Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Powiedz NIE Rasizmowi !

strona 5/16

14 kwietnia 2008, 12:23 / poniedziałek
"odnośnik Rzecznik Praw Obywatelskich przeciw Lechii"

Ni emanipuluj. Nie przeciwko Lechii a przeciwko zachowaniom pseudokibicow (z tym ze nie wiadomo jakiego klubu bo trzeba byc idiota zeby wiedzac jakie kary groza klubowi zachowywac sie w ten sposob).
14 kwietnia 2008, 14:32 / poniedziałek
Przecież on jest znany z idiotycznych decyzji, to ten agent chciał, by dzieci nie miały w podstawówkach zadawanych prac domowych ...

JEBANA fałyszwa poprawność polityczna.
14 kwietnia 2008, 15:31 / poniedziałek
I wszystko na temat ,Bravo!!!!!!!!!!!!!
14 kwietnia 2008, 16:08 / poniedziałek
Pomału zaczyna mnie to denerwować, dojdzie do tego że jak czarnemu czy innemu kitajcowi nieustąpie miejsca w tramwaju to mnie posądzą o rasizm. A w pracy jak będzie szef miał do wyboru białego i czarnego to wywali białego (bez względu na umiejętności) bo jak odwrotnie to płacz, że rasizm.
Po ente nie popadajmy w paranoje, ja mieszkając w tym kraju od urodzenia też jestem narażony na przemoc innych i obrażające mnie docinki.
14 kwietnia 2008, 16:36 / poniedziałek
Jeszcze pare lat a Twoja prorocznia sie sprawdzi,gwarantuje Ci to!!!!!!!!!!!!!!!!
Za krzyzyk noszony na piersi bedziesz osadzony za rasizm a ludzie beda ci wytykac ,ze z ciemnogrodu pochodzisz!!!
Stop lewackiej szaranczy i poprawnosci politycznej!!
A takie kurwy jak wojewodzki i majewski to powinni byc rastrzelani na stadionie 1000-lecia tak dla przykladu za wciskanie mlodziezy tego calego lewackiego gowna!!!!!!!!!!!
14 kwietnia 2008, 16:39 / poniedziałek
Rozstrzelac? A moze lepiej zagazowac bo taniej? Lecz sie czlowieku naprawde.
14 kwietnia 2008, 16:43 / poniedziałek
Lechia75 ma racje, może wyraża ją w radykalny sposób, ale właśnie zmanipulowani nie są w stanie tego dostrzec i przypisują ludziom, którzy mają odwagę mysleć samodzielnie "oszołomstwo" czy inne "choroby". Jeżeli troska o własny kraj jest "chorobą" to je też jestem "chory".
14 kwietnia 2008, 16:48 / poniedziałek
Lecz sie ?
Kazdy Twoj tekst mnie rosmiesza!!
No chyba ,ze jestes pedalem to Ci wybaczam ,oni tacy biedni wkreceni w ta cala zabawe sami do dzis nie wierza jak to die stalo ,ze normalni ludzie tacy raptem przychylni sie stali!! To co wy teraz zrobicie?Z nudow bedziecie siedziec na stronie Lechii i machac marchewa do monitora ? Polecam isc na mecz koszykowki i usmiechac sie do murzynkow moze akurat jakis Ci kupsztala wypoleruje!!!
14 kwietnia 2008, 17:11 / poniedziałek
jedno jest pewne.... tak sobie tu lubiecie pierdolic o tym że odczepcie się od Lechii...Lechia wolna od polityki itp itd ale spójrzcie 20-30 lat wstecz tam tez kibice byli apolityczni?? NIE i zrozumcie to że polityka jest wszędzie i na LECHII tez będzie to istniało a że kibice Lechii mają zajebiste poglądy to należy je propagować a nie pierdolic teksty typu "wykopmy polityke ze stadionów" ....
14 kwietnia 2008, 17:41 / poniedziałek
czytając ten artykuł nie da sie zauważyć że ktoś chce zaszkodzić Lechii.Ciekawe kto hmmmm
14 kwietnia 2008, 18:34 / poniedziałek
mowie NIE rasizmowi ale mówie też nie rasizmowi w druga strone:
porównajcie wiadomosc na Onecie i na lokalnym lepiej zorientowanym portalu:
odnośnik
odnośnik

