Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

PP: Lechia - Pogoń /19.09.06, g.15.30

strona 3/5

19 września 2006, 10:22 / wtorek
mam nadzieje ze bedzie super widowisko i oczywiście nasz awansik !!!

oby tylko doping był - kulturka, na maksa bez zadnych rasistowskich wyzwisk !!! ( nikt nie chce chyba kar dla klubu )

moze by tak jeden drugiego dzis popilnował i jak by widział ze ktos cos ;) próbuje rzucic w kierunku boiska to zwróci mu delikatnie uwage !!!

i może ochrona dziś wyjątkowo na ten mecz nie wpuszczała by nie tylko z zamnknietymi napojami ale tez przechwytywała by OWOCE :) moze jakiś kosz na bramie ( pomyslcie o tym )

wszyscy jesteśmy za Lechią ale pewnie znajdzie się jakis gosc z XIX wieku co na widok kogos o innym kolorze skóry wariuje.

LECHIA GDAŃSK !!!!! dzis musi byc awans !!!
19 września 2006, 10:32 / wtorek
Pogoni będzie 300 osób.Więc jak na połowe tygodnia i Puchar Polski to wynik bardzo dobry.Tylko,żeby kibice Lechii nie zawiedli.
Ps.info o ilości kibiców jest z Pogoń.v.pl jednak mam przeczucie,że ta liczba nie jest zamknięta ponieważ w Szczecine lubi dużo ludzi wbić się na wydre!
19 września 2006, 10:37 / wtorek
O awans będzie ciężko. Skład eksperymentalny.
Obok kontuzjowanych i chorego Manuszewskiego zabraknie raczej także Piątka, który musi odpocząć, bo chodzi już na rzęsach. Chłopak podobno rwał się do gry, ale przetłumaczono mu, że przerwa jest konieczna.
Zamiast Rusinka podobno Hirsz od pierwszej minuty.
Dziś także - oczywiście podobno - bez Bredego.
Zatem czyżby tak:
Sobański-Pęczak,Sierpiński,Trzebiński,Kosznik-Hirs z,Pawlak,Szczepiński,Kalkowski,Wiśniewski-Król

???
19 września 2006, 10:49 / wtorek
i bardzo dobrze ze Hirsz zamiast Rusinka i czemu Bak nie stoi ?? ten bramkarz co stal ostatnio to tragedia 2 brame 100% jego 3 rzuty rozne wykonane tak samo a on stal przyklejony do linii bramkowej :/

Pogoda dopisuje oby do przodu dzisiaj:) do zobaczenia na meczu LECHIA GDANSK!!
19 września 2006, 11:20 / wtorek
Gdzie bedzie relacja live??? Taka na necie.
19 września 2006, 14:11 / wtorek
Wlasnie wracalem z roboty a na skrzyzowaniu Gruwaldzka,Kosciuszki,Slowackiego zatrzymuja ruch. I patrze jak zaczyna w strone stadionu zakrecac pelno milicji i 3 ikarusy przegubowe pelne kiboli Pogoni ptakowej.Tak wiec ok 350-450 kibicow gosci mozna sie spodziewac.
19 września 2006, 14:12 / wtorek
Wlasnie wracalem z roboty a na skrzyzowaniu Gruwaldzka,Kosciuszki,Slowackiego zatrzymuja ruch. I patrze jak zaczyna w strone stadionu zakrecac pelno milicji i 3 ikarusy przegubowe pelne kiboli Pogoni ptakowej.Tak wiec ok 350-450 kibicow gosci mozna sie spodziewac.
19 września 2006, 14:21 / wtorek
Wszyscy na stadion !!!!! jazda ostry doping na maksa !!!!,

LG !!!!
19 września 2006, 14:23 / wtorek
taa....maly pokaz sil we wrzeszczu:)

