Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Powiedz NIE Rasizmowi !

strona 10/16

28 kwietnia 2008, 13:28 / poniedziałek
jedni mysla tak, inni inaczej i chuj, po co po raz tysieczny sie napinac i wyzywac sie nawzajem? kto bardziej kocha Ojczyzne itp. ja pierdole, gorzej niz piaskownica :/ skupmy sie moze na tym, ze chujowi dziennikarze chca zaszkodzic naszemu klubowi, to najwazniejsze a nie durne netowe napinki z ktorych nic nie wynika
28 kwietnia 2008, 13:28 / poniedziałek
gosc- dlatego cieszę się że jestem Polakiem!!!!!! Chuj mnie obchodzi, co robią ze sobą w Austrii.
28 kwietnia 2008, 13:31 / poniedziałek
no wlasnie :) dlatego mnie na przyklad (nie wiem jak reszte)nie obchodzi co robia w Kongo :) tez ciesze sie ze jestem Polakiem
28 kwietnia 2008, 13:38 / poniedziałek
Blaza- ty jednak jesteś pojebanym fantastą. Chuja o mnie wiesz, a co chwilę coś wymyślasz.

Pytasz jak zareagowałbym na grę niemca, czy anglika. Tak samo jak na kapsę, któremu pamiętam jak nam pokazał fucka i tak samo jak zareaguję na każdego piłkarzyka, który przyszedłby do nas z północy!!!!!!

Moim marzeniem jest Wielka Lechia, grająca wychowankami. Z tego co wiem, Zarząd Lechii też chce iść w tym kierunku. Ale ty pewnie wiesz lepiej, więc co ja będę pisał.
28 kwietnia 2008, 13:41 / poniedziałek
najlepsze jest że klub nabrał wody w usta, o stowarzyszeniu nie wspomnę

ale co mają się tłumaczyć skoro w klubie jak i w stowarzyszeniu zasiadają rasiści
28 kwietnia 2008, 13:43 / poniedziałek
Człowieku jak marzy cie się wielka Lechia,to wiedz jedno,że bedzie ona grała swego czasu z Barceloną,Manchester itpi tylko wsi narobisz wrzeszczać uuuuu wstyd na cały karaj.Daj luz bo wioche z Gdańska robisz i z Polski przy okazji.
28 kwietnia 2008, 13:44 / poniedziałek
anty ZETO- najlepsze jest to, że chuja wiesz.
28 kwietnia 2008, 13:46 / poniedziałek
Zeto z tymi wychowankami to ja nie wierze, nie w Polsce, raz że nie wiadomo czy znajdziemy ludzi z odpowiednim talentem, samo szkolenie nie wystarczy, na granie trzeb amiec papiery, a dwa to zatrudnic mase psychologów, którzy beda sie opiekowali młodymi grajkami, trójmiasto to miejsce pokus, wielu imprez, talent mozna bardzo latwo zmarnowac, poprzez drugi i picie, ale to nie do tego tematu.........
tutaj powiem tyle
u-u-u-u-u-u-u-u-u-u-u-u-u-u-u-u-u-u-u-u-u-u-u-u
28 kwietnia 2008, 13:48 / poniedziałek
Blaza- debilu zrozum raz na zawsze, nie krzyczę UUUUUU na meczach. Dotarło!!!!!

Byłbyś w Poznaniu, wiedziałbyś jak było. Ty jednak wolisz przeczytać wybiórczą i wypociny jakiegoś st(ol)eca, który nawet nie był na meczu. Jebana gazeta robi prymitywną prowokację, a ty to łykasz jak ciepłe bułeczki. Zrozum idioto, że na meczu nie było nikogo z gówno prawdy, a ich sesacje są wyssane z chuja. Nawet dziś na pierwszej stronie dali zdjęcie z meczu Warta- Jastrzębie, a opisali mecz z Lechią!!!!!!!! To jest ich dziennikarska prawda czasu!!!!! Kurwa wierz w te brednie dalej. A potem głosuj na tuska.
28 kwietnia 2008, 13:51 / poniedziałek
Ja mam tylko jedno pytanie Stowarzyszenie było na wyjeździe czemu nie zrobiło nic ?! Przecierz niedawno wydali oświadczenie że jest im przykro z tego powodu ale w Poznaniu nic nie zrobili z tymi kibolami.
28 kwietnia 2008, 13:52 / poniedziałek
Papadopoulos- możesz nie wierzyć. Już dziś funkcjonuje Akademia Piłkarska w Gdańsku. Co środę organizowane są na Lechii turnieje dziecięce. W niedługim czasie, Lechia będzie organizowała kluby patronackie.

