Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Powiedz NIE Rasizmowi !

strona 12/16

28 kwietnia 2008, 18:45 / poniedziałek
Niedługo na Lechię nie będzie można wejśc z fryzura poniżej 1mm...
Co to się do chuja dzieje, żeby zarząd na złość ściągał murzyna specjalnie do klubu?

Współpraca z Nigdy Więcej...

Biała Lechia Bez Mużynóf

odnośnik
28 kwietnia 2008, 18:52 / poniedziałek
Jebac murzyna-LECHIA TO BIAŁA DRUŻYNA!!!

NIGDY WIĘCEJ- MURZYNA W LECHII!!!
28 kwietnia 2008, 18:54 / poniedziałek
Wolę być karany przez własny zarząd niż Pierdolony Związek Patologii Nożnej.

NAJWAŻNIEJSZE DOBRO LECHII!!!!

A na murzyna zamiast buczeć można gwizdać...
28 kwietnia 2008, 18:54 / poniedziałek
Zuraw~

Korona Kielce śpiewała dokładnie tak samo.. I jak to się skończyło? - Bez dalszego komentarza pozostawie twój wpis.
28 kwietnia 2008, 18:56 / poniedziałek
NAPISZE Z CAPS LOCKIEM ZEBY WSZYSCY SKUMALI...
TU JUZ KURWA NIE CHODZI O WASZE JEBANE PRZEKONANIE TYLKO O NASZĄ WSPÓLNĄ, KOCHANĄ LECHIĘ!!! MAMY NAJWIĘKSZE SZANSE NA AWANS OD WIELU LAT!!! NIE SPIERDOLCIE TEGO OKRZYKAMI U-U-U-U!!! CO JEST DLA WAS WAŻNIEJSZE? ZEBY POKRZYCZEC NA MURZYNA? CZY ZEBY LECHIA AWANSOWAŁA DO OE?! JAK MASZ RASISTOWSKIE PRZEKONANIA TO POKAZUJ JE GDZIE INDZIEJ, NIE NA TRAUGUTTA!!!
I MYŚLĘ ŻE LWY POWINNY COŚ Z TYM ZROBIĆ!!! NIECH GRUPA "SPORTOWA" KARZE KAŻDEGO, KTORY W JAKIKOLWIEK SPOSOB BEDZIE PRZESZKADAŁ NASZEJ LECHIJCE!!! SPRAWA JEST POWAZNA I TRZEBA COS Z TYM ZROBIC BO JEDNĄ Z MOŻLIWYCH KAR JEST DEGRADACJA!!! ZASTANOWCIE SIE NA PRIORYTETAMI LUDZIE!!!!!!!!!!
28 kwietnia 2008, 18:59 / poniedziałek
AHA I WIELKA BRAWA DLA ZARZĄDU ZA DECYZJE. LWY NIE DZIAŁAJĄ TO PRZYNAJMNIE ZARZĄD NIE ŚPI!!! NIE PODOBA WAM SIE DECYZJA ZARZĄDU?? TO ODPOWIEDZCIE SOBIE KTO DO NIEJ DOPROWADZIŁ!! NIE CHCECIE MURZYNA SPROWADZONEGO PRZEZ ZARZĄD?? TO KIBICE MUSZA COS ZROBIĆ!!!
28 kwietnia 2008, 19:04 / poniedziałek
Przełaczcie na polsat. Bedziemy zaraz w tv.
28 kwietnia 2008, 19:11 / poniedziałek
trzeba przyznac ze zarzad pojechal ostro ,maja chlopaki jaja.Zarzad pilkarze kibice wspolna sprawa LECHIA w 1 lidze to my wyznaczamy standardy
28 kwietnia 2008, 19:13 / poniedziałek
Nosz ja pierdole ,no i zrobili z nas kozły ofiarne !!! Do kurwy nędzy ,ostrzegali przeciez ze tak bedzie i kurwa bedzie !!! Wypierdolą nam 6 pkt i bedzie kurwa zajebiście .Na jaki chuj drzec te mordy ?? KURWAAAAAAAA JEBAC GW !!!!
28 kwietnia 2008, 19:15 / poniedziałek
własnie w polsacie poleciało jak czarny był przy piłce i było słychać "uuuu"
I co teraz powiedzą "twardziele"? Rudego tam nie było...
Możecie byc dumni w TV was pokazali, jutro Pzpn da popis surowości (po czasie krytyki, bedą chcoeli zaimponować mediom) i bedzie wielki ch.....

