Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Powiedz NIE Rasizmowi !

strona 3/16

27 sierpnia 2006, 20:18 / niedziela
Sprawa Boruca pokazuje to co się dzieje w Unii Europejskiej - terror politycznej poprawności nie można nikogo krytykowac bo jest się nietolerencyjny, a także nie wolno wyrazać szacunku dla pewnych wartości ( dziwne , że w wiekszości tego typu spraw chodzi o chrześcijaństwo) bo kogoś to obraża.
27 sierpnia 2006, 20:32 / niedziela
No to po meczu z polonia mielismy przyklad dlaczego na polskich stadionach nie ma tolerancji. Zachowanie czarnego zawodnika przeciwnikow mowilo samo za siebie, bezkarnie wydzieral sie na sedziego, rzucal pilka, prowokowal naszych graczy, symulowal i wszystko bezkarnie bo sedziowie sie boja dawac kartki czarnym poniewaz nie chca byc posadzeni o rasizm. Ten koles powinien wyleciec z boiska juz w pierwszej polowie za swoje zachowanie.
27 sierpnia 2006, 20:48 / niedziela
Zgadzam się w 100% z Deco
27 sierpnia 2006, 21:55 / niedziela
Witam, ja chciałbym powrócić do tzw. „listy żydów”- Przeczytałem całość, a co najlepsze „kwiatki” wyłowiłem, ubawiłem się przednie no i dodałem coś od siebie

Piotr Bałtroczyk - (dziennikarz, poeta, konferansjer, satyryk, prezenter telewizyjny i radiowy, kpiarz)

Tadeusz Drozda - (dywersant, satyryk, kpiarz)

Piotr Fronczewski – Pinkus - (ur. w Łodzi; aktor)- szczególnie w roli Pana Kleksa widać że żyd;)

Krzysztof Ibisz - no ładnie, „najlepszy” Polski prezenter tv też???

Kamiński - tu nie wiem "co poeta miał na myśli"??? czy chodzi o każdego Kamińskiego???

Marek Kondrat- i jeszcze ma czelność reklamować zachodni bank;)

Kasia Kowalska - (piosenkarka) ????

Szymon Majewski - (prezenter TVN)

Wojciech Mann - wszędzie w duecie z Materną

Krzysztof Materna - wszędzie w duecie z Mannem

Jerzy Owsiak - (polonofob, dywersant, oszust, renegat, degenerat i deprawant polskiej młodzieży, spec od ..."róbta co chceta")

Kaja Paschalska - (aktorka, serial "Klan", piosenkarka)- a gdzie Maciuś??

Kazik Staszewski - (polonofob, dywersant, wokalista zespołu “Kult”. Autor ohydnego nawiązania “do polskiego hymnu narodowego w nazwie swego utworu Jeszcze Polska, stanowiącego skrajny atak na Polskę, polski patriotyzm i tradycje.)

Lech Wałęsa

Kuba Wojewódzki

Dywersantów ci u nas dostatek

pozdrawiam
27 sierpnia 2006, 22:27 / niedziela
i ostatnio wyczytalem ze nop podejzewa Mateusza B. znanego sympatykom Lechii Gdansk o konszachty z diablem i sympatyzowanie z Gdanska Loza Masonska...

:-)
27 sierpnia 2006, 22:30 / niedziela
100% racji Deco, ciekaw jestem jak on sie z takim zachowaniem na Polonii uchował, kilka lat temu myślałem, że to takie polskie Lazio :) aż tak dużo się pozmieniało?
27 sierpnia 2006, 22:36 / niedziela
deco nie sposob sie z Toba nie zgodzic...jednak nie oceniamy koloru skory,wyznania itp ale samego czlowieka- cienki byl wiec co innego mial robic...mnie osobiscie bardziej wkurwial ten dlugowlosy pajac az w koncu wylecial...mysle ze caloksztalt jego postawy w meczu...
...ide bo "ZUBR" w lodowce puszczy...wiec na zdrowie za zwiciestwo i 3 pkt...

