Gdańsk: piątek, 18 października 2019
FORUM
Podstrony:

Powiedz NIE Rasizmowi !

strona 9/16

28 kwietnia 2008, 09:25 / poniedziałek
Zeto ależ ty jesteś zakompleksionym chłopcem

Niby z ciebie taki kibic a swoim zachowaniem działasz na szkodę Lechii
28 kwietnia 2008, 09:29 / poniedziałek
Od 10 czy 15 lat moze chodzi na mecze Lechii zaliczył pare wyjazdów i już myśli ze co to nie On.Nie wie nie zna nic poza "grupką"zakompleksionych kolegów z "naszego-przedszkola"!!!!!
28 kwietnia 2008, 09:34 / poniedziałek
Zeto mam nadzieję, że to na "k" nie było do mnie. Zresztą do kogoby to nie było to nie przystoi człowiekowi, który wszystkich tutaj poucza.

Jeszcze raz dziękuję "prawdziwym" kibicom. Naprawdę moim marzeniem jest świętowanie awansu z trybuny leśnej. Tak, tak to wyście odbudowali Lechię od 6-tej ligi....itd......nikt się nie zna lepiej co jest dobre o co złe od Was. No i jesteście jedyną grupą na świecie, która wygra walkę nie tylko z PZPN-em ale i UEFĄ i FIFĄ, bo przecież oni tam na same hasło Lechia powinni klękać i prosić o litość. Zresztą jak cała rzesza głupich sponsorów, co nie wiadomo dlaczego nie chce dać złotówki.
Powodzenia. Trzymam kciuki. Zmieniajmy świat na lepsze a że przy okazji niszcząc nasz kochany Klub no cóż gdzie drwa rąbią........
Najwyżej znowu się zacznie od 6-tej ligi.

Pozdrawiam
28 kwietnia 2008, 09:49 / poniedziałek
Bolek- niecałe dwa lata temu, przeprowadzałem eksmisję murzyna z mieszkania w Pruszczu. Czarnuch nie płacił za nic. Mieszkanie zdewastował. A kiedy przyjechałem go wyjbać na zbity pysk, wyskoczył na mnie z metrową maczetą.

Jeśli dalej chcesz mi wmówić, że czarnuchy to tacy sami ludzie jak my, to daruj sobie.
28 kwietnia 2008, 09:55 / poniedziałek
Są różni ludzie czarny czy biały żółty czy czerwony i na podstawie jednego nie można generalizować zachowania wszystkich!!!!Ty masz swoje zdanie -ok!!ja mam swoje zdanie też -ok!!!i widze że dyskusja nie ma sensu!!!Życie jednak nie jedną ma barwe!!!
28 kwietnia 2008, 09:55 / poniedziałek
cienio- to na "k", było do wszystkich co nie byli w Poznaniu, a wiedzą jak było. Czyli dla tzw "kumatych". Sam sobie powiedz, czy należysz do tej grupy.

Moim zdaniem, w Poznaniu zaprezentowaliśmy się zajebiście. Takie dopingu na wyjeździe Lechia nie miała już od dawna. A to że jakiś marny dziennikarzyna widział co innego, to jego problem. Ja mam takich skurwysynów wyjebane.

Uważasz że działam na szkodę klubu? To twoje zdanie. Ja uważam inaczej.

Napisz mi proszę, dlaczego gazeta wybiórcza nie napisała o żadnej dobrej inicjatywie kibiców Lechii, a z uporem manika robi z nas rasistów?
28 kwietnia 2008, 10:07 / poniedziałek
Ja Ci odpowiem Zeto... bo wybiorcza to masonsko-zydowski pomiot blakajacy sie po swiecie dziennikarstwa. Dlatego.
28 kwietnia 2008, 10:50 / poniedziałek
antyZeto- wiesz, ja myślę, że on (Zeto) po prostu chce zaistniec na forum (podobnie jak Animag:))

Cienio- tak, tak drwij dalej. Przypominają mi się lata 80 i prasowa nagonka na ludzi spod znaku "S", gdyby nie Oni pewnie do dziś nie wiedziałbyś co to internet, tym bardziej wolnośc słowa. Każdy ma prawo do swych poglądów, preferenji i każdy kto narusza zasady wolności to czerwone ścierwo, nic więcej.
28 kwietnia 2008, 10:54 / poniedziałek
Te śmiecie nazwali nas małpami! Do sądu z cwelami! Czuje się urażony!