Gratuluje samopoczucia, dalej sie podniecajcie jacy to jestescie zajebisci...

szkoda gadac.......
Bez odbioru

Tylko Lechia!
28 kwietnia 2008, 19:15 / poniedziałek
Było słychac wyrazne buczenie w strone czarnego.

Relacja była przed chwilą, na polsacie, w wydarzeniach...

Co nie zmienia faktu, ze wyborcza przegięła....
28 kwietnia 2008, 19:15 / poniedziałek
a skad czlowieku bez nicka, wiesz ze LP nie dziala?

nie wiesz - milcz
28 kwietnia 2008, 19:16 / poniedziałek
Czy ktos obiektywnie moze przedstawic wersje z Poznania? Nie bylem na meczu wiec nie chce przedwczesnie oceniac. Ci co byli na wyjezdzie twierdza ze ryczeli na rudego. Jednak ciezko w to uwierzyc ogladajac urywki w TV i znajac naszych kibicow. Wiec jak bylo?
28 kwietnia 2008, 19:18 / poniedziałek
Tomek_Olszynka, Ja też słyszałem relacje w radiu maryja i ksiądz dyrektor mówił że wyraźnie na murzyna. Zresztą na Kibice.net jest napisane to samo.
Śmiech na sali.
28 kwietnia 2008, 19:18 / poniedziałek
smoku - jezeli wierzysz mediom i gw - to ja nie mam zamiaru Ci tlumaczyc jak bylo
28 kwietnia 2008, 19:19 / poniedziałek
Stec ty kurwo, rozgladaj sie wokol siebie jak wychodzisz z redakcji po fajrancie.
I nie wynos smieci po zmierzchu.

Moj wlasny klub naklada na mnie zakaz jazdy do Lowicza ???!!!! Co to kurwa ma znaczyc ?
28 kwietnia 2008, 19:21 / poniedziałek
moj wpis to prosba o rzetelna i obiektywna ocene. nie nalezy do ludzi ktorzy oceniaja nie wiedzac jak bylo. twierdze tylko ze niektore rzeczy przemawiaja za tym ze poraz kolejny nastapila oznaka rasizmu. jednak nie wiem jak bylo naprawde a chcialbym sie dowiedziec.nie chcesz tlumaczyc to trudno.
28 kwietnia 2008, 19:22 / poniedziałek
A co ma rasizm do robienia u-u-u na stadionie?
Nie sądzicie, że może niektórym zbiera się na kichanie od tej kredy na murawie, która wyznacza linie boiska?
Ponoć tą kredę podmienili dziennikarze wybiÓrczej i dosypali jakiejś mikstury z łuski śledzia, aby wywołać reakcję (u-u-u-u-psik :))))
Gdy zawieje mocniej wiatr to niektórym po prostu zbiera się na kichanie....
28 kwietnia 2008, 19:24 / poniedziałek
co nie którzy są naprawde popierdoleni !! jestem przekonany że jak z podbeskidziem będą drzeć ryje U U U to bedziemy mieli punkty w plecy, a teraz to pewnie bedzie kara finansowa! Ja na miejscu zarządu zrobił bym mecz bez kibiców ,jak jest czarny w przeciwnej drużynie
28 kwietnia 2008, 19:25 / poniedziałek
Heh kurwa Błażej nie przeginajcie panowie, płaćcie na czas lepiej piłkarzom przez cały sezon (no może teraz nie ma zaległości choć nie wiem napewno), a nie na siłe murzyna sprowadzić chcecie, bo na przedłużenie kontraktu z np Bączkiem siana nie ma jak ktos trafnie napisał, a na zakup chuj wie jakiego murzyna będzie, byle tylko był czarny. A te Tomcie i inne cioty , pozamykajcie swoje dupy, bo gdzie byliście parę lat temu i mogę sie założyć , że za 3-4 lata tez już nikogo nie będzie.
TYLKO LECHIA!!!
28 kwietnia 2008, 19:25 / poniedziałek
Mazur

