Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia - Polonia W-wa /27.08.06, g.17:00

strona 3/4

27 sierpnia 2006, 17:43 / niedziela
32 Ekwueme próbował technicznie pokonać Bąka, lepszy jednak golkiper gospodarzy.
29 Rzut wolny dla Polonii, Citko zdecydował się na strzał, lecz piłka przeleciała obok bramki Bąka.
29 żółta kartka Żółtą kartką ukarany Pawlak (Lechia).
28 Polonia powoli dochodzi do głosu, a gospodarze starają się grać na kontrataki.
17 Rzut wolny dla Lechii z około 30 metrów, strzał Szulika przelatuje nad bramką.
16 Tataj zdecydował się na strzał z 11 metra, piłka jednak mija bramkę Bąka.
15 żółta kartka Manuszewski (Lechia) ukarany żółtym kartonikiem.
13 GOL! Lechia prowadzi już 1:0! Bramkę dla gdańszczan zdobył Cetnarowicz.
11 Pęczak dogrywa piłkę do Cetnarowicza, ten zdecydował się na strzał głową, który z wielkim trudem obronił Simunic.
7 Kontratak gospodarzy. Szarżujący z prawej strony Cetnarowicz za głęboko wrzuca piłkę w pole karne.
1 Początek spotkania.
0 Spotkanie poprowadzi sędzia Włodzimierz Milczarek (Piotrków Trybunalski).
0 Dziś w Gdańsku spotkają się drużyny, które do tej pory w rozgrywkach drugiej ligi traciły sporo bramek. Zarówno trener Lechii Gdańsk – Tomasz Borkowski, jak również szkoleniowiec Polonii Warszawa – Jerzy Engel jr., narzekali na grę swoich drużyn w defensywie. Czy zatem, będziemy świadkami wielu bramek w niedzielne popołudnie przy
27 sierpnia 2006, 17:49 / niedziela
39 żółta kartka Pęczak (Lechia) ukarany żółtym kartonikiem. KARTKUJA NAS
32 Ekwueme próbował technicznie pokonać Bąka, lepszy jednak golkiper gospodarzy.
29 Rzut wolny dla Polonii, Citko zdecydował się na strzał, lecz piłka przeleciała obok bramki Bąka.
28 Polonia powoli dochodzi do głosu, a gospodarze starają się grać na kontrataki.
17 Rzut wolny dla Lechii z około 30 metrów, strzał Szulika przelatuje nad bramką.
11 Pęczak dogrywa piłkę do Cetnarowicza, ten zdecydował się na strzał głową, który z wielkim trudem obronił Simunic.
7 Kontratak gospodarzy. Szarżujący z prawej strony Cetnarowicz za głęboko wrzuca piłkę w pole karne.
1 Początek spotkania.
0 Dziś w Gdańsku spotkają się drużyny, które do tej pory w rozgrywkach drugiej ligi traciły sporo bramek. Zarówno trener Lechii Gdańsk – Tomasz Borkowski, jak również szkoleniowiec Polonii Warszawa – Jerzy Engel jr., narzekali na grę swoich drużyn w defensywie. Czy zatem, będziemy świadkami wielu bramek w niedzielne popołudnie przy ulicy Traugutta?
27 sierpnia 2006, 17:55 / niedziela
45 przerwa Koniec pierwszej połowy. NIE JEST ŹLE
44 Do regulaminowego czasu pierwszej połowy sędzia dolicza dwie minuty.
41 Kalkowski próbował pokonać Simunica z rzutu wolnego, piłka jednak nie znajduje światła bramki.
41 żółta kartka Na boisku coraz ostrzej. Tym razem żółtą kartkę ujrzał Kuzera (Polonia).
39 żółta kartka Pęczak (Lechia) ukarany żółtym kartonikiem.
1 Początek spotkania.
0 Dziś w Gdańsku spotkają się drużyny, które do tej pory w rozgrywkach drugiej ligi traciły sporo bramek. Zarówno trener Lechii Gdańsk – Tomasz Borkowski, jak również szkoleniowiec Polonii Warszawa – Jerzy Engel jr., narzekali na grę swoich drużyn w defensywie. Czy zatem, będziemy świadkami wielu bramek w niedzielne popołudnie przy ulicy Traugutta?
27 sierpnia 2006, 18:06 / niedziela
Nieźle chłopcy, oby tak dalej!!!
27 sierpnia 2006, 18:07 / niedziela
jest jakis link do relacji na zywo?
27 sierpnia 2006, 18:20 / niedziela
odnośnik
u mnie działa przez Windows Media Player
27 sierpnia 2006, 18:26 / niedziela
60 MIN czerwona kartka Hucik (Polonia) ukarany czerwoną kartką. GRAMY W PRZEWADZE A MY SWOJE LECHIA GDAŃSK SPORTOWEFAKTYPL
27 sierpnia 2006, 18:30 / niedziela
63 Szulik niecelnie strzela z rzutu wolnego.
63 zmiana Zmiana w Polonii. Schodzi Citko wchodzi Zasada.
62 zmiana Pierwsza zmiana w Lechii. W miejsce Cetnarowicza wchodzi Król.
66 zmiana Ostatnia zmiana w Polonii. W miejsce Tataja wchodzi Olszar.
27 sierpnia 2006, 18:33 / niedziela
goooolllll juz 2-0 dla Lechii
27 sierpnia 2006, 18:34 / niedziela
68 GOL! Lechia prowadzi już 2:0! Piątek strzela gola po indywidualnej akcji. Arka szmato co ty na to sorry miało być bez bluzgów a MY swoje Lechia gdańsk
27 sierpnia 2006, 18:46 / niedziela
gramy ofensywni jeszcze cos strzelimy