U-u-u-u u cioci na imieninach !!
28 kwietnia 2008, 10:59 / poniedziałek
Ponad pół tysiąca fanów Lechii Gdańsk pojawiło się na meczu II ligi z Wartą Poznań. Gdy w 76. min. na boisku pojawił się czarnoskóry piłkarz Warty, zaczęli wydawać dźwięki naśladujące odgłosy wydawane przez małpy.

Dwa lata temu Międzynarodowa Federacja Piłkarska (FIFA) nakazała, by we wszystkich ligach za rasistowskie wybryki kibiców karać drużynę meczem bez publiczności, odjęciem trzech punktów, sześciu (za recydywę) punktów lub degradacją (za kolejne incydenty).

Gdańscy chuligani obrażali poznaniaka Alana Ngamayamę. Ich obrzydliwe zachowanie obiecał opisać w protokole delegat PZPN na mecz. Jeśli tak, to czy Lechia zostanie ukarana? Czy poniesie konsekwencje, o których mówi artykuł 58. Kodeksu Dyscyplinarnego FIFA nakazujący "automatycznie odejmować trzy punkty"? Czy raczej PZPN znów rasizm skwituje na stadionie wzruszeniem ramion?

Gazeta Wyborcza

Brawo kurwa wielkie brawo .... CO WY ODPIERDALACIE !!!!!!!!!!!!
Czy jeden z drugim nie może zamknąć mordy i nie wydawać tego idiotycznego odgłosu na 90 min ???
Jak można nazwać kogoś KIBICEM jeśli przez takiego tylko cierpi klub i reszta fanów !!!!!!!
28 kwietnia 2008, 11:01 / poniedziałek
100larz zamknij ryj, byłeś ? widziales? nie??????!!!!!!!!!!!! to kurwa na chuj komentujesz? wierzysz wyborczej ? to wypierdalaj
28 kwietnia 2008, 11:05 / poniedziałek
no i zajebiscie.kurwa jak odejmą nam pkt i zamkną stadion to kurwa podziekujcie sami sobie,
bylem na meczu i nie wazne czy byl rudy czy czarny pilkarz to bylo buczenie.
tak byz nie moze!!!
28 kwietnia 2008, 11:07 / poniedziałek
Tylko My Buczymy na Meczach? Kurwa nie ! Inni tez i jakos pedaly nie pisza o innych Tylko akurat kurwa napisali o nas...

A jak napisze w Mediach ze Ze jestes Idiota To tez uwierzysz w to???
28 kwietnia 2008, 11:08 / poniedziałek
JEśLI KTOś MA KOMPLEKSY TO ZAWSZE SZUKA KOGOS OD KOGO MOGLBY CZUć

SIE LEPSZY..TAKIEGO PUNKTU ODNIESIENIA ..............DLATEGO CI CO

PRZYCHODZą I BUCZA TO ZADNI LECHISCI TYLKO CHłOPACZKI Z KOMPLEKSAMI

PRZEPEłNIENI AGRESJA I NIENAWISCIA, POWIEDZMY SOBIE PRAWDE NA LECHI SA

TEZ POZADNI LUDZIE I TO W WIEKSZOCI!!!!!!!!!! DLATEGO JA MOWIE NIE
RASIZMOWI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28 kwietnia 2008, 11:08 / poniedziałek
Do buczących:

nie byłem, nie widziałem ale buczycie w Gdańsku więc jestem w stanie uwierzyć wybiórczej. Nie przepuścilibyście okazji żeby nie pobuczeć na widok czarnoskórego. W końcu Lechię dupną za to. I to będzie Wasza wina. Swoją drogą jakbym miał kasę to kupiłbym Wam bilety na mecz Zambia-Zimbabwe i z przyjemnością bym słuchał jak Wam od buczenia gardła wysiadają. Pozdrawiam:)
28 kwietnia 2008, 11:27 / poniedziałek
...Papadopoulos - a kogo to teraz obchodzi ze buczałeś na Baniaka czy innego frajera?
Faktem jest histeria pt: rasiści z Lechii ale po chuj dolewać oliwy do ognia i dawać argumenty komuś aby ujebać LG? Po co?
Czemu przez garstkę - tak bo jest was garstka (mam na myśli buczących itp) - ma cierpieć klub?
Żeby była jasność - znam wielu którzy chodzą na LG od wielu lat i nie przepadają za ciemną karnacją skóry ale wiedzą że buczenie itp na T29 jest po prostu bez sensu i do niczego nie prowadzi.
28 kwietnia 2008, 11:37 / poniedziałek
U-U-U-U-U!!

