Gdańsk: sobota, 7 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

PP: Lechia - Pogoń /19.09.06, g.15.30

strona 2/5

13 września 2006, 16:17 / środa
Pogon dostala 500 wejsciowek na ten mecz. Panuje u nich wielka mobilizacja na te mecz. Mozemy sie spokojnie spodziewac ze przyjedzie do nas pol tysiaca sledzi.
13 września 2006, 16:58 / środa
szczecińscy kibice tłumnie wybieraja sie na mecz 1/16 pucharu Polski z lechią .We wtorek wyruszy specjalny pociag.Dla fanów pogoniderby pomorza to jeden z najbardziej prestizowych meczów w sezonie .Do Gdańska wybiera sie około 500 kibiców- to cytat z przeglądu sportowego .A MY SWOJE LECHIA GDAŃSK!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13 września 2006, 17:07 / środa
Nie moge się doczekać tego meczu :D Wreszcie przedsmak OE :D ;)
13 września 2006, 17:21 / środa
13 września 2006, 19:26 / środa
Przydałyby się jakieś plakaty na mieście.
Nie tak dawno plakaty przed każdym meczem wisiały nawet w tramwajach, a teraz nie widać żadnej informacji o następnym meczu. Bardzo dużo ludzi nawet nie wie, że we wtorek przyjeżdża Pogoń. Może porozwieszajmy wspólnymi siłami trochę plakatów, chociaż na ten mecz!
13 września 2006, 19:54 / środa
a bedzię doda?
13 września 2006, 20:54 / środa
czy ktos moze wie, czy w sobote beda juz sprzedawane bilety na mecz z pogonia??pozd..
13 września 2006, 21:25 / środa
plakaty - dobry pomysł - cos takiego zrobiłem na szybko: odnośnik

a tu wersja do druku w Wordzie: odnośnik
14 września 2006, 02:20 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
14 września 2006, 10:38 / czwartek
Zmobilujmy się, sporóbujmy zapełnić stadion do końca. Napewno każdy zna Lechistów, którzy z różnych powodów nie chodzą obecnie na mecze. Ten mecz może dla przyszłości naszego klubu dużo znaczyć. To jak szybko awansujemy do OE może zależeć jak się zaprezentujemy w tym meczu. Bardzo ważne aby pokazać jak bardzo kibice Lechii chcą 1 ligi i meczy takich jak z Pogonią. Pokażmy, gdzie jest miejsce takiego klubu jak Lechia i takich kibiców jak my. Na meczu 90 min doping na trybunach brak wolnych miejsc.
Prośba do młynowego (indywidualna ode mnie, reszta może się z tym nie zgadzać) - Mniej bluzgów, więcej konstruktywnego dopingu dla naszego klubu, wiadomo, że jak wy zaczniecie to reszta spiewa za wami, dlatego od was duzo zalezy(mimo młodego wieku:-)). Jak najwięcej pozdrawiajmy Śląsk i Wisełkę (z naciskiem na Śląsk, choćby za ostatni wyjazd, a do tego jakoś Wisełkę bardziej lubimy pozdrawiać niż braci z Wrozławia), oczywiście nie zapominamy o Słupsku i innych przyjaciołach. Jak wpadną Śledzie nie gwiżdżmy a wstańmy i zaspiewajmy im My wierzymy, nie krzyczmy wypierdalać, krzyczmy Lechia, przekrzyczmy ich. Tak naprawdę przecież chcemy ich u siebie na meczu, więc troche nielogicznie spiewac wypierdalać. Po meczu to inna sprawa,ale póki co chodzi o mecz :).
Pozdrawiam i do zobaczyska .
14 września 2006, 10:41 / czwartek
Zmobilujmy się, sporóbujmy zapełnić stadion do końca. Napewno każdy zna Lechistów, którzy z różnych powodów nie chodzą obecnie na mecze. Ten mecz może dla przyszłości naszego klubu dużo znaczyć. To jak szybko awansujemy do OE może zależeć jak się zaprezentujemy w tym meczu. Bardzo ważne aby pokazać jak bardzo kibice Lechii chcą 1 ligi i meczy takich jak z Pogonią. Pokażmy, gdzie jest miejsce takiego klubu jak Lechia i takich kibiców jak my. Na meczu 90 min doping na trybunach brak wolnych miejsc.
Prośba do młynowego (indywidualna ode mnie, reszta może się z tym nie zgadzać) - Mniej bluzgów, więcej konstruktywnego dopingu dla naszego klubu, wiadomo, że jak wy zaczniecie to reszta spiewa za wami, dlatego od was duzo zalezy(mimo młodego wieku:-)). Jak najwięcej pozdrawiajmy Śląsk i Wisełkę (z naciskiem na Śląsk, choćby za ostatni wyjazd, a do tego jakoś Wisełkę bardziej lubimy pozdrawiać niż braci z Wrocławia), oczywiście nie zapominamy o Słupsku i innych przyjaciołach. Jak wpadną Śledzie nie gwiżdżmy a wstańmy i zaspiewajmy im My wierzymy, nie krzyczmy wypierdalać, krzyczmy Lechia, przekrzyczmy ich. Tak naprawdę przecież chcemy ich u siebie na meczu, więc troche nielogicznie spiewac wypierdalać. Po meczu to inna sprawa,ale póki co chodzi o mecz :).
Pozdrawiam i do zobaczyska .
14 września 2006, 12:22 / czwartek
a po "my wierzymy " "Pogon sledzie!!" tak jak ich Lech przywital
14 września 2006, 12:24 / czwartek
ej oco chodzi z tymi karnetami na mecz z pogonią. To jest tak jak na zwykłych meczach,że idzie sie do kasy i kupuje bilet przed meczem , czy trzeba gdzies cos zarezerwowac. Mógłby mi ktos tto wytlumaczyc ze szczególami?
14 września 2006, 12:35 / czwartek
Może być Pogoń sledzie, w końcu ta przyspiewa ma wielką tradycję :).
Co do karnetów to po prostu jeżeli jesteś jego posiadaczem wchodzisz na mecz za darmo.

