Gdańsk: sobota, 19 października 2019
FORUM
Podstrony:

Powiedz NIE Rasizmowi !

strona 7/16

17 kwietnia 2008, 18:23 / czwartek
Zeto mowiles ze nei lubisz i nigdy nie polubisz czarnych .... czy aby napewno ?

odnośnik

nie poruchal bys ? :)

z innej beczki:
co do Lechii politycznej to wlasnie o to chyba walczyla ? godnosc jakas równosc szacunek i walczyla z przesladowaniem ? wiec obojetna politycznie raczej nie pozostanie to prawda ale czy niektorzy z was aby napewno to dobrze interpretuja ?

zeto napisal jedna fajna rzecz i tego sie wszyscy powinni trzymac :

"arka psy- już wielokrotnie pisałem, że pomimo swojej niechęci do żydów i murzynów, nigdy nie wyrażam tego na stadionie. Lechia jest dla mnie najważniejsza, i nigdy, przenigdy nie będę działał na jej niekorzyść."
17 kwietnia 2008, 18:49 / czwartek
Czarne kobiety od zawsze byly wykorzystywane przez swoich białych panow.

btw to chyba mulatka a nie czarna co?

U-U-U-U-U-U!!
17 kwietnia 2008, 18:56 / czwartek
jasniepan- nie, nie po ruchałbym czegoś takiego. Po pierwsze, mam żonę której ślubowałem wierność. Po drugie, to coś to takie sobie opakowanie, z gównem w środku. Sztuczne włosne nasmarowane jakimś lakierem, "nadmuchane" usta i przerobiny nos. No i ten kolor....

pewnie poci się jak świnia...

A co do godności. Trudno tolerować kogoś, kto łamie wszystkie doktryny w które wierzysz. Trudno szanować kogoś, kto zabija, tylko dlatego żeby pozbyć się odpowiedzialności (patrz przyzwolenie na aborcję). Trudno szanować kogoś, kto nie szanuje sam siebie (pedały). Ciężko szanować kogoś, kto wmawiając mi prosto w oczy, że robi coś dla innych, bezszczelnie ich okłamuje i okrada.
Ale ty tego nigdy nie zrozumierz. tvn, gazeta wyborcza, wojewódzki... to są chore autorytety takich jak ty.
17 kwietnia 2008, 19:15 / czwartek
"pewnie poci się jak świnia..."

UAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAHAH !
17 kwietnia 2008, 19:26 / czwartek
hmm a twoja zona sie nie poci czy sie poprostu nie starasz ?

a tak powazniej:

cos tam sie rozpedziles z godnoscia .. ale nie bardzo kumam czy czy to do mnie bo jak tak to mi wytlumacz dokladnie do czego pijesz ? jaki to ma zwiazek z tematem .. dales tylko kolejny haczyk za ktory cie lekkim chujem pociagna na dno wszyscy obroncy kolorowych

kolejna sprawa moich autorytetow nie znasz, szufladkowac potrafi byle pajac a ty zaczynasz brzmiec jak ojciec rydzyk ktory wszystko wie wszyscy sa gorsi..

cala moja obojetnosc wobec ciebie (jako osoby) zamienila sie w smiech z ciebie po tej wypowiedzi, albo nie czytasz ze zrozumieniem albo piszesz co ci przylezie pod palce nie zastanawiajac sie czy to na temat czy nie

wiecej luzu mniej napinki proponuje

milego wieczoru, zapraszam na wiadomosci
17 kwietnia 2008, 19:28 / czwartek
zeto : a tak na marginesie, jakie sa twoje zdrowe autorytety?
17 kwietnia 2008, 19:38 / czwartek
grucha604- chociażby Jan Paweł II

jaśniepanie- bez napinki i z luzem, to ty dałeś zdjęci małpy, chcą zrobić ze mnie zoofila. Moi przyjaciele wiedzą, że na "małpy" mi nie staje. Zdecydowanie bardziej wolę kobiety.
17 kwietnia 2008, 19:41 / czwartek
Brawo Zeto. Nie trzeba szukac kobiet w Afryce. Nasze sa i tak najpiekniejsze. Ja kocham swoja sliczna zone i mam gdzies malpy. Kilka fotek mojej zony. Jedno z synkiem mlodym Lechista.

odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
17 kwietnia 2008, 20:03 / czwartek
Zeto, dokladnie na luzie bez napinki, podkreslajac ten zart tym takim internetowym usmiechem :) <---- no ale nic to nie dalo bo sie spiales napisales o aborcji o pedalach i o zonie chuj wiedziec w jakim celu
na Lechii i internecie swiat sie nie konczy... a moze jednak

milego
17 kwietnia 2008, 20:39 / czwartek
no patrze i niewierze!! Zeto jak można napisać, że autorytetem jest Jan Paweł II, a zaraz potem nazywać innych ludzi małpami!!!
z całym szacunkiem ale musisz sobie chyba znaleźć inna osobę jako autorytet.
Jak dla mnie i pewnie paru innych tutaj temat jest już dawno zakończony i nikt nikogo do niczego nie przekona.
17 kwietnia 2008, 20:42 / czwartek
W dupie mam ten chuja wart spór o murzynów, żydów i chuj wie jeszcze kogo ale jednego ścierpieć nie mogę jak ktoś sobie gębę wyciera JP II.

Zeto nie powołuj się na JP II bo z jego nauk chuja wiesz - nie trzeba być alfą i omegą by to stwierdzić. To jest święty człowiek i kurwa ktoś kto na pewno nie podpisałby się pod tym co wypisujesz, więc nie wykorzystuj takiego człowieka jak on do argumentowania swoich tez, bo to po prostu jest szarganie imienia wielkiego człowieka i wielkiego Polaka, który na pewno nie krzyczałby że jego idolem jest Rudolf Hess, notabene osoba która przyłożyła rękę do śmierci wielu Polaków.
17 kwietnia 2008, 20:55 / czwartek
Mysle ze trzeba by ten temat zamknac bo zabrnal za daleko. Nikt nikogo nie przekona a tylko narobi sie wiecej syfu.
17 kwietnia 2008, 21:26 / czwartek
zeto : a oprocz JP2? cos ze swieckich :)

krisblu2 : stwierdzilem to pewnie ze 4 strony temu ;]
17 kwietnia 2008, 21:27 / czwartek
Wypierdolc ten watek w kosmos !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17 kwietnia 2008, 21:31 / czwartek
Kazde miejsce ma swojego "miejscowego głupka" a na tym forum ujawnil sie nowy kandydat.
Zeto gratuluje jestes nominowany.
17 kwietnia 2008, 21:49 / czwartek
znowu ominęła mnie niezła dysputa. Cieszy mnie jednak, że na forum jest coraz większa liczba normalnych (czyt. Żydów, pedałów i lewaków).

Człowiek o innym kolorze skóry to dla zeta "opakowanie z gównem w środku". A gdy Papieżem zostanie ciemnoskóry człowiek (co pewnie się w końcu stanie), czyli następcą JP II, którym wycierasz sobie faszystowsko ksenofobiczną gębę, będzie Murzyn, to powiesz o nim, że jest opakowaniem z gównem w środku ?

Ja pierdolę, współczuję ci.

PS. Poci się nawet Łojciec Derektor, czasami pewnie nawet jak świnia. "Prof." Nowak też.
17 kwietnia 2008, 22:18 / czwartek
Dulli- chyba jak ty zostaniesz księdzem, to czarny będzie Papieżem. ;-)
18 kwietnia 2008, 03:14 / piątek
za dwa dni urodziny Adolfa Hitlera a wy klocicie sie jak male dzieci
wstyd
18 kwietnia 2008, 08:14 / piątek
...wczoraj imieniny Rudolfa.
Przyznać się, który nie świętował ?
18 kwietnia 2008, 09:06 / piątek
Ech nie moglem sie powstrzymac. Dla Zeto odnośnik
18 kwietnia 2008, 10:50 / piątek
grucha szacun za dystans, chyba jako jedyny skumałeś (no i ci co przestali sie wypowiadac, bo jak tu walczyc z argumentami jestes zydem lewakiem masokomuną i pedałem) że pisanie tu nie ma sensu...