buczelismy od 45 minuty na rudego czarny wszedl w 76 min.

trzeba bylo kurwa jechc i sprzedawac na laczki.... kozaki!
28 kwietnia 2008, 11:39 / poniedziałek
Zeto pajacu jak jesteś taki twardy to pamagaj Polakom w Niemczech bo ostatnio Niemcy spalili im chałupe ,nie wspomne juz o rozpierdalaniu samochodów na polskich blachach i wyzwiskach pod naszym adresem.Wyżywasz się na murzynach bo masz kompleks i wiesz,że w Niemczech za swój prosty ryj dostał byś ostre smary,ale nie ma jak wyżywać sie na innych prawda? jak czujęs ię niższośc rasy jak do NIEMCÓW!
28 kwietnia 2008, 11:40 / poniedziałek
Dobry dałny ja wam wytłumaczę , występujące odgłosy na meczu z Wartą miały przedzkodzić w grze zawodnikowi Warty, który wszedł w drugiej połowie, było to tak zwane u-u-u-u-u-u, i teraz powiedzcie mi kurwa czy w/w odgłos to mowa?sposób wyrazania emocji chuj wie czego przez małpe ? nie !!!!!!! kurwa nie!!!!!!!!!
odgłos małpy brzmi mniej więcej tak : odnośnik
I się odpierdolcie już, będziecie się teraz podniecać na necie?a sie podniecajcie, tylko to wam pozostało
28 kwietnia 2008, 11:43 / poniedziałek
hahahahahaaha
28 kwietnia 2008, 11:45 / poniedziałek
Blaza
28 kwietnia 2008, 11:39 / poniedziałek
Zeto pajacu jak jesteś taki twardy to pamagaj Polakom w Niemczech bo ostatnio Niemcy spalili im chałupe ,nie wspomne juz o rozpierdalaniu samochodów na polskich blachach i wyzwiskach pod naszym adresem.Wyżywasz się na murzynach bo masz kompleks i wiesz,że w Niemczech za swój prosty ryj dostał byś ostre smary,ale nie ma jak wyżywać sie na innych prawda? jak czujęs ię niższośc rasy jak do NIEMCÓW!

nooooooooo kolego widze ze nalezysz do Armi Tvn i wybiorczej :) moze zacznij sam sobie budowac zdanie? a nie opierasz sie na zdaniu pedalow komunistow i tym podobnych?
28 kwietnia 2008, 11:52 / poniedziałek
A czy przypadkiem ten temat i przerzucanie się w nim na "argumenty" nie powoduje tego, iż sami podbijacie wiecznie ten bębenek pt."rasizm"?? Ja rozumiem, że w obecnych czasach przez internet można wiele załatwić, zrobić zakupy, zabukować bilety, opłacić rachunki... ale w tej materii internet niczego nie załatwi. Więc po kiego w ogóle ten temat?? Przekonanych nikt nie przekona. A już nie idzie czytać tego opluwania się nawzajem... po co dodajecie tylko radości pismakom??
28 kwietnia 2008, 12:06 / poniedziałek
czy to wazne na kogo bylo buczenie?moglo to byc nawet buczenie aby zdekoncentrowac trawe na stadionie by nie mogla dalej rosnac...fakt faktem ze buczenie bylo a takie odglosy sa scigane przez pzpn i tyle w tym temacie...dziwi mnie czesc ludzi ktora tego nie ogarnia i nie rozumie ze dziala na szkode klubu
28 kwietnia 2008, 12:06 / poniedziałek
Ten temat jest po to by pryszczate nastolatki wychowane na gazecie koszernej i Bravo
mogły odreagować.W realu maja g.... do gadania to sie prężą na necie.Lewackie gównojady życze wam murzyńskie 4 litery w wasze 4 litery
28 kwietnia 2008, 12:09 / poniedziałek
DO ZETO I PAPADOPUUUUUUUUUULOS.
SŁUCHAJCIE GÓWNIARZE DALEJ SWOICH GŁOSÓW UUUUUUUUUUUUUUUUUUU I SIE CISZCIE .LECHII ODBIOROM 3 PKT-Y I JAK NIE AWANSUJE TO BEDZIE WINA CZYJA MOJA.CZY WIERZĘ WYBORCZEJ CZY NIE TO NIE MA ZNACZENIA .MOGĘ NIE WIERZYC WIERZĘ WAM.ALE OPISALI I JEŚLI BEDZIE KARA TO ZNACZY ŻE SĄ DOWODY I TO BEDZIE WINA TAKICH BARANÓW JAK WY PSEUDOKIBOLE PIEPSZONE.
28 kwietnia 2008, 12:14 / poniedziałek
Teraz gdańscy chuligani obrażali poznaniaka Alana Ngamayamę. Ich obrzydliwe zachowanie obiecał opisać w protokole delegat PZPN na mecz. Jeśli tak, to czy Lechia zostanie ukarana? Czy poniesie konsekwencje, o których mówi artykuł 58. Kodeksu Dyscyplinarnego FIFA nakazujący "automatycznie odejmować trzy punkty"? Czy raczej PZPN znów rasizm skwituje na stadionie wzruszeniem ramion?