pozdrawiam
27 sierpnia 2006, 22:39 / niedziela
Mały85- Polonia to polskie Lazio ??????? Raczej Roma ;-))))

Polonia to największe lewactwo w kraju. Zresztą od lat krąży dowcip, że te koszule to nie czarne, a brudne ;-)))

A "bambo" ???? Nie wiem jaki jest sens sprowadzania takich grajków do Polski. Mam nadzieję, że w Lechii takich "gwiazd" nie będzie.
27 sierpnia 2006, 23:16 / niedziela
pewnie masz rację Zeto :) tylko z czasów gdy ekstraklasa leciała jeszcze w otwartej telewizji pamiętam z Polonii właśnie sporo celtyków i dużą czarną flagę skinheads chyba czy coś w ten deseń (pamiętam jak przez mgłę), ogólnie jakoś tak mi sie zakodowało w tym baniaku, że to tacy co lubia tylko biały kolor :)
4 października 2006, 02:44 / środa
Bo Żydzi zabili Chrystusa...

Czy w Polsce jest antysemityzm? To zależy,jakie postawy uznamy za antysemickie. Jeśli objawem będzie pochwała zabijania - to w Polsce antysemitzmu nie ma.

W Polsce za antysemitę uważa się człowieka, który pochwałałby Holocaust. Wszystko mniej od takiej pochwały antysemityzmem nie jest. W dniu, w którym Bronisław Wildstein został prezesem TVP do „Szkła kontaktowego”, świetnego programu w TVN 24 z udziałem widzów, zadzwoniła pani.Zaczęła mniej więcej tak: ja nie mam nic przeciw ludziom innej rasy czy wyznania. Ale czy naprawdę nie mamy Polaków, którzy by się nadali na stanowisko prezesa TVP? Prowadzący program Grzegorz Miecugow wszedł jej w słowo: oj brzydko tak mówić proszę pani, tak nie będziemy rozmawiać i przerwał kontakt z tą panią.

Ta pani zachowała się w sposób dość typowy. Wie zapewne, że może być posądzona o antysemityzm, więc zapewnia, że jest osobą bez uprzedzeń. Jej zastrzeżenia nie są spowodowane niechęcią do Żydów, lecz ciekawością dlaczego nie Polak obsadził to stanowisko?

Są inne odmiany postępowania w takiej sytuacji. Mówi się np. ja nie mam nic przeciw Żydom. Kilku mocich przyjaciół jest Żydami, ale jednak Żydzi mają w Polsce za duże wpływy. Albo: ja nie mam nic przeciw Żydom, ale niech się przyznają do swego pochodzenia.

Pewien znany mi człowiek opowiadał ostatnio o refleksjach swojej koleżanki z pracy, młodej kobiety. - Nie podoba mi się, że u nas w rządzie jest zawsze tylu Żydów, rzuciła w luźnej rozmowie. To przekonanie o tym, że rząd i Sejm to sami Żydzi jest w Polsce czymś obiegowym.

Kilka lat temu w Sejmie, gdzie byłam jako dziennikarka, podeszli do mnie dwaj roześmiani posłowie pewnej partii. - Wie pani, dokąd teraz idziemy spytał jeden z nich, nie krępując się ani tego drugiego ani mnie. - I sam odpowiedział: na zebranie klubu mniejszości polskiej w Sejmie.

Weźmy fora internetowe. O co chodzi autorowi wpisu typu: czy Milewicz to Pani prawdziwe nazwisko? Kto to wie? Może autorowi tego typu wpisu chodzi o zbadanie czy ja to ja, że nikt się pod moje nazwisko nie podszywa? Ale może nie.

Słowo „Żyd” występuje u nas często jak pejcz nie tylko w tzw. sferze publicznej, gdy niezadowolony z władzy obywatel posądza ją o żydowskie pochodzenie.

