Gdańsk: sobota, 21 września 2019
FORUM
Podstrony:

Powiedz NIE Rasizmowi !

strona 4/16

13 kwietnia 2008, 00:15 / niedziela
Dlatego też Żydzi sowieccy poświęcili dla tego celu krew narodu rosyjskiego, a Żydzi amerykańscy zaangażowali swoje kapitały.

Należy się liczyć z dalszym napływem Żydów do Polski, ponieważ na terenie Rosji jest jeszcze dużo Żydów. Przed wkroczeniem Niemców, w poszczególnych miastach ZSRR było kilka skupisk Żydów polskich: Charków - 36.200, Kijów - 17.800, Moskwa - 53.000, Leningrad - 61.000, w zachodnich republikach 184.730.

Żydzi skupieni w tych ośrodkach to przeważnie inteligencja żydowska i dawne kupiectwo żydowskie. Element ten jest obecnie szkolony w ZSRR. Są to kadry budowniczych Polski - tzn. Zgodnie z projektem Politbiura - fachowcy ci obsadzać będą najważniejsze dziedziny życia w Polsce, a ogół Żydów będzie rozlokowany głównie w centrach kraju.

Stara polityka żydowska zawiodła. Obecnie przyjeliśmy nową, zespalającą cele narodu żydowskiego z polityką ZSRR. Podstawową zasadą tej polityki jest stworzenie aparatu rządzącego, złożonego z przedstawicieli ludności żydowskiej w Polsce.

Każdy Żyd musi mieć świadomość, że ZSRR jest wielkim przyjacielem i protektorem narodu żydowskiego, że jakkolwiek liczba Żydów w stosunku do stanu przedwojennego uległa olbrzymiemu spadkowi, to jednak dzisiejsi Żydzi wykazują wiekszą solidarność. Każdy Żyd musi mieć wpojone to przekonanie, że obok niego działają wszyscy inni, owiani tym samym duchem prowadzącym do wspólnego celu.

Kwestia żydowska jeszcze jakiś czas będzie zajmowała umysły Polaków, lecz ulegnie to zmianie na naszą korzyść, gdy zdołamy wychować choć dwa pokolenia polskie.*

Według danych wojewódzkiego Komitetu Żydowskiego na terenie Śląska Górnego i Dolnego jest obecnie ponad 40.000 Żydów. Około 15.000 Żydów ma być zatrudnionych w osadnictwie. Powiat Rychbach (Dzierżoniów) i Nysa są przewidziane do tych celów. Akcja osadnicza jest finansowana z żydowskich funduszów zagranicznych i państwowych. Żydzi celowo tworzą nową, choć chwilowo nieznaczną koncentrację elementu żydowskiego, kładąc podwalinę pod zawód rolnika i robotników przemysłowych.

Jest to budowanie podłoża szerszych celów politycznych.**

* [wychowali kilka pokoleń zindoktrynowanych i zkomuniałych żydłaków, konfidentów i żydolubów - red. polonica.net]

** ['chłopo-robotnik' - czyli ...'ni pies ...ni wydra', brak miłości i przywiązania do ziemi, element zależny od systemu, niespójny, sprzedajny, miernoctwo;] ... zażydłaczenie całej Polski, wszystkich warstw, ...są elitami i inteligencją, są literatami, są znawcami języka polskiego, są pisarzami i aktorami, są wśród katolickiego kleru, są biskupami, są wśród robotników i chłopów, są we wszystkich partiach politycznych... - red. polonica.net]

Powyższy tekst jest przedrukiem z książki "O Narodowych Siłach Zbrojnych - NSZ" płk. dypl. Stanisława Żochowskiego, byłego Szefa Sztabu Dowództwa NSZ, Wyd. Retro, Lublin, 1994.

W kwietniu 1945 roku żyd-syjonista Jakub Berman był Sekretarzem Stanu Rady Ministrów, członkiem Biura Politycznego PPR, członkiem Tymczasowego Rządu Jedności Narodu i Sekretarzem Poalej Syjonu.

