Gdańsk: poniedziałek, 23 września 2019
FORUM
Podstrony:

Powiedz NIE Rasizmowi !

strona 6/16

15 kwietnia 2008, 19:54 / wtorek
grucha604
15 kwietnia 2008, 14:41 / wtorek
"problem" Polakow tez moze by sie w te kolejne 2 lata rozwiazal. oszolom to oszolom, enough said

Kolejny popis polskiej "inteligencji"-wtrącanie słowek angielskich zygac mi sie tym chce ....... cya cool let's go out hard lajt what why..... długo by wymieniac ....
15 kwietnia 2008, 21:01 / wtorek
Problem z rasizmem w Polsce polega na tym , że polskie kluby sprowadzają sobie Nigeryjczyków i Brazylijczyków i wystawiają po 5,6 w 11 jedenastce , a Polacy siedzą na ławce i poźniej liga wygląda jak wygląda. Zamiast wyszkolić sobie młodych zawodników klub woli sprwadzić sobie cudzimeca. Tak nie jest tylko w I czy II lidze ale już w III i IV. Myśle ,że jak by obcokrajowcy wystepowaliby w klubach w mniejszej ilości nie byłoby takieproblemy. Przełożyłoby się to też pozytywnie na kadre. A taki Roger w w kadrze Polski to paranoja i kibice się wkurzają :)
15 kwietnia 2008, 21:15 / wtorek
I moze problem ten dotyczy Lechii, ze trzeba nahukac sie na stadionie i dostac kare od pzpn'u?
Tu chodzi przeciez o cos innego. Po prostu dla 9 900 kibicow na stadionie "naszym wzorem nie jest rudolf hess" ale te 100 osob bedzie lamentowac na forum ze zbliza sie murzynsko-zydowski armageddon i zawlaszczac caly klub. Sio na zuzel :P
15 kwietnia 2008, 21:33 / wtorek
NIX
15 kwietnia 2008, 09:35 / wtorek
Zeto z zasady masz rację. Odpowiedz mi tylko: rozumiem, że sam nie wyrażasz swoich poglądów wobec murzynów na Lechii. A czy popierasz uciszanie osób, które robią U-U-U-U w imię dobra naszego klubu przez innych kibiców? czy też uważasz, że kazdy ma prawo do demonstrowania w ten sposób swoich przekonań niezaleznie od konsekwencji dla Lechijki i nas wszystkich jako kibiców?

Oczywiście że jestem za. Tak samo, jak jestem za postawieniem przed bramą alkomatów, czy uciszaniem każdego kto prowadzi jakikolewiek antydoping.
Ogólnie wali mnie wyrażanie moich poglądów o Legii, czy innych Bytomiach. Gra Lechia, i to dla niej przychodze na T29.
15 kwietnia 2008, 21:53 / wtorek
Niebieski Krisie, dobrze wiesz że to nie jest 100 osób i że proporcje wsród najwierniejszych są zgoła odwrotne. A z tym żuzlem to już żeś poszalał, raczej ze swoim niedoposowaniem najbardziej ty mi pasujesz na żużlofana hyhy
Lechia to nie jest tylko piłka nożna, to sposób na życie!
15 kwietnia 2008, 21:58 / wtorek
Wiem, że to nie pasuje do tego tematu, ale nie wiem gdzie to dać:D:

"Chorzowski sąd ukarał we wtorek dwóch sympatyków Odry Wodzisław karą miesiąca ograniczenia wolności, 20 godzinami prac społecznych oraz dwuletnim zakazem wstępu na stadiony.
Obaj zostali zatrzymani przed niedzielnym meczem Ruch - Odra, kiedy próbowali wnieść na stadion race świetlne."

