Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

Polkowice - Lechia /19.08.06, g.17:00

strona 1/5

12 sierpnia 2006, 22:06 / sobota
Myślę, że po tym co zobaczyliśmy przy Traugutta potrzebne są zmiany w składzie. Może mogłoby wyglądać to tak :
Bąk - Pęczak, Brede, Trzebiński, Piątek - Buzała, Manuszewski, Pietrowski, Kalkowski - Szałęga, Cetnarowicz.

Co do Górnika. Drużyna jeszcze bez wygranej. 3 remisy z czego dwa u siebie.
Górnik - Ruch 1:1
Górnik - Stal 2:2
Unia - Górnik 0:0

Myślę, że przy odpowiedniej motywacji i zmianach w składzie, jest szansa powalczyć nawet o 3 pkt.
13 sierpnia 2006, 01:47 / niedziela
co do składu to można sobie tylko "pipisać na internecie" nie wierze w to żeby w pierwszym wskoczył i Pietrowski i Trzebiński i to już za tydzień poza tym Ruch słaby nie jest a w Janikowie nieby graliśmy dobrze ale wygrać nie wygraliśmy.
13 sierpnia 2006, 02:14 / niedziela
Jaki Ruch ?
13 sierpnia 2006, 03:10 / niedziela
no napewno nie Radzionków ;)
13 sierpnia 2006, 08:28 / niedziela
Ad1, nie przesadzaj z tymi zmianami. Przy tak szerokiej kadrze, junior może wejść na ostanie 30 min, przy dobrym wyniku, a nie na cały mecz.

Na lewej flance zagra już pewnie Kosznik.

Co do Szałęgi, to mam nadzieję, że Borek nie będzie mu teraz na siłę szukał miejsca na boisku. To nie jest zawodnik, ale "panienka" i bardziej nadaje się do drużyny prowadzonej przez Żuka ;-)
13 sierpnia 2006, 11:09 / niedziela
Ja bym trochę ze składem pokombinował, bo nie wygląda to dobrze.
W bramce postawiłbym na Bąka, ale z przyzwyczajenia, bo z Jagą bramę zawalił okrutnie, z Podbeskidziem był niepewny

Prawa obrona: i tu pierwsza niespodzianka- Brede, pamiętam go z meczu ze Śląskiem, gdzie był chyba najlepszy w naszej drużynie, do tego Heniek potrafi wrzucić i co najważniejsze przerzucić grę

Lewa Obrona: Piątek, bo Fechner to nie ten sam zawodnik co z 3 ligi, Żuk będzie się chyba powoli żegnał z Lechią, a Kosznik jest przeciętny i nie wiadomo jak się czuję po kontuzji

Środek: Trzebiński i Manuszewski, ewentulanie za Trzebika mógłby wejść Cygan. Maniek w drugiej lini się gubi.

Boki Pomocy: Kalka i Buzała, bo tutaj aż tak wielu możliwości nie ma

Środek Pomocy: Na pewno Szulik i myślę że warto cały mecz spróbować Pietrowskiego.
Atak Cetnarowicz i długo długo nic. Nie wiem i nie mam pomysłu, Król gra słąbiej niż wiosną, Wiśnia jest chaotyczny, choć w poprzeniej rundzie w Polkowicach strzelił chyba "gola życia". Zastanawiałbym się nad Rusinkiem, może on ze swoją szybkością sprawdziłby się jako cofnięty napastnik, który dośrodkowywałby do Cetnara, wychodził do prostopadłych podań i przejmował zgrywane piłki.
13 sierpnia 2006, 12:13 / niedziela
Przyglądałem sie na meczu z Podbeskidziem Królowi , chłop moim zdaniem oddal serce na boisku , ale jeszcze potrafi lepiej . Nie oszukujmy sie . Król przy Żurawskim to nie ta klasa . Trzeba Wygrać ten mecz . Nie ma remisów ani porażek . Tylko zwycięstwa !
13 sierpnia 2006, 18:06 / niedziela
po 3 kolejkach jestesmy na 6 miejscu z 4 pkt a gornik p. z 3 pkt. na 8 miejscu
najllepsza tabela jest tu odnośnik
13 sierpnia 2006, 18:47 / niedziela
Co to znaczy Cetnarowicz i długo, długo nic?! Facet jest dobry w grze w głową, ale gdy przychodzi do wykorzystania sytuacji sam na sam to się gubi - tak było gdy zmarnował setkę w drugiej połowie i podobnie było przy pierwszej bramce, to on powinien strzelic tego gola a nie Piątek, który na szczęscie był na miejscu.
Jeśli jednak mamy grać z nim w ataku, to jego jego partnerem powinien byc ktos szybki i dobry technicznie - czytaj Wiśniewski, w sytuacji gdy Król jest w słabej formie.
14 sierpnia 2006, 10:44 / poniedziałek
Bilety na mecz w Polkowicach - 14-08-2006