Polak, który wykradł stenogram referatu Bermana, został skazany na karę śmierci zmienioną w drodze łaski na karę dożywotniego więzienia. [Zob. opis w książce "Judeopolonia".]

Autentyczność "Referatu Jakuba Bermana" jest w stanie potwierdzić Pan Bogusław Rybicki, Prezes Stronnictwa Narodowego "Ojczyzna". W jednym z wydań tygodnika "Ojczyzna" wydawanego przez Pana Rybickiego ukazał się ten słynny "Referat Bermana".
Dana I. Alvi PAPUREC
13 kwietnia 2008, 00:18 / niedziela
sami wyciagnijcie z tego referatu wnioski!!!!!!!!!!!!!!!
13 kwietnia 2008, 00:18 / niedziela
Clowieku! Ty nie wracaj do Polski. Rozczarujesz sie. Tu nie ma synagog na kazdym kroku, tu nie ma wszedzie zydow. Nawet wodke koszerna wcielo (a dobra byla). Mowie ci nie wracaj, rozczarujesz sie. Wbijali ci do lba ze tu rzadza zydzi. Przyjedziesz zobaczysz na wlasne oczy i sie zalamiesz. Tu nie jest tak ja ci powiedzieli. Tu poprostu jest normalnie.
13 kwietnia 2008, 00:26 / niedziela
Czy jest normalnie ?
Moze dla Ciebie jest normalnie !!Ale dla wielu Polakow mieszkajacych w polsce B
nie jest normalnie!!!
13 kwietnia 2008, 00:29 / niedziela
Przeciez ty nie mieszkasz w Polsce?
13 kwietnia 2008, 00:31 / niedziela
DO PROWOKATORA:JAK MNIE NAZYWASZ NET HOOLSEM TO ZAPRASZAM NA STOGI,A JAK SIE CYKASZ TO NAPISZ NA GG(8046721) -TO POWIEDZ KIEDY I GDZIE TO JA CIE NIE OMIESZKAM ODWIEDZIĆ!!ZJEBIE WYPISUJESZ TU TAKIE RZECZY ZE PEWNIE Z OLIMPISKIEJ JESTEŚ,BO KIBICEM LECHII NIE MOZESZ SEIBIE NAZYWAĆ
13 kwietnia 2008, 00:36 / niedziela
DO LECHIA 75:W 100% ZGADZAM SIE Z TWOIMI POGLĄDAMI
13 kwietnia 2008, 00:48 / niedziela
ja również zgadzam się z poglądami lechia75,
jebać żydokomunę tyle w temacie
13 kwietnia 2008, 00:48 / niedziela
jest nas dwoch a to juz lepiej brzmi!!!
13 kwietnia 2008, 00:51 / niedziela
o przepraszam trzech;)
Jeszcze Polska nie zginela puki my zyjemy.........
13 kwietnia 2008, 00:53 / niedziela
pÓki :)
13 kwietnia 2008, 00:55 / niedziela
wygral :)
13 kwietnia 2008, 01:01 / niedziela
Oczywiscie poki!!!
ortografia to moja wielka wada!!!
Cienki wniej jestem jak dupa weza!!!!
Juz nie bede sie usprawiedliwial ze od 14 lat nie mieszkam w Polsce!!
ach ta ortografia!!!
13 kwietnia 2008, 01:06 / niedziela
lechia75 olać ortografię,ale wybacz to nie jest chyba referat.
13 kwietnia 2008, 07:02 / niedziela
wiadomosc dnia
odnośnik
13 kwietnia 2008, 07:14 / niedziela
Lechia75 i wszystko na temat. Jeszcze kilka lat rządów żydokomuny w osobach kwaśniewskiego, tuska i innych zdrajców Narodu Polskiego i będziemy przepraszać, za to że jesteśmy Polakami!! Tusku już układa się z żydami, jak oddać żydom Polski majątek. Wstyd i hańba!
13 kwietnia 2008, 08:12 / niedziela