Moje pytanie: Gdzie mozna kupić bilety na mecz z pogonią w przedsprzedaży? Pozdrawiam
14 września 2006, 13:18 / czwartek
Sądząc po wpisach na stronce pogoni, albo wogoóle nie przyjadą, albo w niewielkiej liczbie, odwołali specjalny pociąg bo nie było chętnych. Ogólnie dają d..., albo robią wszystko po cichu - czyli tak jak powinno się to załatwiać. Niestety termin, i słabe zaintersowanie sledziów meczem podpowiadają, że będzie z ich frekwencją słabo :/
14 września 2006, 16:47 / czwartek
Zobaczymy oczywisćie bardzo fajnie jakby przyjechali bo to ekipa z OE i było by ciekawiej. Ale tak anprawdę zajmijmy się sobą !!!!!! Nie może być takiej chał jak an meczu z Polonią jeśli chodzi o doping w końcu to mecz PP i wiadomo prestiż więc musie być przepieknie w te wtorkowe popołudnie chodż pora niezbyt ciekawa....... ale wiadomo czym jest spowodowana !!!
15 września 2006, 12:53 / piątek
Specjal do Gdańska odjedzie! odnośnik
15 września 2006, 13:54 / piątek
Brawo dla tego dekla co wpisał o tych kamieniach w Słupsku. :/
Widze że Pogoń się super zmobilizowała w sumie nie dziwie im sie...
Pamiętam jak w niższej lidze mieliśmy grac z rezerwami też u nas mobilizacja była
:)
We Wtorek w 300 może wiecej osob przyjada:) normalnie szcuneczek :)
Dobry meczyk ! Dawno Pogoni w Gdańsku nie było licze że to przyciagnie starych wyjadaczy.
15 września 2006, 15:43 / piątek
przyjedzie 500 kibiców Pogoni.Dzieciaki z Słupskiej patologii pewnie dostaną oklep.
15 września 2006, 15:47 / piątek
dalmat sama jesteś patologia, do tego z konserwy z paprykarzem
15 września 2006, 17:34 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
16 września 2006, 20:21 / sobota
Czas na Pogoń !!!