Trzeba dać trochę czasu i zobaczysz, że w Lechii będą grać w większości wychowankowie.
28 kwietnia 2008, 13:52 / poniedziałek
DO BARANKÓW ZETO I PAPADPULOS WEJDZCIE SE NA STRONĘ PZPN I POCZYTAJCIE .KARA BEDZIE .MAM NADZIEJE ŻE MAŁA.ALE WY I TAK SWOJE.
JEŚLI CHODZI O WIEK TO MAMA37 LAT I NIE TRZYMAM Z GÓWNIARSTWEM NAWET JESLI JEST STARSZE ODE MNIE I ZACHOWUJE SIĘ JAK MAŁY CHŁOPCZYK KTÓRY NIE ROZUMIE POWAGI SPRAWY.MÓJ 6 LETNI SYN WIE LEPIEJ O CO CHODZI.NA WYJAZDY NIE JEŻDZĘ BO NIE MAM CZASU.ALE LECHIĘ MAM W SERCU OD PONAD 30 LAT.CHODZĘ NA KAŻDY MECZ NA T29.TRENOWAŁEM TU KILKA LAT U TRENERA MALOLEPSZEGO I ZAWSZE BĘDĘ Z MOIM KLUBEM .A WAS SIĘ WSTYDZĘ I JEŻDZIJCIE SE NA WYJAZDY ILE CHCECIE ALE NIE PSUJCIE OPINI O KIBICACH LECHII BO TO WSTYD.
28 kwietnia 2008, 13:56 / poniedziałek
fan_pomysl- jesteś kolejnym debilem na tym forum. Jedyny przejaw rasizmu na stadionie, to dyskryminacja kibiców Lechii w gazecie "gówno prawda".

Niestety, nie mogliśmy na stadionie nic z tym zrobić, bo:

1. Nie wiedzieliśmy że gówno prawda znów coś napisze o kibicach Lechii.
2. Byliśmy zamknięci jak małpy w klatce- stąd te odgłosy u niektórych- i nie mogliśmy swobodnie chodzić po obiekcie.
3. Na meczu nie było żadego dzida z gazety gówno prawda.

O sprawie dowiedzieliśmy się dopiero z dziesiejszej wybiórczej. Wieczorem na spotkaniu zdecydujemy, co z tym zrobić.
28 kwietnia 2008, 13:58 / poniedziałek
Zeto wole głosować na Tuska niż na 2 popaprańców,z których cała Europa ma bekę.Już wiochy narobili,wystarczy.
28 kwietnia 2008, 13:58 / poniedziałek
TELMET- wstyd dla Lechii to taki cymbał jak ty. Gówno wie, najwięcej pisze.

Skoro nie masz czasu, żeby jeździć, to przynajmniej nie komentuj tego, czego nie miałeś prawa widzieć ani słyszeć. Rozumiem, że masz siano w głowie, zrobione przez wybiórczą. Ale mnie w twoje problemy nie mieszaj.
28 kwietnia 2008, 13:58 / poniedziałek
ladnie, to nius numer jeden na swiecie conajmniej. osz w pizde bobra, ktos nas nie lubi :)

odnośnik
28 kwietnia 2008, 14:00 / poniedziałek
Blaza
28 kwietnia 2008, 13:58 / poniedziałek
Zeto wole głosować na Tuska niż na 2 popaprańców,z których cała Europa ma bekę.Już wiochy narobili,wystarczy.

