Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

Frekwencja na Lechia-Podbeskidzie: wstyd!

strona 1/1

1

12 sierpnia 2006, 19:39 / sobota
Miasto 400.000 a tylko 3.500 ludzi na meczu
zrobmy cos z tym bo w Janikowie dzis bylo tylko o tysiac mniej
12 sierpnia 2006, 19:46 / sobota
Racja ludzi było mało ale czy tylko 3.500 tyś. Dla mnie było około 5.000 tyś, co nie zmienia faktu,że na inauguracje powinno zjawić się więcej.
12 sierpnia 2006, 19:48 / sobota
Na moje oko było 5-6 tys.
3.5 tys. to jakas kompletna bzdura.

Wsytd to jest kraść. Tyle ode mnie w tym temacie.
12 sierpnia 2006, 19:59 / sobota
Bo sie kurwa deszczu bali!! A tu prosze Lechia wygrala i jaka piekna pogoda:)
12 sierpnia 2006, 20:00 / sobota
Ludzi na oko było z 5tys., a wstyd to był jak Pan Roman Rogocz coś mówił tuż przed meczem, a młyn miał to w dupie.
12 sierpnia 2006, 20:03 / sobota
12 sierpnia 2006, 20:04 / sobota
kuzyn widze wzorujesz sie na telegazecie co niekoniecznie jest prawda bo bylo conajmniej 1000 kibicow wiecej
12 sierpnia 2006, 20:05 / sobota
ty kuzyn mnoze nie czyttaj neta tylko idz na mecz i sam sprawdz ile bylo luda co?
12 sierpnia 2006, 20:06 / sobota
Po mojemu to 5500 bylo lekko ! Doping średni atmosfera tez nie ta ...

Wstyd to jest jak sie mówi "kurwa, chuj" co drugie słowo a co trzecie "Ramstain" i sie cały czas Kalkowskiego z Szałegą myli!

Beda wyniki w Polkowicach i Kołobrzegu to na Poloni bedzie 10 tys

Pozdr
12 sierpnia 2006, 20:10 / sobota
Z checia bym sie wybral, ale stad gdzie jestem racczej ciezko ( nowy jork ).
Ale sercem za bialo-zielonymi!!!
12 sierpnia 2006, 20:15 / sobota
5000 to max. Na prostej było około 1000, na krytej trochę wiecej. No i dużo na łukach i w młynie. Mówię 4500 - 5000. Więcej nie było.
12 sierpnia 2006, 20:28 / sobota
to na chuj zakładasz debilny temat jak nie wiesz jak było (bo jak twierdzisz niemasz takiej możliwości) poczekaj ktos kto był napisze dowiesz się. Cieakwi Cie to ? masz już jeden temat tego dotyczący możesz tam zapytać. myślenie nie boli.
12 sierpnia 2006, 21:36 / sobota
Luidzi było tak mało, bo nikt z Bielska nie przyjechał. Miało ich być kilka tysięcy, a było 0 ;-))

Kuzyn, onet tak jak ty, czerpie info z netu ;-)
12 sierpnia 2006, 21:39 / sobota
Tez nad tym ubolewam. Sadze ze jak bedzie stadion Baltic Arena to frekwencja bedzie gitara
12 sierpnia 2006, 22:40 / sobota
Misza?! Co ty chłopie za farmazony pierdolisz, jaki stadion, jaki Baltic Arena??? Chyba, że z Adamowiczem palcem po Marynaki Polskiej i to na mapie 1:200.000 sobie .......
Ale żeś dojebał, za DZIESIĘĆ LAT się nie doczekamy w Gdańsku nowego stadionu))))))))))))))))))))))))))))):
Nie ma takiej opcji, mamy Traugutta i długo tam jeszcze zabawimy.
Tyle ode mnie w tym temacie.
Pozdrawiam Zolw z LechiiStanu.
13 sierpnia 2006, 01:40 / niedziela
Zolw21 : Stadion jest w WPI, a z tego miasto jest rozliczane u Unii więc o stadion sie nie bój. A teraz na stadion przychodzi tyle osób bo:
10, 15 zł to za dużo dla niektórych żeby obejżeć mecz w niekomfortowych warunkach. Pewnie ktoś powie, że nie kupi sobie piwka 3 x w tyg, albo że nie trzeba mieć komfortu. Od razu zbywam ten argument bo większość kibiców Lechii to nie Ci najwierniejsi tylko Ci którzy przychodzą na mecz żeby uatrakcyjnić sobie weekend. Przypomne że w odbywa sie teraz Beach Party a duża część młynu może być kojarzona z taką impreza :P
13 sierpnia 2006, 08:33 / niedziela
QL.- to po ile mają być bilety ????? Każdy by chciał żeby w Lechii grały gwiazdy, ale jak ma kupić bilet, to 10 zł to za dużo !!!!!!