Jak LECHIĘ ukarają odjęciem punktów i nie awansuje do OE to na nic wasze gadanie ze było inaczej.
Mam dosyć zakompleksionych gimnazjalistów z "łajz połer", bo dorosły kibic umie mysleć (chyba ze jakis upośledzony) i nie szkodzi swojemu klubowi.
A pomałpowac mozecie sobie poza stadionem.... debile

ps. Kiedys nie byłem zwolennikiem ale teraz mam nadzieje, ze Kubicki sprowadzi w przerwie jakis murzynów do drużyny i ci "walczący o czystość rasy buhaha" bedą przeniosą sie do ZOO w Oliwie
28 kwietnia 2008, 12:23 / poniedziałek
telemet, podciagnij sie troche w gimnazjum z polskiego bo czytac tych twoich wypocin nie mozna takie byki walisz. Co do zawartosci merotyrycznej twoich wypocin to nawet szkoda slow. Pojedz kiedys na mecz, to zobaczysz jaka jest prawda, bo informacje czerpane z wyborczej to stek klamstw, skierowany do takich naiwnych smarkaczy jak ty.
28 kwietnia 2008, 12:24 / poniedziałek
Cygan coś tam ,a gdyby napisali ze twoja stara pierze w warcie to rozumiem ze tez byś miał wyjebane czy napisali prawdę ?
28 kwietnia 2008, 12:25 / poniedziałek
Telmet napisał :
DO ZETO I PAPADOPUUUUUUUUUULOS.
SŁUCHAJCIE GÓWNIARZE DALEJ SWOICH GŁOSÓW UUUUUUUUUUUUUUUUUUU I SIE CISZCIE .LECHII ODBIOROM 3 PKT-Y I JAK NIE AWANSUJE TO BEDZIE WINA CZYJA MOJA.CZY WIERZĘ WYBORCZEJ CZY NIE TO NIE MA ZNACZENIA .MOGĘ NIE WIERZYC WIERZĘ WAM.ALE OPISALI I JEŚLI BEDZIE KARA TO ZNACZY ŻE SĄ DOWODY I TO BEDZIE WINA TAKICH BARANÓW JAK WY PSEUDOKIBOLE PIEPSZONE.

