bisac dziekuje
1 2 3
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.404