81 min Ekwueme próbował pokonać Bąka z 20 metrów, piłka mija bramkę gospodarzy.
79 min zmiana Ostatnia zmiana w Lechii. W miejsce Piątka wchodzi Rusinek.
71 min zmiana Kolejna zmiana w szeregach Lechii. W miejsce Szulika wchodzi Pietrowski.
27 sierpnia 2006, 18:55 / niedziela
2:0 super!!!
27 sierpnia 2006, 19:28 / niedziela
Dla mnie man of the match to Szulik.
27 sierpnia 2006, 19:40 / niedziela
Tak zadowolony dawno nie wracałem z Lechii.
Atmosfera świetna, poziom naszych grajków momentami też naprawdę dobry.
Oby tak dalej.

Trójmiasto jest nasze !!!
27 sierpnia 2006, 19:44 / niedziela
niezły poziom grajków, zajebisty doping. Niepotrzebne bluzgi, co niektórzy dali się sprowokować, ale jak na 8 tys. ludzi (tyle chyba było) wyzwisk i tak mało
27 sierpnia 2006, 19:49 / niedziela
Pikny mecz. Piękny dopping. Piękna gra naszych zawodnikow. Dawno niewidziałem tak ładnego meczu w wykonaniu naszych piłkarzy i naszych kibiców. Oby więcej takich meczów i oby nasi grali tak do końca sezonu.
27 sierpnia 2006, 19:53 / niedziela
o to chodziło - krótko :)
27 sierpnia 2006, 19:54 / niedziela
2:0 dla nas po ładnej grze ;) B. dobry doping, troche za dużo bluzgów, mimo wszystko mecz naprawde dobry. Widzów ~8000.

TRÓJMIASTO JEST NASZE !

PS: + 10 pkt. w betonach za ten mecz dla mnie :P
27 sierpnia 2006, 20:00 / niedziela
Brawo Lechijko!!!
P.S Te śledzie to chyba z biedronki!!!
27 sierpnia 2006, 20:11 / niedziela
Ze tak spytam...
Na Lechia.net cos zamulaja ze zdjeciami ostatnio,dajcie jakis link gdzie mozna zdjecia z Lechii przejrzec,jestem na obczyznie a chcialbym zobaczyc co sie na Traugutta dzieje!!szeczegolnie jak tyle osob przyszlo!!!
z gory dzieki!!!

