Gdańsk: wtorek, 10 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Puste tablice reklamowe na koronie stadionu

strona 1/1

1

11 sierpnia 2006, 17:33 / piątek
Często bywam na stadione Lechii ( poza meczami oczywiście ) i bardzo drażnią mnie puste i mocno zaniedbane tablice reklamowe znajdujące się wokół korony. Nie wiem czy klub nie powinien zagospodarować tak dużej ilości miejsca. Jeśli nie ma chętnych na umieszczanie tam swoich reklam to możnaby wykorzystać tablice dla ekspozycji symboli naszego klubu itp. Co sądzicie o tej sprawie?
11 sierpnia 2006, 18:19 / piątek
Moim zdaniem, (jeśli nie ma chętnych) należy wyjeb** te tablice w piz** ;) Bedzie o wiele ladniej.
11 sierpnia 2006, 18:28 / piątek
te tablice nie nadaja sie zbytnio do reklamy powinni juz je dawno wyj..... bo one sa tylko do tego ze kazdy se podejdzie i sprejem walne napis BKS czy cos innego ;)
11 sierpnia 2006, 18:36 / piątek
W całości się z wami zgadzam...one tam są nie potrzebne jezeli nikt ich nie używa!!!Nic tylko wyj**ać
11 sierpnia 2006, 18:49 / piątek
A ja się zgadzam z Rav-em. Skoro są, to należy je wykorzystać. Tylko dlaczego nie ma zainteresowania reklamodawców? Może lepiej obniżyć nieco cenę niż trzymać straszydła?
11 sierpnia 2006, 23:30 / piątek
A moze jakies dobre rysunki???

Śląsk-Lechia
12 sierpnia 2006, 07:15 / sobota
WEDŁUG MNIE ,NALEŻY WYKORZYSTAĆ JE NA REKLAMY,JEŚLI ZAŚ NI BĘDZIE CHĘTNYCH TO WY..B.AĆ JE W PI..U...
12 sierpnia 2006, 11:06 / sobota
a nie lepiej zrzuta do puszek i 3 ladne herby namalowac Slask Wiselka Lechia?
12 sierpnia 2006, 11:22 / sobota
Coś takiego miałem właśnie na myśli. Możnaby skorzystać z ludzi zajmujących się grafiti i umieścić na tablicach loga naszych przyjaciół. Lista jest długa: Śląsk, Wisła, Czarni, Gryf, Pomezania itd.
12 sierpnia 2006, 11:50 / sobota
W sumie fajny pomysł. Zwróćcie tylko uwagę, jak dziś wyglądają tablice za prostą, gdzie widnieje napis LECHIA. Wszystki rdzewieją, blacha coraz bardziej zaczyna się wyginać i wygląda to coraz gorzej. Chyba lepszym sposobem na zamieszczenia na tablicach jakiejś reklamy, bądź innej grafiki, jest taki, jaki zastosowano na pozostałych tablicach za prostą, z reklamami - a mianowicie zawieszenia na nich rozwijanych bannerów. Wystawione na działanie wszystkich warunków atmosferycznych są bardziej trwałe niż blacha pod. Zatem może więc pomyślec o takiej technice naniesienia grafiki na tablice, niż malowanie bezpośrednio na blasze?

Pozdro.
12 sierpnia 2006, 12:09 / sobota
A może klub mógłby się zgodzić aby na tych tablicach były reklamy jakiś sponsorów których znaleźliby Grengosi i dochód z tych reklam szedłby na ich konto... Może coś takiego udało by się zrobić a sianko (nawet jeśli nie za duże) zawsze jakieś by było...

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.230