na stadioooooon!!!...wsumie juz wychodze:D
19 września 2006, 14:41 / wtorek
Ja jako realista obstawiam 1:2. Nasi przegrają, ale strzelą gola.
A tu daję coś dla rozrywki odnośnik :)
19 września 2006, 15:16 / wtorek
Pozdro z Radomia!!! (Pogoń)cie tę brasilianę - macie naprawdę duże szanse!!! Tym bardziej, że ich trenerem jest niejaki Mariusz Ku...as - on nas spuścił do III ligi. Jeszcze raz pozdro i powodzenia!!!
19 września 2006, 15:37 / wtorek
link do relacji - odnośnik
19 września 2006, 15:57 / wtorek
0:1 kurwa!
19 września 2006, 16:22 / wtorek
0-2 no i po meczu! Aby nas tylko nie rozjebalii bo bedzie siara!
19 września 2006, 16:23 / wtorek
0-2 no i po meczu! Tylko zeby nam nie nastrzelali jeszcze wiecej!
19 września 2006, 16:31 / wtorek
kto chwyta w naszej bramce??? mam nadzieje ze baczus!
19 września 2006, 16:33 / wtorek
Ta Baczek i chyba znow sobie na lawie posiedzi
19 września 2006, 16:37 / wtorek
Pogoń rzadzi na boisku i na trybunach!
19 września 2006, 17:56 / wtorek
dalmat a moze zamiast przed monitorem siedziec to na mecz bys sie wybral...
19 września 2006, 17:57 / wtorek
dalmat a moze zamiast przed monitorem siedziec to na mecz bys sie wybral...
19 września 2006, 17:58 / wtorek
wlasnie wrocilem z meczu mecz tragedia nie istnielismy ani na boisku ani na trybunach.... ten nasz mlyn to jest tak na 4 lige (po przyspiewce ze strony Pogoni "Lechia Gdansk kurwa szajs" -spiewac jakies debilne przyspiewki.......) proponuje zmienic wodzireja...
19 września 2006, 18:08 / wtorek
Nie mamy NIC żeby awansować do I ligi . Kibiców którzy rzucają bananami mamy i młyn który sie starał . Reszta to nic.

Ci co byli widzieli jak sie należy bawić . Pokazali to kibice Pogoni , którzy dojebali wam na każdym kroku ( kieruje te slowa do ludzi z sektora skrajnego ).

Widzieliscie co zrobili ten Almar , Edi i ktoś jeszcze ( bez napinki jak pomylilem nazwisko ) to byście widzieli jaka jest hujowa moda z odmładzaniem drużyny . U nas najlepszy był Królik . Gdyby tego Almara który grał w reprezentacji Brazyli byśmy mieli to Królik by walil brame za bramą .

Po za tym , że kibice Pogoni krzyczeli na nas " Lechia Gdańsk Ku**a szajs ! " to pokazali jak sie bawić trzeba na meczach . Banany to se co po niektórzy w dupe wsadzcie bo we wszystko z murzynami jestesmy w plecy
19 września 2006, 18:19 / wtorek
Widzisz Saned dla Ciebie pewnie to jakaś Pogoń klub pierwszoligowy z majdanem w składzie i tyle.
Dla gro ludzi to naprawde coś więcej,dla niektórych nawet wiekszy wróg niż koledzy z drugiej strony Sopotu.Przed i po meczu czuć to było niemiłosiernie.
Doping:
Pierwsze 20 min dobry nawet bardzo gdy właśnie łuk się włączył.Potem 2 bramki i wiadomo padaka.Pogoń jako PIERWSZA na nas jedzie (młyn starał sie bez anty dopingu jechać) ale ludzie nie wytrzymali i zaczeli pozdrawiac Pogoń.W sumie nie dziwie im się bo gra wyglądała strasznie.Król to.... nie nic nie bede pisał bo po co mam sie denerwować.Najbardziej mnie wkurwiła fala jakies 3 min po stracie 2 bramy :/ bez pomysłu. Co do fali ok Pogoń sie włączyła no dobra ale bezprzesady to jest nasza kosa i chuj ta z wyższej półki! Doping pokazali średni ilość świetna w środku tygodnia i o tej porze za to Brawa dla nich.
Ogólnie daleko nam do ekstraklasy piłkarsko,bo uwierzcie mi że gdy przeciwnik dobry doping potrafi byc świetny.
19 września 2006, 18:22 / wtorek
hmm.. sklad byl mocno rezerwowy, widoczne bylo to ze nie mial kto poprowadzic druzyny, rozegrac dobrze pilki... i ogolnie wszystko bylo do bani pod wzgledem gry

co do mlynu - a po co mieli ich ostro bluzgac? cos by im w ten sposob udowodnili ??

jak ktos ma zastrzezenia i ma zamiar tu wieszac psy na Lechii to proponuje zmienic dyscypilne sportu albo klub bo to sie mija z celem

trzeba byc ze Swoja druzyna na dobre i ZLE ...