Pewna znana mi osoba opowiadała swoje przygody z dzieciństwa w Warszawie za czasów PRL. Otóż nie lubiła spać w przedszkolu i w związku z tym wierciła się na łóżku. Pewnego dnia usłyszała jak przedszkolanka mówi do swojej koleżanki: ta Żydówa nie chce spać. To samo dziecko nie chciało wychodzić na podwórko, bo dzieci mówiły jej: twoi rodzice zabili Chrystusa. Czy to jest antysemityzm? Ja uważam, że tak.

ewa.milewicz

odnośnik
26 sierpnia 2007, 21:58 / niedziela
kiedy na Lechi bedzie tak jak kiedys ?? odnośnik
26 sierpnia 2007, 22:10 / niedziela
Drwalu daj spokój.. Człowiek wkurwiony po meczu przychodzi a Ty jeszcze dopierdalasz takimi zdjęciami....

ide sie chyba nachlać bo mam dość
26 sierpnia 2007, 22:16 / niedziela
Skóra jest biała, zielone liście - jestem Lechistą-jest zajebiscie!!!!
26 sierpnia 2007, 22:30 / niedziela
Drwalu czarnuchu to była olimpia!!! Jebać murzyna, Lechia Gdańsk biała drużyna!!!
26 sierpnia 2007, 22:39 / niedziela
Drwalu uważaj bo ci jakiś kolega po fachu za takie zdjęcia łeb ujebie!!!
27 sierpnia 2007, 00:07 / poniedziałek
wykopmy murzynow z boiska !
27 sierpnia 2007, 11:00 / poniedziałek
i z trybun
27 sierpnia 2007, 11:06 / poniedziałek
i z Polski !!!!!!!
27 sierpnia 2007, 11:20 / poniedziałek
i z Europy!
27 sierpnia 2007, 12:47 / poniedziałek
I z wszystkich kontynentów poza afryką hyhy
27 sierpnia 2007, 13:09 / poniedziałek
I z afryki-na arktyke chamów ,może z zimna się wybielą!!!
27 sierpnia 2007, 13:28 / poniedziałek
Hehe ale poziom :) Kilku uzytkownikow tego forum troche zanizyło poziom tej strony. Brakuje moderatora co ma wspolnego z Lechia watek Zeto wypie... kody o fifie itd W jaki temat nie zajrzec to tylko wyzwiska , bluzgi itd Pisze to bez napinania sie bo odnosze wrazenie, ze chyba coraz mniej osob zaglada na to forum
27 sierpnia 2007, 18:08 / poniedziałek
"Hehe ale poziom :) Kilku uzytkownikow tego forum troche zanizyło poziom tej strony. Brakuje moderatora co ma wspolnego z Lechia watek Zeto wypie... kody o fifie itd W jaki temat nie zajrzec to tylko wyzwiska , bluzgi itd Pisze to bez napinania sie bo odnosze wrazenie, ze chyba coraz mniej osob zaglada na to forum"

A tam pierdolisz...
27 sierpnia 2007, 18:11 / poniedziałek
wykopmy czarnuchow ze stadionu a rasizm zniknie sam:)
11 kwietnia 2008, 22:49 / piątek
"Budująca jest wypowiedź dyrektora Lechii, który po meczu z Legią powiedział:

- Jesteśmy oburzeni zachowaniem kibiców. Niedługo wprowadzimy monitoring i wyłapiemy wszystkich rasistów z trybun, ukarzemy ich zakazem stadionowym. Już teraz możemy liczyć na wsparcie kibiców, którzy nie godzą się na takie zachowanie. Podczas meczu z Legią jeden z chuliganów, który naśladował małpę, został wyprowadzony przez innych kibiców. I tak ich będziemy eliminować. Jednego po drugim.