Od środy będzie można nabywać w siedzibie klubu bilety uprawniające do wejścia na mecz Górnik - Lechia, który odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 17.00 w Polkowicach. Dla sympatyków biało-zielonych przekazano 220 wejściówek.
15 sierpnia 2006, 10:45 / wtorek
To z Szałęgą macie spokój.

Dopiero co pozyskany z Wisły Kraków piłkarz zadebiutował na Traugutta, a trener Borkowski już musi się z nim pożegnać.
Marcin Szałęga pierwszy występ w Lechii zaliczył tydzień temu w Białymstoku. W sobotę wyszedł w pierwszym składzie przeciwko Podbeskidziu.

Zdążył zaliczyć asystę przy bramce Piotra Cetnarowicza, ale nie grał olśniewająco. W przerwie opuścił boisko, zastąpiony przez Damiana Trzebińskiego.

Poniedziałkowa diagnoza nie okazała się wesoła. Piłkarz ma pękniętą kość śródstopia i przez sześć tygodni będzie musiał chodzić w gipsie.

A już we wtorkowym numerze Tygodnika lechia.gda.pl wywiad z 24-letnim byłym piłkarzem Wisły Kraków.
15 sierpnia 2006, 20:27 / wtorek
odnośnik

Na środowym treningu Górnika pojawiło się raptem 13 zawodników z pola i z dwóch bramkarzy. Powodem są kontuzje w zespole oraz urazy, które nie stawiają zespołu w dobrej sytuacji. Tym bardziej, że już w sobotę polkowicki zespół czeka mecz z Lechią Gdańsk.
15 sierpnia 2006, 21:10 / wtorek
Nic , pozostaje tylko rozj**ać ich w drobny mak :)
16 sierpnia 2006, 01:12 / środa
Witam :]

Co do biletów czytałem, że 220 tylko dostaliście. Jeżeli zainteresowanie będzie u Was duże to proponuje dzwonić do klubu i na pewno zgodzą się aby przydzielić jeszcze jeden sektor. W Polkowicach dużo ludzi nie chodzi ;) to przyjazd kibiców gości to jedyna atrakcja :) a pomyśleć, że w pierwszej lidzie kiełbaski za free dla gości dawali :]

Co do meczu to się nie macie co cieszyć :) że 13 zawodników tylko na dzisiejszym treniningu ;] wszyscy w optymalnej formie hehe a na poważnie to Ganczarczyk, Jeziorny i Morawski jutro będą zdrowi :)

Pozdrawiam i zapraszam na www.gornik.polkowice.pl --> wyczekujcie informacji o kontuzjach :)
16 sierpnia 2006, 16:31 / środa
ma ktos moze wolne miejscówki w samochodzie na ten wyjazd?? jak cos pisac na gg 402 892 3
16 sierpnia 2006, 21:23 / środa
wiecie moze gdzie mozna zamowic relacje live sms na ten mecz?
17 sierpnia 2006, 09:53 / czwartek
ojej chyba z 3-1 bedzie jak zwykle rasiak strzeli dla polkowic marek gancarczyk..
17 sierpnia 2006, 09:57 / czwartek
mój skład to br bąk,pomoc,żuk , loda ,brede , pawlak, pomoc buzała wojcechowski hirsz i piątek atak wiśniewski z cetnarowiczem
17 sierpnia 2006, 10:47 / czwartek
Radcio gra ustawieniem 8-2 ja przedstawie mój skład

------------------------------------Bąk----------- ------------------------------------------------

-------Piątek-------------Brede----------Pawlak--- ------------Pęczak-----------------------

--------Kalkowski---------Manuszewski---------Wojc iechowski(Pietrowski)---------Buzała

------------------------Król---------------------- -----Cetnarowicz-----------------------------
17 sierpnia 2006, 11:06 / czwartek
Wojciechowski nie zagra z powodu kontuzji. W środku obok Mauszewskiego powinien zagrać Szulik.
17 sierpnia 2006, 11:40 / czwartek
Wy macie nasrane z tym Wojciechowskim. Ja tam się ciesze, że nie gra bo przynajmniej wznacnia drużyne swoją nieobecnością. Mój skład :