Widzę właśnie, w jaki sposób szanujesz swój kraj. Tych dwóch "popaprańców" jak ich nazwałeś, bronili tego, co dla mnie najważniejsze. Bronili interesów Polski.
28 kwietnia 2008, 14:02 / poniedziałek
zeto : w tym wypadku to rozne sa opinie, wg. mnie osobiscie to bronili swojego interesu i wymieniali jeden uklad drugim. i jak to zwykle politycy, wycierali sobie geby Polska
28 kwietnia 2008, 14:12 / poniedziałek
DO ZETODEBILA .TO ŻE NIEBYŁEM NA WYJEŻDZIE NIE ZNACZY ŻE NIEBYŁO SPRAWY UUUUU.ŻE NIE JEŻDZĘ NA WYJAZDY TEŻ NIE TWOJA SPRAWA.ALE JAK UKARAJĄ KLUB PRZEZ TAKICH JAK TY TO BEDZIE NAS WSZYSTKICH SPRAWA.
NIE JESTEM ZA WYBORCZĄ ALE SKORO PISZĄ O KIBICACH LECHII JUŻ DRUGI RAZ TO COŚ CHYBA W TYM JEST.I NIE PISZ JUŻ O SIANIE I INNYCH BZDETACH BO NIE CHCE MI SIĘ TEGO CZYTAĆ.PRZEMYŚL SPRAWĘ POCZYTAJ TROCHĘ POMYŚL ZNOWU I W KOŃCU NAPISZ TYLKO COŚ Z SENSEM , BO PISANIE ŻE NIE BYŁO TAK ŻE TO BABCIA KRZYCZAŁA ALBO MOŻE KIBICE WARTY I SIĘ NIOSŁO KOGO TY CHCESZ OSZUKAC ? NO CHYBA TYLKO SIEBIE I UUUUUUUUUPODULOSA.
28 kwietnia 2008, 14:15 / poniedziałek
Telmet jest chory, nie widzę dla ciebie juz ratunku, nie pisz już nic, pojedź raz, drugi trzeci z nami na wyjazd i podbij na bajerę, jak coś na trybunach ci nie podpasuje.
-------------------------------------------------- -----------
twoja stara chinyama a twoj stary Ngamayama
28 kwietnia 2008, 14:17 / poniedziałek
telmet wypierdol tego capslocka czeresniaku jeden. Co do twojego toku rozumowania to udowadniasz jedynie publicznie, ze mimo 37 lat na karku jestes tepy jak 12 letnia dziewczynka. Skoro ostatnio wyborcza pokazala zdjecie Legii, z celtykiem i napisala ze to My to tez bylo cos na rzeczy nie??? Przestan sie juz kompromitowac wiesniaku jeden, zamknij morde i beignij do kiosku po wyborcza sprawdzic czy cos jest na rzeczy !
28 kwietnia 2008, 14:20 / poniedziałek
Dobra pokoleji.Dotej pory rasistów na stadionie traktowałem ,jak takie małpy w zoo ,takie co jak mecz nudzi ,to sa atrakcją dla pikników,ot poprostu nieszkodzliwe tradycyjne małpki,a jak wiadomo z tradycją sie ciężko walczy.Sytuacja się zmieni ,jeżeli stracimy przez szympansy punkty.Bardzo ważne punkty.wtedy tolerancja dla zoo na stadionie sie skończy!!!!Zeto Wszyscy wiemy że gówno wyborcze kłamie ,ale co z tego skoro gówno poszło w świat i lata już po całym kraju?????
28 kwietnia 2008, 14:20 / poniedziałek
Leszek pewnie dysponuje filmem z meczu i moze przekazać fragmenty gdzie jasno widac,ze okrzyki mialy zdeprymowac rudego i murzyna nie bylo w tym momencie na boisku lecha więc nie mogły jego dotyczyć. Bedzie to najlepszy sposób na wykazanie,że GW celowo kłamie i manipuluje faktami oraz szuka taniej sensacji. Po opublikowaniu tych fragmentów klub powinien wystąpić do GW o sprostowanie kłamliwego artykułu.
28 kwietnia 2008, 14:26 / poniedziałek
TELMET- zrozum przygłupie, że na Warcie nic takiego się nie wydarzyło.

A dlaczego wybiórcza akurat pisze o nas?? Pomyśl, podobno masz swoje lata.

Wrzucałem w tym temacie zdjęcia z derbów, ktoś dziś wrzucił zdjęcia z ŁKS-u. Dlaczego do nich nie przypierala się wybiórcza??