Kontratak po pierwsze Tusk jest Kaszubą,a nie Żydem (z wielkiej litery ),a z komuną to on akurat walczył.Prawdopodobnie wszystko to wiesz,ale udajesz głupa.Co do rzekomego układania się z Żydami to sugeruje że tutaj już nie za bardzo się orientujesz,bo czytając Twoje wpisy nie podejrzewam Cie o szerokie horyzonty,ani wszechstronna wiedze.Otoz jest szansa ze rzad polski w koncu skonczy z hanba ktora ciagnie sie od wielu dziesiatek lat i ODDA CZESC TEGO CO ZAGRABIL SWOIM OBYWATELOM.Podkreslam-nie Żydom,tylko SWOIM OBYWATELOM-roznych narodowosci!!!W ustawie reprywatyzacyjnej nie bedzie ani slowa o Żydach,bo niby dlaczego mieliby byc lepsi od innych.To ze wsrod bylych obywateli Rzeczpospolitej bylo wielu niekatolikow,powoduje ze sila rzeczy rowniez i oni zostali ograbieni.Nie ma to NIC WSPOLNEGO z ustawa o zwiazkach wyznaniowych (a wlasciwie chyba 17 odrebnych ustaw dla kazdego zwiazku osobna) ktora pozwolila odzyskiwac majatek gminom Zydowskim.Tyle moze jesli chodzi o meritum Twojej jalowej wypowiedzi,a teraz moja uwaga.Zydzi mieli,maja i beda miec duzy wplyw na to co sie dzieje na swiecie.Sa nietolerancyjni (to akurat sytuuje ich bardzo blisko czesci z Was) ksenofobiczni,egocentryczni itd...Ale licza sie na swiecie.Z doswiadczenia widac,ze nie warto z nimi zadzierac,bo zaczna nas obsmarowywac w prasie zachodniej i robic z nas hitlerowcow (niektorym by to odpowiadalo),pisac o polskich obozach itd.Moim zdaniem lepiej zyc z nimi w zgodzie i dlatego strategiczne partnerstwo z panstwem Izrael lezy w interesie Polski i Polakow.Jesli tego nie rozumiecie to znaczy ze jestescie ciolki i tyle.Ideologia ktora wyznaje czesc z Was doprowadzila do 2 wojny swiatowej w czasie ktorej zginelo ok. 6 milionow obywateli Polski.Na szczescie wiekszosc Polakow nie ma sformatowanych mozgow i jako wspolnota nigdy nie damy sie poniesc prostackim haslom i ideologii nienawisci.Trzeba patrzec na wszystko z rozumem,a nie systemem 0-1.Zly-dobry.Czarny-bialy.Zyd-nieZyd.A gdyby tak czarny Zyd...Pozdrowienia dla normalnych
13 kwietnia 2008, 09:18 / niedziela
podniecacie sie kto jest żydem, kto jest czarny, kto jest biały....
Tylko dajcie sobie siana z tymi tematami na T29 !
Ile jeszcze Lechia ma oberwać za to ze kilku debili naczyta(nasłucha) sie różnych sensacji rodem z radia Maryja.
Zostawcie Lechie w spokoju !!!
A jak macie kompleksy na punkcie czarnych, to zagrajcie w bilard, tam biała bila wbija wszystkie kolorowe a na koniec nawet czarną ......
Tylko Lechia !
13 kwietnia 2008, 09:24 / niedziela
Saruman w samo sedno! Popieram.
13 kwietnia 2008, 09:51 / niedziela
saruman, żyd to kurwa i zawsze z małej. O jakiej hańbie Narodu Polskiego piszesz? W 39 roku Polskę zburzył Hitler, kolejne lata byliśmy pod zaborem kraju rad. żydzi nie podjęli walki, tylko spierdolili do usa i izraela. Dlaczego teraz my, Polacy mamy im cokolwiek oddawać? Przecież te ścierwa dostały już odszkodowanie od szwabów! Jebać żydów!
13 kwietnia 2008, 10:48 / niedziela
Do murzynów nic tam nie mam byle by zachowywali się normalnie jak ludzie w cywilizowanym kraju.