!
19 września 2006, 18:26 / wtorek
i uwierz mi że jestem zwolennikiem dopingu TYLKO dla naszych lecz zawsze są wyjątki i troche pieprzu(jak ktoś stwierdził) nie zaszkodzi...
z bananami zgadzam sie że to głupota!
ale wiekszą głupotą jest tworze w Polskiej ekstraklasie drużyny z kilkunastoma murzynami w skłądzie.I uwierz mi że Pogoń wolała by słabiej grającą drużyne ale nie z samymi piłkarzami z Brazylii.
19 września 2006, 18:27 / wtorek
i uwierz mi że jestem zwolennikiem dopingu TYLKO dla naszych lecz zawsze są wyjątki i troche pieprzu(jak ktoś stwierdził) nie zaszkodzi...
z bananami zgadzam sie że to głupota!
ale wiekszą głupotą jest tworze w Polskiej ekstraklasie drużyny z kilkunastoma murzynami w skłądzie.I uwierz mi że Pogoń wolała by słabiej grającą drużyne ale nie z samymi piłkarzami z Brazylii.
19 września 2006, 18:28 / wtorek
brat był na meczu i jego relacja: Pogoń zmasakrowała Lechie kibicowsko i piłkarsko.!
19 września 2006, 18:36 / wtorek
Byłem od 30min (szkoła ;() i powiem to co widziałem....piłkarsko pogoń jest lepsza...cóż ja się przeliczyłem liczyłem że będziemy od nich lepis..no cóż...
a kibicowsko...naprawdę dobrze się goście zaprezentowali...może i bluzgali...ale wiadomo jak to bywa..
a co do tego "zmasakrowania kibicowsko" to się nie zgodze...to normalne że stadion raguje spontanicznie...gdyby było 2:0 zapewno wszyscy macahli by szalami...nei ma co gdybać teraz skupmy się na lidze!
pozdro LG
19 września 2006, 18:38 / wtorek
Dalmat , a ty jesteś wyjątek i dupy nie ruszysz ?? Ty kurwa wiesz gdzie jest na stadion ?? podpowiem ci

Adres Ul.Traugutta 29 , a dalej radz sobie sam . Jeżeli twój brat kupuje biuletyn meczowy to tam raczej jest napisane gdzie jest stadion Lechii.

_______________

LECHIA GDAŃSK !!!
19 września 2006, 18:40 / wtorek
A ja wam powiem, że nie mamy bramkarza. Tyle ode mnie.
19 września 2006, 18:41 / wtorek
CO ty kur** pierdo*** dalmat debilu !!!! LECHIA wcale nie była gorsza kibicowsko od pogoni...ja byłem na młynie i moim zdniem LECHIA była LEPSZA
19 września 2006, 18:46 / wtorek
Davor ale z kim Ty wogule dyskutujesz ?? Z kolesiem który siedzi w domu, nie ruszy dupy na mecz bo mu ciężko i szkoda 10 zł ?!

Nasz doping dobry, a co do bluzg to było oczywiste że będą. Pogon sie pokazała dobrze.

Co do gry to sory, ale bez Kalki, Szulika, Cetnara i Piątka to z KSZO bedzie cieżko nawet o punkt.

A MY SWOJE !
19 września 2006, 18:46 / wtorek
siedze w pracy jełopie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19 września 2006, 18:55 / wtorek
devor ty nie pierdol glupoit bo siedzialem na luku i w pewnych momentach powinno isc "caly mlyn odpowiada" piosenki powtazane po pare razy na prosta przyspiewke z pogoni 0 odpowiedzi dopiero podchwycili z luku i pod koniec zaspiewali..........
19 września 2006, 19:00 / wtorek
Pal gume z tego forum DALMAT.Głupoty piszesz.Wasze kibicowanie to średnia krajowa.Niczego szczególnego twoi koledzy PAPRYKARZE niepokazali.
19 września 2006, 19:11 / wtorek
Radix.pl ale ty jesteś szurnięty
19 września 2006, 19:25 / wtorek
Ja tylko mam żal, że nie postawiliśmy wszystkiego na jedną kartę i nie wystawiliśmy najlepszego składu, na jaki obecnie nas stać.
19 września 2006, 19:29 / wtorek
Kiedyś w szczecinie był paprykarz.....
Sam w ciężkich czasach jadłem te świństwo więc pamiętam czego można było się spodziewać. Teraz mamy wolny rynek i co? Nie ma już mojego paprykarzu szczecińskiego. Owoce z brazyli, puszka z łodzi a fabryka w gutowie. I nie podnieciłem się tym że ładnie wygląda i jest w tym jakiś efekt. Wolę swoje TRADYCYJNE - prawda że piękne słowo.....
19 września 2006, 19:42 / wtorek
nie wiem czy zwrociliscie uwage ale przy 1 szkocji sledzie zamilkly ;) [a byli w trakcie sapania czegos ;]
19 września 2006, 19:59 / wtorek
Na wstepie chcialem powiedziec, ze dalmat jest kibicem Pogoni :]

