Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

Polska-Finlandia

strona 1/1

1

21 sierpnia 2006, 10:06 / poniedziałek
cześć

czy ktos organizuje wyjazd na macz polska-finlandia
jeżeli tak to proszę o namiary
pozdrawiam
21 sierpnia 2006, 16:16 / poniedziałek
a gdzie w ogole mozna kipic bilety ??
21 sierpnia 2006, 16:20 / poniedziałek
W bydgoszczy, na stadionie Zawiszy. Mecz jest w dniu kiedy Lechia gra z Polonia Bytom. Mecz jest o 20.30
28 sierpnia 2006, 21:08 / poniedziałek
Kto nie ma transportu a jedzie na Finlandie to prosze o kontakt na gg 4326908 Bilety zostały tylko jeszcze po 150. Meczyk Lechii o 14.00 a po meczyku na drugi meczyk :D
28 sierpnia 2006, 23:55 / poniedziałek
Jest szansa, że dostanę jeszcze bilet, jak jutro bądź pojutrze pojadę do Bydgoszczy celem ich kupna? Pzdr.
29 sierpnia 2006, 07:47 / wtorek
Bilety na mecz Polska - Finlandia
Polski Związek Piłki Nożnej serdecznie zaprasza wiernych kibiców reprezentacji na mecz eliminacyjny Mistrzostw Europy 2008 Polska - Finlandia, który odbędzie się 2 września 2006 roku o godzinie 20.30 na stadionie CWZS „Zawisza” w Bydgoszczy. Ceny biletów na to spotkanie wynoszą : 40 zł – sektor C i D, 80 zł – sektor B, 150 zł – sektor A
Zamówienia na bilety zbiorowe przyjmowane są do dnia 18.08.2006 w Kujawsko – Pomorskim Związku Piłki Nożnej w Bydgoszczy ul. Gdańska 163 ( na obiektach stadionu CWZS „Zawisza”) telefon (052) 34 11 333 fax (052) 341 72 08.

Odbiór i przedsprzedaż biletów w terminie 23.08 - 01.09.2006r. w wyznaczonych punktach na terenie obiektów stadionu CWZS „Zawisza”. Istnieje możliwość zarezerwowania biletów indywidualnych ale wymagane jest dokonanie wcześniejszej przedpłaty po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zamówienia.

Organizatorzy informują, że w dniu meczu nie przewiduje się sprzedaży biletów, a tylko odbiór wcześniej zamówionych kart wstępu.

Szczegółowe informacje pod podanym wyżej telefonem.
29 sierpnia 2006, 07:51 / wtorek
Jak dzwoniłem w pon. to powiedziano mi ze zostały tylko bilety za 150 zł. Ja bym jechał autkiem, mam trzy miejsca wolne, na paliwo wyszło by po jakies 20zł. MAX 25. Takze pisac, pisac panowie:)
2 września 2006, 22:29 / sobota
chyba nie wyszło ?????

Widać Leo "zbawił" kadrę, skoro z "potęgą" Finlandii przegrywamy tylko 1-3 !!!!!!!!!!

Chyba czas, aby kibice ruszyli na Warszawę? Powinniśmy uprzedzić polityków i prokuratorów, i sami sprzątnąć to gówno z Miodowej !!!!!!!!
2 września 2006, 22:34 / sobota
nie szło ogladać przełaczyłem na Eltona chyba sie starzeje smutny dzień jeszcze ten remis Lechii smutno
2 września 2006, 22:43 / sobota
To co pokazal dzis dudek mozna zostawic tylko bez komentarza... nie wiem co on robi w kadrze Polski moze na 10 bramkarza by sie nadawal w kadrze Zimbabwe:D
2 września 2006, 22:45 / sobota
godne uwagi :

Pozdrowienia dla hydrobudowy i pzpn...

reszte wole przemilczeć i nie psuć ssobie humoru całkowicie...
2 września 2006, 22:49 / sobota
Tu najlepszy trener nic nie pomoże.Tak jak pisze Zeto:rozpieprzyc to dziadostwo z pzpn,w naszej piłce potrzebna jest rewolucja.Dosłownie i w przenosni.Przecież tego co grają nasi nie da sie ogladać.I czas przynajmniej z połową grajków sie pożegnać.Mam nadzieje,ze Leo to widzi.Juz lepiej postawić na młodych grajkow z ligi- przyklad Garguła.Albo kurwa mac zawiesić działalność repry na jakiś czas.
Szkoda naszych nerwów.
2 września 2006, 22:55 / sobota
Potrzeba zdecydowanych działań i pieprzenie, że Włosi mając u siebie afery wygrali MŚ jest nic nie warte. Trzeba sprawić, żebyw Polsce odbywały sie UCZCIWE rozgrywki ligowe i to jest absolutne minimum, następnie kwestia zaplecza, organizacji, przygotowania sportowego. Trzeba oczyścic Miodową z tego bagna, które tam zalega. Ci durnie zajmuja się napisami na flagach, jakimiś pseudoproblemami, komplikowaniem wyjazdów na mecze, a tu efekt końcowy jest taki, że nas jadą Finowie 3-1.
3 września 2006, 01:12 / niedziela
Niby nie było biletów...wszystkie wyprzedane, a jak pokazywali stadion, to była masa wolnych miejsc. Konicy nie sprzedali wszystkiego? Aż na takie straty by się narazili, czy znowu jakiś wałek ze strony pzpn...?
3 września 2006, 09:19 / niedziela
peper- z bilety mogły być wyprzedane, ale jakiś pojebany delegat mógł stać na dworcu i sprawdzać listy imienne ;-)))

Teraz na stadion wpuszcza sie tylko "politycznie poprawnych". Ciekaw jestem kar jakie pzpnik nałoży na kluby, za "pozdrowienia dla pzpn-u" ;-))) Ciekawe też, jaką karę dostanie Zawisza, za hydrozagadkę.