A co do żydów to, barak barak 6 cyklon B
13 kwietnia 2008, 11:15 / niedziela
Ktory z was drodzy koledzy po szalu broniacy murzynow zna osobiscie lub przebywal w srodowisku rojacym sie od murzynow. Pewnie zaden bo gdyby bylo inaczej nikt z was by tych padalcow nie bronil. Wyjedz ktorys do Londynu , Chicago czy gdzie indziej i zobaczycie kto jest najwiekszym rasista. Wlasnie te kolorowe szmaty. Nie bede wspomnal o tym, ze wyzywaja sie wzajemnie od czarnuchow ale nasze rasistowskie nastawienie na Lechii wyglada przy ich agresywnosci do rasy bialej w stanach czy Anglii jak niewinne zabawy bobasa lepiacego babki w piaskownicy. Murzyn to parch na ciele noworodka i final. Nikt nie bedzie mi zabranial miec takie a nie inne zdanie. Gwizdze na kolorowych i pejsow.

Z poszanowaniem
Antek Oszolom
13 kwietnia 2008, 12:21 / niedziela
do lincoln45:tak cykam sie:-))))))))))
zalosny dupek jestes.zawsze stoje mniej wiecej pod literka "C"znajdziesz mnie bo zawsze na czarnuchow glosno bucze U-U-U-U.....i czekam na ciebie cwelku na nastepnym meczu zebys mi wyjebal:-)....wez kastropa ze soba bedzie ci razniej:-)
oboje sie zakryjecie nogami obroncy malp...won na olimpijska teczowy pederasto.
13 kwietnia 2008, 12:46 / niedziela
prowokator masz racje jezeli chodzi o kwestie ze nikt ci nie ma prawa zabraniac byc rasista badz sobie rasista dowoli i ja ciebie i innych nawet rozumiem dlaczego, to co jest za granica to jest masakra czarne, zydki, i inne kolorowe w wiekszosci bo wiadomo trafiaja sie wyjatki, zachowuja sie jakby im sie wszystko nalezalo i to oni by byli tymi pokrzywdzonymi, w ten sposob usprawiedliwiaja swoj rasizm na ktory maja "przyzwolenie" nie wiedziec czemu

... ale tu chodzi chyba o Lechie i o nas kibicow i o to ze chcemy na te mecze dalej lazic dalej je ogladac z trybun a nie byc ukaranymi przez jakiegos grubego lysego chuja ktory tez malp nie lubi ale musi nam dac kare

dla mnie najlepszym rozwiazaniem byl by glosny smiech ktory by ich pewnie rownie mocno wkurwial i wyprowadzal z rownowagi
13 kwietnia 2008, 13:00 / niedziela
"Cygnus x-1
podniecacie sie kto jest żydem, kto jest czarny, kto jest biały....
Tylko dajcie sobie siana z tymi tematami na T29 !
Ile jeszcze Lechia ma oberwać za to ze kilku debili naczyta(nasłucha) sie różnych sensacji rodem z radia Maryja.
Zostawcie Lechie w spokoju !!!
A jak macie kompleksy na punkcie czarnych, to zagrajcie w bilard, tam biała bila wbija wszystkie kolorowe a na koniec nawet czarną ......"