Liczę, że tak właśnie będzie. Że na każdym kolejnym meczu kibic, który usłyszy, że jego sąsiad naśladuje małpę, wstanie i wyprowadzi go ze stadionu, albo wskaże go ochronie. Bo ci prawdziwi kibice muszą zrozumieć, że grupa półgłówków (nawet jeśli jest ich kilkudziesięciu) rzutuje na obraz całych trybun przy ul. Traugutta, szkodzi całemu klubowi i niweczy wysiłek i ciężką pracę piłkarzy oraz szefów klubu."

Mam nadzieję że kibice Lechii którzy nie chcą kar dla klubu i dla kibiców zastanowią się następnym razem przed krzykami uhuhuhuhuh.
Jak ktoś lubi sobie pokrzyczeć na murzynów to może sobie pojechać do Afryki i będzie mógł tam krzyczeć 24 na dobę!

Z biało-zielonym pozdrowieniem dla normalnych
11 kwietnia 2008, 23:05 / piątek
Jak ty lubisz murzynów to jedź do Afryki się z nimi poprzytulać czarnuchu.
11 kwietnia 2008, 23:11 / piątek
Nic do nich nie mam. Jak zapowiada Turnowiecki kibice którzy będą robić małpie odgłosy będą usuwani... Po co komu zakazy stadionowe,kary finansowe i niezbyt miłe przeżycia. Lepiej mieć swoje przekonania i psioczyć pod ciuchu nosem - dla dobra siebie i klubu.
12 kwietnia 2008, 02:58 / sobota
A ja to sobie mysle tak. Zydzi faktycznie naodpierdalali duzo. Sa swieci i uprzywilejowani za to ze hitler wymordowal wiekszosc. To mnie bez kitu przeraza tak samo jak te odnosniki, opinie, listy nazwisk rzadzacych w naszym kraju itp. Nie czytałem nigdy takich rzeczy. Moze cos w tym jest, moze to jakas propaganda, a moze na prawde zyjemy w jakims matrixie i propaganda jest wszystko to co mowia nam elity, dziennikarze, wiekszosc politykow a racje ma np taki lechia75. Nie wiadomo i mozna opierac sie tylko na przypuszczeniach wierzac jednym albo drugim. Na temat murzynow nie bede sie wypowiadal. Taki Roger czy Chinyama nie rzuca bananami, nie myje sie w rzece, a nawet gdyby to nie ich wina ze sa zacofani wiec nie koniecznie trzeba na nich szczekac z powodu innego koloru skory chocby dlatego zeby nie szkodzic Lechii. To nie jest kwestia jakiejs tam poprawnosci tylko tego ze klub dostaje za to po pizdzie i dlatego warto sie wstrzymac z tym malpowaniem. Kazdy ma swoje zdanie a moje jest takie ze mozna nie lubic Zydow, Murzynow itp dopuki nie szkodzi to nikomu a tutaj cierpi Nasza Lechia zarowno finansowo jak i tracac reputacje. I nawet jesli traci ja tylko wsrod piknikow albo w oczach laikow, to traci, bo przecietny kolo przeczyta bzdury z wyborczej i łyka te sciemy. Nie zamierzam nikogo pouczac, znam swoje miejsce w szeregu bo jestem swiezak na tym forum a na T29 regularnie chodze dopiero 3 sezon, ale mysle ze warto sie nad tym zastanowic. Pozdrawiam.
12 kwietnia 2008, 21:38 / sobota
Powiedz TAK rasizmowi.
12 kwietnia 2008, 22:01 / sobota
bartas: wiesz czemu hitler wytępił Żydów? Bo sa jedna z najinteligentniejszych nacji na świecie i bał się, że go wygryzą poza tym miał chorą fantazje o której nie wato się rozwodzić. Więkrzość Żydów to lekarze, prawnicy, filozofowie itd. To dla tego ludzie ich nienawidzą, są poporstu zawistni, niewykształceni i prostaccy.

Z Biało-Zielonymi pozdrowieniami
12 kwietnia 2008, 22:59 / sobota
Zablokowany:
''Wiekszosc Zydow to lekarze,prawnicy,filozofowie itd.To dla tego ludzie ich nienawidza,sa poprostu zawistni,niewyksztalceni i prostaccy.''