Wyzywasz mnie i Zeto od gówniarzy sam mająć góra 16 lat, gdybyś był na kurwa no nie wiem chociaż minimalnym poziomie kumatości to wiedziałbyś przynajmniej ile mniej wiecej lat ma Zeto, widocznie w zyciu nie byles na wyjeździe. Skończcie już, bo narzekają osoby, które nie wiedziały jak były, wybiórcza swoje, a wy po jej stronie, załośni jesteście. A o nasladowaniu małpy napisałem wyzej wiec dalej nie wiem o co to halo
28 kwietnia 2008, 12:28 / poniedziałek
Cygnus x-1 pajacu jebany bierz tych swoich murzynów i wypierdalaj do afryki razem z tymi wszystkimi wielkimi antyrasistami.
W 5,4,3 lidze jakoś to buczenie wam kurwa nie przeszkadzało??
A , już wiem dlaczego , za słaby poziom piłkarski był to po co chodzić?
Same kozaczki , jak wam nie pasuje to wypierdalać albo sami "naprostujcie" tych "gimnazjalistów" jebane płaczki internetowe. Wszyscy jacyś tacy mocni w gębie jesteście ale nic z tym nie robicie. Jakoś o buczeniu w Opolu nikt nic nie mówił.
Dlaczego? Bo było 170 osób. Jak wam nie pasuje to zacznijcie coś zmieniać cwaniaczki.

U-U-U-U-U-U-U-U-U.
28 kwietnia 2008, 12:29 / poniedziałek
Jak nie patrzeć czy to odgłos małpy czy też nie,prawda jest taka ze odgłosy dotyczyły "rudego" i były dużo wcześniej niż pojawił się murzyn. Ludzie poczytali GW i teraz biorą żydowskiego szmatławca za wykładnik prawdy. Prawda jest jednak taka,że ten R.Nawrot i R.Stec celowo mijają się z prawdą (oni najlepiej wiedza w jakim celu) bo kto był ten dobrze wie,że kibice "huczeli" już długo wcześniej nim pojawił się Ngamayama i miejmy nadzieje,że jest jakiś film ,który może udowodnić,że GW KŁAMIE i wpływa na obserwatora pzpn i Ci co się tak oburzyli po artykule zrozumieją,że GW celowo bruzdzi Lechii być może aby wymusić na pzpn jakieś działania które mogą wspomóc np:polonie w. (jeśli chodzi np ujemne pkt)!!!!.
28 kwietnia 2008, 12:36 / poniedziałek
Ale to nie chodzi o to czy GW ma racje czy nie. Chodzi o sam fakt, że takie odgłosy były wydawane podczas meczu. Są one interpretowane jako objaw rasizmu. Czy buczeliscie na białego czy czarnego to nie ma w tym momencie znaczenia. Jak odbiorą punkty drużynie to napiszecie odwołanie do PZPN-u z wytłumaczeniem, że buczeliscie na białego? Litosci... Czy aż tak ciężko jest sobie darować ten rodzaj "deprymowania" rywala?
28 kwietnia 2008, 12:37 / poniedziałek
odnośnik

Dlaczego irole buczą na Robinho przecież to rasistowskie zachowanie. Powinni ich wywalić z FIFA, UEFA, z UE i w ogóle z wszechświata. Zwracam uwage na jedne komentarz umieszczony pod filmem "im a brazilian fan, but I like this video....funny stuff.. heheh ". Tylko u nas sie robi z igły widły. A ten co pisze dla tej wyborczej powinien wyłapać.
28 kwietnia 2008, 12:40 / poniedziałek
Blaza- ja urodziłem się w Polsce, jestem dumny, że jestem Polakiem!!! Nie muszę lizać dupy niemiaszkom, czy inny skurwielom, za kilka euro. Świetnie radzę sobie w Mojej Ojczyźnie. Ty mięczaku, musiałeś emigrować żeby sobie dać radę w życiu.