Idz się leczyc czlowieku, i zastanów się 2 razy zanim coś napiszesz. Trzeba było siedziec cicho na stadionie. A jak nie slyszales w tv tego buczenia gdy przy pilce byl czarmy to jakis niedorozwiniety jestes.
28 kwietnia 2008, 19:27 / poniedziałek
Myślę, że awans na boisku mamy w garści, tylko żeby tego nie spierdolił Żuraw i jego koledzy... Dowalą nam jutro jakieś -3pkt i dwa mecze bez kibiców. Tak szczerze to jest to obciach i wiocha, jakiś czas temu niektórzy otwarcie mówili, że buczą na czarnego a teraz płaczą że to przez GW bo oni nigdy na czarnych a tylko na rudych. Zupełny brak konsekwencji...
28 kwietnia 2008, 19:27 / poniedziałek
W polsacie oczywiście wycieli wypowiedz Jenka. Poza tym buczenie ewidentnie podłożone. Dalej ufajcie mass mediom.
28 kwietnia 2008, 19:27 / poniedziałek
Suzuka, to nie jest dobra koncepcja...wtedy wszyscy beda przyjezdzac z jakims bambusem i nie obejrzymy ani jednego meczu.
28 kwietnia 2008, 19:29 / poniedziałek
a do kurwy nędzy gwizdać wolno na czarnego ?to gwiżdżemy i huj na calej pizdzie-listek lobuzie sam jesteś jak burdel mama i nie potrafisz wypierdolić kurew z hiv-em ze swojego burdelu-a chcesz wymierzać sprawiedliwość gamoniu bez honoru ?
28 kwietnia 2008, 19:29 / poniedziałek
O racja, o podłożeniu nie pomyślałem, sorry. Jednak to nie zmienia faktu, że na meczu z Podbeskidziem jak dalej bedziemy robic takie coś, to nam wpierd.. minus kilka punktów. Wtedy wszyscy Ci, przez ktorych to się staine napewno beda zadowoleni.

Koncze juz tą polemikę.. Niebędę sie wdawał w dyskusje z nienormalnymi (grzecznie ujmując)
28 kwietnia 2008, 19:34 / poniedziałek
Nareszcie ktos pomyslal aby skonczyc z debilizmem na Lechii.Brawo Dla Zarzadu.
28 kwietnia 2008, 19:37 / poniedziałek
To forum sięga dna.

"Panowie"CHWM78, Suzuka, Cygnus x-1, Gdańska Lechia. - czym wy zostaliście zrobieni? Bo to nawet na palec nie wygląda.
28 kwietnia 2008, 19:37 / poniedziałek
Starszy, ale inaczej jak tak dalej będzie PZPN pod presją opini wyjebie nam wkońcu minus punkty ,jestem przekonany że tak się skończy jak będą buczeć za każdym razem jak murzyn jest przy piłce(chyba że zagra z pierwszej wtedy jest tylko takie male u bo frajernia nie zdązy :], więc co lepiej zamknąc stadion czy kolejny sezon w 2 lidze?
28 kwietnia 2008, 19:40 / poniedziałek
trampi ty zato zostałes chyba zrobiony czarnym palcem dlatego masz takie uprzedzenia
28 kwietnia 2008, 19:46 / poniedziałek
A może simona mola do Lechii?