oczywiscie link do tej drugiej szybko z onetu usunieto

tak to sie zaczyna - plakanie nad losem biednych murzynkow a potem tak jak w Londynie spojrzec na niego nie mozesz bo Cie dojebia za rasizm, o tyn co dzieje sie w pracy lepiej nie wspominac ale poliyczna poprawnosc przekracza granice dobrego smaku

ja do nikogo automatycznie nic nie mam i predzej czuje rezerwe
do Ruskich i Niemcow nic do Zydow czy Murzynow bo po porstu jakos historycznie Ci pierwsi mi sie wbili w glowe i to oni ostatnio najmocniej nam bruzdzili...zreszta nie o swoich pogladach tu chcialem pisac

trzeba walczyc o to zebysmy mieli prawo wywieszac jakie transparenty chcemy -- oczywiscie JEBAC CZarnych, czy Zydzi do Gazu to oczywista przeginka i nie o to chodzi - ale chodzi o to ze mamy prawo jako Gdanszczanie do pogladow antykomunistycznych i mamy prawo a wrecz obowiazek je przypominac...w koncu propagowanie nazizmu i komunizmu jako systemow zbrodniczych jest zakazane czy wiec glosna dezaprobata dla nich takze ?to jakas kurwa paranoja
i wogole jakim prawem te sukinsyny, dziady jebane,zlodzieje i w czystej lini potomkowie PZPR z PZPN maja prawo wogole cos nam narzucac...tym skurwysynom trzeba przypominac jak najczesciej gdzie ich mamy i co oni znacza dla Polskiej piłki!
co do buczenia---- no niestety to bedzie teraz temat numer 1, jako zamiennik dla prawdziwych problemow, korupcji i kolesiostwa, beda karac za buczenie i za wszystko inne co moze byc podciagniete jako zachowanie rasistowskie...wiec apeluje do wszystkich kibicow aby dac na wstrzymanie z ekstemelanym ich okazywaniem bo straci nasza UKOCHANA LECHIA i stracimy MY ktorzy czekamy na Ekstraklase juz tyle czasu...nie dajmy im okazji aby takie pierdoly przeszkodzily nam do faktycznego powrotu tam gdzie zawsze nalezelismy czyli do Elity
moze zamiast buczenia bedziemy oddawac głos konia paszczowo jak w Rejsie - nie zarzuca nam rasizmu bo koń to zwierrze zyjace nad Wisła i zreszta na takie zarzuty to nawet koń by sie uśmiał ;P
14 kwietnia 2008, 19:09 / poniedziałek
rze - ale i tak jesteś nazistą, faszystą, rasistą, nacjonalistą i antysemitą, wiesz?