... i wszystko w temacie - generalnie wali mnie kto ma jakie problemy i poglądy ale skupcie się ludzie na dopingu dla grajków. T29 to poważne miejsce a nie targ miejski...
13 kwietnia 2008, 14:49 / niedziela
Saruman partnerstwo z żydkami w naszym interesie?
Twój wodz juz obiecał kapuche dla mośków tak że nie pierdol głupot człowieku!
Interes to oni robia wlasnie na ignorancji i niewiedzy Polaków.
I tzw poprawnosci,tolerencji i chuj wie czego jeszcze.
Rzadko sie udzielam, ale nie moge milczeć jak ktos robi wodę w mózgu młodym.
Chyba że na prawde w to wierzysz ,że zydki to partnery i nasze przyjacióly;-)
13 kwietnia 2008, 17:15 / niedziela
Saruman-nie wiem jaka jest tu twoja rola na tym forum ,ale zalatuje mi tu troche
prowokacja!!!!!!!!!!!
Co ty myslisz ,ze wszyscy na tym forum to jakies bolki ktorym mozesz wciskac takie pierdoly!!!!!!
Zastanow sie kolego dwa razy zakim cos napiszesz!!!!
Podam Ci jeden przyklad jak zydzi robili interesy jak uciekali z Polski przed wejciem szwabow.To ze wojna bedzie wszyscy wiedzieli Ci co mieli pieniadze radzili sobie calkiem niezle w kazdej sytuacji!!
Przed ucieczka sprzedawali domy Polakom za gotowke bez zadnego podpisu!!!!
Teraz po kiludziesieciu latach wracaja ich wnuki i staraja Ci sie wmowic ze to byla jego kamienica z ktorej niemcy wyciagneli pol jego rodziny do obozu!!!!!!!!!
Smiech na sali!!
Obozy zaliczyli przedewszyskim biedni zydzi (ktorzy mieli nawet dos dobre stosunki z Polakami ale dla amerykanskich zydow ta biedna wschodnio-europejska rasa byla
na wyginiecie .A teraz nie Ci co przezyli dostaja z tego powodu pieniadze w formie
renkompesaty za zbrodnie tylko amerykanscy bankierzy ktorzy za ta wojne sa odpowiedzialni!!!!!!!!!!!!!!
Nigdy mnie to nie interesowalo dopoki nie przyjechalem do usa i pierwsza prace jaka zaliczylem byla to praca u rabina!!!
Lalem na to czy to zyd czy czarny mialem 17 lat a poglady dosc przyjazdne do wszystkich!!!
Ale ten wlanie zyd uswiadomil mnie jak naprawde dziala ta maszyna i jemu dziekuje do dzis ze otworzyl moje oczy szezej na to co sie dzieje w moim kraju!!
Zawsze powtarzal, gdzie kolwiek nie pojedziesz zawsze bedziesz pracowal dla zyda!!A Polska to nasz drugi kraj!!
Smialem sie z niego bo co on wie zyjac w usa ,dzis juz po wielu latach wiem ze mial racje i to ze mozesz wiedziec wiecej poza Polska to tez fakt!!!
I jak mi ktos mowi ,co ty stary wiesz zyjac tak taleko ,przyjedz to zobaczysz.
A wlasnie wiem wiecej duzo wiecej !Bo tu nikt nie wciska we mnie tych klamstw tych ochydnych klamstw!!!!!!!
13 kwietnia 2008, 18:09 / niedziela
odnośnie żydowskich firm
odnośnik
13 kwietnia 2008, 18:26 / niedziela
niezla napinka...gratuluje!!!! tak sobie czytam te wasze wszystkie wpisy i sie zastanawiam po co te wszystkie wasze ideologie laczyc z T29 i z nasza kochana LECHIA? nielubisz czarnych ,to juz Twoj problem ale odpie.dol sie od nich na stadionie ....masz cos do zydow to tez juz Twoj problem ......wypie.dalaj z meczu idioto!! spotkajcie sie kiedys wszyscy razem i ponapinajcie sie razem i pozalcie sie jak to wam zle jacy to wy jestescie zajebisci a wszyscy inni zli i poje.ani POSTARAJCIE SIE NIE LACZYC NAZWY LECHIA z waszymi ideologiami obojetnie jakie one by nie byly....... macie do tego prawo ale wypad z T29
TYLKO LECHIA
pozdro dla normalnych
13 kwietnia 2008, 18:27 / niedziela
brako- sam wypierdalaj. Lechia nigdy nie była obojetna politycznie!!!!!!!