Dlaczego zarząd Lechii dyskryminuje graczy ze względu na rasę? Dlaczego będą w drużynie bali, jeden czarnoskóry a brak będzie mulata, metysa i zambosa?
28 kwietnia 2008, 19:48 / poniedziałek
28 kwietnia 2008, 19:56 / poniedziałek
A teraz troche z innej beczki....do zarzadu...a nie pomysleliscie jakbyscie skolowali do Lechii jakiegos swieczka przypalanego, jak czulby sie ten czlowiek, wiedzac (a bedzie wiedzial kurwa w dupe zapierdolona mac), ze jest sprowadzony jako wyjscie awaryjne dla pzpn-u ? Gosciu bedzie biegal po boisku bojac sie spojrzec w trybuny w kierunku ,,wlasnych,, kibicow. Jestem do glebi wzruszony tym pomyslem...to jest dopiero rasizm, znecanie sie nad czarnym ludem na oczach tysiecy ludzi.
29 kwietnia 2008, 01:57 / wtorek
no i sie porobilo ;]
30 kwietnia 2008, 21:40 / środa
Wg. mnie zarząd z tym murzynem tylko tak pod publiczkę, żeby dać kibicom do zrozumienia, że się nie będą już pieprzyć i mamy ostatni dzwonek, co nie zmienia faktu, że koniec z tym je*anym U-U-U-U!!! Nienawidźmy murzynów, ale dajmy wyraz temu na mieście, gdziekolwiek się da, tylko nie na meczu Lechii! Niewidzicie jaki smród się robi? Po to jeździliśmy Wy od A - klasy, ja od 5 ligi, żeby teraz to wszystko chuj strzelił? Panowie wystarczy po prostu zamknąć czasem ryj, albo sobie pogwizdać...
30 kwietnia 2008, 23:05 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
30 kwietnia 2008, 23:07 / środa
Można zbanować tego debila wyżej ?
30 kwietnia 2008, 23:08 / środa
Wyluzujcie :)czarny nie bedzie grał w Lechii.Zarząd musiał cos wymącić pod publiczke
ale dalej nic sie nie zmienia.Pozdro dla normalnych!
30 kwietnia 2008, 23:14 / środa
Rombis nie wiem czy wiesz ale podobno małpom w oliwskim ZOO podłaczyli internet.....
30 kwietnia 2008, 23:17 / środa
Rombisy i Cyngusy,wiecie co to jest wolnosc slowa ?
30 kwietnia 2008, 23:20 / środa
tego nade mną też zbanujcie:)
30 kwietnia 2008, 23:24 / środa
mmmmmmmmmmmmmmmmm
30 kwietnia 2008, 23:46 / środa
Tomek_Olszynka, masz racje, wiesz mam swietny pomysł - na następny wyjazd wezme od Ciebie numer telefonu, my pojedziemy, a Ty bedziesz siedział w domu na fotelu przed komputerem w laczkach na stopach sprawdzając wynik na Sportowefakty.pl i przy okazji przez telefon będziesz mówił nam czy mamy siedzieć cicho, czy już możemy śpiewać ok?
A jak wrócimy to dodatkowo pouczysz nas na forum jak mamy się zachowywać, a jak nie.

Łysiści!! :-)
30 kwietnia 2008, 23:54 / środa
Czarni,
jeśli takie bezsensowne buczenie na forum podciągasz pod wolność słowa to gratuluje. Co będzie jeśli cały trud piłkarzy zostanie zniweczony przez tych buczących debili, jeśli odejmą Lechii np 6pkt i nie awansujemy ? Powiesz, że trudno bo wolność słowa jest najważniejsza ??? Demokracja i wolność słowa jednym a zwykły debilizm i prostactwo są już zupełnie czym innym...
30 kwietnia 2008, 23:56 / środa
WYKASUJCIE TEN TEMAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30 kwietnia 2008, 23:57 / środa
jak cię się udało wyjść z wykrzyknikami na margines???
30 kwietnia 2008, 23:58 / środa
I po chuj pierdolisz? Pewnie juz nie ma tematu buczenia po groźbach pzpnu i kazdy bedzie w jakis sposób powściągliwy jezeli chodzi o wydawanie odgłosów dla dobra naszej Wielkiej Lechii.
1 maja 2008, 00:00 / czwartek
Popieram!!!! Bez dyskusji!!!! Kurwa wiem o co biega i koniec tematu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!.Please!!!! Proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tylko BKS Lechia!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 maja 2008, 00:03 / czwartek
Czarnym68 powinni zająć sie czarni, mógłby wtedy sobie postękać
1 maja 2008, 00:17 / czwartek
Rombis,wcale nie chodzilo mi o stadion,a o pisanie na forum.
Co do buczenia na stadionie,to wypowiedzialem sie juz,ze nie popieram,ale na milosc Boska,nie baw sie w cenzora,bo to juz kiedys bylo,tylko moze ty tego nie pamietasz ?

Z toba anty Zeto nie bede dyskutowal na forum,porozmawiam w realu.
1 ..... 10 11 12 13 14 ..... 16
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022