chciałem wczoraj napisać, że Zeto pewnie zaraz napiszę JP II ale wtedy stracilbym zabawę, teraz oto sam to napisał przez co kompletnie się ośmieszył, ale czego mozna było się spodziewać...

ja tam kończę ten temat niech sobie wylewają żale na "żydowski spedalony zwyborczony itd" świat, lepiej tu niż na meczu a na meczu-już niedługo chłopaki-, pali się wam grunt pod nogami, Lechijka zyskuje znów na popularności, boicie się że zaczną przychodzić tłumy na Lechię, jeszcze wieksze niż teraz, że w końcu ktoś częsciej bedzie zwracał uwagę na U - U - U, że juz swoich życiowych frustracji nie wylejecie na T29, boicie się tego zasłaniając się miłością do Lechii a boicie się jej rozwoju... Nikt wam nie dał prawa do Lechii, jest ona zarówno tego co zaczął przychodzić 3 sezony temu jak i tego kto przychodził gdy Lechia po okręgówce się tułała, jest tego kto przychodzi z dzieciakiem jak i tego kto jeździ co tydzień na wyjazdy...

ja będę z Lechią na dobre i na złe, na wyjazd przyjdzie jeszcze czas, jak pracę zmienię znajdzie się czas, na pewno nie będę z tego powodu się woził na forum jaki to lepszy kibic Lechii jestem od innych kibiców...
18 kwietnia 2008, 19:34 / piątek
buahaha... wiessz co to autorytet s poglady baranie jeden z drugim :)?
a wiesz ze murzyn sie poci okropnie?
a skad masz wiedziec ograniczony jestes... :)
a wiesz ze ta kobieta to gorsze opakowanie z gownem w srodku !!!??

zgadzam sie !!!
chujowo wyglada... wiec chujowe opakowanie.. w glowie tez gowno .. widac po probie lansowania.. :) a pozatym

od czarnego mam MDLOSCI !

u-u-u-u-u-u
18 kwietnia 2008, 19:39 / piątek
a do ciebie LETOSLAW i innych :)
gdzie byliscie 5 lat temu?
nie mieszkaliscie w OKOLICACH ?:) DALEKO NA STADION BYLO .. GDZIE BYLISCIE 10 LAT TEMU?:) moge tak do kazdego .. i wiece co ... ?::) dobrze wiemy ze jak skonczy sie moda to was nie bedzie . a mydalej sobie po ujujemy.. wymienimy pogladami w doborowym towarzystwie samych znajomkow..

sami sobie odpowiedzice .. dlaczego zawsze bedziecie tylko marudzacymi placzkami .. siejacymi zamet .. haha :) a ty krisblu alias niebieski .. moze sie myle ale nie wydaje mi sie.. 40 latku .. jak ja smigalem na Lechie to ty z takich jak ja sie smiales !!! a teraz wierny i oddany kibic :) buahahah
18 kwietnia 2008, 20:13 / piątek
a ja sie smieje z takich jak ty do tej pory
smierdzisz totalitaryzmem komuchu jebany
18 kwietnia 2008, 20:53 / piątek
Przydal by sie nam Drugi Pilsudski !! Wladza autorytarna TAK!!!! stanowcze tak !

Jasniepanie za historie sie bierz.. bo te porownanie totalitaryzmu z komuna ma sie nijak do moich pogladow haha ...

twoje poglady twoja piaskownica.. ale nie pouczaj jak mam sie zachowywac i jak mam myslec.. mam swoj wiek .. i swoja wiedze.. doswiadczenie i nauka zdobyta przez lata ... przykre to jest.. ze wydaje ci sie ze osoba o takich pogladach .. musi byc koniecznie nie wyksztacona i dzika :) ograniczenie umyslowe czy raczej slabo rozwinieta wyobraznia? rozwijac sie trzeba...
wiecej nie bede pisal ... ale mysl chlopie to nie boli ..
i przy okazji pozdrawiam wszystkich wielbicieli tolerancji :)
18 kwietnia 2008, 22:43 / piątek
19 kwietnia 2008, 08:43 / sobota
taki wyksztalcony i inteligentny a pomylila ci sie historia z politologia...