Dla ciebie nie ma znaczenia, że jakiś brukowiec po raz drugi pisząc o nas, na potwierdzenie swoich racji daje zdjęcie z dupy wzięte? Przy okazji meczu z Legią, przypisali nam flagę Legii. Teraz jest zdjęcie z meczu Warta- Jastrzębie. Jak dla mnie, obecnego w Poznaniu przekaz jest jasny. Będą o nas pisać, nawet jak będziemy cały mecz stać cicho.

Dlaczego żaden pismak nie zauważył, że w Warszawie Stowarzyszenie wywiesiło flagę, upamiętniającą Jana Pawła II?? Dlaczego żaden pismak nie napisał, że Stowarzyszenie organizuje turniej piłkarski dla dzieci z domów dziecka?? Dlaczego żaden pisamk nie napisał w gazecie, że Stowarzyszenie wraz z kilkoma innymi instytucjami walczy o boisko z prawdziwego zdarzenia(mamy nawet na to sporą część potrzebnych środków) na Orunii? Dlaczego żaden pismak nie napisał, że w styczniu kibice ze Stowarzyszenia kwestowali na Długiej, na rzecz hospicjum??

Widzisz, działamy dopiero 4 miesiące. Mało??
28 kwietnia 2008, 14:28 / poniedziałek
Zeto teraz wiadomo czemu jestes tak zakompleksiony.Jak się popiera tych pajaców(wiocha,ciemnogród,kompleksy) to ma się taki poglądy a nie inne.Kaczyński i patriotyzm-śmiech na sali.Naszczęście naród wybrał i odsunął od władzy buraków.Dziad 50 lat i nawet żony nie ma -popapraniec!
28 kwietnia 2008, 14:30 / poniedziałek
Zeto ty sobie gęby nie wycieraj Janem Pawłem II bo grzeszysz.Taki człowiek jak ty nie powinien nawet wymieniać imienia tego wielkiego człowieka!
28 kwietnia 2008, 14:31 / poniedziałek
Zeto ,bo nikogo nie interesuje flaga Jana Pawła .Za to krzykliwy tytuł o rasistach z Gdańska jak najbardziej.Zgodnie ze starą zasadą mierdiów: "najlepsza jest zła wiadomosc".Pozatym tak prawdę mówią sami sobie na to zapracowalismy.Kto pamieta banany na meczu z Pogonią? Sami się debilnie podkładamy!!!!!
28 kwietnia 2008, 14:31 / poniedziałek
DO ULTIMA. A KTO RZUCAŁ BANANAMI NA MECZU Z POGONIĄ.
A KTO ROBIŁ UUUUUU NA MECZU Z LEGIĄ W GDAŃSKU.
A KTO ROBI UUUUU NA T29 JAK PRZYJEŻDZA DRUŻYNA Z CZARNYM W SKŁADZIE.
POWTARZAM JAK BĘDZIE KARA TO CO WTEDY CI NASI PIŁKARZE TOBIE POWIEDZĄ:MOŻE DZIEKUJE ZA TO ŻE ODEBRALI NAM PKTY ZA WASZĄ GUPOTĘ I ŻE JEST ZAKAZ WYJAZDÓW I NIE MAJĄ WSPARCIA SWOICH KIBICÓW.
CO WAM TO DAJE ŻE KRZYCZYCIE UUUUUU.WYTŁUMACZ -NIE BLUZGAJ BO NIEROZUMIEM.
28 kwietnia 2008, 14:35 / poniedziałek
telefjucie - wylacz cpaslocka tepy chuju

jezeli masz jakis problem to powiedz to na meczu, a nie placzesz na forum

buczelismy na rudego

a wszystkie tepe chuje co czytaja gazete kure.wska - przeczytajcie 10 razy wypowiedz Prezesa Lechii i odetnijcie sobie kabel od netu
28 kwietnia 2008, 14:36 / poniedziałek
Blaza, ty jednak debil jesteś. Szkoda do ciebie pisać, bo najwyraźniej nie znasz Polskiego.

kiełbasa i telmet- Pogoń była dwa lata temu. Od tego czasu sporo się zmieniło. Ale wy zamiast przyjść na Lechię, wolicie czytać wybiórczą. Wasza sprawa.
28 kwietnia 2008, 14:37 / poniedziałek
Wielka Lechia wg Zeta:

(a) gramy na T29 nie na Baltic Arena bo po chuj grac na nowoczesnym stadionie, skoro mamy taki fajny siermiężny, z jednym ToiToiem i dymem z kiełbasek napierdalającym po oczach;

(b) na trybunach tylko stara gwardia, bo "byli na wyjazdach", selekcjonerem na bramie będzie Zeto, nie wpuści tych, z którym nie napił się browara, pikniki + rodziny z dziećmi wypierdalalać, nie będą nam robili żużla na Lechii! Bo na Lechii ma być hardcorowo, najebane Dolne Miasto itd (z całym szacunkiem, tam się wychowałem) a nie normalnie.

(c) a jak już zagramy w Lidze Mistrzów i zagramy przeciwko Anelce, Henry, Ronaldinho, Zeto będzie skakał, drapał się pod pachami robiłl uuuuuuuuu i tym sposobem załapie się na telewizyjne skróty LM puszczane na całym świecie (aaaa, zapomniałem zeto nie robi uuuuuu, zeto klaszcze jak robi to jakiś inny debil). A potem powie że robił uuuuuuuu bo w Juventusie grał rudy, kulawy albo lewonożny.

A jak już wylądujemy znowu w 6 lidze po kolejnych odebranych punktach, karach pieniężnych za uuuu i rudolfa hessa, zeto powie że to wina wyborczej, żydów, masonów i tych typów co w Kongo kradną kutasy.

Zeto na dyrektora klubu !
28 kwietnia 2008, 14:40 / poniedziałek
Zeto do kurwy cięzkiej!!!!!!!! Wyborcze gówno czyta połowa populacji w Polsce ,i na jej podstawie mysli!!! czy to się nam podoba ,czy nie!!!!!!!! i chuj kogoś obchodzi że pogoń była dwa lata temu!!!!!!!! W międzyczasie była Legia i Roger,i kilka innych meczów!!!!!!!To jest recydywa!!!!!!!!!!
28 kwietnia 2008, 14:41 / poniedziałek
DO KLATKI Z NIMI I DO ZOO.
28 kwietnia 2008, 14:42 / poniedziałek
Telmet tlumacze ja nie krzycze, ale wkurwia mnie jak jakis szmatlawiec klamliwie szklauje moj klub i Jego kibicow. Oczywiscie, byly banany, bywaja pochukiwania, ale do kurwy nedzy, banany sie juz nie powtorza, a pochukiwanie to na prawde niegrozny antydoping, w porownainiu z okrzykami rudy/lysy/siwy chuj, czy jazda z kurwami itp, to delikatna forma antydopingu. Poza tym pochukiwanie przyjelo sie na tyle ze jest stosowane nie tylko w stosunku do czarnych, a najlepszym przykladem jest wczorajszy mecz gdzie chuczenie bylo na rudego z nr 21. Wyborcza ma na nas alergie i wlasnie te klamliwe artykuly sa na to dowodem, bo czemu im przeszkadza nasze niewinne chuczenie, a juz transpartent bezwzglednie rasistowski na LKSie przechodzi w tej szmacie bez echa ??? Niedlugo beda sie przypierdalac do kibicow w bluzach z kapturem bo przypominaja KKK, albo cos na te modle jak tak dalej pojdzie!
28 kwietnia 2008, 14:46 / poniedziałek
dulli- tu może ktoś tobie pomoże odnośnik

kiełbasa- do kurwy nędzy!!!!!! zrozum że nie mamy wpływu, na to co pisze wybiórcza. Oni mają swoją prawdę czasu.
Ile razy tłumaczyć takim debilom jak ty, że w Poznaniu nie było nic, co wybiórcza nazywa "skandalem"???
Tak ciężko to pojąć do kurwy nędzy????
28 kwietnia 2008, 14:48 / poniedziałek
Kurwa mać, chyba niektórzy jakieś siano od wybiÓrczej dostają wypisując tu takie pierdoły!

odnośnik

Poraz kolejny dają fotkę fana ... Legii w artykul szkalującym nasz Klub, a przede wszystkim kibiców! Rozpętują aferę, mimo że nie byli obecni na stadionie, mimo że w Hiszpanii czy innych krajach zdarza się buczenie na czarnych, a takowe w Poznaniu nie miało miejsca. Czy wybiÓrcza sprostowała artykuł pomeczowy dot. rewanżowego meczu z Legią?