a najlepiej to będzie poprostu zrobić transparent z "HU!-HU!-HU!" i przewieszać go przez płot czy podnosić za każdym razem jak bambo, turas czy inny rodżer gereiro polako będzie przy piłce czy przy innej takiej okazji - i już nie ma uja żeby ktoś sie czepł
14 kwietnia 2008, 19:52 / poniedziałek
Nie zdziwię się jak znowu ten głąb Kubicki (nie mylić z trenerem Lechii) napisze jutro, że to od nas Logan dostał klapsa, bo przecież zdarzenie miało miejsce w Jeleniej Górze, ale nazwa jest podobna do Zielonej Góry, więc łatwo ją pomylić. W Zielonej Górze gra piłkarski klub Lechia i wyjdzie że te pobicie to znowu sprawka Lechistów z Gdańska. Paranoja związana z rasizmem sięga już zenitu.
14 kwietnia 2008, 20:10 / poniedziałek
nie wiem czemu nazywa sie nas faszystami jak jestesmy od nich gorsi
14 kwietnia 2008, 20:37 / poniedziałek
he, he...
Nie mowiac calej nagiej (lyse glowy) prawdy, po raz pierwszy chcieli zdobyc plusowe punkty u Lechistow.
14 kwietnia 2008, 23:32 / poniedziałek
lechia75 i jemu podobni: odpowiedzcie mi na jedno pytanie: co dla was jest wazniejsze klub czy nazistowskie poglady?
14 kwietnia 2008, 23:43 / poniedziałek
Co ty kolo,ankiete robisz?
15 kwietnia 2008, 00:11 / wtorek
Niebieski Krzysiu (przypadek? Czy jesteś z milicji?), tylko krowa nie ma poglądów. My krowami nie jesteśmy.
15 kwietnia 2008, 00:20 / wtorek
I moze hukanie na czarnych to manifestacja pogladow, ktora wazniejsza jest niz kary dla Lechii? To proponuje zrzute pod haslem "place i robie sowe". Pobluzgalem na czarnych to place kare jaka klub dostanie.
A jak beda mecze bez publiki to zwracasz mi za karnet a klubowi za straty. Wtedy bedzie fair. I mozesz sobie byc rasista, faszysta, whatewer. Naprawde mi to zwisa. Ale jak zaplacisz za swoje dzialanie.
15 kwietnia 2008, 00:26 / wtorek
nie wierze w to co piszecie...
15 kwietnia 2008, 00:28 / wtorek
a jak nie będę hukał to będę mógł siedzieć obok ciebie krisblu?tez mam karnet na kryta i tez lubię czarne małpki?szkoda mi tych biednych zwierzątek ,ja mam pieska i kota i sie nimi opiekuje ,nie rozumiem jak można być taki zły dla innych żyjących istotek,trzeba z tym skacząc u nas na stadionie bo wypłoszymy ich z T29 i na małpki będziemy mogli spoglądać jedynie w Zoo Oliwskim.
ZACZYNAMY AKCJE STOP Z SZYKANOWANIEM ZWIERZĄTEK NA T29
15 kwietnia 2008, 00:33 / wtorek
ach zapomniałem dodać ale co tam "whatever" innym razem napisze cya badzie cool
15 kwietnia 2008, 00:35 / wtorek
to mi teraz pokaz gdzie napisalem ze lubie czarnych
15 kwietnia 2008, 00:42 / wtorek
Oho widzę, że panu Zeto puściły nerwy. Kilka słów prawdy i żyłka pękła... Co z tego, że nie pokazujesz swoich poglądów na stadionie ale wypisujesz te głupoty na necie a potem dzieciarnia czyta i na meczu jest buczenie. Choć na Motorze przekonałem się, że wystarczy warknąć na takiego i się zamykał. Tak, Lechia nigdy nie była apolityczna tylko, że z antykomunistycznej postawy kibiców można było być dumnym a to co się dzieje ostatnio – sorry działo- bo widzę , że większość już oprzytomniała – to była pełna wiocha.
15 kwietnia 2008, 00:45 / wtorek
Kurde co to za wysyp wielbicieli muzinów?Załóż sobie jeden z drugim stronke kocham czarnych lub cos w tym rodzaju ,a nie zaśmiecacie forum Lechii.Macie ch.. do gadania więc buzie na kłódke zajączki i do szkoły
15 kwietnia 2008, 00:48 / wtorek
Krisblue kurde a nie lubisz?? ja pierdziu muszę szukać innego ziomka ,który zemną będzie chciał przeprowadzić moja akcje .

pozdro 600
15 kwietnia 2008, 07:45 / wtorek
15 kwietnia 2008, 07:57 / wtorek
odnośnik to samo tyle ze po polsku
15 kwietnia 2008, 08:21 / wtorek
Demol.....mam takie samo zdanie.

Zeto .....Tobie, to się najbardziej dziwię. Budowałeś Lechię od 6 ligi tak? jeździłeś po każdej wisce tak? i teraz w obliczu historycznej chwili (awans itd.) w imię walki z murzynami (skąd inąd słusznej co do zasady) gotów jesteś poświęcić Lechię?

Zaraz się odezwiesz, że jak to że Ty nie krzyczysz U-U-U itd. Ale robisz coś bardzo podobnego jak PZPN w przypadku korupcji (nomen omen). Ano chodzi o grzech zaniechania. Chodzi o to, że było nie było dla "dzieciarni" jesteś tutaj swego rodzaju guru i nie wystarczy, że Ty nic nie powiesz i masz sumienie czyste. Właśnie, że powinieneś napisać cos w stylu "szczerze nienawidzę murzynów, jestem rasitą i nawołuję do nękania tych osobików w każdym innym miejscu niż stadion Lechii, gdyż kocham Lechię bardziej, niż nienawidzę murzynów, kto się nie zastosuje dostaje liścia w imię Wielkiej Lechii".

W wielu przypadkach ten temat idzie na niepotrzebne tory. To nie chodzi o to kto jest rasistą a kto lubi murzynów. Chodzi o to czy na złość mamusi odmrożę sobie palec. No bo jak inaczej nazwać zachowanie, które wiadomo czym się skończy prędzej czy później? Nie lubię murzynów to sobie po U-U-U czę i zrobie sobie kuku w postaci świętowania awansu na trybunie leśnej.

