Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

PP:Czarni Pr. Gd. - Jagiellonia/23.08. g.17

strona 2/2

24 sierpnia 2006, 15:57 / czwartek
" gazeta wyborcza to co innego. to jedna z najbardziej wiarygodnych gazet i nie mam powodu aby jej nie wierzyc "Jerzak to oczywiście żart z Twojej strony?
hehe to Ci sie udało chlopie :-))))
24 sierpnia 2006, 15:59 / czwartek
moze i masz racje. moze jest tak, ze jedziecie na złej sławie, na ktora zapracowaliscie sobie sami przez lata. jezeli tak jest to trzeba to zmienic, a nie chlubić sie tym.
24 sierpnia 2006, 16:02 / czwartek
d.g. w takim razie która gazeta według ciebie jest najbardziej wiarygodna? a moze wszystkie są do dupy, bo pisza o chuliganskich zachwaniach kibiców Lechii?
24 sierpnia 2006, 16:05 / czwartek
jerzak- jak to jest, niby słońce nie świeci, a ty się zgrzałeś ????

Proszę napisz, jakie to czyny kibiców w ostatnich latach, przyniosły nam złą sławę ?????
Może jakieś cytaty z gazet ?? ;-)
24 sierpnia 2006, 16:08 / czwartek
Jerzak umow sie z Kurskim na ryby
kup sobie wybiórcza a kolega niedowiary
jak nie beda braly to sie pomodlicie
24 sierpnia 2006, 16:39 / czwartek
Jerzak nie wiem ktora jest najbardziej wiarygodna bo od kilku lat czytam gazety sporadycznie z wyjatkiem PS.Ale wsród wszystkich "polskich" gazet wybiórcza p Szechtera nie nadaje sie nawet do pakowania śledzi.Ale czytaj czytaj moze czegos sie nauczysz.Ja nie byłem,nie widzialem i nie zabieram głosu.
24 sierpnia 2006, 17:57 / czwartek
jerzak czy jak ci tam? Skąd się urwałeś? Z Kocborowa?
24 sierpnia 2006, 18:47 / czwartek
Adwokat chciałes byc zabawny a tu klapa :) Kurski i Wyborcza ? Cos mi sie tu gryzie :) Jakos nie bardzo pasuje. Fakt jest taki , ze swietnie dopingujacy kibice, klaszczacy spiewajacy, po prostu sielanka nagle zostali sprowokowani przez policje i dziennikarzy gazety wyborczej do rozrob ;) Wiadomo, ze gazeta zawsze koloruje bo to sie lepiej sprzedaje. Gdyby tak nie było to taki fakt juz dawno był zbankrutował. Kibice nigdy nie sa winni tylko zla policja itd :) Z reszta co dla niektorych jest normalne np buczenie i udawanie małpy gdy przy piłce jest murzyn dla innych jest zenujace. Nie ma szans na dogadanie sie bo kazdy inaczej mysli i tyle
24 sierpnia 2006, 19:37 / czwartek
Michal mądralo: Jarosław Kurski, brat Jacka- wieloletni i znany dziennikarz gazety koszernej.
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.566