Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Czyje imię dla stadionu?

strona 2/2

25 sierpnia 2006, 12:32 / piątek
ale Cebula transparent OK!
25 sierpnia 2006, 15:01 / piątek
Cebula- a ja słyszałem, że jedyny przyjazny Kurskiemu stadion jest w San Francisco ;-)))
26 sierpnia 2006, 09:07 / sobota
mi sie podoba stare imie :SS-Gruppenführer Albert Foster stadion .........
26 sierpnia 2006, 10:17 / sobota
Forster
26 sierpnia 2006, 12:24 / sobota
zabrac Kurskiemu obywatelstwo Gdanska i przyznac honorowe obywatelstwo Gdynii
26 sierpnia 2006, 12:28 / sobota
CZYJE IMIE DLA STADIONU?

moje !
26 sierpnia 2006, 13:54 / sobota
Stadion im. Kibiców Lechi Gdańsk? Których? Tych co co śpiewają
"naszym wzorem Rudolf Hess" , a może tych co buczą na czarnych piłkarzy.
Jest więcej takich "pozytywnych" przykładów. I dziwi mnie że wiedza o Gdańsku sporej części kibiców sięga tylko do czasów Wolnego Miasta Gdańska.
Pozdro.
26 sierpnia 2006, 14:21 / sobota
a moze poprostu " ArenA Lechistanu " ??;P
26 sierpnia 2006, 14:24 / sobota
niewiem " Stadion Biało-Zielonych"??
"Green Power Stadium" hehe
ja bym dal ten pierwszy - "Stadion Biało-Zielonych"
26 sierpnia 2006, 20:47 / sobota
Stadion Biało-zielonych może być!!!!!!
Ale jeszcze lepiej Stadion im. Tomali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!/czyli mój/!!!!!!!!!
27 sierpnia 2006, 04:35 / niedziela
Wg mnie Baltic Arena is ok (przybajmniej jak bedziemy grali za 3 lata z Chelsea w półfinale LM to anglicy beda w stanie to wypowiedziec:D)
Pozdr
27 sierpnia 2006, 11:00 / niedziela
A może będzie tak: " 31 maja 2009 r. g. 20.00 ze stadionu im. Rudolfa Hessa w Gdańsku witają państwa Roman Kołtoń i Mateusz Borek" ;)
28 sierpnia 2006, 10:49 / poniedziałek
odnośnik
Stary Gdańsk - a posłuchajcie hymnu :))
28 sierpnia 2006, 11:49 / poniedziałek
dokładnie, Baltic Arena brzmi bardzo dobrze, i niech tak zostanie.
28 sierpnia 2006, 13:07 / poniedziałek
arena bałtycka śmierdzi śledziem, jak juz to lepiej arena pomorza alboco, ale po co w góle arena? Stadion im. Lechistów brzmi najlepiej i dobrze by było gdyby (jak juz) taka nazwa w przyszłości była.
28 sierpnia 2006, 14:39 / poniedziałek
Stadion im. walki z komunizem ;]
28 sierpnia 2006, 17:00 / poniedziałek
Arena to jest w cyrku, a Baltik na Olimpijskiej w gdyni.
20 września 2006, 13:40 / środa
Tolka Banana
23 września 2006, 16:42 / sobota
a może stadion imienia Rudolfa Hessa, podobno jest idolem kibiców Lechii ?
23 września 2006, 17:40 / sobota
donpedro jestes debilem !!! chyba jest on twoim idolem i moze jeszcze paru dziwnych ludzi podobnych do ciebie !!!
bez odbioru

LG !!!
23 września 2006, 17:43 / sobota
Ej ludzie skończcie z tym obrażaniem się nawzajem do chuja jasnego. Już mnie to denerwuje i razi jak czytam to wszystko......... Może wogóle wszyscy pobijmy się i nie będzie wtedy ani dopingu (chodż i tak nie jest rewelacyjny) nie będzie Nas nie będzie niczego !!!!!! Ludzie opamiętajcie się !!!!!! Każdu szuka tutaj ajk każdemu dopiec i kogoś obrazić ?? A co do imienia stadionu kolega chyba to ironicznie napisał więc ??
23 września 2006, 22:34 / sobota
Stadion imienia Kazimierza Gorskiego :)
ten czlowiek byl i pozostanie dla mnie mistrzem ;)
24 września 2006, 00:10 / niedziela
no tak przeciez propozycja Rudiego jako patrona juz byla,wiec niepotrzebnie sie powtarzam..... ale żeby pozostac w temacie i żeby brzmialo światowo ..... to może niech będzie SPANDAU ARENA ???!!!
24 września 2006, 00:55 / niedziela
Chiquita ;)
24 września 2006, 10:19 / niedziela
Imienia Kazimierza Górskiego jest już w Płocku stadion .