O innych konsekwencjach już nie wspomnę. Brak sponsorów, wizerunek itd.

Bez napinki pozdrawiam.
15 kwietnia 2008, 08:44 / wtorek
cienio- piszesz głupoty, bo niejednokrotnie pisałem, że stadion nie jest najlepszym miejscem, do okazywania swojej "sympatii". Zawsze powtarzałem, że na Lechii powinien być doping "pro", a nie "anty".
Zresztą coniektórzy się o tym przekonali ;-)

Nie zmienia to jednak faktu, że Lechia nigdy nie będzie politycznie obojętna.
A kto bardziej szkodzi Lechii?? Kilku matołów, co pohuczą na meczu, czy banda debili która codziennie wkleja swoje żale na forum??

Pomyśl jeden z drugim, że takimi głupimi wpisami, dajecie wodę na młyn wszelkiej maści pismakom, do smarowania Lechii.

Cyt.: "Widocznie media przeszkadzają Lechii i stąd próba utrudniania nam pracy. Proponujemy wybrać się na mecz Arki. Można poobserwować jak funkcjonuje dobrze zorganizowany klub i nauczyć się współpracy z mediami"- Dziennik bandycki, Paweł S.

a tu, dobrze zorganizowany mecz:
odnośnik - "wywiad" z Kacprem
odnośnik - "kradzież szalika Kapsie

Tu masz tolerancję:
odnośnik - redaktor W. z TVP3 nazwał to świetnym żartem kibiców.

A tu masz Bastion Prawicy:
odnośnik - naszą flagę Precz z komuną, i Bastion Prawicy niejednokrotnie nakazują zdjąć (chociażby na PP z Górnikiem Zabrze), ta szmata pomimo że obrażała (premiera/prezydenta- nie wiem), spokojnie wisiała cały mecz.

To wytłumacz mi proszę, ja jestem ten pierdolnięty?? Czy dziennikarze prowadzą swoistą grę, dzieląc nas na lepszych i gorszych ??
15 kwietnia 2008, 08:48 / wtorek
Paranoja.
Pzpny i inne cwele mogą nam skoczyć za samo buczenie. Jeżeli nie leci banan (a czemu nie kiwi, kokos, czy pomarańcza?), texty typu łajd pałer, kkk czy inne to mogą nam nadmuchać i tyle.
Niech ktoś spróbuje udowodnić że buczenie u-u-u to okrzyk rasistowski. Każdy adwokat to obali. Jedynie gówno wyborcze będzie się ciskać, ale pejsaci tak już mają, wszędzie tepią rasizm, ksenofobię, homofobię i inne fobie tylko nie usiebie. pieprzeni górale spod góry Synaj.
Szalom!
u-u-u
15 kwietnia 2008, 09:03 / wtorek
Zeto...kazdy wie ze dziennikarze to prostytutki.Napisza wszystko za co im sie zaplaci.Kto ma najwyzszy budzet w II lidze wiekszosc wie.Reszte dopiszcie sobie sami.Tak jest w kazdej dziedzinie,o ktorej pisza te hieny.Tylko ze co to ma wspolnego z u-u-u-u-u...Przeciez to nie dziennikarze udaja maply na stadionie.
15 kwietnia 2008, 09:03 / wtorek
Zeto grtuluję reflexu ;) szybki jesteś ;)

No właśnie w tym sęk. Po co jeszcze dawać pismakom i dziadkom z PZPN preteksty w postaci sławnego "U".

Oczywiście znowu dajesz argument, że sumienie masz czyste, bo nawoływałeś do dopingu 'pro". Tylko sory, co to znaczy? Chodzi o to, że niby coś piszesz, ale tak aby przypadkiem ktoś nie napisał, że bronisz murzynów. Tylko dlaczego nie napiszesz wprost? tak jak napisałem wcześniej.

