Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Powiedz NIE Rasizmowi !

strona 11/16

28 kwietnia 2008, 15:36 / poniedziałek
"A tłumaczenie, że to niby rudy był atakiem ? Panowie robić w chuja to możecie ziomów z podwórka."

Dulli byłeś na meczu ??? Buczenie było wyrazem szydery w stosunku do jednego z zawodników z Warty a w tym momencie czarnoskóry zawodnik oglądał mecz z ławki rezerwowych- szydera, ironia, tysiąćkroć lepsza niż jechanie z kurwami wyzywanie od chujów, czego Warta tudzież inna amica nam nie szczędziła.W chuj ziomków po szalu nikt robić na pewno nie chce.

Ironia, drwina, kpina, sarkazm,szyderstwo i co jeszcze sobie wymyślicie-rasizmu w tym było tyle ile prawdy w wybiórczej !!! i wbijcie sobie to wreszcie do swoich łbów ! Wybiórcza zrobiła z tego nie wiadomo jaką aferę, pomijająć sukcesy sportowe Polaków w ten weekend.

Nagonka i tyle w temacie, piszcie sobie co chcecie,ale najlepiej by było, gdyby co poniektórzy WYŁĄCZYLI capslock i wyjebali komputer przez okno.

Temat pociągnie się przez wiele stron jeszcze a ciekaw jestem czy gotowi byliby ci,którzy tak negatywnie są nastawieni do osób, które piszą inaczej niż wybiórcza na konfrontację.Prawda taka, że z domu by dupy nie ruszyli.Wylewajcie dalej swoje lamenty w internecie,poprzedzając kolejną stronę forum garścią obiektywnych wiadomości z gazety michnika.
28 kwietnia 2008, 15:37 / poniedziałek
Admin pogon ten temat bo zal dupe sciska!
28 kwietnia 2008, 15:38 / poniedziałek
Brawo dla tych wszystkich, którzy udawali małpy (bez względu czy było to raz, czy pięć ,czy na rudego czy na niebieskiego). Brawo panowie pewnie jesteście z siebie dumni? i co pewnie jaja były? i pewnie teraz jesteście super goście? i pewnie macie w dupie Lechię? Na to wygląda, bo jedno jest pewne w sercu Lechii nie nosicie. Mam nadzieję, że skończy się jedynie na zamknięciu stadionu – zresztą całkiem zasłużenie.
28 kwietnia 2008, 15:40 / poniedziałek
Przecież nikt po ryju nie dostał, nikogo nie straszono.
O co ta cała afera? Obejrzyjcie filmik Leszka i słychać że po bramce dla Warty jest UUUUUU. A wtedy czarnego nie było.
Blaza jesteś homofobem?
Nikt z was "obrońców" nigdy nie naśmiewał się z kogoś innego, bo np. ubrał się inaczej, bo coś pomylił i wyszła z tego lipa, bo ma zeza itp.
A krzyczeć arka gdynia kur.. świnia to można ?
28 kwietnia 2008, 15:47 / poniedziałek
Buczeliscie bo nie macie kultury!!!! a na kogo to jest juz nie istone!!! prawda jest Taka ze jak sie debilą nie wytlumaczy nie pokaze palcem to nic nie zrozumieją..!!!! a tak apropo tych cwaniaczkow rasistów taki murzyn to powinien byc dla was wzorem cos osiagnoł gra w 2 lidze zna jezyki...........a wy???? totalne zero!!!uważacie sie za lepszych a tak nie jest!!!!!
Prawda jest taka ze lepiej porozmawiać z Mądrym murzynem niż z białym Debilem braku inteligencji wam przecież nikt nie zarzuci!! panowie żeby wpis zakończyć czymś pozytywnym to proponuje wam wybrać sie do biblioteki i trochę poczytać na temat Rasizmu to będziecie chociaż wiedzieli co to jest!!!
28 kwietnia 2008, 15:48 / poniedziałek
O tym nie wspomina gw wcale odnośnik
28 kwietnia 2008, 15:51 / poniedziałek
Tulsik.....spoko !!!