Może nie bawić sie w półśrodki z Rudolfem Hessem i od razu nazwać stadion imieniem jego szefa czyli imieniem Adolfa Hitlera ? Kilku osobom by to pasowało...

A tak na poważnie to 99% osób na tym forum się oburza jak się łączy Lechię z faszyzmem , a jak na stadionie odbywają się faszystowskie ekscesy to nikt ( albo prawie nikt ) się temu nie przeciwstawia .
24 września 2006, 13:12 / niedziela
Stadio imienia Tadeusza Duffka!!!!!

nie ma innej mozliwosci
24 września 2006, 13:42 / niedziela
Stadion im. Wolfa
24 września 2006, 13:49 / niedziela
Stadion Solidarności, tak powinno być !
24 września 2006, 13:58 / niedziela
Mikael, z pewnych spraw nie wypada żartować.
Odpuść lepiej sobie.
24 września 2006, 14:08 / niedziela
L-E-C-H-I-A,ja nie zartuje
jak dla mnie jest to najbardziej zasluzony czlowiek w Lechii,dlatego napisalem ze stadion powinien sie wlasnie tak nazywac.
Nie wiem jak na to wpadles ze ja se zartuje?
24 września 2006, 16:58 / niedziela
jesli już czyimś imieniem to tylko któregoś z kiboli
24 września 2006, 20:33 / niedziela
A ja uwazam ze po ostatnich popisach nazwa stadionu powinna brzmiec im. Tolka Banana czyz nie mam racji ?? no ewentualnie Arena Latajacych Bananow :)
24 września 2006, 23:37 / niedziela
Kiedyś napisałem:
Romana Rogocza, czy Romana Korynta? Czy takie imię ma nosić Nasz stadion?
Może są znani wśród starszych kibiców (do których i ja się zaliczam) i chwała im za to. Ale to jest NASZ (kibiców) stadion. Nazwijmy go imieniem nie piłkarza, ale kibica. Wiernych Lechii piłkarzy było niewielu, w przeciwieństwie do kibiców. Bo jakże by inaczej na mecze VI, V i IV ligi przychodziłoby nas tak wielu. A gdy mówimy o kibicu. to nasuwa mi się kibic-ikona Naszej Lechii - Tadeusz Duffek. Człowiek (jeden z kilku), który doprowadził do tego, że nazywamy się jeszcze LECHIA GDAŃSK i gramy aktualnie w II lidze.
Artmosferę na Lechii rzadko tworzyli piłkarze, to my ją tworzymy, MY KIBICE.

I dzisiaj potwierdzam swoją opinię.
Stadion im. Tadeusza D. W następnym poście rozwnię temat dalej.
25 września 2006, 00:05 / poniedziałek
Jestem Gdańszczanem z dziada-pradziada. Otrzymałem w spadku po dziadku pomarańczowy paszport Wolnego Miasta Gdańska. Nie wiem, czy ktoś z krzyczączych "Naszym wzorem jest....." coś takiego widział.
Banda Bosych Antków, wyrośniętych synów z Małopolski, próbuje zamknąć nasz stadion. Rzucają bananami w mulatów, krzycząc: Murzyni do Afryki; ani to murzyni, ale mulaci, ani z Afryki. Zeto zapewnie powie: powiedz to im osobiście, ale mam nadzieję Zeto, że to gówno to będzie przeszłość.
Wracając do Hessa i jego kumpli... część mojej rodziny zginęła w obozie Stuthoff, jestem pewien, że tak samo zginęła część rodzin tych, co krzyczą o Hessie. Zginęła może nie w tak ważnym miejscu, ale na przykład we wsi Maślaki, Pierdoły Dolne, Zadupie. itp.
2 października 2006, 09:33 / poniedziałek
Trzeba zrobić plebiscyt:
- czy imię dyrektora jelonka?
- czy imię prezesa szewczyka dratewki?
2 października 2006, 11:41 / poniedziałek
TADEUSZA DUFFKA, JAK NAJBARDZIEJ POPIERAM
2 października 2006, 11:55 / poniedziałek
I znowu się zaczęło. Wy jesteście kibicami "kibiców" czy kibicami Lechii Gdańsk. Jak będziecie mieli stadion, na którym będziecie kibicowali sami sobie jacy to świetni jesteście to nazwijcie go imieniem kibica. Mam nadzieję że przychodzimy na stadion kibicować Lechii Gdańsk i z ta drużyną stadion powinien się kojarzyć. Ja rozumiem że dla wielu z was Tadeusz był kumplem, ale pomyślcie też troche o swoim klubie. Wiadomo że Taduesz wiele zrobił dla Lechii, jak chyba nikt inny z kibiców i za to mu chwała. Żaden fan Lechii go nie zapomnii mimo, że nie bedzie go w nazwie stadionu...