TELMET- przed wyjazdem do Poznania, na forum wypytwali o mnie Rudy1983 i Ogan. Napisałem, że czekam na nich w pierwszym wagonie. Żaden nie przyszedł. Jeśli chcesz mi sprzedać laczka, na meczu z Podbeskidziem zapytaj młynarza, albo chłopaków w kamizelkach z napisem oprawa. Może jak mi sprzedaż laczka, to "zmądrzeje".
28 kwietnia 2008, 12:45 / poniedziałek
Maciekgd jak nie ma znaczenia czy na białego czy czarnego?? Zostaliśmy pomówieni przez żydowską GW że to na murzyna,więc nie naginaj faktów,jeśli czytałeś artykuł to powinieneś wiedzieć,że napisali "odglosy były dopiero w momencie wejscia na boisko murzyna" co jest zwykłą manipulacją i kłamstwem!!!! Czy buczenie na rudego to też rasizm?????? Za chwile zabronią Ci krzyczeć na stadionie Lechia Gdańsk bo GW napisze ze to okrzyk rasistowski!!!!
28 kwietnia 2008, 12:46 / poniedziałek
w koncu ktos kto zrozumial o co chodzi...tu nie chodzi o to na kogo buczeliscie...czy to tak ciezko zrozumiec?chodzi o to ze zostalo to zinterpretowane jako objaw rasizmu...tak samo jak banany na meczu z Pogonia Szczecin...wiadomo ze to nie byl rasizm a Ci co rzucali chcieli tylko nakarmic pilkarzy bo jak wiadomo banan to zrodlo bialka a bialko buduje miesnie ;) ale te banany tez zostaly zintepretowane jako objaw rasizmu niezaleznie od tego jaka byla intencja rzucajacych nimi...do faktu buczenia sami sie przyznaliscie tym samym dajac podstawy do napisania jakiegokolwiek artykulu ktory szkodzi klubowi oraz wlepienia kary
28 kwietnia 2008, 12:52 / poniedziałek
Morwa wiem,że zal cie w dupe ściska,że Polacy dostają smary od neonazistów,ale takie jest życie:)
Zeto nie bój żaby nie mieszkam u Szwabów i nigdzie nie wyjechałem:)Po prostu jesteś pierwszy od wyzywania innych,ale jak inni z ciebie się śmieją,że jesteś Polaczkiem to polemiki już nie chcesz prowadzić bo po co, nie?? jakoś tak głupio,że np Szwaby nas wyzywają od prostych słowian,barbażyńców ze wschodu i ciemnoty.Rozumiem ciebie musisz sobie znaleźć kozła ofiarnego,a najlepiej jakiegoś murzyna bo wtedy czujesz,że rzekomo jesteś lepszy.No wiesz róznie ludzie leczą swoje kompleksy.
28 kwietnia 2008, 12:53 / poniedziałek
gosc tak rozumujac to jak bedziemy krzyczec rudy chuj, Stec albo inny klamca napoisze ze krzyczelismy czarna malpa, na murzyna, albo cos na te modle. To jest takie samo naginanie faktow jak to kiedy wczoraj buczelismy na rudego, a ta klamliwa wesz napisala ze na murzyna.
28 kwietnia 2008, 12:56 / poniedziałek
Blaza, poczytaj chociażby to forum, a będziesz wiedział, jak reaguję kiedy ktoś obraża Polskę.

A to reszty, sami zobaczcie kogo bronicie. Czy to jest normalne?
odnośnik
28 kwietnia 2008, 12:57 / poniedziałek
Daj spokoj Zeto.

Nie ma sensu polemizowac z ludzmi,ktorzy wiedze swoja posiadaja tylko z wybiorczej i MTV !
Ten pedal z mopem na glowie(Stec)tak co niektorym zaimponowal,ze teraz nic tylko placz i lament !
Klapki na oczy dostaliscie,ze nie zareagowaliscie na to,ze Lechistow nazwano malpami.
Fakt byl taki,ze tylko PARE osob zaczelo uuuu,a teraz napompowuje sie to wszystko jak balon,zeby zrobic z naprawde malego incydentu mega afere.
Wszystko rozumiem,ze to szkodzi naszej Lechii itd.
Nie chce teraz wymieniac tych wszystkich antyrasistow,ktorzy tak nas wyzywaja,ale proponuje im,zeby zebrali sie na meczu z Podbeskidziem i zrobili nareszcie porzadek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co wy na to panowie?
28 kwietnia 2008, 13:00 / poniedziałek
nie do konca to jest to samo :) buczenie jest faktem i mozna je juz jakos interpretowac jak to widac na przykladzie artykulu(nie wnikam na kogo bylo buczenie bo mnie tam nie bylo),natomiast gdyby ktos przekrecil rzucane hasla to by bylo juz spore ryzyko z Jego strony a sprawa latwa do wygrania...sugeruje w razie kary napisac list do redakcji albo pzpnu z Waszym uzasadnieniem buczenia
28 kwietnia 2008, 13:01 / poniedziałek
I dalej nic nie rozumiecie.
Nie róbcie NIC co by zaszkodziło LECHII !!! chyba proste!, a pobuczeć możecie na kiblu
I co zrobicie jak Lechii odejmą punkty??? bedziecie płakac na tym forum albo pokrzyczycie sobie "j.... pzpn" i gówno z tego bedzie......