Jeśli Twoje argumenty trafią do PZPN-u i FIFA i nie zamkną nam stadionu to jesteś dla mnie bohaterem. Kimś w rodzaju Kopernika, który zmienił obraz świata.

Ale jeśli nie trafią, to wybacz chłopie ale będziesz dla mnie małpą, która nie ma w sercu Lechii.

Dziękuję i pozdrawiam
28 kwietnia 2008, 15:55 / poniedziałek
28 kwietnia 2008, 16:01 / poniedziałek
Gregorio "a tak apropo tych cwaniaczkow rasistów taki murzyn to powinien byc dla was wzorem cos osiagnoł gra w 2 lidze zna jezyki...........a wy???? "
Zapewniam cię,że mam lepsze wykształcenie niż każdy przedstawiciel rasy czarnej grający w naszej lidze czy 1 czy drugiej, poza granicami kraju nie mam też żadnych problemów z porozumiewaniem się.
I wybacz ale moim marzeniem nigdy nie było grać w piłkę na poziomie 2 ligi wolałem się uczyć.
28 kwietnia 2008, 16:01 / poniedziałek
28 kwietnia 2008, 16:06 / poniedziałek
"Buczeliscie bo nie macie kultury"

ojoj, straszne

a muziny jakąś kulturę mają, poza harlemem, 50centem i umpa umpa?

hyyyyyyy

rozumiem że jak słyszysz "strzelcie kurwom gola" to zakrywasz uszy?

zresztą, temat miał być o rasiźmie, a ostatnio to conajwyżej włosizm był...
28 kwietnia 2008, 16:21 / poniedziałek
Dobra ja tu juz kończe.Nie ma sensu ,gadac z dupa ,bo i tak cie osra.Zobaczymy co zrobi Polski związek przestępców noznych.Mam tylko taki mały apelik do wszystkich.Jesteśmy na widelcu.Ja was tylko błagam ,dla dobra naszego klubu,i nas wszystkich..Pomyslcie na nastepnym ,meczu dobra?
28 kwietnia 2008, 16:23 / poniedziałek
Spod dworca w Poznaniu wiozą nas autobusy. Przy wysiadaniu pod stadionem psy policyjne skacza na kilku z nas, na szczęście w kagańcach. Ludzie, choc pod wpływem alkoholu reagują spokojnie.
Po meczu na patelni, bez wody jesteśmy trzymani 1,5 godziny. Nic się nie dzieje. Wszyscy cierpliwie czekaja.
W Gnieźnie wchodzi do pociągu (specjal) milicja. Nic się nie dzieje.
Jak prypomnę sobie lata 80 kiedy na wyjazdach płonęły pociągi, bary, albo chociażby Janikowo. Zachowywalismy się na prawdę wzorcowo. Tyle prowokacji ze strony policji i nic. Uuuuhanie było grubo przed tym jak mużyn pojawił się na boisku i wyraźnie deprymowało rudego.
Dlatego ze zdumieniem czytam jak pisze się o Nas "chuligani". Jeszcze bardziej dziwi fakt, iż wielu (niby) Lechistów daje temu wiarę.
Nie jestem za klasyfikowaniem kibiców na jeżdzących nie jeżdzących. Rozumiem, że czasami nie można pojechac. Tylko proźba, zanim jesden z drugim coś napiszesz porozmawiaj z kumplem który tam był. Jeśli nie masz takiej możliwosci, proszę, nie pisz nic.
Swoją drogą ten z wybiórczej musi za takie kłamstwa brac gruuuuuube siano.
28 kwietnia 2008, 16:25 / poniedziałek
Czy mi się wydaje,czy na lechia.pl pojawił się znaczek "wykopmy rasizm ze stadionów"? :]
28 kwietnia 2008, 16:29 / poniedziałek
odnośnik to sobie poczytajcie :] będzie wesoło
28 kwietnia 2008, 16:37 / poniedziałek
cienio - małp to możesz szukać u siebie na podwórku ale od mojej osoby się odpierdol bo nie toleruję wyzywania czarnych na stadionie Lechii, ale w przeciwieństwie do Ciebie potrafię dostrzec specyfikę wyjazdów Lechii.