Nie wspomnę, że w innym wątku (co prawda kręcisz bekę - ja to wiem i pare jeszcze innych ludzi, ale dzieciarnia już nie koniecznie z U-U-U na pierwszym planie lub z kwestią supergadżetu k-k-k)

Usunięty normalnie mnie rozwaliłeś z tymi prawnikami. Najpotężniejsi ludzi w Państwie nie dali sobie rady z PZPN-em "usunięty" będzie się procesował przez 3 lata o U-U-U czy słusznie stoadion był zamiknięty czy nie i nawet jeśli wygrasz to czy po procesie będziesz szczęśliwszy z tego powodu, że awans Lechii oglądałeś z za płotu i jedynm źródłem utrzymania budżetu Lechii jest kasa z C+?
15 kwietnia 2008, 09:15 / wtorek
Saruman- to ma wspólnego, że największy problem mają dziennikarze i niektóre płaczki z tego forum. Wierz mi, że atmosfera na Lechii i ilość okrzyków UUU jest śladowa, w porównaniu do innych stadionów w Polsce.

cienio- a mogę jeszcze krzyczeć "sędzie chuj"?? Kurwa daj spokój, czy na meczu z Legią czy Motorem, aż tak często było buczenie??
Pisamków pierdolę, i tak napiszą co chcą.

A moje prywatne zdanie każdy zna. Nigdy nie polubię murzunów. Nie zmusi mnie do tego żaden pismak swoim artykułami. Na mecz przychodze dla Lechii, nie dla murzyna czy innych bodźców. Nie będę też brał odpowiedzialności, za to czy ktoś buczy, czy nie.
15 kwietnia 2008, 09:35 / wtorek
Zeto z zasady masz rację. Odpowiedz mi tylko: rozumiem, że sam nie wyrażasz swoich poglądów wobec murzynów na Lechii. A czy popierasz uciszanie osób, które robią U-U-U-U w imię dobra naszego klubu przez innych kibiców? czy też uważasz, że kazdy ma prawo do demonstrowania w ten sposób swoich przekonań niezaleznie od konsekwencji dla Lechijki i nas wszystkich jako kibiców?
15 kwietnia 2008, 09:51 / wtorek
A jeszcze zalecam przeczytanie art. 43 i 44 regulaminu bezpieczenstwa rozgrywek.
15 kwietnia 2008, 09:56 / wtorek
Naprawdę radzę przystopować z zakładaniem nowych tematów odnośnie rasizmu, etc. Przecież na meczu z Legią w Gdańskunie było zbyt głośne słynne już 'u-u-u', a z Motorem było tego typu sytuacji jeszcze mniej. Dziwne, że wielce oburzeni fani Lechii nie zaczęli tematu po pierwszym meczu 1/4 PP.
15 kwietnia 2008, 10:28 / wtorek
Legia kiedyś śpiewała "Marek, Marek Jó, Marek Jóźwiak, U U!" czy to też jest przejaw rasizmu? Pytanie tylko do kumatych!!!
15 kwietnia 2008, 11:20 / wtorek
Konri, nie zaczeli swojego jęku, bo w Warszawie ich po prostu nie było (podobnie jak na innych wyjazdach). Ci "prawdziwi Lechiści" czerpią głownie wiedze z doniesień prasowych kubickiego i spółki z koszernej.
15 kwietnia 2008, 13:08 / wtorek
Mnie wkurwia postawa mediów. W naszym kraju dochodzi do tak skandalicznych rzeczy, że media (typu wybiÓrcza) bronią jakichś dewiantów etc. - a gdy minister drzewiecki (celowo z małej!) nazywa kibiców GieKSy bandytami, chełpi się (chaniebną, skandaliczną - długo możnaby wymieniać) akcją w Mydlnikach -> to nikt nie podnosi sprzeciwu. A sporo niewinnych chłopaków siedzi już długi czas w areszcie, a kaci wciąż mają się dobrze.

Skandalem jest także to, że nasze flagi typu Precz z Komuną często decyzją durni z pzpn mają być zdjęte, karane są transy typu: stop katom w niebieskich mundurach; a jak jacyś dewianci dostają przyzwolenie na manifestacje ...

Na szczęście wśród fanów LEchii jest wielu, którzy mają podobne poglądy do moich.
15 kwietnia 2008, 13:14 / wtorek
Ja tam U - U -U nie pokrzykuje ale tez jakos nie mam nic przeciwko ktoś nie lubie czarnych to ich nie lubi i to jego sprawa ...