Moim zdaniem tacy "KIBICE" mogą sobie chodzić na Polonię lub Gedanię. Tam jest za free i piwko można spokojnie wnieść.
13 sierpnia 2006, 12:32 / niedziela
A po co liczyć na osoby które mogłyby przyjść, ale nie przyszły ??
Przyszły te co chciały i zależało im !
To wszystko po to by pochwalić sie większą frekwencją ??
Jak dla mnie tacy "zapychacze" na Lechii są nie potrzebni, nic na siłe.
Pozdrawiam.
13 sierpnia 2006, 12:41 / niedziela
WITAM,BYŁEM WCZORAJ NA MECZU I CÓŻ,SPODZIEWAŁEM SIĘ WIĘKSZEJ ILOŚCI KIBICÓW,MOŻE DESZCZ WYSTRASZYŁ ICH,BO JAK PAMIĘTAM TO ZAWSZE NA INAUGURACJE BYWAŁO MNÓSTWO LUDZI... NO CÓŻ...
POZATYM DOPING BYŁ DOBRY,Z WYJĄTKIEM JEDNEJ SYTUACJI,GDY KTOŚ ZMIENIŁ PROWADZĄCEGO MŁYN PO PRZERWIE I ZACZĄŁ WYGŁASZAĆ A ZA NIM CAŁY MŁYN JAKIEŚ RASISTOWSKIE,SKINHEAD'OWSKIE POGLĄDY,TO MI SIĘ NIE PODOBAŁO ALE NIE OTO CHODZI,W MOIM SERCU TYLKO LECHIA!!!!
13 sierpnia 2006, 13:04 / niedziela
co do ilości to jak juz wyżej ktoś napisał było wiele aspektów... pogoda, bicz party... można tak długo wymieniać. Co do młynarza to sprawa jest prosta - komuś siępodobają takie hasła, a komuś nie. Nikt nikogo nie zmuszał do śpiewania akurat tego typu przyśpiewek. Ja moge stwierdzić, że fajnie i że mi się podobało i szkoda tylko że został on zmieniony bo miał jeszcze kilka asów w rękawie.
15 sierpnia 2006, 00:54 / wtorek
jesli chodz o te 3.500tys ludzi to jest naprawde tragedia...druzyna z takimi kibicami, ambicjami, tradycjami...:/ co najmniej 4.500 ludzi...bo ta pogoda a to beach party a to wakacje..ale kurffa ludzi jest w gda 400tys a nie 50!!!tak wiec spokojnie te 4500-5000 to jest minimum
15 sierpnia 2006, 01:05 / wtorek
W Gdańsku jest okolo 460 tys ludzi czyli na meczu powinno byc przynajmniej ok 4600 typa (1%populacji)
15 sierpnia 2006, 04:17 / wtorek
a co tam sie dzieje?
dlaczego tak malo,(ludzi)?
jak ja chodzilem na Lechie w latach 70-tych i na poczatku lat 80-tych to bylo co -najmniej 15.000
LECHIA GDANSK nawet AJAX nie ma szans
15 sierpnia 2006, 08:31 / wtorek
w LATACH 70-80 TYCHbylo inaczej...cale rodziny chodzily na mecze,a teraz..?ojciec(po tym jak musialem sie bic pod stadionem)stwierdzil ze poki nic sie diametralnie nie zmieni juz nie chce tu przychodzic(chodzil na Lechie ze 30lat)
brat(ma dredy)tez sie boi spotkac na meczu kogos z "bastionu prawicy"(to jego chcieli bic..tak wiec z calej rodzinki tylko ja chodze na meczyki...lata 70te 15000 2006 mniej niz 5tys...:(
Lechia Pany...
15 sierpnia 2006, 21:33 / wtorek
Do wszystkich baranów narzekających na frekwencję: Wielu kibiców ma rodzinę (żonę, dzieci). Zapierdalają cały Boży rok, żeby mieć kasę na bilet na Lechijkę. Ale kiedyś trzeba wypocząć. Zabrać rodzinę i wyjechać gdzieś, ale jak ktoś nie pracuje to nie zrozumie....
15 sierpnia 2006, 23:46 / wtorek
A To forum powinno nazywac się forum narzekaczy i marud. Co nei zrobic wszystko źle.. Lata siedemdziesiąte były dawno. wszyscy pamiętamy, jak było (No ci starsi oczywiście) ale teraz jest rok 2006 i trzeba się skupić na terazniejszości. faktem jest , że lekka obniżka biletów sprawiłaby, że może więcej się pojawi na stadionie. lepiej podziałają wyniki moim zdaniem. Szkoda, że za dwa tygodnie wyjeżdzam do Moskwy i tylko przez internet pośledzę sobie naszą Lechijkę. A wsparcie duchowe się nie liczy????
16 sierpnia 2006, 12:50 / środa
wieksze bezpieczenstwo=wieksza frekwencja
przeciez prawie na kazdym meczu widac akcje gdzie ktos chce bic kogos bo jego rece nie sa w gorze.....paranoja...
16 sierpnia 2006, 19:09 / środa
Dokladnie. Pikniki i dziadki ( czytaj rodziny z dziecmi ) chca poprostu w spokoju obejrzec mecz, siadajac z dala od mlyna.
Pamietajmy, ze oni tez placa za bilety, a kasa jest klubowi potrzebna.
Kibice to najwiekszy sponsor na meczach u siebie.
16 sierpnia 2006, 23:36 / środa
A u mnie w Trondheim mieszka troche ponad stowke, a na Rosenborg to ludzie wala drzwiami i oknami, srednia frekwencja dwie dychy, a blilety nie sa tanie, w zeszlym roku na ostatnim meczu ( o pietruche, grala 6 z 7 druzyna) to zostaly wyprzedane wszystkie bilety i padl rekord, wczesniej nawet na maczach LM z Realami, Interami i Juventusami nie bylo tyle wiary. Pozdrowienia dla wszystkich bialo-zielonych.
16 sierpnia 2006, 23:58 / środa
No widze że chyba już długo przebywacie za granicą ... Wy mieszkacie w miejscach gdzie o wyniku meczu nie decyduje, kto kogo za jaką cene przekupi. Polska piłka stoi w miejscu, nie rozwija się, przez nieudolny zarząd PZPN. Coraz gorsze wyniki reprezentacji, brak boisk , brak ( co chyba jest normalnością za granicą ) stadionu z prawdziwego zdarzenia. U nas brak wszystkiego. Dziwisz się że frekfencja mała , ale zastanów się - Co tu oglądać ? Żadnego porządnego klubu. Dopiero w tym roku powstała profesjonalna liga (OE). My dopiero wchodzimy w europe ... A na mecze chodzą ci którzy kochają swój klub i tak jeszcze długo będzie.Jak próbuje namówić kumpla na mecz to mówi że mu się niechce bo co tu oglądać.Woli zostać w domu,włączyć jakiś kanał sportowy i oglądnąć lige angielską,niemiecką albo hiszpańską. Zresztą wcale mu się nie dziwie ...
17 sierpnia 2006, 10:07 / czwartek
Może ja:
1. Tytuł wątku - wstyd!
2. Sam fakt dostrzezony prawidłowo, również jak zawsze byłem na Lechii i z doświadczenia wiem, że kibiców widzi się zawsze więcej, więc ok 4.000-4.500 można przyjąc że było (3.5 to za mało)
Niska frekwencja faktycznie mogłabyć spowodowana Beach party czy innymi jarmarkami, ale także tym że Biało-Zieloni przywieźli z dwóch wyjazdów tylko 1 pkt, jakby mecz z Podbeskidziem był pierwszym w sezonie to 6 koła uzbierałoby się zapewne.
Nie kumam tych gadek o tym, że na Lechii jest niebezpiecznie (już bardziej rozumiem Lechistę który pisał o bracie w dredach bo takie sytuacje faktycznie miały miejsce - ubolewam nad tym). Jak chcesz iść na mecz z całą rodziną to idź na trybunę, skoro większość z nas pracuje to raz na dwa tygodnie można chyba trybune się wybrać? A jeżeli jest za drogo to nie piszmy że nie przychodzimy całymi rodzinami bo jest niebezpiecznie, tylko piszmy że nas nie stać, albo... co chyba każdy z nas zauwazył wolimy po cichu napić się browarka prze zoną, narzeczoną, dziewczyną, itd.
Słaba frekwencja to problem 90% stadionów 1 i 2 ligi - co najgorsze powoli zaczyna dotykać nasz zespół, choć wydawało się, że u nas z tym jeszcze jako tako. Więcej ludzi było na inauguracji na Traugutta w III lidze niż teraz z Podbeskidziem.
Nie zgodzę się z przedmówcami, że problemu nie ma bo jest, gdyż wg mnie z Lechią utożsamia się bardzo wielu młodych i średnich wiekowo facetów (potencjalnych kibiców) tylko nie wiadomo czemu nie trafiaja oni na stadion.