Tylko Lechia Gdansk!!!
27 sierpnia 2006, 20:40 / niedziela
Dla mnie man of the match Mariusz Pawlak
27 sierpnia 2006, 20:48 / niedziela
Pawlak?? Chyba bylem na innym meczu. Szulik byl rewelacyjny walczyl, gryzl trawe, nie odstawial nogi. Ale atak nasz byl tragiczny Cetnar gral na swoim poziomie (brawo za brameczke w swoim stylu i za strzal w 2 polowie coprawda niecelny), Wisnia nic prawie nie pokazal a Krolik jak wszedl to zastanawialem sie czy gramy w 10-tke
27 sierpnia 2006, 20:49 / niedziela
doping byl dobry :) ale sadze ze moze byc jeszce lepszy :) aha i wlasnie nasi dawno takiego meczu nie zagrali i dobry byl ten transparent na glosia :]
27 sierpnia 2006, 20:51 / niedziela
Wspaniały meczyk w wykonaniu M. Szulika - chyba ani jednego schrzanionego zagrania a kilka znakomitych, genialna akcja w obronie, człowiek był zawsze tam, gdzie trzeba i jak trzeba. Znakomity także mecz Piątka, ciężka praca w pomocy i cudowna bramka.

Od 70 minuty jednak niepotrzebnie, zupełnie w starym kaczmarkowskim stylu, przestaliśmy grać. Jakby mecz już się skończył. To nie wina trenera, bo nie robił zmian defensywnych, tylko niestety naszych grajków: znowu wyłazi na wierzch "myśl szkoleniowa" Kaczmarka, tj. asekuranctwo i minimalizm.

Nie wiem, po co wpuszczono Króla (zagrał tylko jak zwykle kilka piłek do tyłu). To nie Cetnarowicz był do zmiany, tylko Wiśniewski.

Generalnie meczyk zacięty i znakomity, ale rzeczywiście za dużo mięcha z trybun.
27 sierpnia 2006, 20:53 / niedziela
MECZ W WYKONANIU NASZYCH PIŁKARZY BARDZO DOBRY .NIE PAMIETAM KIEDY OSTATNI RAZ TAK DOBRZE GRALI PIŁKĄ.PIĄTEK TO CO POKAZAŁ PRZY DRUGEJ BRAMCE TO WYSOKA KLASA.DOPING ŚREDNI.LUDZI 7-8 TYS.

MY WIERZYMY TYLKO W BKS.....
P.S W SRODE 3 PUNKTY!!!!!
27 sierpnia 2006, 21:13 / niedziela
Swietnie, o to chodzi i na boisku i na trybunach. Dzisiaj wybralem się z ojcem i bylem dumny, pokazujac mu na co chodze, no moze wylaczajac bluzgi. Brawo! Oby jak najwiecej takich meczy. Tradycyjne ocenki
Bak- 4, bo praktycznie bezrobotny, co za tym idzie bezbledny
Peczak- 5- Z zebem, stary dobry Peki jakiego pamietam z poczatku zeszlorocznych rozgrywek, szkoda kartki
Kosznik- 4 niezle, praktycznie bez bledem, choc tez bez blysku.
Brede- 3 chyba najslabszy w zespole, a fatalne podanie do Bąka z poczatku meczu dodatkowo obniza note
Manuszewski - 4 + Jego miejsce jest w obronie, pewniejszy ze stoperów
Pawlak 5- Bardzo pewnie, sporo odbiorow, spokojnie w ofensywie, asekurowal defensywe
Piątek 5, oby takie piatki zbieral zawsze, przebojowy, plus swietna bramka
Szulik 6 Absolutny geniusz, dzis poziom reprezentacyjny, niezle wolne, fantstyczna gra z pierwszej pilki, idealnie rozgrywal, brawo!
Kalkowski 5 Bardzo ladnie, szarpal, walczyl, a rozluzniony w koncowce pokazal kilka sztuczek technicznych
Wisniewski 4 dzis nietypowo na skrzydle, ale wlasciwie dobrze, sprowokowal czerwien, choc bez rewelacji
Cetnarowicz 5 zrobil swoje, walczyl w powietrzu, przepychal sie i strzelil gola.
Krol 5- wszedl i pokzal kawal niezlej pilki, bylby gol, gdyby nie spalony, ktorego nie bylo, minus za debilna zolta kartke
Pietrowski i Rusinek nie wyroznili się.

