Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia - Polonia W-wa /27.08.06, g.17:00

strona 4/4

29 sierpnia 2006, 17:21 / wtorek
zzz- to nie tak, że nie lubię Króla. Ja jestem kibicem Lechii i interesuje mnie gra i wynik Lechii. Blokady Króla mam dlaeko w poważaniu. On jest zawodowcem. Za swoje treningi i grę bierze pieniądze. Dlatego blokady może mieć poza miejscem pracy.

Wiosną wszyscy krytykowali Centka (zresztą ja też), a teraz chłop zaczął grać, strzela bramki i jakoś nikt nie wyzywa go od "sklonowany Rasiak". Nie mam nic przeciwko, aby Król się odblokował. Jednak 5 kolejek to trochę za dużo. Niech pogra na nizszym poziomie. Postrzela po 5-6 goli jakimś grubasom, uwierzy w siebie. A teraz niech nie blokuje miejsca innym.
29 sierpnia 2006, 17:24 / wtorek
zgadza się. Niech se po meczu robi co chce byle brameczki strzelał
29 sierpnia 2006, 18:15 / wtorek
Zeto sorry myslalem ze jestes jednym z tych oszolomow ktorzy gowno znaja sie na pilce. Widze ze mamy te samo spojrzenie na pilke podzielam twoje zdanie na temat Krola:i mysle ze jemu juz nic nie pomoze .Bo Krol jest bardzo slaby technicznie o kondycji nie wspomne (wiadomo dlaczego)`. Myslalem ze po tylu meczach w pierwszej lidze nabyl troche cwaniactwa ale i tego mu brakuje. Natomiast jesli chodzi o Centka to mysle ze jest to pilkarz potrzebny Lechii ale wydaje mi sie ze nie jest to pilkarz na gre kąbinacyjna ale raczej ze wzgledu na swoja posture i sile jest to typowy egzekutor.
29 sierpnia 2006, 18:17 / wtorek
zeto a tak apropo piwa nie pijam tylko twarde
29 sierpnia 2006, 19:02 / wtorek
odnośnik ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA,PIĘKNE FOTKI,TYLKO LECHIA!!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.027