Podales miedzy innymi trzy przyczyny,przez ktore ludzie nienawidza zydow.
Ja natomiast mam inne przyczyny,przez ktore nienawidze tego zjebanego plemienia.
Przed wojna wlasnie narod Polski byl wykorzystywany w sposob nieuczciwy przez zydow.
Podstepem wykorzystywali analfabetyzm Polakow,zyjacych przewaznie na wsiach.
Dowodow mam na to setki,ale nie czas i miejsce,zeby o tym tutaj pisac.
Jednym slowem,dla korzysci materialnej zyd zrobilby wszystko !
Po wojnie,taki bolesnie doswiadczony narod zalil sie wszystkim i wszedzie,co to on nie wycierpial od niemcow.
Po czym w roku 1967 sam zaczal okupacje Palestyny i zrobil tam getto !!!!!!!!!!!
Popatrz Zablokowany,jak to jest? Historia tych kurew nic,a nic nie nauczyla !
I tu mam zal do adolfa,ze nie wytepil tego scierwa co do jednego !

Szalom Zablokowany
12 kwietnia 2008, 23:02 / sobota
Czarny 68 -uwazaj co piszesz bo zaraz cie nazwa nawiedzony!!
komputery na bok i do ksiazek panowie!!
Zydzi ,zydzi caly swiat sie was wstydzi!!!!!!!!!!!!!
12 kwietnia 2008, 23:05 / sobota
dzisiaj przy kazdym kontakcie bambusa z pilka bylo w moim wykonaniu siarczyste u-u-u-u-u-u......i nikt mnie nie zjebal nie wypierdolil...czemu?....hej....net-hoolsi...gdzie byliscie...jestescie smierdzacym planktonem niewartym uwagi.
jebie wszystkich hesow i tym podobnych cwelkow.....mam swoje przekonania i jak mam ochote buczec i szydzic z bambusow to BEDE!!!!!!!!!!!!
Polska dla Polakow....oby jak najdluzej:-(...ale patrzac na zakusy koszernych i innych "europejczykow okupantow"to dlugo nie bedziemy POLSKA!!!!
12 kwietnia 2008, 23:10 / sobota
Mam wyjebane na wszelakie opinie na moj temat.
Forum,to nie konkurs pieknosci,albo kto kogo lubi za jakie przekonania !
12 kwietnia 2008, 23:10 / sobota
Dajecie się prowokować Zablokowanemu który na pewno sam jest żydem.
Wyp... do izraela śmierdzielu
12 kwietnia 2008, 23:25 / sobota
Pogadajcie z prawdziwymi zydami co przezyli wojne,oni nawet nie chca do tego tematu wracac! Moda na antysemityzm wziela sie w ameryce w latach 60-tych,po tym jak zaczeto walczyc z rasizmem (do czarnych) zlapali ten temat i zydzi bo wiedzieli jakie to moze przyniesc korzyci .Zydzi sa znani z tego ,ze i na bezludnej wyspie znajda atysemite bez tego trudno by bylo im zyc!Na 2 wojnie swiatowej kase robia zydzi amerykanscy zwani sjonistami,ktozy z 2-ga wojna swiatowa nie mieli nic wspolnego !!
Nie dokonca w tym jest prawda bo akurat to oni przyczynili sie do smierci wielu milionow zydow z europy -wschodniej o czym kazdy w izraelu wie!!To amerykancy zydzi odmowili pomocy swym koszernym bracia gdy hitler chcial wymienic dzieci zydowske w zamian za bron i samochody!!!juz dzisiaj sie nie mowi ,ze ford sponsorowal hitlera ,ze IBM prowadzil rejestr w obozach ,to ze jp morgan i rockefeler zarobil miliony na transakcjach z niemcami !!!!takich transakcji mozna odnotowac wiele ale kogo one teraz obchodza?!
Zaraz beda glosy kolegow po szalu ,ze to teorie spikowe!!
macie dostep do informacji lepszy niz kiedy kolwiek wystarczy poszukas ....
nawet nie trzeba wychidzic zdomu!!!!!!!!!!
12 kwietnia 2008, 23:29 / sobota
lechia75 , naprawdę sadzisz ,ze któryś z nich poszuka takich informacji?a nawet jeśli poszuka i znajdzie to w TVNie mówią inaczej,wiec to na pewno propaganda ciemnogrodzian...
12 kwietnia 2008, 23:31 / sobota
kuntakinte podal to do informacji dawno temu
ale trzeba to walkowac i walkowac ,zeby wreszcie zobaczec kim sa Ci ludzie z pierwszych srtron wszystkich gazet!!!
Witam, ja chciałbym powrócić do tzw. „listy żydów”- Przeczytałem całość, a co najlepsze „kwiatki” wyłowiłem, ubawiłem się przednie no i dodałem coś od siebie