ogromne brawa dla Borka, swietnie ustawil zespol, plynnie zmienialo sie to ustawienie z 4-5-1, na 3-6-1, 4-4-2, czy 5-4-1. To bylo to o czym mowil na Kaczmarek, dopiero jego byly asystent potrafil cos zamieszac w sprawach taktycznych pamietajac, ze ustawienie ma pomoc zawodnikom, a nie im przeszkadzac.

Nalezy wspomniec tez ze obie bramki padly po przepieknych i skladnych akcjach!
Taką Lechię chcę oglądać zawsze, bo przy takiej dyspozycji w drugiej lidze mocnych nie będzie
27 sierpnia 2006, 21:26 / niedziela
Moim zdaniem mecz był przecietnym widowiskiem, taka typowa drugoligowa walka. Widocznie aby liczyc sie w stawce tak trzeba grac, bo to jak widac gwarantuje 3 pkt. Na polot i finezje czas przyjdzie w OE ;) Brawa dla naszych piłkarzy za ambicje i poswięcenie, a w szczególnosci dla "nowożeńca", który był najlepszy na boisku. Tego oczekujemy od Was "lechisci" w kazdym meczu !!!
Sedzia bardzo przeciętny (faul był na Karolu, ale na pewno nie na czerwień) lecz bywali już "gorsi wajchmistrze", frekwencja dobra, doping.... hmm, ja na prostej dałem z siebie dużo.
27 sierpnia 2006, 21:32 / niedziela
najwarzniesze że wygraliśmy tylko lechia i nic poza nią
27 sierpnia 2006, 22:21 / niedziela
mecz ok. ale mnie martwi to, że w kolejnym meczu kartki załapali Pęczak i Kalkowski. goście ewidentnie nie trzymają ciśnienia. nie chodzi mi o samą grę, bo twarda gra jest jak najbardziej na miejscu, ale o pyskówki z sędzią i głupie zagrania po gwizdku. kartka Króla to po prostu żenada. facet zachował się jak 10 latek. z takim doświadczeniem już powinien wiedzieć co grozi za takie zagranie.

generalnie niezła gra, ale też potworna bezmyślność i awanturnictwo, które nie przynosi niczego dobrego
27 sierpnia 2006, 22:28 / niedziela
Mecz zdecydowanie najlepszy od dawien, dawna. Tak garającą Lechię chce się oglądać. Walka, walka, walka. Kawał świetnej roboty. Ciekawe, czy ktoś zauważył, że Lechia grała dziś tylko jednym napastnikiem- który zresztą strzelił gola. Wiśnia całkiem nieźle radził sobie na skrzydle, co jakiś czas zmieniając się stronami z Kalką, Świetny pomysł, aby między obrońców (chyba optymalne ustawienie) a pomocników wrzucić Pawlaka (pierwszy dobry mecz od powrotu). Dzięki temu Polonia nie miała żadnej bramkowej akcji. Najgroźniejszą sytuację sprowokował Heńek, ale jego błąd szybko naprawił Bączek.

Szulik chyba definitywnie udowodnił, że jest liderem, i że od niego powinno ustalać się skład. Jego podania z pierwszej piłki oraz gra jeden na jeden, stwarzały ogromne zagrożenie pod bramką warszawiaków. Godny uwagi jest też gra juniora. Można napisać "w końcu" ;-))

Polonia to najlepszy dowód na to, że "nazwiska" nie grają. Citko i Kuzera (dzieki Borek, że go odstrzeliłeś) byli beznadziejni. Praktycznie od razu do zmiany. To samo wprowadzony Olszar. Niby lepsi, a jednak Lechia nie dała im zbytnio pograć.

