Gdańsk: sobota, 21 września 2019
FORUM
Podstrony:

Powiedz NIE Rasizmowi !

strona 16/16

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

23 maja 2013, 09:45 / czwartek
Brytyjski premier David Cameron zwołał w środę nadzwyczajne posiedzenie sztabu antykryzysowego Cobra po tym, jak dwaj sprawcy brutalnie zabili mężczyznę na ulicy w Londynie. Według źródeł rządowych napaść jest traktowana jako możliwy atak terrorystyczny.

Brytyjski rząd potraktował sprawę bardzo poważnie /AFP
- Premier poprosił minister spraw wewnętrznych (Theresę May) o zwołanie posiedzenia Cobry - poinformowała kancelaria premiera. Media zwracają uwagę, że zwoływane są one tylko w sprawach, które mogą mieć znaczenie dla bezpieczeństwa państwa.
Jak podaje BBC z powołaniem się na źródła rządowe, napaść, do której doszło ok. godz. 16.20 czasu polskiego, traktowana jest jako możliwy atak terrorystyczny.
Do zdarzenia doszło w biały dzień
Według cytowanych przez BBC świadków zdarzenia dwaj napastnicy w wieku około 20 lat, o nieeuropejskich rysach, nożem przypominającym maczetę zaatakowali mężczyznę idącego ulicą w dzielnicy Woolwich we wschodnim Londynie. Jak podała agencja PA, obcięli mu głowę, wznosząc okrzyki "Allahu akbar" (Bóg jest wielki).

Według świadków, napastnicy przeciągnęli ciało ofiary na środek ulicy i tam je zostawili. Wymachując bronią palną i nożami, domagali się od znajdujących się w pobliżu ludzi, by robili im zdjęcia. - O wszystkim zapomnieli, martwili się tylko o to, czy robią im zdjęcia - mówił jeden ze świadków.
Brytyjskie telewizje pokazały młodego, czarnoskórego mężczyznę z zakrwawionymi dłońmi, który groził londyńczykom: "Przysięgam na wszechmocnego Allacha, że nie przestanę z wami walczyć. Przepraszam, że kobiety musiały na to patrzeć, ale w naszym kraju nasze kobiety muszą patrzeć na takie same rzeczy. Nie będziecie tu bezpieczni" - wykrzykiwał w stronę kamery.
Policjanci otworzyli ogień
Przedstawiciel Scotland Yardu Simon Letchford poinformował, że policjanci otworzyli ogień do dwóch mężczyzn, którzy ich zdaniem byli uzbrojeni. Mężczyźni z ranami postrzałowymi zostali przewiezieni do dwóch różnych szpitali. Letchford potwierdził, że zginęła jedna osoba.
Poseł z miejscowego okręgu Nick Raynsford twierdzi, że ofiarą napaści padł jeden z żołnierzy stacjonujących w pobliskich koszarach, jednak nie zostało to oficjalnie potwierdzone. Według jednego ze świadków zaatakowany mężczyzna miał na sobie koszulkę z nazwą wojskowej organizacji dobroczynnej.
Na miejscu tragedii natychmiast zwiększono środki bezpieczeństwa; teren patrolują śmigłowce, najbliższe ulice zablokowano.

FILM odnośnik
25 maja 2013, 11:36 / sobota
Max Kolonko, to dla mnie zaden dziennikarski autorytet, ale warto obejzec ten film i posluchac o czym mowi:

odnośnik

Niestety - 100% PRAWDY, smutnej prawdy
25 maja 2013, 17:42 / sobota
Tolerancyjna Szwecja:

odnośnik
3 lipca 2013, 13:01 / środa
4 lipca 2013, 00:38 / czwartek
w sumie to jest jedna rzecz która mnie najbardziej w tym ciekawi (oczywiście poza tym, czy i kiedy wciągną nas do akcji, w końcu Pardo już rece świeźbią!), to takie socjologiczne (akurat na temat), bo jak to jest że - szczególnie co bardziej zainteresowani sprawą - ludzie uważający się za część 'wyższej cywilizacji zachodniej' uważają to za barbarzyństwo, ale jednocześnie, jakby mimowolnie i czasem bezwiednie, oglądają i posyłają w świat całą falą tego typu materiały... mnie by tu coś nie grało, ale "nu panowie Dobrzyńscy, ja proste żydzisko..." :)
(a i sie nie dziwie w sumie że tego typu rzeczy przesyłają głównie 'zbulwersowani zwolennicy Assada', bo 'tamtych wspiera USA i to dzikusy, patrzcie co robią!' - chłopcy Baszara są w końcu bardziej subtelni, i nie mają "krwi na rękach", dosłownie: odnośnik )

z innej beczki a na temat: odnośnik - cudownie są takie media, że jest taka polityka, która wytłumaczy świat tak jak powinien być wytłumaczony, i tak jak wiadomo: "kołtuństwo" to mentalne średniowieczne i wstyd na całą Unijną Europe, kibole ze swoimi 'obyczajami' - jakimiś 'honorami' i 'innymi takimi' - to 'hołota' i 'barbarzyńcy', ale państwo cygaństwo bez szkoły, zanalfabetyzowane, zajmujące się naciągactwem, żebractwem i kantowaniem, leniwe i unikacjące roboty (skąd tak właściwie w takim razie z tej biedoty tyle aut do żenienia i in vitro, luksus przecież w klerykalnej dykataturze! ajwaj, żeby mój tate wiedział że to można tak łatwo, to byłby już dawno cygan-przechrzta...), zostawiające dzieci gzie popadnie i ostatecznie handlujące nimi, zadziwione że ich "prawo" nie stanowi prawa ogólnie obowiązującego - to w końcu bogactwo 'kulturalnej różnorodności' i ten cudowny koloryt (pielęgniarkom sie w końcu podobało, no i "śpiewali z kulturą", nie to co na stadionach!) - tylko jak zwykle polska zawiść wszystko zrujnowała, a to taka piękna katastrofa :(

szalom
12 września 2013, 12:21 / czwartek
Walka z kibolami sposobem na biznes, czyli jak działa stowarzyszenie Nigdy Więcej, link do natemat.pl
odnośnik

I ciekawy ciąg dalszy, zrzuty ekranu z FB:
odnośnik
7 października 2015, 16:44 / środa
O przyjmowaniu imigrantów. Sonda uliczna: https://www.youtube.com/watch?v=6k4pE3yuEf0
11 grudnia 2015, 15:21 / piątek
Przez takich lewaków jak Saned Europa ma zajebiście poważny problem:
https://www.youtube.com/watch?v=44vzMNG2fZc
W imię czego przywódcy państw europejskich przyjmują tę hołotę?
Mam nadzieję, że skrajnie prawicowe partie dojdą do władzy w Niemczech i zacznie się oswobadzanie naszego kontynentu.
24 stycznia 2016, 02:05 / niedziela
odnośnik

Proszę mi wybaczyć, bo to niemalże jak link do ścierwa..
ale myślę, że warto monitorować inicjatywę
3 lutego 2016, 14:15 / środa
hydra podnosi łeb odnośnik
21 marca 2016, 23:48 / poniedziałek
To My, ksenofoby i faszyści: odnośnik
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.245