Ja pierdolę :|
15 kwietnia 2008, 21:59 / wtorek
Kris na forum widać lamenet nie wyznawców R.H a śmiesznych tworów twojego pokroju co to dążą do równości i żałują że nie urodzili się czarni. To Wy zakładacie non stop tematy o rasizmie tak więc to was coś boli i musicie się wypłakać na forum.
15 kwietnia 2008, 22:14 / wtorek
serio? nie zauwazylem. gdzies napisalem ze lubie zydow czy czarnych? po prostu uwazam ze stadion to nie jest miejsce do manifestowania swoich politycznych pogladow, bo to szkodzi klubowi. Lechia jest wazniejsza .
15 kwietnia 2008, 22:15 / wtorek
Kris chce być niebieski, a nie czarny!!!!!!!
15 kwietnia 2008, 22:18 / wtorek
Sam jestes niebieski:P I to w kratke :)
15 kwietnia 2008, 22:22 / wtorek
Powiem tak niegdy niewiedzialem nawet niemyslalem jak czuje sie czlowiek ponizony z powodow rasiestowskich i prostackiego glupiego myslenia ludzi az do mometu kiedy bedac w obcym kraju zostalem pobity przez trzech ludzi zamieszkujacych ten kraj zato ze jestem polakiem poczzulem wtedy jak to jest zostac ponizonym z powodow inej narodowosci i wspolczuje tym ktorzy potrafia innych obrarzac to sa dlamnie idjoci ktorzy zapomnieli jaka jest chistorja polski i kto zabijal ich przodkow za to ze sa polakami ci ktorym usilujecie odac czesc to ci wlasnie by was pozabijali za to ze jestescie polakami ludzie w co wy wierzycie i co wy robicie dlatego rasizm fazuzm i inne tego typu pogladu sa oburzajace i chore a juz tym bardziej an stadjonach tam gdzie ma byc piekne widowisko sportowe wiec wywwalmy tych ludzi z trybun i po klopocie
15 kwietnia 2008, 22:40 / wtorek
esco: tez nie rozumiesz, to ze ktos ciebie wyklepal gdzies za to ze jestes Polakiem tez nie jest powodem do manifestowania tego na stadionie. przykra sprawa i tyle.
niech sobie siedza razem nazisci, rasisci, filatelisci itd ale niech zamkna klapaczki w temacie swoich pogladow. niech dra japy dopingujac klub.
a swoja droga polska jezyka trudna jezyka.
15 kwietnia 2008, 22:43 / wtorek
esco- a może dostałeś wpierdol, za to że nie znasz Polskiego.
15 kwietnia 2008, 23:32 / wtorek
tomislaw : a ty taki purysta jestes? nie potrafisz nawet "rzygac" napisac. enough said
16 kwietnia 2008, 00:36 / środa
Jak dla mnie ten temat jest tematem rzeką ... I mozna tak dyskutować w nieskończoność jedni beda krzyczec U U U drudzy nie.
Ja osobiscie uwazam ze czarni są jeszcze wiekszymi rasistami.
Na stadionie można bardzo wyraźnie zauwazyć kto pokrzykuje U U U, a kto nie. I Ci do ktorych dotarło to że pokrzywianie U U U może działać jedynie na szkode klubu powstrzymują sie od tego rodzaju "dopingu".
Prawo to Prawo:

Art. 256.
Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Art. 257.
Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowościowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

To chyba tyle w tym temacie z mojej strony Pozdrawiam
Zawsze Lechia Gdanńsk !!!
16 kwietnia 2008, 06:52 / środa
konia z rzędem temu kto udowodni,ze rzeczone uuu jest okrzykiem rasistowskim:D:D:D
Lechii nie karano za buczenie tylko za banany. Za samo buczenie mogą nam skoczyć.
a w temacie:
odmówmy Kadisz za bohaterów, którzy zginęli w gettcie i zapalmy świeczki [88]
Szalom!
16 kwietnia 2008, 08:22 / środa
„…największy problem mają dziennikarze i niektóre płaczki z tego forum… „ - a więc mamy winnych - za cały ten rasistowski syf wokół Lechii odpowiadają pismaki i płaczki z forum. Zawsze wiedziałem , ze naszym kolegom z pod znaku hitlerjugend brakuje rozumu. Ale widzę , że jaj też nie mają by wziąć odpowiedzialność za swoje poglądy.
16 kwietnia 2008, 08:36 / środa
Demol- droga ciociu, jaj to widać nie masz ty. Tak samo jak rozumu.

Ale to twój problem.

Podobno najlepsze są always ;-) ze skrzydełkami. Pani Kasia je poleca.
16 kwietnia 2008, 08:43 / środa
Leo666 tak prawo to prawo, a gdzie zamiar bezpośredni ??? Rzucanie samymi artykułami nie wystarczy trzeba to udowodnic w sadzie.

