Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia - Polonia W-wa /27.08.06, g.17:00

strona 1/4

19 sierpnia 2006, 22:43 / sobota
Nic tylko wygrać ten mecz.
Ciekaw też jestem, czy obejrzymy ten mecz w TVP3.(obejrzymy, jeśli sobie ktoś nagrałby na kasete, bądź DVD) Jest w niedziele, wystarczy przełożyć spotkanie na 14.30. Wszystkiego dowiemy się w ciągu tygodnia.
19 sierpnia 2006, 23:10 / sobota
Ad1- sam się przełóż ;-) Mecz jest o 17-stej, bo będzie transmisja na żywo.

Co do meczu, to trzeba wygrać. Inny wynik nawet nie jest brany pod uwagę.
19 sierpnia 2006, 23:15 / sobota
19 sierpnia 2006, 23:41 / sobota
po pierwsze-nic innego niz 3pkt bo sie wkurwie;/ zadnej porazki zadnego remisu tylko 3pkt...mysle ze kiboli powinno byc minimum 4.500 - 5.000 .... a my swojeee!!!
20 sierpnia 2006, 10:06 / niedziela
jak na takie miasto to kiboli powinno byc minimum 15tys. a ze jest jak jest to nic na to nie poradzimy. a tak po za to wkurw ze przegrali z
jakims zadupiem ktore ma 800 mieszkancow. LECHIA teraz musi zgnojic polonie! pomozmy im i przyjdzmy w jak najwiekszym gronie. WSZYSCY na MLYN ! ! ! LECHIA GDAŃSK
20 sierpnia 2006, 11:26 / niedziela
Bilety można kupić również w Gdyni - Pitbull City - jest to sklep z odzieżą kibicowską oraz studio tatuaży w jednym(mozna tak powiedziec ze w jednym - Sklep znajduje się naprzeciwko urzędu miasta GDYNIA - czyli jak dojdziesz do urzedu to sie pytaj o wyżej wspomniany sklep albo studio tatua ży Idąc ulicą Świętojańską w strone skweru kosciuszki po lewej stronie schodami do góru. Bilety w Gdyni mozna kupić do nadchodzącej srody (dzis jest 18.)

a to wyglada tak ze dostaliscie 700 biletow, sami przeznaczacie 200 a 500 do kupienia w Gdyni, jeszcze przed meczem nasza lista jedzie do wawy i ja wysylacie
.TAk jest na forum poloni czyli beda sledzie!!!!!!!!!
20 sierpnia 2006, 11:53 / niedziela
robert007 :
Spokojnie bo sie spocisz ;)

Co do Polonii to ostatnio gra bardzo słabo i nie ma innej możliwości, 3 pkt. muszą zostać w Gdańsku.
20 sierpnia 2006, 12:17 / niedziela
wezcie sie wszyscy zmobilizujcie i dawac na mlyn na Polonie, niech chociaz raz przyjda starsi i niech mlodziez sie nauczy jak powinien wygladac doping!
20 sierpnia 2006, 12:52 / niedziela
Huj mnie relacja obchodzi , wole przyjsc na Traugutta i obejrzeć oprawe , gre piłkarzy na żywo a nie siedziec przed telewizorem i sluchać głupiego komentatora
20 sierpnia 2006, 12:59 / niedziela
Licze na to , że to będzie mecz Króla i żeby Wojciech sie wyleczył :

-------------------------------------------Bąk---- ------------------------------------------------

-------------Pęczak---------------Brede----------- ------Trzebiński---------Piątek------------

----------Buzała-----------------Szulik----------- --Wojciech(ManU)----------Kalka----------

-------------------------------Cetnarowicz-------- ---------Król--------------------------------