A że dziadki z pzpn nie potrafią wykazać się choć odrobiną inteligencji i odwracając uwagę od problemów, które nękają tą dziadowski związek piłkarski robią aferę wokół Lechii i niby rasistowskiego zachowania i za to miałaby być kara-to współczuje Ci, jeśli przyjmujesz takie stanowisko.

Dla mnie już teraz jesteś Kopernikiem,który zmienił obraz świata, kocha kl-u-u-u-ub całym sercem ( pewnie przeczyta to jakiś murzyn i zaraz będę posądzony o rasizm:( ) tak trzymaj !

Jest rasizm-ok, niech będzie kara.Z tym zgadzam się jak najbardziej, bo takie zachowania na naszym stadionie muszą zniknąć.

Nie ma rasizmu-jest kara.Mało normalna sytuacja, ale dzięki takim syfom na wybiórcza i pzpn w Polsce staje się to realne.

dziękuję i pozdrawiam, bez odbioru
28 kwietnia 2008, 16:41 / poniedziałek
ROZWIAZENIE JEST PROSTE.....SKORO BYLA LISTA IMIENNA NA WYJAZD DO POZNANIA...TO NIE WPUSCIC TYCH DEBILI CO KRZYCZELI NA WARACIE NA CZARNUCHA.....
28 kwietnia 2008, 16:44 / poniedziałek
A jak mądralo Krzysiu rozkminisz kto krzyczał a kto nie krzyczał,co? A po drugie to Pajacu nikt na murzyna nie krzyczał tylko jak już to na tego rudego piłkarza.
28 kwietnia 2008, 16:45 / poniedziałek
A swoja droga to taki Chinjama by nam sie przydal. Chociaz bardziej potrzebne prawe skrzydlo i lewa obrona :).
28 kwietnia 2008, 16:45 / poniedziałek
skoro niepodobał wam się antydoping na rudego rozumiem, że wiecej na T29 nie usłyszę "sędzia huj", "jebac pzpn", "strzelcie kurwom", "jazda z kurwami", "albo arka gdynia kurwa świnia".
28 kwietnia 2008, 16:49 / poniedziałek
28 kwietnia 2008, 16:50 / poniedziałek
Na rudego buczeli bo sfaulowal naszego a na czarnego bo jest czarny. Jak nie rozumiecie roznicy to wam wspolczuje. Gdyby nie buczeli na czarnego mozna by sie z wyborcza wyklocac ale skoro bylo rasistowskie zachowanie to uszy po sobie i zrobic wszystko by sie wiecej nie powtorzylo. -6 punktow to troche kiepska perspektywa. i zadna durna ideologia tego nie usprawiedliwi.
28 kwietnia 2008, 16:53 / poniedziałek
Jestem zdziwiony decyzjami zarządu, który tym samym przynaje rację wybiÓrczej. Co prawda nie należę do buczących, ale chyba zacznę tęsknić za np. IV ligą, gdy na stadionie byli prawdziwi kibice.
28 kwietnia 2008, 16:56 / poniedziałek
kris- jesli wodzenie za nos przez wybiórczą pzpn podciągasz pod durną ideologię to współczuję. Po meczu w Opolu nie było problemu bo wybiórcza nic nie napisała.
28 kwietnia 2008, 16:58 / poniedziałek
zzz: bylo buczenie na czarnego ? bylo.
28 kwietnia 2008, 17:00 / poniedziałek
Wyjebią wszystkich buczących i nastanie małyszomania na Lechii i wyjazdach , jeżeli takie będą. Mam nadzieje , że te info z murzynem to jeden wielki żart.
28 kwietnia 2008, 17:01 / poniedziałek