Chuj ci w dupę pedale!!!!!!
13 kwietnia 2008, 18:35 / niedziela
Zeto -ale blysnales intelektem......gratuluje
13 kwietnia 2008, 18:50 / niedziela
brako,ty tez zablysnoles intelektem,kazac nam wypierdalac.
Gratuluje
13 kwietnia 2008, 19:01 / niedziela
wszyscy blyszczycie, nie da sie ukryc.
13 kwietnia 2008, 19:19 / niedziela
ja nie lubie szpinaku ale to nie powod, zebym szedl na stadion i darl ryja z tego powodu tak samo jak nie pojde do warzywniaka i nie poprzewracam skrzynek ze szpinakiem.
13 kwietnia 2008, 19:23 / niedziela
zajac i szpinaku nie lubi?:) toz to przeciez tez zielone jak salata:) a tak na powaznie to zgadzam sie z Twoja opinia. tez nie przepadam za czarnymi ale nie musze odrazu tego pokazywac na stadionie bo pozniej klub, piłkarze, i my kibice mozemy miec jakies niepotrzebne problemy

pozdrawiam.
13 kwietnia 2008, 20:15 / niedziela
kij mnie to obchodzi kto za kim w tej słownej potyczce ale jedno mnie nie pokoi.
lechia75 napisał, że jego dawny pracodawca stwierdził, że Polska to druga ojczyzna żydów. To by tylko mogło oznaczać, że w większości z nas "musi" płynąć żydowska krew, a tak chyba nie jest... a może i jest??
13 kwietnia 2008, 20:21 / niedziela
U-u-u-u-u-uwaga!! Nowa linia gadżetów na Lechii!! odnośnik wpisywać się kto chętny.
13 kwietnia 2008, 20:26 / niedziela
U,u,u,u....unikamy rasizmu na stadionie!
Soo,so,sorki,ale się ją,jąkam
13 kwietnia 2008, 21:29 / niedziela
@pietra - jako narod zyjacy na trasie przemarszow armii wszelkich masci mozna spokojnie przyjac, ze kazdy z nas ma w sobie niemca, ruska, zyda, tatara i kazdej narodowosci, ktora postawila stope w tej okolicy :)
13 kwietnia 2008, 21:36 / niedziela
Może ty masz ich w sobie Zajączku, bo my na pewno nie. U-u-u-uważaj!
14 kwietnia 2008, 00:21 / poniedziałek
ach ta błoga nieswiadomosc :)
14 kwietnia 2008, 00:33 / poniedziałek
Zającu- może twoją matkę szturchał królik. Może nawet lis zamiast ją wpierdolić, wolał ją bzykać. Ale to twoje rodzinne sprawy. Mojej matki w to nie mieszaj!
14 kwietnia 2008, 00:49 / poniedziałek
Nikt nie mówi o matkach, ale prawdą jest, że nasz kraj był przez 1000 lat poletkiem walk i inwazji wszelkich mocarstw poczynając od Szwedów na pólnocy a kończąc na tatarach. I niestety nikt nie wie dokładnie, co w kim płynie. Ale jakie to ma znaczenie, ważne jest kim się jest z przekonania, a nie, czy masz w sobie 5% niemieckiej, czy 3 % rosyjskiej krwi.
14 kwietnia 2008, 01:22 / poniedziałek
tak sobie czytam i zal mi dupe sciska o czym my tu prawimy. ja wypowiem swoje , szanuje kazdego zdanie i poglady , jezeli ktos jest rasista ma ku temu podstawy i wiadomosci ze tak jest niech sobie bedzie , ale polowa wielbicieli U-U-U na tym forum nie wie o co tak naprawde chodzi w zyciu nie widzieli murzyna z bliska i jest pseudo rasista , bo koles tak mowi i kaze ... to jest zal.pl , ja nie jestem wielbicielem kolorowych i obronca spraw zwierzat , tylko tak sie zastanawiam co maja zydzi i czarni wspolnego z T29 i po co ta napinka , Zeto wiem ze jestes zasluzonym Lechista i nie wierze ( wiadomo jakie sa plany i marzenia kazdego kibica)ze chcesz na wieki Lechii w IV lidze ale z U-U-U-U , zamiast WIELKIEJ LECHII w OE bez tego pierdolonego U-U-U nie zmieniajac pogladow , okazujac to ale poza stadionem .
Zeby byc zwolenikiem jakis pogladow wcale nie trzeba sie z tym obnosic na zewnatrz , wystarczy ze czujesz to w sobie , nie okazujac i szkodzac naszej kochanej Lechii , jezeli nas wyjebia przez tych wszystkich U-U-U-U to bede pierwszy ktory chyba sie pochlasta , bo czekam na WIELKA LECHIE na salonach z utesknieniem i nawet nie dopuszczam innej opcji i jezeli ktos z trybun nas tego pozbedzie to bedzie dla mnie wyslannikiem na uslugach rysia k. , bo jak to inaczej tlumaczyc
14 kwietnia 2008, 01:54 / poniedziałek
mam tylko jedno przeslanie , niech kazdy zostawi swoje poglady polityczne i rasistowskie przed brama wejsciowa na stadion , po meczu zabiera ze soba i nie zmienia , a na meczu zaangazuje sie dopingiem dla naszj drurzyny , bo czasy sie zmienily (i nie do konca pomyslnie dla naszych pogladow ... patrz dzisiajsze wyjazdy , listy , tylko grupy zorganizowane) ale tak juz jest , mysle ze nasze tradycje mozemy dalej okazywac naszymi flagami i dalej skutecznie powalczyc , ale z okrzykami U-U-U-U i bananami juz nie
14 kwietnia 2008, 09:08 / poniedziałek
W nawiązaniu do oświadczenia "Lwów Północy" nt. celtyka wiszącego w sektorze Legii chciałbym przypomnieć, że współcześnie (mimo swego przedchrześcijańskiego pochodzenia) krzyż celtycki jest jedną z form krzyża akceptowanego przez Kościół Katolicki jako religijny symbol chrześcijan.
Ja rozumiem, że chrześcijaństwo jest zwalczane przez GW, która chętnie widziałaby na stadionach Gwiazdę Dawida, portret Marka Edelmana ale niedoczekają się.
Chyba czas zacząć zwalczać ta farsę.
14 kwietnia 2008, 09:32 / poniedziałek
arka psy- już wielokrotnie pisałem, że pomimo swojej niechęci do żydów i murzynów, nigdy nie wyrażam tego na stadionie. Lechia jest dla mnie najważniejsza, i nigdy, przenigdy nie będę działał na jej niekorzyść.