Ale takie jazdy na temat rasizmu sprawiają wrazenie ze tylko biali to rasisci a czarni wręcz wzór tolerancji i aureola nad głową. Co jest bzdurą totalną bo własnie te czarnuchy to jest dopiero szczyt rasizmu.
15 kwietnia 2008, 13:46 / wtorek
Przed chwila obejrzalem przemowienie tego oberkacyka Peresa z okazji rocznicy powstania w gecie. Czegos tak przepelnionego nienawiscia do swiata i obluda dawno nie slyszalem. Te hymny chwaly pod swoim adresem, adresem panstwa zydowskiego i wszystkich zydow sprawily , ze dostalem torsji. I te wszystkie zarzuty do calego swiata. A ja sie pytam gdzie byli sami zydzi jak ich Niemcy mordowali. Szli jak barany na zabicie a do swiata maja pretensje , ze nikt nie stanal w ich obronie. Zaluje, ze wojna nie potrwala jeszcze ze 2 lata .... problem zydowski sam by sie rozwiazal.

Z bialo-zielonymi pozdrowieniami
Antek Oszolom
15 kwietnia 2008, 14:41 / wtorek
"problem" Polakow tez moze by sie w te kolejne 2 lata rozwiazal. oszolom to oszolom, enough said
15 kwietnia 2008, 15:53 / wtorek
Tak jak mowisz grucha " moze" ale nie napewno. Zydowski rozwiazalby sie napewno
15 kwietnia 2008, 18:33 / wtorek
przedrazliwieni ... jezeli pozwolimy na zamkniecie nam ust .. przez pzpn ... to oznacza ze przegralismy .. potem juz krok .. do zakazu stania ma stadionie itp... mamy demokracje co nie chlopaki ? wolnosc slowa.. pogladow .. czu u-u-u jest czyms zlym ..? ja nie widze tutaj kurwa problemu .. a jak takie panienki jak wy beda plakac ze nam zamkna stadion .. to w dluzszej perspektywie .. :) ech nawet nie chce mowic. .. rozumiem dobro Lechii .. na pewszym miejscu ale chyba cos kolezkom sie w glowach popierdolilo .. jest tez cos takiego jak obowiazek Patriotyczny ..

czytajac to z boku .. wydaje mi sie.. ze wiele sie w Polsce nie zmienilo.. jedyna roznica ze mamy siano .. i dostep do wszystkiego .. nie ogarniacie tego .. ze wladza narzuca.. a wy ze strachu godzicie sie na wszystko.. juz niedlugo zboczone Pedaly beda smigac po ulicach a wy zamkniecie mordy bo za obrazenie bedzie kara...

Stadiony .. ostatnie miejsce wyrazania pogladow... zanika.. przez takich jak wy .. ktorzy nie moga szerzej spojrzec na problem.. bo albo sa ograniczeni albo nie chca dostrzec tego co ich otacza...przyklaskujcie wladzy ... w koncu TO CO MOWI PARTIA JEST SWIETE !!! A PARTII sie nie wchodzi w droge...

Takie myslenie spowodowalo tyle nieszczesc... teraz zagrozenia sa inne.. a dalej glupi Polak albo je lekcewazy ,albo jak zwykle jest za glupi by dostrzec to ze nzachowuje sie tak jak chca ci u gory ...

Patrioci ..
15 kwietnia 2008, 18:52 / wtorek
ambrozy_przeloz... wzruszenie... za serce... łapie... kiedy się czyta... tyle poezji... w jednym wpisie... ale... jak na haiku... to za długie... próbuj dalej... kiedyś krytycy... docenią... i Twa poezja... zostanie... na zawsze... w naszych sercach...
15 kwietnia 2008, 19:01 / wtorek
Miała być integracja wszystkich grup kibiców na Lechii a widze, że zdanie pierdolonych intelektualistów, omamionych przez gówno prawde itp. jest ważniejsze niż nasze. Ci ludzie uważają sie za Lechistów od jednego czy dwóch sezonów. Myślałem, że integracja znaczy u nas "albo jesteś znami albo wypierdalaj" ale czytam w oficjalnych informacjach, że wyprowadza się naszych kibiców z krytej (nie znam szczegółw tej sprawy - tyle co przeczytałem w newsach). Ja potrafie "ugryźć się w język" i na meczu nie robić UUUU jednoczesnie zachowując swoje poglądy ale to hańba, że się wyprowadza innych Lechistów za to.
15 kwietnia 2008, 19:19 / wtorek
Lee: dobrze zrozumiales :) Wypierdalaj. Lechia nie bedzie drugim Lazio. Nie byla czerwona nie bedzie brunatna :)
15 kwietnia 2008, 19:27 / wtorek
Wypierdalaj to możesz mi powiedzieć w internecie i nic więcej.
15 kwietnia 2008, 19:29 / wtorek
i vice versa
1 ..... 3 4 5 6 7 ..... 16
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.442