PS Co do stadionu to jak ktoś nie zna się na realiach UE i samorządów to niech nie piszę. Stadion na 90% będzie wybudowany (z pewnością z opóźnieniem bo tak to jest u nas w kraju), jedyne co może zablokować te plany to nowe wybory, które niebawem nas czekają - tyle, że tego projektu nikt się nie odważy zablokować. W Polsce nastaje moment budowy stadionów, może nie dziś (Kielce już są) ale w przeciągu od 4-10 lat powstanie u nas conajmniej pięć, sześć nowoczesnych, nie za duzych stadionów i one w porównaniu do np Włoskich kolosów to będzie niebo a ziemia.
17 sierpnia 2006, 10:10 / czwartek
Do Piotrek Zaspa - a do kogo masz pretensje o te wszystkie braki? Chyba znasz histrorię naszego państwa i wiesz, dlaczego nie rozwijaliśmy się tak jak chocby nasz sąsiad Niemcy. A my jestesmy do stadionu przyzwyczajeni i to, że wyglada jak wygląda nie powinno odstraszać tych co chodzili jeszcze kilka lat temy czy w latach 90.
17 sierpnia 2006, 12:30 / czwartek
kibiccc- masz sporo racji, choć moim zdanie wpływ na frekwencję ma brak wyników. Gdyby Lechia miała jasno postawiony cel, gdyby w 2 pierwszych meczach zdobyła punkty, oglądaczy (nie kibiców) byłoby dużo więcej. Nikt nie lubi oglądać kopaniny i wracać do domu po 0-0. Niestety Kaczmarek swoją "wizją" też dołozył swoją cegiełkę. Teraz wraz z poprawą wyników, ludzi będzie coraz więcej.
17 sierpnia 2006, 12:53 / czwartek
Kibicc - dobrze znam historię ;) Wiem co się działo. Poprostu próbuje znaleźć przczyny takiej a nie innej frekfencji :) Chyba mnie rozumiesz. A koledzy zza granicy, chyba myślą że u nas jest już normalnie ... Niestety ... Nie jest i jeszcze długo nie będzie. Jakby nie patrzeć ME 2012 to dla nas wielka szansa rozwoju. Dlatego modle się o te mistrzostwa. Czasem myśle że jesteśmy takim 3-cim światem Europy ... Bo nic u nas nie ma ...
18 sierpnia 2006, 10:22 / piątek
Sprzedaż biletów na meczu z Podbeskidziem - 15-08-2006