---------------------------------Bąk-------------- --------------------
Pęczak----------------Brede----------Trzebik------ ---------Piątek
Buzała----------------Manszewski-------Pietrowski( Szulik, Pawlak)------Kalka
------------------Wiśnia-----------------Cetnarowi cz
17 sierpnia 2006, 11:51 / czwartek
takie ustalenia składu to wróżenie z fusów bo np. ja nie wiem jak to wygląda na treningach ale Ad1 jest pewnie bliski prawdy.
moim zdaniem:
Bąk-Pęczak,Brede, Trzebik, Kosznik-Piątek, Manuszewski, Szulik, Kalka-Buzała, Cetnarowicz

ale pewnie zagra Królik, Cygan itp. świete krowy
17 sierpnia 2006, 11:52 / czwartek
ZGADZAM SIE Z AD1.WOJCIECHOWSKI TYLKO BY ODSŁABIŁ DRUŻYNĘ.GDYBY GRAŁ NA WIOSNĘ TO TERAZ BYŚMY GRALI W TRZECIEJ LIDZE.PROBLEM JEST TYLKO Z JEDNĄ POZYCJĄ.JA ZARYZYKOWAŁ BYM Z PIETROWSKIM.W SOBOTĘ WYGRAMY!!!

MY WIERZYMY TYLKO W BKS.....
17 sierpnia 2006, 12:23 / czwartek
maćko ma rację. Zagrają "świete krowy". Pawlak musi grać, bo ma "nazwisko". To samo Król. Na szczęście Szałęga wpadł w gips i przez jakiś czas nie będziemy musieli oglądać "baletnicy". Na juniora raczej bym nie liczył.

Mimo wszystko liczę na zwycięstwo.
17 sierpnia 2006, 12:58 / czwartek
Szulo jeżeli zagra od 1 minuty to żaden Szczepiński go nie wyjmie a jeżeli Wojciech dojdzie do siebie i Królik strzeli bramke to zobaczycie ja wierze w Króla i Wojciecha , mają u mnie kredyt zaufania i tacy piłkarze pokażą jak sie gra . Ktoś tu mówił , żę przy takiej kadrze junior może wejsc na ostatnie 20-30 minut, i ma racje . Chcialbym aby za Piątka wszedł Lodzik a za Manuszewskiego Pietrowski , bo co Manu cos gra ?? Strzelił bramke ale dla mnie to jest obrońca nie pomocnik . Chciałbym aby Wojciech sie wyleczyl . 1-6 miejsce jest możliwe i to z Liderem Wojciechem z Snajperem Cetnarem i Królem i z defensywą Cygana i Brede rajdami Pękiego i piłkami Kalki możemy tu narobić niezła rozrube w tej tabeli.
17 sierpnia 2006, 13:15 / czwartek
Nie wiem czego wy się boicie, wystawiając jednego juniora do składu? Kto wczoraj Polakom strzelił pierwszą bramkę, będąc najlepszym piłkarzem Duńczyków? Ile lat ma Rooney czy C.Ronaldo? Ich trenerzy nie boją się wystawiać? Nawet w polskich realiach grają juniorzy. Przykładem Szymon Kazimierowski w Groclinie.
17 sierpnia 2006, 13:46 / czwartek
... albo Kuba Błaszczykowski w Wisełce
17 sierpnia 2006, 15:24 / czwartek
wazne 3 punkty nawet borek z kafarskim moga grac wazne aby wygrac
17 sierpnia 2006, 15:25 / czwartek
Pietrowski i Lodzik to nie ta klasa co Rooney albo C.Ronaldo , Kuba Błaszczykowski to patent na wielkiego piłkarza , a Pietrowski i Loda nie maja przynich nic do gadania .
17 sierpnia 2006, 15:30 / czwartek
Może i nie mają ale jak mają nabierać doświadczenia? Celowo porównywałem ich do tych wielkich piłkarzy, aby pokazać, że trenerzy za granicą nie boją się stawiać na juniorów.
17 sierpnia 2006, 18:19 / czwartek
Na juniorow jak najbardziej powinno sie stawiac ale nie mozna pomijac takiego zawodnika jak wojciech,mimo nie najlepszego poczatku w jego wykonaniu,tylko z drugiej strony krytykowali wojciecha ze mial duzo ilosc niecelnych podan,mozna tez spojrzec na to inaczej gdyby np zamiast krola gral powiedzmy rusinek tych podan niecelnych byloby o polowe mniej bo on poprostu by do nich zdazyl...jak narazie najwieksze nieporozumienie to wlasnie ..krol ale on tez moze cos dobrego w koncu zagrac..
17 sierpnia 2006, 21:17 / czwartek
Ad1- zobacz jak kończą ci, co za młodu są gwiazdami.