"Już wiemy, że tak. Michał Listkiewicz, specjalnie dla Sport.pl powiedział w poniedziałek: - Wkurzyłem się całym tym zajściem. Poleciłem niezwłocznie Adamowi Gilarskiemu (szefowi Wydziału Dyscypliny - red.) wszcząć procedurę, które jeszcze przed kolejnym meczem Lechii uniemożliwi takie zachowanie."

Kurwa niech on się lepiej zajmie sprawami dot. korpucji, niech leśne dziadki przygotują się do kolejnego zjazdu (a nie jak to miało miejsce ostatnio, w Sheratonie, gdy zjedli sobie obiadek).

Mam nadzieję, że dziennikarze wybiÓrzczej dostaną zakazy stadionowe, choć to akurat raczej byłoby na wyrost, bo oni na mecze nie chodzą.
28 kwietnia 2008, 14:49 / poniedziałek
TO PO CO DAWAĆ WYBORCZEJ PRETEKSTY.BYĆ MOŻE BYLO JAK MÓWISZ ALE ZROBIŁ SIĘ DYM JUŻ NIE PIERWSZY RAZ.WIDAĆ ŻE WYBORCZA NAS NIE LUBI .TYM BARDZIEJ TRZEBA BYĆ UWAŻNYM I NIE SZKODZIĆ KLUBOWI DLA DURNEJ ZABAWY CZY ANTYDOPINGU.
JA KIEDYŚ PROPONOWAŁEM INNE FORMY REAKCJI NA CZARNOSKURYCH GRACZY(NP OKLASKI ALBO ŚMIECH LUB COŚ INNEGO ALE NIE UUUUUUU)WYOBRAŻ SOBIE TĄ EUFORIĘ NA T29 JAK PRZY PIŁCE BEDZIE CZAROSKURY PILKARZ.ŚMIECHU A ŚMIECHU BEDZIE I NIC NAM NIE ZROBIĄ.
28 kwietnia 2008, 14:50 / poniedziałek
Jak dostalem w drodze powrotnej z informacja o tym artykule to mnie zamurowalo! Wiedzialem od razu ze to szmatlawy tekst
28 kwietnia 2008, 14:51 / poniedziałek
Zeto ,Alez ja to wiem .Tylko do kurwy nedzy prubuje wam tłumaczyc, jak dzieciom ,że prostego leminga[ponad60-70 populacji w Polsce)Gówno obchodzi ,jak my sie tłumaczymy!!!!!,on wyznaje ,to co napisali w Wyborczej i gówno wiecej go obchodzi.Na chuj żescie buczeli na tego ryżego pajaca!!?!?!?!?!?!?
28 kwietnia 2008, 14:51 / poniedziałek
widzę ,że temat cały czas idzie w kierunku miłości do zwierząt i Oliwskim ZOO - skoro wam nie przeszkadza, że żydowsko-masońska nomenklatura piśmiennicza może pisać o Lechii co jej się podoba, to faktycznie powinniście iść do ZOO na spacer w niedzielę czy sobotę - gazeta ta ponownie dała obraz swej wszechwiedzy w temacie i dlatego trzeba temu się sprzeciwić a nie pozwalać na pisanie bzdur
28 kwietnia 2008, 14:52 / poniedziałek
telmet, zrozum w końcu, że na meczu było prawie 700 kibiców z Gdańska i żadnego pismaka (patrząc na zdjęcie w dzisiejszej wybiórczej) z gówno prawdy.

Zrobił się szum, bo właśnie w tym celu te kurwy napisały ten tekst. A że ty wolisz wierzyć wybiórczym kurwom, a nie kolegom po szalu, nienajlepiej świadczy o tobie.
28 kwietnia 2008, 14:55 / poniedziałek
Listkiewicz Skurwysyn nad Skurwielami z całą tą wyborczą kliką już zaciera ręcę...nie od dziś wiadomo, że ten kutas zawsze Lechii robił pod górę - z pomocą żydowskich macek wije na Lechię sieć intryg i głupstw, w które świat ma uwierzyć...
Jeśli jesteście kibicami Lechii to przejrzyjcie na oczy , co teraz właśnie się wyprawia i akurat czemu w tym właśnie momencie....
28 kwietnia 2008, 14:57 / poniedziałek
Qeza- dla mnie jest to proste. Temat zastępczy, po co pisać o korupcji, przecież lepiej uciąć sprawie łeb. Do Lechii za korupcję się nie przyjebią, to dopierdolą nam za nibyrasizm.