Rozpcznijmy akcje buczenia na naszych przeciwnikow niezaleznie od koloru skory i moga nam naskoczyc.
16 kwietnia 2008, 08:52 / środa
odnośnik

No i wyszło szydło z worka. Nauczyli się wykorzystywać naiwność białych i teraz w każdej sytuacji zasłaniają się rasizmem.
16 kwietnia 2008, 10:17 / środa
AHAHAHAHAHAH a poprawna politycznie wybiÓrcza wczoraj płakała, że był to akt rasitowski, ten szmatławiec powinni kiedyś zdelegazliować, dla mnie jest ona na równi z naszym dziennikiem, mimo że ideologicznie są zdecydowanie odmienne.
16 kwietnia 2008, 20:03 / środa
Mam nadzieje ze ktos zrobi pozadek z tym calym syfem i przemoca na stadjonach i wywali debili ze stadjonu a zostawi kibicow tak jak w Angli to zrobiono i swiety spokuj maja bylem na meczach arsenalu possmofth i soundhmpton i luzik byl a wdodatku nikt nie izolowal od siebie kibicow bo niema takiej potrzeby a gdyby w polskim futbolu wystepowaly czesciej osoby innej narodowosci to juz dawno nikt by niezwracal nato uwagi ze obcokrajowiec jest tu czy tam. A pozatym kto strzelil drugiego gola dla naszch braci wks-u Imek dobry pilkaz aleparu idjotow i tak ppowie ze nie bo im przeszkadza kolor a nie czlowiek i jego talent juz sie nieliczy zenada a juz najgorsza zenada jak swoje poglady pokazuje robiac z siebie MAŁPE NA STADJONIE NIEWIWDOMO POCO
16 kwietnia 2008, 20:05 / środa
krisblu twoje argumenty sa typowo lewackie. Rozumiem ze nie chcesz aby na Lechii nie bylo buczenia bo to szkodzi klubowi (z czym nie do konca sie zgadzam ale akceptuje taki poglad) ale teksty w stylu tych zydowsko - murzynskich najazdow sa jak prosto z forum "nigdy wiecej". Pytanie kto jest bardziej naiwny: ten co kupuje polski Nasz Dziennik, czy żydowska Gazete Koszerna z domieszka komuny??
A wracajac do czarnuchow i innych wynalazkow przytocze slowa Nicolasa Davilli: "tolerowac nie znaczy zapomniec, ze to co tolerujemy na nic wiecej nie zasluguje".
16 kwietnia 2008, 20:40 / środa
Nikolasa kogo? To jakis autorytet? To ja zacytuje rudolfa "mam w dupie Polakow" Pasuje taki cytat? Idz manifestuj swoje 88, hitlerjugend, che gueware itp ale nie na stadionie. Bo na stadionie gra sie w pilke nozna i kibicuje pilkarzom. I nie wciskaj kitow, ze Lechia nie byla nigdy obojetna politycznie. Wtedy nie byla i chwala nam za to a teraz jest juz wolnosc i demokracja.
16 kwietnia 2008, 20:44 / środa
esco spróbuj po Polsku ;-)

pozadek
stadjonach
swiety spokuj maja bylem
bylem na meczach arsenalu possmofth i soundhmpton i luzik - z tych klubów znam tylko Arsenal.
naszch braci wks-u
dobry pilkaz aleparu idjotow
przeszkadza kolor a nie czlowiek i jego talent
sie nieliczy zenada
MAŁPE NA STADJONIE NIEWIWDOMO POCO

Proszę nie pij!!!!!!!
16 kwietnia 2008, 20:49 / środa
Ja z tej całej dyskusji mam jeden wniosek, że my Lechiści musimy trzymać się razem :-) I znaleźć jakiś kompromis, np. rasiści powstrzymują się przed nadmiernym U-U-U-U-U na stadionie, a antyrasiści przed zakładniem 10 wątków dziennie i lamentowaniem na forum :-)
16 kwietnia 2008, 21:04 / środa
Już tak dobrze szło, ale p. NIX musiał wtrącić swoje trzy grosze i podbić temat.
Błagam, już rzygać się chce od tego tematu.
16 kwietnia 2008, 21:06 / środa
KrisBlu

Teraz jest demokracja ? Nasza demokracja ogranicza się tylko do "wolnych wyborów" a to kto je wygra i tak zależy od mediów. Bo ludziom już się w głowach pojebało i sami nie potrafią trzeźwo spojrzeć na to co się dzieje.