Po dzisiejszym meczu wierze że Lechijka jest w stanie zrobić wszystko ;-))))
17 września 2006, 16:26 / niedziela
Patrząc na ligową tabele i na wyniki Pogoni to się zastanawiam czy oni nie odpuszczą sobie PP i nie będą chcieli się skupić tylko na lidze... jeśli tak będzie to większa szansa dla nas... mam nadzieje że my sobie nie odpuścimy pucharu a przy zaangażowaniu pełnym jest szansa.... Więc mam nadzieje że będzie dobrze!! No i na wszelki wypadek niech nasi karne poćwiczą... bo już kiedyś tak było że po remisowej dogrywce żadnego karnego nie strzelili w eliminacjach do PP....
17 września 2006, 19:18 / niedziela
Banany to ty se w du*e wsadź mongołku...ja tez za murzynkami nie przepadam, ale za takie wydarzenie Lechia może niezłą karę dostać, także nawet nie próbuj
17 września 2006, 19:38 / niedziela
tak zamkna stadion na caly sezon za banany buhaha
17 września 2006, 20:34 / niedziela
Gdybys ruszył głową, to bys pomyslał, że dostaje sie za takie rzeczy kary finansowe. A po co. Rzuc i zobaczymy
17 września 2006, 21:14 / niedziela
jeszcze odnosnie dopingu na meczu... niech mlyn nie probobuje spiewac "My Wierzymy..." wolno bo tylko oni zwalniaja a reszta stadionu jedzie "po staremu" i wychodzi to nierowno
17 września 2006, 23:32 / niedziela
"po staremu" to jest własnie wolno śpiewane... i wtedy "My wierzymy" świetnie wychodzi, ale i tak teraz jest dużo lepiej bo jeszcze na wiosne można było usłyszeć w młynie jak cały stadion śpiewał na dwa głosy... a teraz dużo lepiej to wychodzi!!

Oglądałem dziś w magazynie ligowym skróty meczów i bramki, mecz Pogoni z Lechem nie był taki zły, Pogoń stworzyła sobie kilka sytuacji ale nie wszystkie wykorzystała... będzie ciężko ale ja i tak wierze, ba nawet MY WIERZYMY.....
18 września 2006, 07:37 / poniedziałek
oglądałem kilka razy fragmentyspotkan tej brazylijskiej Pogoni. W środku pola grają chyba najbardziej widowiskowy futbol w kraju. Stwarzaja kilka dobrych sytuacji bramkowych, gorzej jednak ze skutecznością :))
a swoją drogąciekawyjestem jaki macie stosunek do Majdana do niedawna bramkarza Wisełki (przyp. dla najmłodszych)
18 września 2006, 08:51 / poniedziałek
Co do Majdaniary to trzeba pamietać, że na Traugutta przed 10 laty cały stadion z niego szydził. Jego wygląd nie przystający do standardów stadionowych obowiązujących w Gdańsku (długie kudły, biżuteria) strasznie drażnił publikę.
Myslę, że tym razem też nie ma co dla niego stosować taryfy ulgowej a i o Dodzie można wspomnieć...
18 września 2006, 08:56 / poniedziałek
zzz- chyba nigdzie "radzio" nie jest tak "lubiany" jak przy Traugutta ;-)))))

Tak jak pisze Hejnał, 0 ulgi dla majdaniary :-))

Czekam na wiatr.......
18 września 2006, 09:27 / poniedziałek
Anonim dlatego napisalem po staremu w cudzyslowie
18 września 2006, 09:33 / poniedziałek
Ja tam slyszalem ze Majdan bedzie startowal w wyborach o lol:D
Majdan i Doda ch...je :)
Majdan łobuzie,Doda wsadzi ci ch..a w buzie:)
18 września 2006, 14:06 / poniedziałek
czy ktos sie orientuje czy na ten mecz bedą programy meczowe?? i czy bedą one uprawniały do wstepu na mecz kobiet i dzieci tak jak na lige??
18 września 2006, 16:34 / poniedziałek
Jakie ceny biletów na jutrzejszy mecz????Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedz!Z góry dzięki!
wszyscy na mecz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
18 września 2006, 17:46 / poniedziałek
ceny tak jak na lige. Karnety obowiązują, nie wiem jak z biuletynami.