Już dawno mówiłem, jedźmy do Wa-wy na Miodową, ropierdolmy to gówno!!!!!!!
28 kwietnia 2008, 14:58 / poniedziałek
Jetem załamany.
Takiej nagonki na Lechię jeszcze nie było, wszystkie serwisy o tym trąbią, PZPN już zapowiada zamknięcie stadionu (z jakiej racji? - ale jakie to ma znaczenie...) .... :-((((((

Ciekawe czy na Podbeskidzie jeszcze wjdziemy, bo na fetę z okazji awansu na meczu ze Stalą już pewnie nie.
Ale jestem wkurwiony!!!!!
28 kwietnia 2008, 15:01 / poniedziałek
Dziękuję za poradę zeto, dzwoniłem ale ponoć terminy zajęte, będą badali kilku rasistów.

Czy to komuś się podoba czy nie, wyborcza to gazeta opiniotwórcza. A taki Listkiewicz wykorzysta każdą szansę żeby przypodobać się takiej właśnie gazecie i odciągnąć uwagę od innych ważnych tematów.

Ale to do kurwy nędzy nie zmienia faktu, że debilem szkodzącym klubowi jest każdy ten, kto udaje małpę. A tłumaczenie, że to niby rudy był atakiem ? Panowie robić w chuja to możecie ziomów z podwórka.
28 kwietnia 2008, 15:01 / poniedziałek
Pierdolone jebane dziadki z pzpnu!!!!!!!!!Nikt już was nie szanuje!!!!! wdodatku dla mnie niejestescie już władzą nad naszym klubem ,bo działacie nielegalnie,wiec defakto nasz klub nie musi sie podporządkowac karze
28 kwietnia 2008, 15:03 / poniedziałek
Wszystkiemu winna jest GW !!! PZPN i FIFA !!! organizować legiony; wyprawy krzyżowe; szable w dłoń - ZWYCIĘŻYMY !!!!

........na Legii zrówno na wyjeżdzie i tutaj też nas oczerniono przecież U-U-U było okrzykiem zachwytu nad wspaniałymi umiejętnościami Rogera !!! kurcze my niewinne baranki - cały świat się na nas uwziął!!

Nie bądźmy śmieszni.......
28 kwietnia 2008, 15:24 / poniedziałek
Zeto nie masz argumentów dlatego nie masz nic wiecej do powiedzenia.Jak masz z kimś polemizować na konkrety to masz gówno do powiedzenia i wtedy wykręcasz sie jak dziecko od odpowiedzi,albo nic nie mówisz bo jest ci po prostu głupio.Mówie ci jeszcze raz nie wycieraj sobie gęby wielkim człowiekiem jakim jest Jan Paweł II!!!A wiesz co jest zabawne,że np na wyjeździe sam siedzisz w klatce jak małpa i buczysz na czarnucha,tylko on sobie swobodnie biega na boisku,a ty siedzisz jak w ZOO.Już ci imbecylu mówiłem,że jestes też małpą,tylko mi nie wyjężdzaj z tekstami jak stary Giertych bo wiochy na robisz jeszcze wiekszej niż on.
Edit:Sorry ty nie buczysz na murzynów tylko ich wyzywasz,bo przecież jestes lepszym człowiekiem i ty ścierwo fałszywa jesteś katolikiem??
28 kwietnia 2008, 15:25 / poniedziałek
co to kurwa liga brony czarnych?
28 kwietnia 2008, 15:29 / poniedziałek
Ja kurwa nie trawie czarnych,arabów itp.ale kurwa nie dre pizdy na meczach na nich bo przez to moze byc pozamiatane dla klubu i dla nas kibiców!!! wiec zamknąc ryje rasisci na meczach i bedzie dobrze!!!!!!!!!!Lechia Gdansk
1 ..... 8 9 10 11 12 ..... 16
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.512