CIEKAWE CO POWIE ZETO I JEGO KUMPEL PAPUŚ .JUŻ NIE JEDZIECIE NA PELIKANA.PILKARZE TEZ MAJĄ DO WAS ŻAL NIE MÓWIĄC O KLUBIE LECHIA I JEJ KIBICACH POWTARZAM PRAWDZIWYCH KIBICACH.TERAZ PZPN KTOREGO WPRAWDZIE NIE CIERPIE DOWALI NAM KARE WYJAZDÓW A MOŻE I ZAMKNIE STADION I OBY TO BYŁY TYLKO TE KARY.BO JAK ZABIORĄ NAM PKTY TO BĘDZIE PROBLEM.ALE CO TAM ZETO I PAPUŚ BEDĄ DALEJ KRZYCZEC UUUUUUU.
28 kwietnia 2008, 17:02 / poniedziałek
kris- o wiele większe na rudego. Jak byłeś w Opolu wiesz o czym piszę.
28 kwietnia 2008, 17:08 / poniedziałek
Telmet 10 letni pajacyku zacznij coś z tym robić a nie tylko płaczesz na internecie.
28 kwietnia 2008, 17:08 / poniedziałek
I to powod do dumy ze cos bylo w opolu i o tym nikt nie napisal?
Lechia gra w rozgrywkach organizowanych przez pzpn czy sie to komus podoba czy nie. Jak by nie grala to komu bys kibicowal? wybrzezu? trzeba zamknac japy nie wieszac flagi z murzynkiem, nie wieszac malborskiej z biala skora.
na calym swiecie czarni graja w pilke nozna i beda grali. i zolci i fioletowi i rudzi i lysi. swiata nie zmienisz. jeden juz zmienial 60 pare lat temu. do dzis niemcy maja przez niego kaca.
a w ogole to mam pytanie. nie przeszkadza ci ze twojego kompa skladal jakis zoltek? a moze napiepszasz go codziennie mlotkiem?
28 kwietnia 2008, 17:10 / poniedziałek
Mam pomysł może zamiast robienia "uuuuuu" na czarnego może byśmy się poprostu z niego śmiali. Przecież nie mieli by prawa zabronić nam się śmiać.
28 kwietnia 2008, 17:15 / poniedziałek
Kris- a gdzie piszę że to powód do dumy? Wskazuję pewne zjawisko. Fajnie rozmyłeś temat
28 kwietnia 2008, 17:17 / poniedziałek
W związku z powyższym Lechia Gdańsk podejmuje szereg działań mających na celu likwidację podobnych zjawisk podczas meczów "biało - zielonych".

- Nakładamy zakaz wyjazdu kibiców na spotkanie z Pelikanem Łowicz (jesteśmy przeciwni odpowiedzialności zbiorowej, z drugiej strony chcemy aby wszyscy poczuli się odpowiedzialni za tolerowanie zjawiska);

- Podczas meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała piłkarze Lechii, na znak protestu, wyjdą na murawę z dziesięciominutowym opóźnieniem;

- Klub w letnim okienku transferowym będzie intensywnie poszukiwał wartościowego gracza o ciemnym kolorze skóry. Wierzymy, że przełamie on sposób myślenia niektórych osób podobnie jak uczynił to grający swego czasu przy Traugutta Emmanuel Tetteh. Ten ostatni stał się wtedy ulubieńcem gdańskiej publiczności;

[...]

- W jedenastce z Podbeskidzia występuje cienmonoskóry gracz Mike Mouzie. Jeśli pojawią się okrzyki kojarzące się z nietolerancją, piłkarze Lechii nie wyjdą na kolejny mecz co będzie skutkować walkowerem dla drużyny przeciwnej.
28 kwietnia 2008, 17:22 / poniedziałek
Reasumując postępowanie zarządu (specjalnie z małej) można stwierdzić jedno: zarząd mocno pojebało.