Co to za demokracja że na stadionie nie mogę wyrazić swoich poglądów ? Nie można wywiesić flagi "Precz z komuną" ? Gdzie jest wolność słowa która jest opisana w Naszej konstytucji :

"Konstytucja gwarantuje też: wolność i ochronę tajemnicy komunikowania się, wolność wyrażania swoich poglądów, wolność słowa".

Co to kurwa za konstytucja stosowana na wyrywki ??!!

LECHIA GDAŃSK !!!
16 kwietnia 2008, 21:15 / środa
Ej no co za problem? Przekonaj ludzi, ze masz racje. Załóż partie co zdobędzie większość taka by zmienić konstytucje. Zmień konstytucje i heja. Jesteś panem świata. Tak to działa. I nie wciskaj, ze media są stronnicze. Masz radio maryja. Nikt nikomu nie zabrania go słuchać. Po prostu nie wszyscy chcą. Tak działa właśnie demokracja. Demos kratos czy tez cratos, rządy ludu :). Tak wiec drogie dzieci wszelkie totalitaryzmy w demokratycznym państwie nie maja racji bytu. O to walczyliśmy i tak sie stało. De mo kra cja. Ale oprócz poglądów jest jeszcze piłka nożna. I najlepiej jej nie mieszać do polityki. To moje wlasne zdanie jak by co , 40letniego Lechisty:P
16 kwietnia 2008, 21:53 / środa
Uwaga! Zeto znowu błysnął wiedzą, tym razem na temat podpasek. Nie wiedziałem, ze w tej dziedzinie też jesteś znawcą. Na Twoim miejscu tak bym się z tym nie obnosił.
16 kwietnia 2008, 23:13 / środa
Polska jest niepodlegla ale nie suwerenna, a to nie daje nam jako Polakom pelnej demokracji i wolnosci. Przypominam ze dla Polski najwyzsza instancja prawna nie jest sad najwyzszy w warszawce ale trybunal konstytucyjny w brukseli. I Krisblu jak podasz mnie do sadu (przypuszczalnie) ze nie lubie czarnych, a wynik bedzie dla Ciebie niezadowalajacy mozesz sie odwolac do trybunalu jak i kazdy inny: Polak, zyd, czarnuch z drzewa czy inny kolorowy z UNII. Tak samo z brukseli moga nadeslac nam rozne bzdurne nakazy badz tez zakazy a my mamy gowno do gadania (chocby zakaz polowu dorsza przez Polakow - kutry z Unii moga lowic ile im sie podoba). Sytuacja podobna jak za zaborow - wtedy przeciez tez byl polski rzad i opozycja (ch z tym ze nie mieli nic do gadania, jakby spojrzec z dalsza na to co dzis ise dzieje to jest tak samo).
P.S sorry, wiem ze pisze z ciemnogrodu ;-)