Chce zobaczyć ofensywe bocznych obrońców i przedewszystkim chce aby Pęczak znowu mial u mnie status najwiekszego Walczaka w drużynie . Liczy sie Wynik , może grać nawet kadra rezerw tylko żeby wygrali .
20 sierpnia 2006, 14:28 / niedziela
Saned tylko ze Pęczak i Kalkowski chyba pauzują... pozatym martwmy się meczem co będzie w środe...
20 sierpnia 2006, 19:21 / niedziela
Anonim - Na mecz w środe to mogądostać szanse zawodnicy rezerwowi bo nie sądze , żeby Borek postawił podstawowy skład . Mnie PP nie obchodzi narazie jak bedziemy wyżej bede o tym myslal , narazie jestesmy w trudnej sytuacji bo po 4 kolejkach 4 punkty , więc nie jest dobrze .
20 sierpnia 2006, 19:43 / niedziela
Każdy ma prawo do swoich komentarzy....
Gdyby nie Puchar Polski nie byłoby tych pamiętnych chwil więc PP dla Lechii to nie żaden tam jakiś mecz tylko WIELKA SZANSA!
20 sierpnia 2006, 21:29 / niedziela
Saned- jak nie obchodzi ciebie pucharowy mecz Lechii, to za przeproszeniem jesteś ch** nie kibic. Lechia ma grać do upadłego w każdym meczu, nie ważne czy o punkty, czy o "złote kalesony". A my kibice powinniśmy im w tym pomagać, wszędzie gdzie się tylko da.
Ale teraz rozumiem, skąd u ciebie taka znajomość piłkarzy Lechii ;-)) i fascynacja Wojciechem.
20 sierpnia 2006, 21:33 / niedziela
Zeto ma racje Lechia gra o kazdy mecz o 3 punkty nie wazne puchar czy liga!
21 sierpnia 2006, 01:13 / poniedziałek
Saned a właśnie że nasi powinni grać w każdym meczu o zwycięstwo! A nie sobie odpuszczać bo to im nie pomoże się rozegrać... W takim meczu jest szansa żeby sobie z gorszym przeciwnikiem troche "postrzelać" i popracować nad taktyką.... Ja nielubie olewania kibiców typu: jedziemy na mecz a trener i zawodnicy sobie odpuszczają mecz bo chcą się skupić na lidze... Mam nadzieje jednak że nie będzie tak jak poprzednio że wtedy trener miał nas w dupie i wystawił taki skład że nasi przegrali w pucharze.... bo czegoś takiego naprawde nie lubię i nawet nie chcę o tym słyszeć... a pozatym to mi się wydaje że szanse na awans w tym roku są bardzo małe, jeśli nie znikome (zaraz ktoś napisze że to początek dopiero itd. ale ja tak uważałem już przed rozpoczęciem rozgrywek tego sezonu i niestety dalej tak uważam), więc czemu by nie spróbować w PP troche pograć? Najpierw Kotwica i jeśli nasi sobie nie odpuszczą tego meczu to pomyślimy co dalej, taka Pogoń.... niby 1 liga... a może sobie odpuści PP, nie mówiąc że za dobrze też nie gra... a jak Lechia przejdzie dalej to będzie dobra reklama marki.... Więc nie ma co myśleć tylko w każdym meczu grać najsilniejszym składem o zwycięstwo!!
21 sierpnia 2006, 07:30 / poniedziałek
Na pewno będzie zwycięstwo jakoś tak 2-1 myślę.....a może wyżej? kto wie.
21 sierpnia 2006, 08:42 / poniedziałek
Mam nadzieje ze Lechia wpuści zgode Poloni i bedzie to poczatek dobrego zwyczaju wpuszczania naszych zgód na obcy teren bądzmy pierwsi pokarzmy Milewskiemu jak sie bawi Lechia i Polonia z Arką na Trauguta bez bluzgów dymów i z oprawą pozdrawiam
21 sierpnia 2006, 10:13 / poniedziałek
Arka też się szykuje na ten mecz .

odnośnik
21 sierpnia 2006, 11:15 / poniedziałek
"na ten mecz nie powinno byc wytlumaczenia ze wakacje ze kasy brak to jest jedyne 12 zł!!!!!LECIMY WSZYSCY!!!!ARKA GDYNIA POLONIA!!!! I TAK JAK WYZEJ WSPOMNIAL BKL DZIEN WCZESNIEJ MAMY WIDZEW ROWNEIZ ZAJEBISTY WYJAZD!!!WIEC CZEKA NAS PODWOJNE WYZWANIE NA WYJEZDZIE DO LODZI ODPUSCCIE PIWKOWANIE I ZAPISZCIE SIE NA TEN JAKZE BLISKI WYJEZDZIK DO GDANSKA!!!!POKAZMY ZE TROJMIASTO JESY ZÓŁTO NIEBIESKIE!!!"