Szczególnie rozwaliły mnie ich postanowienia.

"Nakładamy zakaz wyjazdu kibiców na spotkanie z Pelikanem Łowicz (jesteśmy przeciwni odpowiedzialności zbiorowej, z drugiej strony chcemy aby wszyscy poczuli się odpowiedzialni za tolerowanie zjawiska)"
-mówią to ci sami ludzie, którzy jeszcze niedawno chwalili ogół kibiców za wywalenie (m. in. z prostej w meczu z Legią) ludzi rzucających bananami. I co? Jeden wyjazd i zmiana kursu o 180 stopni !?

"Klub w letnim okienku transferowym będzie intensywnie poszukiwał wartościowego gracza o ciemnym kolorze skóry. Wierzymy, że przełamie on sposób myślenia niektórych osób podobnie jak uczynił to grający swego czasu przy Traugutta Emmanuel Tetteh. Ten ostatni stał się wtedy ulubieńcem gdańskiej publiczności."
-wybaczcie. Ale czy to nie jest najczystszy rasizm? Mamy białego i czarnego (o takich samych umiejętnościach) i wybieramy czarnego! Zrozumiałbym ten sposób myślenia , gdyby kupili takiego Chinyamę, który faktycznie byłby wzmocnieniem. Ale mając do wyboru dwóch róznorzędnych graczy każdy patriota postawi na Polaka. Jak widać, w naszym zarządzie brakuje już Polaków z krwi i kości.

"W jedenastce z Podbeskidzia występuje cienmonoskóry gracz Mike Mouzie. Jeśli pojawią się okrzyki kojarzące się z nietolerancją, piłkarze Lechii nie wyjdą na kolejny mecz co będzie skutkować walkowerem dla drużyny przeciwnej."
-to jest juz kurwa mać przesada. wystarczy spojrzeć paręnaście linijek tektu w górę i widzimy: "Wśród kar przewidzianych za rasistowskie zachowania jest bowiem możliwość odjęcia punktów..." Więc hipotetycznie: są rasistowskie okrzyki na Mouziego. PZPN daje nam, powiedzmy, -3. I co? I na następny mecz nasi nie wychodzą w ogóle? 0 punktów. Po prostu zajebioza. będziemy mieli 50 pkt i prawdopodobnie będziemy na 4 miejscu. Skoro celem jest awans to niech do kurwy nędzy ten cel zrealizują, a nie sami go sobie czynią trudniejszym.

Panie Jenek! Wiesz pan co? Chcąc pokazać, że Lechia to klub tolerancyjny proponuję zatrudnienie murzyna na twoje miejsce. Gwarantuję, że będzie mi z nim lepiej niż z tobą.

Sam rasistą nie jestem. Ale niech panowie z zarządu zadziałaja według zasady "najpierw myślę, potem mówię". Bo teraz postąpili dokładnie odwrotnie.