Co do odpowiedzi dla niejakiego brako- no cóż, inaczej nie można. Jakiś pedał co w dupie był, gówno widział, nie będzie ustawiał nas w szeregu i wydawał nam poleceń. Chuj w dupę takim pedałom!!!
14 kwietnia 2008, 10:55 / poniedziałek
Na meczu z motorem wołaliśmy z kumplami "biały chuj" w danym momencie,była beka heheh.Czy jesteśmy rasistami???

"...czy chciałbyś by twój syn chodził w turbanie,czy chciałbyś by twa córka zasłaniała twarz,czy chciałbyś by w twym bloku mieszkali cyganie,spójrz mi prosto w oczy nim odpowiesz TAK...KTO TU JEST RASISTĄ???..."
14 kwietnia 2008, 11:59 / poniedziałek
odnośnik Rzecznik Praw Obywatelskich przeciw Lechii
14 kwietnia 2008, 12:14 / poniedziałek
W takim razie niech ta kurwa pan Kochanowski broni moich praw i zawnioskuje ukarania PZPN za brak mozliwosci wyrazania moich opinii gdyz Konstytucja RP mowi miedzy innymi, ze gwarantuje mi :

"wolność i ochronę tajemnicy komunikowania się, wolność wyrażania swoich poglądów, wolność słowa, wolność zrzeszania się"

A wiec rusz dupe panie Kochanowski i wyjasnij dlaczego zabraniaja nam wywieszac flagi Precz z Komuna, Bastion Prawicy czy Chuligani Wolnego Miasta ?

Niestety nie ruszysz dupy bo jestes jakims pejsowatym gejem zadowolonym z cieplego stolka w Wawce panie zafajdany rzeczniku.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.271