Wspomniany przez ciebie Rooney ma problemy z samym sobą. Reszta ma problemy z kolanami. To nie strach przed wynikiem, ale zdrowie małolata jest ważne.
17 sierpnia 2006, 22:44 / czwartek
Przedewszystkim Zdrowotne (C.Ronaldo) i Psychiczne (Ronney)
17 sierpnia 2006, 23:56 / czwartek
Witam zapraszam na www.GornikPolkowice.com

bezpośrednia relacja z meczu Górnik-Lechia dla kibiców z Gdańska, którzy nie mogą być obecni na tym jakże ciekawie zapowiadającym się meczu.

Najlepszy serwis w internecie o Górniku
www.GornikPolkowice.com
przy współpracy z www.SportoweFakty.pl
18 sierpnia 2006, 10:46 / piątek
To wy sie dziwicie czemu oni sa tacy kontuzjogenni. Przeciez to Pemiership jedna z najbrutalniejszych lig swiata.
18 sierpnia 2006, 10:55 / piątek
Moze tak postawic na atak Buzała i Cetnar. Skrzydła to: Kalka i Piątek. W środku Manu i Szulo. boczni obroncy: Pęki i Kosznik. Srodek obrony: Brede i Trzebiński.
w bramce of korz Baczek. Na ławce zasiedliby: Sobański, Wojciech, Król, Wiśnia, Pietrowski, Pawlak, Szczepinski.
Mozna by bylo w srodku z Szulem umiescic Wojciecha a Manka przesunac do obrony z Brede, wtedy Trzebinski nie wystapil we wyjsciowym skaldzie.
18 sierpnia 2006, 19:04 / piątek
Jutro też o 17 biorę ślub, więc Lechijko chętnie przyjmę 3 punkty w ramach prezentu ślubnego :)
18 sierpnia 2006, 19:37 / piątek
dawidzielonka- szczepiński na szczęście szuka formy w rezerwach (ostatnio 0-0 z ISKRĄ SZEMUD !!!!!!!!), a Wojciech największy pożytek przynosi drużynie siedząc na trybunie.

Środek pomocy Szulo i ManU (ew. Pawlak), obrona Brede i Trzebik (ew. ManU), boki obrony Piątek i Pęczak, skrzydła Rusinek i Kalka, atak Cetnar i Wiśnia (ew. Buzała). Bramka to Bączek i długo, długo nic (Sobański swoje pokazał w jajnikowie).
18 sierpnia 2006, 20:38 / piątek
nie chce mi sie dawac moich propozycji...Borek ma wystawic taki sklad ktory wroci do Gdańska z 3ema punktami ;)
18 sierpnia 2006, 21:27 / piątek
Chyba sie ujebaliscie na tego Wojciecha . On pokaże klase i jestem pewny ze to on doprowadzi lechie do bram miejsc 1-6 a może i bram ekstraklasy
18 sierpnia 2006, 21:29 / piątek
o której jest pociąg z Gdańska ?? wie może ktoś ??
18 sierpnia 2006, 22:11 / piątek
green_hooligans szukaj polączeń do Głogowa tutaj: odnośnik
z tamtad masz PKS - szukaj tutaj: odnośnik
18 sierpnia 2006, 22:32 / piątek
mam 3 wolne miejsca.70zl w dwie strony kotakt 507 743 298 dzwonic od 7 rano a teraz na forum
19 sierpnia 2006, 09:29 / sobota
Czy ktos wie o ktorej jest wyjazd na mecz autkami??? kto nie ma auta a chce jechac! GG 4326908
19 sierpnia 2006, 13:40 / sobota
No nic..... zostaje śledzic poczynania Biało-Zielonych przed kompem :( a szkoda.
Kto wie gdzie jest najlepsza transmisja ??? Najlepiej radiowa typu jak ostatnio z białego tylko ze bez grilla proszę :))))) Tylko Lechia !!!!
19 sierpnia 2006, 15:30 / sobota
odnośnik <--- dobra relacja
19 sierpnia 2006, 15:34 / sobota
dzieki :)
19 sierpnia 2006, 15:40 / sobota
Proponuję znów zebrać się na chacie o 17.
Link -> odnośnik
19 sierpnia 2006, 16:39 / sobota
czy ktoś ma relacje live najlepiej radio
19 sierpnia 2006, 16:45 / sobota
spójrz kilka postów wyżej.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013