bedzie zolto-niebieska inwazja buahhaaa
21 sierpnia 2006, 11:17 / poniedziałek
W nadchodzący weekend będzie transmisja na TVP3, ale w sobotę:

14:00
II liga piłki nożnej - Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław, transmisja 2006
/program na żywo/
21 sierpnia 2006, 13:38 / poniedziałek
Saned ma znowu jakis wizje. hehehe.
A tak swoja droga to nasi sa zawodowcami i co 3 dni gra nie powinna ich wykonczyc. No ale jak nie wygramy to sie zalamie.
Do zobaczenia na meczu
21 sierpnia 2006, 16:39 / poniedziałek
śledzie niech lepiej dopinguja swoja druzyne bo za rok to juz nic ani nikt ich nie uratuje !!! Ale moze i lepiej...... beda derby w II lidze :))) TYLKO LECHIA !!!!!!!
21 sierpnia 2006, 18:35 / poniedziałek
LG Zaspa: Ten mecz nie będzie transmitowany. Na stronie Śląska dużo się pisało o zamieszaniu z terminem w związku z transmisją. Ostatecznie odbędzie się on o godz. 19 bez transmisji w TVP3. Ten program jest pewnie nieaktualny i na dniach powinny się pojawić poprawne informacje o transmisji II ligi.
21 sierpnia 2006, 19:16 / poniedziałek
Karool_Gda podałem wg programu z internetu.
Rzeczywiście jest tak jak piszesz i nie będzie transmisji z Chorzowa, ale wolne okienko w TVP3 mają właśnie w sobotę i pewnie będzie inne spotkanie sobotnie. W niedzielę o 14. jest zaplanowana liga światowa siatkarzy
21 sierpnia 2006, 23:38 / poniedziałek
mam nadzieje ze zrobia mi prezent na urodzinki i wysoko wygraja
23 sierpnia 2006, 17:18 / środa
TVP3 ponownie pokaże mecz Miedzi Legnica. Tym razem sobotnie spotkanie z Jagiellonią Białystok. Ze względu na telewizyjną transmisję doszło do zmiany godziny meczu. Spotkanie rozegrane zostanie o godzinie 14.00.
23 sierpnia 2006, 17:32 / środa
0:0
23 sierpnia 2006, 17:35 / środa
sorry, nie w ten wątek ;)
24 sierpnia 2006, 00:37 / czwartek
Witam wszystkich bardzo czekam na ten mecz i mysle ze nasza kochana Lechijka w pełni zrehabilituje się za ostatnia porażkę z Górnikiem, a w pełni zrehabilituje bo mysle ze w połowie juz to zrobiła po zwycięstwie nad Kotwicą, takze do zobaczenia na meczu w niedziele!! Zastanawiam sie ile będzie kibiców przyjezdnych.
25 sierpnia 2006, 18:11 / piątek
do meczu juz coraz blizej :>
ja osobiscie odliczam dni do tego meczu juz od jakiegos czasu :]
te odliczanie spowodowane jest to moja absencja na pierwszym meczu u nas :P
25 sierpnia 2006, 21:52 / piątek
Podobno szparka moze wejsc na stadion dostali zgode od milicji
25 sierpnia 2006, 22:23 / piątek
Marek Citko, Konrad Gołoś i Sebastian Olszar dołączyli do kadry drużyny Polonii przed niedzielnym meczem z Lechią Gdańsk. - Jedziemy po trzy punkty - mówił piłkarzom "Czarnych Koszul" podczas wczorajszego treningu trener Jerzy Engel junior.