Sektor: Ilość sprzedanych biletów:
Pod zegarem 2.300
Prosta 867
Trybuna kryta - sektory skrajne 492
Trybuna kryta - sektory centralne 92
Sektor przyjezdnych -
Suma: 3.751
Biuletyn meczowy 749

lechia.pl

Doliczyć jeszcze trzeba posiadaczy karnetów i abonamentów i frekwencja w sobotnim meczu wyniosła około 5 tys.
28 sierpnia 2006, 08:20 / poniedziałek
frekfencja na Polonii wzrosła na PP z Pogonia jeszcze wiecej ludzi bedzie jak przejdziemy Pogoń to na Lechu zapowiada sie fuul stadion Gdańsk jest spragniony grania z firmami typu Legia Wisła Arka Cracovia itp tłumy kibiców duze wpływy z biletów lepiej podwyższyc budżet i na wiosne awans C+ też coś dodołoży . 15 tys ludzi na kazdym meczu to bedzie norma ogladałem zdjecia z relacji DARIA B i mam łezke w oku ze nie moge tam być pozdrawiam
28 sierpnia 2006, 08:39 / poniedziałek
myślę że wczorajsza frakfencja to nie wynik PP lecz atrakcyjniejszego przeciwnika niż Podbeskidzia a przede wszystkim obecności śledzi
28 sierpnia 2006, 18:49 / poniedziałek
Oby tak dalej, im lepsze wyniki, tym lepsza pozycja w tabeli, tym lepsza frekwencja

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029