ja ci nie narzucam myslenia (pokaz gdzie to robie)
ja sie poprostu z ciebie smieje i dalej mowie ze smierdzisz totalitaryzmem
jeszcze tylko tajan slyzba jakas stadionowa esbecja do wywalania tych ktorzy ci nie pasuja kilku kapusiow i bedziesz mial tych ktorych chciales na stadionie ... tylko czy ciebie tez nie wywala razem z tymi gorszymi
19 kwietnia 2008, 11:24 / sobota
Przyjaciółki murzynów i innych żydów wypierdalać na forum nigdy więcej.
19 kwietnia 2008, 11:49 / sobota
" - To co jest na Lechii, nie nazwałbym rasizmem, tylko nagonką dziennikarzy na Lechię - uważa prezes „Lwów Północy”. - Od meczu z Pogonią, a więc od niespełna dwóch lat, na Lechii nie ma incydentów, które można podpiąć pod rasizm. Zupełnie nie rozumiem, dlaczego pohukiwania wywołują takie reakcje wśród dziennikarzy. Niedługo zabronią na Lechii gwizdać i śpiewać „sędzia kalosz”. Wyprowadzenie przeciwnika z równowagi, to jeden z celów dopingu na stadionie - mówi Rafalski. - Poza tym, na kilku stadionach kibice robią gorsze rzeczy, które dziwnym zbiegiem okoliczności umykają uwadze dziennikarzy i obserwatorów. Dajmy przykład ostatnich derbów Trójmiasta. Z bramki Pawła Kapsy, jakiś kibic kradnie szalik. Przed rozpoczęciem meczu, inny kibic spokojnie podchodzi sobie do Piotra Kasperkiewicza. Na tablicy wyników, wisiały transparenty, sugerujące że miasto Gdańsk gejowskie. Do tego na płocie wisiała flaga z podobizną księdza i pewnego polityka, sugerująca ich odmienność seksualną. Podczas drugiej połowy, na boisko został wrzucony prosiak w barwach Lechii. Na sektorówce gospodarze wywiesili hasło- „a na drzewach zamiast liści, będą palić się Lechiści”, a nad tym grafika, jak w płomieniach palą się kibice Lechii. To wszystko było na jednym meczu, a w żadnej gazecie nie pojawiło się nawet pół informacji o tych incydentach. Tak więc, jeżeli można, to chciałbym zaapelować do dziennikarzy o rzetelność i równe traktowanie wszystkich kibiców. "

Szacunek dla tego człowieka!
19 kwietnia 2008, 11:57 / sobota
Normalnie szok na maksa!!!! Kurwa przestancie sluchac tego debilnego radja maryja!!!! Won z rydzykiem i jego zaklamaniem, won od Lechii!!!!!! To, co tu niektorzy pisza, pochodzi ze stajni pisior (pis i ojciec rydzyk)! Jak mozna byc przekonanym do takich pogladow????
19 kwietnia 2008, 22:47 / sobota
oszołom - po dzisiejszej porażce Lechii chyba nie będę mógł zasnąć. Może dla takich nocnych marków - nie mylić z Markiem M -wrzuciłbyś jeszcze jakies foty twojej żony ?
19 kwietnia 2008, 22:56 / sobota
rejestrujac sie tutaj zobaczylem takie cos:

Dokonując rejestracji, wyrażasz zgodę na zablokowanie lub całkowite usunięcie konta zwłaszcza w przypadkach zamieszczania treści:
niezgodnych z prawem
wykraczających poza ramy dobrego smaku, przesadnie wulgarnych, napastliwych, oszczerczych
niezwiązanych z tematyką serwisu
reklamowych i promocyjnych
prowokacyjnych w stosunku do pozostałych użytkowników serwisu
nieprawdziwych, mających na celu wprowadzanie w błąd

Połowa z uzytkownikow tego forum powinna dostac bana. Na czele z niejakim Zeto. Chyba, że admini popieraja wpisy rasistow - a tym samym debili.
19 kwietnia 2008, 23:16 / sobota
Proszę szanownego ADMINA o zbanowanie gościa o nicku - Hlynur bjorn.