No to będzie ciężki bój...
25 sierpnia 2006, 22:44 / piątek
Nie przejmowałbym się co mówi ich trenerek. My też zawsze twierdzimy, że jedziemy po 3pkt.....
Co do wymienionych piłkarzy, to u nas też są "nazwiska".
Będzie dobrze.
25 sierpnia 2006, 23:17 / piątek
mam nadzieje że Areczka wejdzie na Lechijke i bedzie dobry doping z obu stron bez bluzgów i animozii My jestemy lepsi i wszyscy o tym wiedzą a MY SWOJE LECHIA GDAŃSK .................................................. .................................................. ....TRÓJMIASTO JEST NASZE ........................................... POZDRAWIAM ZBYS
26 sierpnia 2006, 00:02 / sobota
polonia sie tera wzmocnila tym golosiem ... ale to nie zmienia faktu ze maja byc 3pkt. a ciekawie sie zapowiada ze szparka..bylo by dobrze jakbysmy wygrali bo Lechijce potrzebne sa punkty a trzeba tez udowodnic szparce (choc nie trzeba bo to kazdy o tym wie) ze "...Trójmiasto Do Nas Należy..." pod wzgledem kibicowskim...bo powiedzmy szczerze ze pilkarsko ze skurwiele sa NARAZIE lepsi...
26 sierpnia 2006, 10:47 / sobota
arka ma 300 biletów wszystkie wykupione a polonia ok.100 czyli koło 400 typa. No ładnie ładnie
26 sierpnia 2006, 10:58 / sobota
niech przyjadą w 2 000. Im wiecej tym lepiej :))
26 sierpnia 2006, 12:10 / sobota
na politechnice arka dostanie od milicji po pysku i tyle ich zobaczymy ;]

i niech ludzie jezdzacy skm beda czujni
zeby nikt barw nie potracil...
26 sierpnia 2006, 12:15 / sobota
nikt z lechii nie jedzie skm-ką !!
26 sierpnia 2006, 13:36 / sobota
Tą Polonie popier****** przed meczem.

90minut.pl :
Marek Citko, Konrad Gołoś i Sebastian Olszar dołączyli do kadry drużyny Polonii przed niedzielnym meczem z Lechią Gdańsk. - Jedziemy po trzy punkty - mówił piłkarzom "Czarnych Koszul" podczas wczorajszego treningu trener Jerzy Engel junior.
26 sierpnia 2006, 14:10 / sobota
pokażemy arce i polonii jaka atmosfera jest była i będzie na Lechii!
26 sierpnia 2006, 14:17 / sobota
szparka gdynia!!kurwa swinia!!! i zgadzam sie z ' 007 ' zeby nie bylo potem od nich ze " Lechia to ***nie potrafia to i tamto " kazdy drze pizde 90 minut i chuj!!trzeba tym chujom udowodnic do kogo nalezy trojmiasto
26 sierpnia 2006, 16:19 / sobota
Cisova zawsze z Lechią
26 sierpnia 2006, 20:20 / sobota
więcej optymizmu co do kibiców chociarz dziś jak na kompie oglądałem oprawy meczów lecha i legi to łza się w oku kręci rze tak w Gdańsku nie ma
26 sierpnia 2006, 21:08 / sobota
a mi to tam wsumie obojętne czy mamy na Lechijce oprawy czy nie kiedys nie było opraw na Lechijce i jakos sie było ale była jedna rzecz kturej niema teraz a jest 1000 razy ważniejsza od jakis tam kartonikow /balonow /sektorówek zajebiscie głosny DOPING
26 sierpnia 2006, 21:19 / sobota
A ja w związku z meczem mam ogromną prośbę do Króla.

Grzesiu, błagam abyś odegrał się jutro na tych k*****. Strzel im z 5 brameczek, a przy kolejnych 5 asystuj. Niech moc będzie z tobą, a zemsta niech będzie słodka !!!!!!!!!!!!!

;-)
26 sierpnia 2006, 21:26 / sobota
też mam wyrombane na oprawy. Glośny doping od 1 do 90 min to podstawa.
26 sierpnia 2006, 21:26 / sobota
Zeby naszym (min. Król) nie pomylił się kalendarz i nie strzelili kilka "goli" dziś u Szulika na weselu? Ale podobno nie te czasy teraz pełen profesjonalizm.
Jutro 2:0 Lechia.
26 sierpnia 2006, 21:28 / sobota
old kriss- wesela nie ma, jest
(była) tylko kolacja dla rodziców. Zresztą nie widziałem Króla w kościele.
 
1 2 3 4
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.458