A jeżeli naprawdę wam na tym zależy i jest was tak dużo to jaki problem zacząc akcje zbierania podpisów pod petycją o nadanie imienia Tadeusza. Zamiast pisać w mojej opinni nieuzasadnione posty na forum zorganizujcie cos takiego w cywilizowany sposób na stadionie np. podczas meczy do końca rundy. Przestrzegam tylko przed sposobem młynowego Roberta, że jak nie podpiszesz to w pape dostaniesz. Jeśli udałoby sie wam uzbierać jakies 10 tysiecy podpisów ( w co wątpie) to zarząd i miasto musieliby na poważnie rozważyc Waszą propozycje.
2 października 2006, 12:58 / poniedziałek
kolego nie wiem kim jesteś i skąd przybywasz,ale pamiętaj że Lechia to My,międzyinnymi,tacy jak śp.DUFFO PRZYCZYNILI SIĘ DO WIELKOŚCI NASZEGO KLUBU MY JESTEŚMY ZAWSZE NA DOBRE I ZŁE,NIE ZMIENIAMY BARW,A TE RADY O 10000 PROSZĘ NIE TUTAJ,NIE CIĄGNIJ TEMATU JAK NIE CHCESZ NAS OBRAŻAĆ
2 października 2006, 13:42 / poniedziałek
popieram stadion imienia tadeusza duffka!!!!!!!!!!! i nie ma innej opcji
2 października 2006, 15:36 / poniedziałek
Ja proponuje im. Antypzpnu albo im. Soldiarności
2 października 2006, 15:57 / poniedziałek
ja myśle, że "Solidarności" by był najodpowiedniejszy
2 października 2006, 16:24 / poniedziałek
LG Arena (Lechia Gdańsk Arena)

Od razu mozna poprowadzic jakeis rozmowy z firmą LG , i mamy sponsora :-))
2 października 2006, 18:57 / poniedziałek
WooCash czy jak Ci tam ?? Nie wiem kim dla Ciebie jest Duffo ale czy w tej chwili z lekka nie szargasz Go?? Sorry ale jeśli mysle o Duffie myslę o Lechii jak to ujmujesz w swojej wypowiedzi. Nie wiem czy powinien stadion nazywać się imienia Duffo czy inny to nie widze żebyś miał szacunek jak to piszesz w Twojej wypowiedzi ??
2 października 2006, 19:23 / poniedziałek
Nie ciągne tematu bo niestety widzę że merytoryczna rozmowa dla niektórych tutaj jest obca.

A stwierdzenie że szargam imię Tadeusza bo niechce, żeby jego imię nosił stadion jest totalną głupotą. Wiem ile zrobił dla Lechii, bo chyba nawet małe dzieci na stadionie to wiedzą. We wcześniejszym poście już pisałem że kibice LEchii nigdy go nie zapomna za to co zrobił. Ale widzę że niektórym czytanie ze zrozumieniem jest tu obce...
2 października 2006, 19:25 / poniedziałek
hmm przeciez wiadomo ze Dufo= Lechia Lechia=Dufo mysle Lechia i odrazu skojarzenie z Duffem wiec nadanie stadionowi Jego imienia jest jak najbardziej na miejscu
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024