Jedyny minus, to rzuty wolne. Miały być mocną stroną Lechii. Tymczesem 4 strzały i wszystkie niecelne.

kiko7- zwróć uwagę, że jest to II liga Polska, a nie Premierschip czy Lique1.
27 sierpnia 2006, 23:59 / niedziela
Galeria z meczu autorstwa DarioB -
odnośnik
28 sierpnia 2006, 00:01 / poniedziałek
Galeria z meczu autorstwa DarioB - odnośnik
28 sierpnia 2006, 07:53 / poniedziałek
zeto- i widziales? czy obeszlo sie bez bluzg?

no coment:)
28 sierpnia 2006, 10:37 / poniedziałek
kinio- bluzg nie widziałem ;-)))) A to co słyszałem, nie było aż tak tragiczne, żeby z tego powodu płakać. Zresztą bluzgi były raczej sporadyczne i wiekszość krzyczane z innych sektorów, niż zasiadał młyn.

Moim zdaniem lepiej skupic się na grze, która w meczu z Polonią była wyjątkowo (jak na II- gą ligę) dobra. Lechia gra coraz lepiej i to powinno cieszyć.
28 sierpnia 2006, 12:53 / poniedziałek
naprawde tak walczacej LECHIJKI nie bylo dawno naprawde dobry mecz NARESZCIE SZULIK gra od poczatku bravo BOREK

bdb frekwencja i doing na + wiadomo nie da rady bluzgow usunac od TAK ale zle nie bylo

co do faulu na czerwien bylem doslownie pare metrow od zdarzenia i byl napewno nie rozumien tlumaczenia sie tego barana z poloni

naprwde jesli chodzi o caloksztalt meczu duzy plus i poprawa
28 sierpnia 2006, 14:33 / poniedziałek
Moim zdaniem obrona w meczu z polonią była na 5....tak powinni grać w każdym meczu z Manuszewskim z tyłu.Zauważcie że gdy on gra na obronie nie tracimy bramek!!Dobing bardzo mi się podobał...szacuneczek!!A murzyna to bym zabił na tym boisku uuuuuuuuuuuuuuuu!! A MY SWOJE...LECHIA GDAŃSK
28 sierpnia 2006, 18:10 / poniedziałek
zeto co ty pier...ja,oceniam gre lechii na troje a odnosnie twojego ulubjenica krola to on szczeli piec goli ale w calym zezonie zeby tylko szczelil
28 sierpnia 2006, 18:20 / poniedziałek
piwo- chyba za dużo piwka wczoraj wieczorem. Czytaj uważnie i ze zrozumieniem. Gra dobra, jak na II- gą ligę- nie oznacza, że mecz był wybitny i że z taką grą to już nic tylko puchary. W II- giej lidze liczy się przede wszystkim walka i wybieganie. Jak będzie Lechię stać, na transfer Kaki, Gerrarda, Terrego czy Raula, wtedy będę grę Lechii oceniał bardziej surowo.