Bo przecież "listy imienne" i "wulgaryzmy" to jest to, z czym nasi działacze muszą sobie poradzić w pierwszej kolejności ;-))))
Korupcja, brak stadionów, brak szkolenia młodzieży, to jest nieważne.

Dziennikarze piszą, że włosi mimo korupcji zdobyli MŚ. Tyle tylko, że włosi się nie cackali i po miesiącu wyjebali z ligi Juve, a inne kluby ukarali.
W Polsce w areszcie siedzi już ponad 30 winnych (sami przyznają się do winy), a z Warszawy słychać tylko teksty "jedna czarna owca", "jesteśmy zszokowani", "o niczym nie wiedziałem". A skorumpowane kluby dalej grają.
3 września 2006, 10:50 / niedziela
Dla mnie zawodnicy Naszej reprezentacji to totalne Dno i wielka pomylka.Jesli ktos zaklada koszulke Polski i wybiega na boisko to powinien pokazac sie , udowodnic,ze nalezy mu sie to miejsce w skladzie, "gryzc trawe".Nasi pilkarze nie maja za grosza ducha walki ,zero patriotyzmu w ich sercach, bo skoro z Finlandia p-rzegrywamy u siebie 1:3 ...to zupelna kompromitacja .
Za ogladanie takiej "papy" na zywo musieliby mi doplacic chyba do biletu, Bogu dziekuje ,ze nie pojechalem tam, wstyd i hańba- najkruchsze słowa.
3 września 2006, 10:58 / niedziela
Co chcialbym dodac jeszcze : chocby nas trenowal MEGA Master coach z kosmosu-to nasi kopacze beda grali tak Samo.
3 września 2006, 11:57 / niedziela
Panowie, błagam nie porównujcie Lesi do tej zbieraniny, która grała wczoraj w Bydgoszczy! Tak sie nie godzi.
3 września 2006, 12:31 / niedziela
Murincho nawet nie pomorze. Szkoda mi tych ktorzy jechali tyle kilometrow z inych miast. pzpn pzpn jebac jebac pzpn!!! pozdro
3 września 2006, 13:52 / niedziela
To bylo najlepszych 11 mezczyzn w Polsce, ktorzy potrafia najlepiej grac w pilke ?!!!! Ja pierdole...bez kitu, my z kolesiami z osiedla Wejhera gramy lepiej i to bez jakiegos trenera, ktory kroi gruba kase za nic. Musielibysmy popracowac tylko nad nasza kondycja i bysmy pojechali tych Finow prezentujac skladne akcje z klepki, dobre wyszkolenie techniczne i gre do przodu nawet przy stanie 3:0 dla nas.

Widzieliscie ten zapowiadany przez naszych Orlow presing....kurwa....przy stanie 0:2 nie umieli rozegrac pilki pod nasza bramka i to przeciwko Finlandii !

Im trzeba dupy wysmarowac tempertyna zeby zaczeli w koncu biegac i grac dla Polski gryzac trawe, taki Jelen chociaz tez nie blyszczal, w dwie minuty namieszal wiecej niz 11 ,,profesionalistow,, przez 60 minut...

Przypomne wypowiedz wirtuozow futbolu przed meczem...

odnośnik
3 września 2006, 14:03 / niedziela
Dokladnie Starszy Lechista;) to samo u nas ,tez bysmy sobie zagrali na kopaczy z naszej kadry,albo z Finlandia
3 września 2006, 14:51 / niedziela
boruc
zewlakow-wasilewski (lewandowski)-glowacki-baszczynski
grzelak-kazmierczak- sobolewski (gargula)-jelen
smolarek-zurawski

lawka: pawelek(kuszczak), radomski, blaszykowski, brozki, matusiak, golanski, dudka

ja bym taki zaryzykowal sklad - nawet poświęciłbym żurawskiego kosztem brozka ... w sytuacji jaka zaistniala trzeba dawać szansę tym, którzy mogą nadrobić ambicją ... trzeba też pamiętać o takich zawodnikach jak np. tomasz bandrowski(eneergie cottbuss i kadra u-21, w zeszlym sezonie podstawowy gracz), szałachowski, piszczek, lobodzinski - dawac szanse mlodym

dudek, franek (niestety), bąk , jop powinni sie z kadrą rozstać, szymkowiak, mila, radomski.... ci powinni grać będąc tylko w najwyższej formie ...
3 września 2006, 15:07 / niedziela
daleki jestem od odpier.. Dudkowi jest na pewno niezłóym bramkarzem, ale niestety na każdym kroku wychodzi brak ogrania. 2 bramy z Duńczykami (przy drugiej złe ustaiwenie- za daleko od obrony) + pierwsza z Finami (pozostałych nie widziałem) która ustawiła mecz to niestety Jego zasługa.
Mam podobne odcucie jak coniektórzy z Was. Nie mogę uwierzyć że to najlepsza paka z Naszego kraju.
Przez tydzień oglądałem ligę Angielską na poolsacie sport i odnosiółem wrażenie (wczoraj) że gramy piłe sprzed conajmniej 20, 30 lat.
A finowie, cóż, byli na prawdę cieńcy.
3 września 2006, 20:39 / niedziela
Jest rok 2006 a my gramy archaiczny futbol-Orły Górskiego MŚ"74

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.043