Wypowiadając się słowami:
"Chyba, że admini popieraja wpisy rasistow - a tym samym debili."

naruszył postanowienie REGULAMINU:
Dokonując rejestracji, wyrażasz zgodę na zablokowanie lub całkowite usunięcie konta zwłaszcza w przypadkach zamieszczania treści:
wykraczających poza ramy dobrego smaku, przesadnie wulgarnych, napastliwych, oszczerczych
19 kwietnia 2008, 23:24 / sobota
No więc admini macie wybór - ban dla mnie lub dla paru innych osób.
jestem ciekawy reakcji.
Wczesniejsze wpisy przekraczaja granice dobrego smaku lub prawa.
Jeśli Lechia ma wiekszośc kibicow jak Zeto i bedzie ich tolerowala - dlugo nie zabawi w lidze. Przekonacie sie szybciej niz myślicie. (oby moje slowa sie nie sprawdzily)
Pozdrawiam.
19 kwietnia 2008, 23:46 / sobota
Hlynur bjorn jesteś nominowany do opuszczenia forum. Wypierdalaj!
20 kwietnia 2008, 00:05 / niedziela
HB ty żółto niebieska ścierko- wypierdalaj!!!
20 kwietnia 2008, 00:09 / niedziela
Hlynur bjorn - wypierdalaj na Islandię
20 kwietnia 2008, 00:18 / niedziela
Kto mnie łaczy z gdynia nie ma racji. arke mam w dupie. Czy kibicowanie Lechii polega na hurraoptymzmie? To autentyczna troska (polaczona z radoscią z awansu - wierzę w to na 100%).
20 kwietnia 2008, 00:21 / niedziela
co prawda nie bezpośrednio związane, ale ja już wolę powiedzieć TAK rasizmowi niż tolerować takie wynalazki w naszej kadrze, protest przeciw grze rogera w naszej kadrzeodnośnik
20 kwietnia 2008, 00:21 / niedziela
Banować lewaków i wielbicieli muzinów!
20 kwietnia 2008, 00:48 / niedziela
Ja też jestem przeciw Rogerowi w kadrze ale z innych powodów niż kolor skóry. Mam gdzieś czy jest czarny, różowy czy granatowy. Chodzi mi o sens "kupowania" zawodników do kadry przez dawanie im obywatelstwa. W blisko 40 milionach ludzi kogoś zawsze można wypatrzeć.
20 kwietnia 2008, 00:54 / niedziela
nasza gra masakra, szacun dla Lomzy , zagrali madrze i zlali lidera , oby oni jedyni i nasze gwiazdki sie obudzily szybko bo juz za tydzien ,.... i jeszcze jedno , dopingiem dzisiaj pomoglismy naszym zajebiscie :)))
20 kwietnia 2008, 00:57 / niedziela
sorry pojebaly mi sie tematy , to nie mialo byc tutaj , ale wiadomo o co chodzi :))
20 kwietnia 2008, 03:05 / niedziela
ty hb ... wez sie ogranij chlopaku .. co to za nick ? nie pouczaj Polaka jak ma sie zachowywac .. pozatym jak smiesz nam tutaj jakis regulamin partyjny przedstawiac... ???

piszesz jak ciota , myslisz jak ciota, Jestes ciotą !!

a przyklasku regulaminowego szukaj sobie u zarzadcy wspolnoty mieszkaniowej na Chylonii !!
20 kwietnia 2008, 03:08 / niedziela
a z tym granatem to zes dojebal

RASISTA !!!!!!!!
20 kwietnia 2008, 04:35 / niedziela
Parafrazując któryś z tekstów wątku...

Powiedz NIE Rogerowi!
20 kwietnia 2008, 13:14 / niedziela
Było? Jak tak, to sorry :).

odnośnik
20 kwietnia 2008, 13:16 / niedziela
widać francuzi mają dobre solarki
20 kwietnia 2008, 19:37 / niedziela
Domino33 ... chetnie powrzucam jeszcze jakies fotki mojej kochanej rodzinki. Moze stworzymy dzial " nasze zony i dzieci" albo "bialo-zielone kobiety" ? :))) W koncu cos z sensem ... bez klotni i niesnasek :))).

Z bialo-zielonymi pozdrowieniami

Antek Oszolom
20 kwietnia 2008, 21:09 / niedziela
e jednak są z Nami inni :) odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025