Co do mojej sympatii do Grzesia, to chyba lekko przesadzasz. Od samego początku (a raczej jeszcze przed jego przyjściem) byłem jego przeciwnikiem. Uważam, że najlepiej jego grę ocenił w innym temacie bodajże Pilsner. Gra Grzesia przynosi korzyści, pod warunkiem, że gra w kasynie. Zawodnik z taką blokadą powinien zostać drużnikiem na niestrzeżonym przejeździe kolejowym.
28 sierpnia 2006, 18:59 / poniedziałek
Nie zgodze sie z ta wypowiedza Pilsnera Zeto:P Krolik w kasynie sporo przegrał, nawet samochód musiał sprzedać, wiec nawet tam jego gra nie przynosi korzyści...
28 sierpnia 2006, 20:57 / poniedziałek
WooCash15- spytaj czy takie samo zdanie mają właściciele kasyna. Im każda wizyta Królika miło się kojarzy ;-)))
29 sierpnia 2006, 00:35 / wtorek
Piwo - proponuję zacząć od słownika ortograficznego to czytanie - nie zaszkodzi :)
Oceniając wczorajszy występ wydaje mi się, że Król nawet kiepsko się nadaje na rezerwowego zawodnika. Jeśli ktoś wchodzi z ławy - powinien wnieść coś do gry, a Grześ karteczkę obejrzał tylko i miał może jedną szansę. Dla mnie to jest koleś, który blokuje miejsce komu innemu - biorąc pod uwagę jego wiek - dziadek, który blokuje. Uważam, że jego miejsce jest w rezerwach. Nawet biegać mu się nie chciało.....
Podobała mi się gra Kalki - dał z siebie wszystko, choć też w głupi sposób zaliczył kartkę...
29 sierpnia 2006, 08:24 / wtorek
Kalka naprawde dobry meczyk zagral z podbeskidziem z polonia moim zdaniem najlepiej zagral Szulik. A co do Krola to jak pisalem wczesniej jak tylko wszedl na boisko to sily sie wyrownaly gralismy 10 na 10. Obrona zagrala dobrze, zdecydowanie najlepiej w tym sezonie, Brede zdecydowanie obniza moja ocena dla tej formacji paroma kiksami i niepewnymi interwencjami (gdyby nie interwencja Szulika nie bylo by zera z tylu), dobre wlanczanie sie do akcji ofensywnych bocznych obroncow. Pomoc zagrala naprawde b. dobrze, choc Wisnia nie blyszczal, ale nadrobil to z nawiazka piekna akcja po, ktorej padla bramka Piatek. Cetnar zagral naprawde niezle zwlaszcza ze byl jedynym wysunietym srodkowym napastnikiem i udowodnil, nie po raz pierwszy, ze glowa gra naprawde dobrze, ladni strzal w 2 polowie.
29 sierpnia 2006, 09:13 / wtorek
Akurat mecz z Polonią w wykonaniu Króla, nie był aż tak tragiczny jak jego poprzednie występy. Poza tym, Królik zaliczył ładną asystę, przy bramce Piątka. Co nie znaczy, że zamiast Grzesia, mógł pograć jakiś junior.
29 sierpnia 2006, 09:25 / wtorek
Zgadzam się z tobą Zeto
29 sierpnia 2006, 09:43 / wtorek
przypomne ze Cetnarowicz strzelil bramke barkiem a nie glowa.
29 sierpnia 2006, 12:19 / wtorek
mnie zastanawia jedno - czemu po za Pawlakiem w podstawowym skladzie nie wyszedl zaden inny zawodnik, sprowadzony w przerwie letniej ?

moze nowi zawodnicy celowo zostali sciagnieciu w celu zwiekszenia lawki rezerowowych ?! :) sa tego + - wieksze mozliwosci manewru w przypadku kontuzji

Szelega, Buzala ?
29 sierpnia 2006, 12:26 / wtorek
Szałęga o ile mi wiadomo jest kontuzjowany, a Buzała widocznie narazie nie zasługuje na grę w 1 składzie u trenera Borkowskiego. Ja jednak wierzę w tego chłopaka, jeszcez niedawno był jednym z najlepiej się zapowiadających juniorów w Naszym kraju.
29 sierpnia 2006, 13:54 / wtorek
Cwaniak- bo tak się składa, że Szałęga zapomniał powiedzieć o kontuzji i teraz ma pół roczny urlop zdrowotny. Na mecze chodzi, ale z nogą w gipsie.

Co do Buzały, to chyba on a nie Król powinien zmieniać Centka. On jest jeszcze młody i może się czegoś nauczyć, a Król powinien razem z "nazwiskami" grać w Lechii III.

Trzebiński zaś, musi rywalizować o miejsce z ManU, Heńkiem i Pawlakiem. Ciężko mu będzie, choć z nowych nabytków sprawia najlepsze wrażenie.
29 sierpnia 2006, 15:37 / wtorek
widze Zeto, że bardzo lubisz Króla. Ale takie są fakty. Jak juź ktoś napisał z taką blokadą to do samoobrony
29 sierpnia 2006, 17:08 / wtorek
dobrze wiedziec odnosnie Szalegi...

mam takie same zdanie jak Ty odnosnie Buzaly.. i Krola

pozdro
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.014