Z Biało-Zielonym pozdrowieniem...
28 kwietnia 2008, 17:37 / poniedziałek
Turnos z Jenkiem-możecie sobie muzina zatrudnic w swojej firmie a nie w Lechii
w dupach juz sie wam poprzewracało.I nie osmieszajcie sie wydawaniem jakis zakazów wyjazdowych.Zapatrzyliście sie chyba za bardzo na towarzysza waltera.
Jak to wasz pomysł to gratuluje ośmieszacie sie tylko wobec kibiców
28 kwietnia 2008, 17:43 / poniedziałek
Po pierwsze Pelikan ma jakiś remont stadionu, wiec i tak bysmy nie pojechali (w sensie, ze do klatki). A co do reszty to mi sie to bardzo podoba(no, moze nie ta mozliwosc nie wyjscia na kolejny mecz i walkower) ale poza tym jest Ok. Czarnoskóry zadownik bardzo by sie nam przydal, moze wkoncu wieksza czesc ludzi zrozumiala by swoje zachowanie i zaprzestala wkoncu udawac niedorozwinietych debili. Nauczcie się wkoncu: Przychodzicie na mecze, dopingowac Lechie, a nie obrazac czarnoskorych pilkarzy druzyny przeciwnej.
28 kwietnia 2008, 17:44 / poniedziałek
#
Nakładamy zakaz wyjazdu kibiców na spotkanie z Pelikanem Łowicz (jesteśmy przeciwni odpowiedzialności zbiorowej, z drugiej strony chcemy aby wszyscy poczuli się odpowiedzialni za tolerowanie zjawiska)
#
Podczas meczu z Podbeskidziem Bielsko – Biała piłkarze Lechii, na znak protestu, wyjdą na murawę z dziesięcio - minutowym opóźnieniem.
#
Klub w letnim okienku transferowym będzie intensywnie poszukiwał wartościowego gracza o ciemnym kolorze skóry. Wierzymy, że przełamie on sposób myślenia niektórych osób podobnie jak uczynił to grający swego czasu przy Traugutta Emmanuel Tetteh. Ten ostatni stał się wtedy ulubieńcem gdańskiej publiczności.
#
Z kibicami zamierza porozmawiać również Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz.
#
Wystąpiliśmy z prośbą o konsultacje do stowarzyszenia „Nigdy Więcej”, z którym swego czasu skutecznie współpracowała Korona Kielce.
#
Podobnie jak klub z Kielc umieścimy logo stowarzyszenia (odnośnik) na naszej stronie internetowej.
#
Na stadionie pojawią się banery promujące walkę z nietolerancją.
#
Klub zawiesza wszelkie formy pomocy dla kibiców. Zostaną one przywrócone w momencie kiedy na stadion przy Traugutta powrócą odpowiednie standardy zachowania.
#

kLUB WYSTAPI O KONSULTACJE DO ,,NIGDY WIęCEJ'' -czy wy jesteście normalni?
Chcecie się konsultować z lewakami którzy walcza z ruchem kibicowskim w Polsce???!!!
28 kwietnia 2008, 17:48 / poniedziałek
zapomnieli o Tomku_Olszynce i TELMECIE na bramkach!

"- Wystąpiliśmy z prośbą o konsultacje do stowarzyszenia "Nigdy Więcej", z którym swego czasu skutecznie współpracowała Korona Kielce.
- Podobnie jak klub z Kielc umieścimy logo stowarzyszenia (odnośnik) na naszej stronie internetowej"

huhuhu, przecież już kilku forumowych aktywistów tutaj mamy
28 kwietnia 2008, 17:48 / poniedziałek
a wg Was co zarząd miał zrobić?
powiedzieć ze popieramy swoich kibiców i patrzec jak nas wszyscy gnoją, a PZPN zabiera nam pkty i awans? Na tą chwile zrobili dobry ruch, który mam nadzieje pozwoli odpuszczenie nałozenia kar przez PZPN. Nastepnym krokiem powinno byc zebranie materiałów filmowych z meczu z Wartą i pozwanie wyborczej za pisanie bzdur i zniesławienie klubu. A stec to chyba w łapę od Listka dostał by odwrócić uwagę od korupcji. Swoją drogą WD chyba już nie działa więc jak mogą kary nałożyć?
28 kwietnia 2008, 17:49 / poniedziałek
Uwazam ze dyskusje na temat, kto na kogo wczoraj buczal nie maja sensu. Buczenie bylo, w Gdansku tez jest, jest w Zabrzu, Warszawie i pewnie w Stolcu Kujawskim rowniez sie zdarzy. Wszyscy powinnismy raczej zastanowic sie, co z tym zrobic. Czy jest sens robic to dalej i ryzykowac karami? Moge odzalowac to ze nie bede mogl pojsc na jeden czy dwa mecze ale odjecie punktow, i bez srania Gazety mozliwe, to juz powazna sprawa. Naprawde uwazacie ze warto? Dajcie spokoj. I liga jest teraz nie tylko w nogach pilkarzy, ale i w gardlach kibicow.
28 kwietnia 2008, 17:50 / poniedziałek
po niewidzialny gówniarzu 8+8 widac ze nie umie czytac ze zrozumieniem albo jest od śledzi.
Teraz "obrońcy białośći" mają czarno na białym albo Lechia albo swoje fobie.
Zobaczymy czy zalezy im na Lechii i awansie czy też na małpowaniu i bycie pośmiewiskiem całej Polski.
Zasady są jasne i nie kręccie ze Jenek to i tamto.......
28 kwietnia 2008, 17:50 / poniedziałek
a, i co z graczem o rudym kolorze włosów?
może to pomoże przełamać nienawiść do rudych, łysych i siwych farbowanych na T29!