Mnie interesuje tylko Lechia i bede zawsze przeciwko tym którzy szkodą Lechii

A murzynów to sobie mozecie poganiać przy AM, ja mam to gdzieś.........
28 kwietnia 2008, 13:10 / poniedziałek
jakby cie Lechia interesowala to bys jezdzil na wyjazdy i wiedzial co sie na tych wyjazdach dzieje, a w szczegolnosci jak dopingujemy. Interentowi kibice, gowno wiecie ale przed monitorem jestescie najmadrzejsi.
28 kwietnia 2008, 13:10 / poniedziałek
Zeto...a czy to jest normalne?
odnośnik

widzisz...biali tez robia brzydkie rzeczy wiec siej dalej propagande
28 kwietnia 2008, 13:11 / poniedziałek
Blaza, poczytaj chociażby to forum, a będziesz wiedział, jak reaguję kiedy ktoś obraża Polskę.

A to reszty, sami zobaczcie kogo bronicie. Czy to jest normalne?
odnośnik

hehehe dobre....
paru przedmówców dobrze by było, by pojechali tam , moze ten dotyk ''by ich zmienił'' i wtedy by zrozumieli co oznacza UU UUU UUUU ;)

Wolność słowa ponad wszystko !!!

pozdro
28 kwietnia 2008, 13:17 / poniedziałek
Do Bolka.
Przyklady typu:,,ja tyle lat kibicuje,co ty zyjesz na tym swiecie,to mozesz zachowac sobie do powspominek rodzinnych,ok?
Jesli tak dobrze znasz klimaty z dawnych lat na T29,to wiesz jak zawsze bylo
RASIZM,RASIZM i jeszcze raz RASIZM !!!
Ty teraz chcialbys,za dotknieciem rozczki to wyeliminowac?
Do tego potrzeba czasu.
Sam chcialbym,zeby nie bylo okazywanie takich wybrykow na Lechii,bo to bedzie karane i choc jestem zagorzalym rasista,sam staram sie tego nie okazywac na meczach bialo zielonych.
Co do obcowania z roznymi nacjami na codzien,to mam cos do powiedzenia,bo znam to zycie na codzien,dlatego i z tym przykladem nie trafiles.
Nie bede wiecej sie wpisywal w tym watku,tylko bede czytal wpisy placzkow.
28 kwietnia 2008, 13:18 / poniedziałek
a Ty Qeza moze bys pojechal do Austrii, moze ten dotyk ''by Cie zmienił''
Wolność słowa ponad wszystko !!!

pozdro
28 kwietnia 2008, 13:21 / poniedziałek
"Sam chcialbym,zeby nie bylo okazywanie takich wybrykow na Lechii,bo to bedzie karane i choc jestem zagorzalym rasista,sam staram sie tego nie okazywac na meczach bialo zielonych."

i to jest chyba najrozsadniejszy wpis jaki sie tu pojawil...kazdy ma swoje zdanie i przekonania ale po co szkodzic klubowi
28 kwietnia 2008, 13:22 / poniedziałek
jebac steca! przeprosili nas za bledne podpisanie zdjecia z legijnym celtykiem ? czy napisali, ze moze blad ale na Lechii tez takie wisza? AJAB! ile punktow odjeli za to?
odnośnik

stop pismackim prowokacjom!
28 kwietnia 2008, 13:24 / poniedziałek
Zeto-posłuchaj ty wyzywasz murzynów,a tak naprawdę nic oni złego Polsce nie zrobili w przeciwieństwie do jebanych szwabów,którzy zniszczyli moj kraj i zdrajców Anglików,którzy sprzedali Polske komunistom.Dam sobie łeb uciać,gdyby w Lechii grał jakiś szwab,czy anglik w życiu byś ich nie wyzwał bo są biali,ale chuj jest tym dla ciebie,że właśnie oni znisczyli nasza ojczyznę!Patrzysz na kolor skóry,a nie na fakty i to jest dla mnie chore.Chuj mnie obchodzi czy jest czarny czy nie,tylko to,czy zrobił coś złego mojej ojczyźnie albo mojej rodzinie.I przestań szukać kozła ofiarnego bo masz igo blisko kierunek ZACHÓD! tak tak biali ludzie Zeto.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.307