Piotr Bałtroczyk - (dziennikarz, poeta, konferansjer, satyryk, prezenter telewizyjny i radiowy, kpiarz)

Tadeusz Drozda - (dywersant, satyryk, kpiarz)

Piotr Fronczewski – Pinkus - (ur. w Łodzi; aktor)- szczególnie w roli Pana Kleksa widać że żyd;)

Krzysztof Ibisz - no ładnie, „najlepszy” Polski prezenter tv też???

Kamiński - tu nie wiem "co poeta miał na myśli"??? czy chodzi o każdego Kamińskiego???

Marek Kondrat- i jeszcze ma czelność reklamować zachodni bank;)

Kasia Kowalska - (piosenkarka) ????

Szymon Majewski - (prezenter TVN)

Wojciech Mann - wszędzie w duecie z Materną

Krzysztof Materna - wszędzie w duecie z Mannem

Jerzy Owsiak - (polonofob, dywersant, oszust, renegat, degenerat i deprawant polskiej młodzieży, spec od ..."róbta co chceta")

Kaja Paschalska - (aktorka, serial "Klan", piosenkarka)- a gdzie Maciuś??

Kazik Staszewski - (polonofob, dywersant, wokalista zespołu “Kult”. Autor ohydnego nawiązania “do polskiego hymnu narodowego w nazwie swego utworu Jeszcze Polska, stanowiącego skrajny atak na Polskę, polski patriotyzm i tradycje.)