STADION WOLNY OD WŁOSIZMU
NASZYM WZOREM JEST RAFAŁ STEC
NIGDY WIĘCEJ, NIGDY WIĘCEJ!
28 kwietnia 2008, 17:52 / poniedziałek
28 kwietnia 2008, 17:57 / poniedziałek
NIE Rasizmowi !
28 kwietnia 2008, 18:05 / poniedziałek
Dziwi mnie tylko jedno... Na białego zawodnika można buczeć, gwizdać, wyzywać... No można wszystko. Gdy natomiast buczy się na czarnego zawodnika to od razu wielkie działania. Może za pamiętny mecz z Górnikiem i buczenie na Hajto lub udawanie małp, gdy tylko miał piłkę przy nodze, też powinniśmy dostać jakąś karę? No przecież on pewnie też po meczu się popłakał... To tylko jeden z nielicznych takich przykładów. To, co zaczyna się dziać to jakaś parodia. Nie jestem rasistką, nie buczę na ludzi z innym kolorem skóry, ale ta walka z rasizmem robi się momentami po prostu dziwna... Niedługo zostanie zasądzona cisza, podczas gdy czarny będzie przy piłce.

Nie zmienia to faktu, że swoje poglądy trzeba zostawić przed bramą stadionu, bo możemy mocno klubowi zaszkodzić.
28 kwietnia 2008, 18:09 / poniedziałek
Cwelusie x-1 masz problem to podbij przed meczem do Maxa porozmawiasz sobie z ,,gówniarzem''.Co do Pelikana to chyba modernizacja zakończona wiec w Lowiczu bedziemy.Turnoś-dawałeś Legii bilety na zakazie klubowym ,a zaczynasz walke z własnymi kibicami?
28 kwietnia 2008, 18:16 / poniedziałek
Kurna, czegoś tu nie rozumiem, jeszcze wczoraj prezes bronił kibiców, a dziś taki zwrot o 180 stopni i to jaki radykalny... (!) Czyżby jakiś szantaż za strony PZPN-u?
28 kwietnia 2008, 18:18 / poniedziałek
odnośnik - tu już dziennikarzy gw takich jak st(ol)ec juz by nie wpuścili.... może na Lechii dla takich jak on trzeba też wprowadzić całkowity zakaz wstępu za takie manipulowanie faktami...
28 kwietnia 2008, 18:20 / poniedziałek
28 kwietnia 2008, 18:37 / poniedziałek
powiem tak, sprawy zaszły już za daleko, żeby wygłupiać się na Podbeskidziu... zastanówcie się, postawcie na szali dobro klubu naprzeciw satysfakcji z pobuczenia na czarnego... wielu z Was mówi, że kocha Lechię, więc udowodnijcie to w środę.
1 ..... 9 10 11 12 13 ..... 16
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022