u buków :
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1 - 2.95, x - 3.05, 2 - 2.10

faworytem jest oczywiscie Pogon, jednak wierze że powalczymy i w 1/8 zagramy z Lechem w Poznaniu.
18 września 2006, 17:47 / poniedziałek
takie jak lige 10 i 15
18 września 2006, 19:36 / poniedziałek
To jak w koncu jest z ta 1/8 finalu?? Jedni mowia ze dwumecz drudzy ze w Poznaniu, kolejni twierdza ze w Gdansku (klub ze slabszej ligi o ile awansujemy) a jescze inni ze gospodarza ma sie wylonic droga losowania. Wiec jak to w koncu jest??
18 września 2006, 19:39 / poniedziałek
z tego co ja wiem to mecz bedzie w Poznaniu.
18 września 2006, 19:40 / poniedziałek
No to szykuje sie nam mecz Lechia Gdansk - Prawie jak brazylia:D Jestem pewien ze na meczu pojawi sie wielu starszych fanatykow, ktorzy jak twierdza maja z Pogonia do pogadania. Co sie kiedys dzialo gdy miala nasza Lechijka grac ze sledziami:)
18 września 2006, 19:41 / poniedziałek
O tym kto będzie gospodarzem w 1/8 zadecyduje losowanie
18 września 2006, 20:51 / poniedziałek
ciekawe czy wpadną do baru SYRENKA na obiad scierwojady z pogoni
18 września 2006, 21:00 / poniedziałek
wiadome ile biletów wykupili??
18 września 2006, 21:01 / poniedziałek
Mam nadzieje ze ochrona na bramie nie będzie sprawdzać jutro każdego tornistra bo jak wiadomo ludzie ze szkoły będą walić na szbykiego z plecakami (tak jak ja) , żeby nie było problemów z wejściem na stadion !
18 września 2006, 21:23 / poniedziałek
Jutro chyba jedna atrakcja nas ominie.....

"W podstawowym składzie pewna jest jedna zmiana. Radosława Majdana zastąpi w bramce Boris Pesković.
- Obiecałem mu, że zagra w tym meczu, i słowa dotrzymam - potwierdza Kuras."
18 września 2006, 21:49 / poniedziałek
Peskovic popelnia fajne błędy :) Pogoni ma byc ~300 wiec jak na srode b.dobry wynik. co do meczu w 1/8 i gdzie zostanie on rozegrany :

"W przypadku awansu Lechii do 1/8 finału Pucharu Polski, biało-zieloni będą musieli się zmierzyć ze zwycięzcą meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań. Kolejny mecz pucharowy gdańszczanie rozegrają na wyjeździe."

do jutra ! A MY SWOJE !
18 września 2006, 22:11 / poniedziałek
ma byc 260 z Pogoni
a co do meczy mamy duze szanse
19 września 2006, 00:09 / wtorek
Śpiewająco z Pogonią
W ramach zbierania materiałów na plyte z przyspiewkami stadionowymi, we wtorek podczas pucharowego meczu z Pogonią Szczecin będą rejestrowane piosenki spiewane przez młyn. Przy okazji meczu z pierwszoligowcem nikogo nie trzeba zachęcać do dopingu. Zależy nam jednak na tym, aby kibice lubiący zdzierać gardła zwłascza ci starsi, znający pieśni popularne w latach ’80 siedli tym razem kolo siebie. Dlatego zapraszamy wszystkich spiewających do młyna, jednocześnie przepraszamy najmłodszych kibiców, który zostaną poproszeni o przejście na boki młyna podczas tego meczu.

news z Lechia.net

JEDZIEMY Z DOPINGIEM JUTRO PANOWIE!
19 września 2006, 09:09 / wtorek
LG Zaspa- losowanie już było. Zwyciężca meczu Lechia- Piotrocovia, wyjeżdża do zwyciężcy meczu Podbeskidzie- Amica.

Co do samego meczu, to z tego co wiem kadra posypała się jeszcze bardziej. Podobno do Szula dołączył ManU. Niby niegroźne kontuzje, ale dziś najprawdopodobniej obu zabraknie.

Przypuszczalny skład: Sobański- Pęczak, Sierpiński, Trzebiński, Kosznik- Pawlak- Kalkowski, Piątek, Szczepiński, Wiśniewski- Cetnarowicz
19 września 2006, 09:21 / wtorek
W Przeglądzie Sportowym :

"Do grona kontuzjowanych dołączył Jacek Manuszewski, który się rozchorował..."

Bak - Pęczak - Sierpiński -Trzebiński - Żuk - Wiśniewski - Szczepiński - Pawlak - Kalkowski - Rusinek - Król.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.736