Lech Wałęsa

Kuba Wojewódzki

Dywersantów ci u nas dostatek

pozdrawiam
12 kwietnia 2008, 23:35 / sobota
lechia75 dobrze prawi....tylko ze Wy macie mozgi wyprane przez CODZIENNE dzienniki/potrale/radia....cale zycie codzienne!!!!
a nie widzicie co sie wokol Was dzieje...a moze widzicie a boicie sie zareagowac!
wszyscy jestesmy jebani naokolo,ale to dotyczy OGOLU i tego nie odczowacie na wlasnej skorze...macie ciepla posadke,wyplate i jest Wam si kalafon...ale robicie dla OBCYCH....KURWA LUDZIE OPAMIETAJCIE SIE WRESZCIE!!!!!!
12 kwietnia 2008, 23:42 / sobota
Raptor -ja na tym forum juz jestem spalony wiec mam nadzieje ze dolaczy do mnie wieksz ilosc braci po szalu dla ktorych milosc do Polski i walka z okupantem jest wazna!!!!!!!!!!wiem ,ze nie jestem w stanie tu niczego wam udowodnic ale mam nadzieje ,ze zawsze gdzies do kogos dotrze chociaz mala odrobinka tego co pisze i pozostanie w glowie!
Jak widze na razie jest to walka z wiatrakami ale sa juz postepy,a to mnie najbardziej cieszy!!!
i mozecie mnie nazywac nawiedzony ,szalony ,nacpany,a ja i tak mam to gdzies!.Bo milosc do ojczyzny mam w sercu i jako prosty chlopak was bardzo pozdrawiam i wybaczam wam jazde jaka sobie tu urzadzilo wielu z was na moj temat.
12 kwietnia 2008, 23:49 / sobota
lechia75 w tym co piszesz o zydkach napewno jest prawdy sporo, ale Ty masakrycznie to wyolbrzymiasz. Powiedziałbym nawet, że masz już jakąś swoistą obsesje na ich punkcie. Nie ćpaj tyle!
12 kwietnia 2008, 23:54 / sobota
lechia75 ale tym przedostatnim wpisem z nazwiaskami i"objasnieniami"to wbiles sobie samobuja...
pomimo wszelkiej sympati do Ciebie i Twoich przekonan...
12 kwietnia 2008, 23:54 / sobota
DO PROWOKATORA: KRZYCZ SOBIE WSZEDZIE U-U-U-U-U NIKT CI TEGO NIE ZABRANIA,BA NAWET SAM NIENAWIDZE MURZYNÓW ALE TO NIE POWÓD ZEBYM KRZYCZAŁ U-U-U I SZKODZIŁ LECHII I KIBICOM !!!JAK MASZ ZAMIAR TAK ROBIĆ TO WYPERDALAJ DO GDYNI CWELU!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK ZOBACZE TAKIE TWOJE ZACHOWANIE NA TRAUGUTTA BADŻ PEWIEN ZE CI WYJEBIE!!! POZDRAWIAM NORMALNYCH KIBICÓW ZE STOGÓW:P
12 kwietnia 2008, 23:55 / sobota
wariat -po pierwsz to nie cpam bo to nie temat mojego pokolenia!!!
po drugie to nie opsesja tylko doswiadczenie zdobyte przez wiel lat zyjac w Gdansku i i usa!!!
A po trzecie to nastepnym razem jak cos napiszesz to argumenty prosze podac bym mial chociaz chwile do namyslu!!!!
Pozdrawiam!!
12 kwietnia 2008, 23:56 / sobota
Lechia 75- może nie zawsze, ale tym razem jestem z tobą.
Pracuję w firmie "Poczta Polska"
W taj pracy trzyma mnie tam tylko drugi człon nazwy ... "Polska"
Pozdrawiam
12 kwietnia 2008, 23:57 / sobota
Prowokator - nie rozumiem o Co Ci chodzi ?
to nie byl moj temat ja go tylko odswiezylem!!
A co do nazwisk to masz jakies watpliwosci?
tylko pytam?
pozdrawiam
12 kwietnia 2008, 23:59 / sobota
czekam...cwelu kiedy mi wyjebiesz:-)
a texty typu "wypierdalaj do gdyni" to zostaw swojej starej co pierze w rzece...
no comment wiecej....bo to nie ma sensu
13 kwietnia 2008, 00:03 / niedziela
aha...
i nie mieszaj w to NORMALNYCH kibicow ZE STOGOW bo sie NEOSTRADOWY NET HOOLSIE osmieszasz.

POLSKA DLA POLAKOW.
ZERO TOLERANCI DLA LEWACTWA I PEDALSTWA.
AMEN.
13 kwietnia 2008, 00:06 / niedziela
na niedzielne popoludnie znudzonym polecam doskonala Ksiazke Henryka Pajaka"Grabarze Polskiej Nadzieji"-klasyk
I tylko nie piszcie ,ze to jakis kolejny nawiedzony,bo facet do tej pory nie przegral zednej z 90-eciu spraw sadowych przeciwko niemu za znieslawienie!!!!
odnośnik
13 kwietnia 2008, 00:13 / niedziela
POLSCE

STENOGRAM Z TAJNEGO REFERATU TOW. JAKUBA BERMANA WYGŁOSZONEGO NA POSIEDZENIU EGZEKUTYWY KOMITETU ŻYDOWSKIEGO W KWIETNIU 1945 ROKU

Żydzi mają okazję do ujęcia w swoje ręce całości życia państwowego w Polsce i rozszerzenia nad nim swojej kontroli. Nie pchać się na stanowiska reprezentacyjne. W ministerstwach i urzędach tworzyć tzw. Drugi garnitur. Przyjmować polskie nazwiska. Zatajać swoje żydowskie pochodzenie. Wytwarzać i szerzyć wśród społeczeństwa opinie i utwierdzić go w przekonaniu, że rządzą wysunięci na czoło Polacy, a Żydzi nie odgrywają w państwie żadnej roli.