LEPSZY MOHEROWY BERET NIZ JEDWABNA JARMUŁKA!!!
16 kwietnia 2008, 23:21 / środa
Esco co ty za przeproszeniem p@!#! .Ty bys chcial zeby u nasbylo tak jak na angielskich stadionach? Tak sie sklada ze pracowalem przez pol roku na Arsenalu i za zadne skarby nie chcialbym aby mecze na T29 tak wygladaly oczywiscie poza sportowym poziomem ktorego nigdy nie osiagniemy chodzby na trybunach siedzieli sami przedstawiciele teczowej orientacji.
Nie dosc ze atmosfera jest taaaaaaaaaaka sobie, zero oprawy, i gdyby nie siedzialo tam 40 tys ludzi to dobre miejsce na drzemke. Ludzie przychodza wpierdolic ciacho i fast fooda, zakupic pare gadzetow, spic piwo w przerwie i wyjsc 10 minut przed bo trzeba sie spieszyc do domu aby rozlozyc dupe przed telewizorem. Zero pasji, zero zaangazowania, na boisku razem 3 pilkarzy z ich wlasnego kraju a na trybunach juz brak przedstawicieli klasy robotniczej bo stalo sie to rozrywka dla elit, koszt takiego wyjscia na Emirate Stadium to prawie stówka. Wieksze emocje przy stoiskach z zarciem niz na trybunach gdzie panuje wszechobecna polityczna poprawnosc. Jezeli chcesz czegos takiego u nas to gratuluje ale swoje pomyslyu wcielaj w zycie w menedzerze na swoim PC. No ja bym porownal to do meczow PRokomu w Eurolidze tylko infrastruktura o niebo lepsza. rzyg
17 kwietnia 2008, 03:18 / czwartek
zeto : zapomniales przecinka ;) ogolnie prosze was, nie pijcie! przygarnij kropka!
17 kwietnia 2008, 03:22 / czwartek
opentany : to jest europejski trybunal sprawiedliwosci w luksemburgu... odwolac w koncu moze sie kazdy ale nie mysl, ze murzyni i zydzi wylowia naszego dorsza :D wbrew pozorom to ma rece i nogi, polski system prawny jest duzo bardziej ulomny. szatan z toba
17 kwietnia 2008, 10:11 / czwartek
Post esco jest najlepszy :D a zwłasza "soundhmpton" :D:D:D
17 kwietnia 2008, 12:09 / czwartek
odnośnik

O i prosze :) mamy nowego Polaka :)
17 kwietnia 2008, 15:10 / czwartek
No to ładnie pan K. nie ma nic lepszego do roboty..............

LECHIA
17 kwietnia 2008, 15:21 / czwartek
No i Kaczor załapał minusa. Teraz żeby błysnąć, musi zmienić w godłe Orła na kaczora. Wtedy małpy z brazyli będą mogły grać w jego reprezentacji!!!
17 kwietnia 2008, 15:44 / czwartek
Jeszcze Czinjamę naturalizować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17 kwietnia 2008, 15:51 / czwartek
Ja zrobiłbym inaczej. Wybudowałbym wielki okręt, uszyłbym wielkie sieci i śladem Kolumba wypłynąłbym na ocean spokojny. Wpadłbym na jedną z dziewiczych wysp i tam upolował 100 nowych Polaków. Zgodnie z zasadą prawdopodobieństwa, w 100% trafimy swojego Zidana i Ronaldo. Bramkarzy już mamy, a w obronie świetnie radzi sobie Żewłakow.
17 kwietnia 2008, 15:56 / czwartek
Dorzucilbym jeszcze dla odmiany do tego skladu niejakiego Olisabebe a tego holenderskiego, przyciemnianego Ruda Gullita jako trenera i zorganizowalbym mecz kontrolny takiej Repry na Lechii.
17 kwietnia 2008, 16:18 / czwartek
A sponsorem meczu zostanie Chiquita.
17 kwietnia 2008, 16:24 / czwartek
ta malpa nie umie mowic po Polsku, a nazywaja go Polakiem
zenada

az mi sie odechcialo ME...

ten brud zabierze miejsce jednemu POLAKOWI!!!
17 kwietnia 2008, 16:35 / czwartek
brazylijski piłkarz dziś został Polakiem.
17 kwietnia 2008, 16:59 / czwartek
Wszyscy głośno! U! u! u! u! u! u! :)
17 kwietnia 2008, 17:02 / czwartek
u-u-u-u-u-u-u-u-u-u-u-u < rzucam czikitą w bambusa> dalej u-u-u-u-u-u-u-u-u-u-u-u-u <zjadam jednego banana bo zgłodniałem> dalej u-u-u-u-u-u-u-u-u-u-u-u-u-u zostaje wyproszony z trybun przez wielbiciela czarnych
17 kwietnia 2008, 17:04 / czwartek
To ja chce byc Chinczykiem, co musze zrobic heee
17 kwietnia 2008, 17:07 / czwartek
najpierw proponuje byc dobry w jakiejs dziedzinie a potem przypucowac do chinoli. moze dac rade
17 kwietnia 2008, 18:05 / czwartek
odnośnik

Trzebe to ZA wymienić na WY !Tak samo jak tą małpe ktora dostała obywatelstwo....
17 kwietnia 2008, 18:20 / czwartek
Roger polakiem, mało tego dostał koszulke reprezentacji od Kaczyńskiego..
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.205