Celem urabiania opinii i światopoglądu narodu polskiego w pożądanym dla nas kierunku, w rękach naszych musi się znaleźć w pierwszym rzędzie propaganda z jej najważniejszymi działami - prasą, filmem, radiem.

W wojsku obsadzać stanowiska polityczne, społeczne, gospodarcze, wywiad. Mocno utwierdzać się w gospodarce narodowej.

W ministerstwach na plan pierwszy przy obsadzaniu Żydami wysuwać należy: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Skarbu, Przemysłu, Handlu Zagranicznego, Sprawiedliwości. Z instytucji centralnych - centrale handlowe, społdzielczość.

W ramach inicjatywy prywatnej, utrzymać w okresie przejściowym silną pozycję w dziedzinie handlu. W partii zastosować podobną metodę - siedzieć za plecami Polaków, lecz wszystkim kierować.

Osiedlanie się Żydów powinno być przeprowadzone z pewnym planem i korzyścią dla społeczeństwa żydowskiego. Moim zdaniem, należy osiadać w większych skupiskach, jak: Warszawa, Kraków; w centrum życia gospodarczego i handlowego: Katowice, Wrocław, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Bielsko.

Należy również tworzyć typowe ośrodki przemysłowe i rolnicze, głównie na ziemiach odzyskanych, nie poprzestając na Wałbrzychu i Rychbachu - obecnie Dzierżoniów. W tych ośrodkach możemy przystosować przyszłe kadry nasze w tych zawodach, z którymi bylibyśmy słabo obeznani.

Uznać antysemityzm za zdradę główną i tępić go na każdym kroku.

Jeżeli stwierdza się, że jakiś Polak jest antysemitą, natychmiast go zlikwidować przy pomocy władz bezpieczeństwa lub bojówek PPR jako faszystę, nie wyjaśniając organom wykonawczym sedna sprawy.

Żydzi muszą pracować dla swego zwycięstwa, pracując jednocześnie nad zwycięstwem i gruntowaniem komunizmu w świecie, bo tylko wtedy i przy takim ustroju naród żydowski osiągnie najwyższą pomyślność i zabezpieczy sobie najsilniejszą pozycje.

Sa niewielkie widoki na to, by doszło do wojny. Jeśli Ameryka zacznie się szybko socjalizować, to tą drogą mniejszych lub większych wstrząsów wewnętrznych i tam musi zapanować komunizm.

Wtedy reakcja żydowska, która dziś trzyma z reakcją międzynarodową, zdradzi ją i uzna, że rację mieli Żydzi stojący po drugiej stronie barykady. Podobny przypadek współdziałania Żydów całego świata, wyznających dwie rożne koncepcje ustrojowe - komunizm i kapitalizm - zaistniał w ostatniej wojnie. Dwa największe mocarstwa światowe, całkowicie kontrolowane przez Żydów i będące pod ich wielkim wpływem, podały sobie ręce.

Trud Żydów pracujących wokół Roosevelta doprowadził do tego, ze USA wspólnie z ZSRR wystąpiły zbrojnie do walki przeciwko Europie środkowej, gdzie była kolebka nowej idei, opartej na nienawiści do Żydów. Zrobili to Żydzi, gdyż wiedzieli, że w przypadku zwycięstwa Osi, a głównie hitlerowskich Niemiec, które doskonale przejrzały plany polityki żydowskiej, niebezpieczeństwo rasizmu stanie się w USA faktem dokonanym i Żydzi znikną z powierzchni świata.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.466