Glowa do gory.Zawsze mozliwy jest awans do 1 ligi i rewanz.Bylem na meczu, nadal jestem w GD.Spodziewalem sie wojny na kibicowanie, ale wiadomo, ze po 2 bramkach emocje opadaja...
Z bananami no coz... bez komentarza.
Mysle, ze awanasowalismy zasluzenie, a do kolegi wyzej chcialbym poweidziec, ze Pogon mieszka juz w Szczecinie, wiec z tym Gutowem to juz przeszlosc.
Kosa kosą, ale szacunek do Lechii na zawsze.
Za rok mam nadzieje spotkamy sie w OE.
Pozdrawiam
19 września 2006, 20:01 / wtorek
Tomal- niestety, to był najlepszy skład jaki mógł wystawić Borek. Szczegónie pomoc rozsypała się jak domek z kart. W sobotę do kontuzjowanych Wojciecha i Szałęgi dołączył Szulo. Pietrowski grał na pełnych obrotach w sobotę cały mecz. Piątek też oddychał już rękawami i musiał odpocząć. ManU wczoraj złapał jakąś infekcję. A na koniec dziś w 11 min musiał zejść Kalka.

Jakby nie liczyć jest to 7 zawodników, z czego przynajmniej 5 mogłoby wyjść w pierwszym składzie !!!!!!!!

Do tego dochodzi Cetnarowicz. I gramy kim mamy.

Saned- jako junior grający w Lechii, powinieneś brać przykład z najlepszych. Proszę ciebie nie wzoruj się na Królu, jesli chcesz aby piłka była twoim zawodem. Grzesiu jest beznadziejnym piłkarzem i czas żeby swoje buty zawiesił na kołku. Kolejny mecz bezproduktywnego biegania. Wierz mi, że gdyby nie to, że mam łysą głowę, dziś wyrwałbym sobie wszystkie włosy. Przecież tego co prezentuje ten grajek nie da się oglądać na trzeźwo !!!!!!!
Jedno co dobrze oceniłeś, to umiejętności Szczepińskiego i Buzały. Obaj się nadają do rezerw.

Mecz, jak wyglądał każdy widział. Pogoń była od nas o wiele lepiej zgrana, do tego biegali dużo szybciej. Wygrali najniższym nakładem sił. Dwie bramki, a potem kontrola wydarzeń.

Co do trybun, to z krytej wyglądalo to nieźle. Wcale nie uważam, że to paprykarze dominowali. Też mieli wiele przestojów, wiele wręcz debilnych przyśpiewek. Ogólnie nic wielkiego nie pokazali. Dużo lepszy był wiosną Radomiak.

dalmat- jeśli czegoś nie wiesz, to nie wypisuj bzdur, bo robisz z siebie debila. Może to i prawda, że byłes w pracy zamiast na meczu. Ale w takim wypadku napisz o swojej koleżance, co pracuje na tokarce na przeciwko ciebie :-)
19 września 2006, 20:09 / wtorek
Drogi Ad1,
Nie o bramkarza tu chodzi,
Bączek wyjął wszystko co było przez niego do wyjęcia,
Przeciął łądnie parę prostopadłych, zabezpieczał tyły (dwie interwencje za polem karnym) i celnie wykopywał (w odróżnieniu od Pescovica)
Niestety mecz z Pogonią pokazał ile jest warta nasza szeroka kadra,
Druga bramka SIERPIŃSKIEGO, najpierw podał do przeciwnika a następnie nieudolnie interweniował i nie zatrzymał Ediego,
Mało brakowała a sprowokował by trzeciego gola podaniem do bramkarza,
Na szczęście Bączek zdołał wybic piłkę,
Kolejna pomyłka w wyjściowej 11 to HIRSZ,
Chyba po tym występie już nikt nie napisze, że się chłopak na ławce marnuje,
Strata za stratą, niecelne podania, złe przyjęcia i nieudolny drybling,
Chyba go ten mecz przerósł,
Pająk jak to Pająk, zero kreatywności,
Kosznik po raz kolejny udowodnił, że nie istnieje w ofensywie,
Królik szarpał ale nic nie wynikało,
Wiśnia biegał strasznie cofnięty i też nic dziś nie pokazał,
Trzebiński zagrała całkiem nieźle i zasłużył chyba na mecz ligowy od pierwszej minuty,
Najwyższa pora aby Brede odpoczął,
Pęczak na swoim poziomie, podobnie jak Pawlak,
Zmiany;
Rusinek już standardowo, wszedł i NIC,
Loda w ogóle się pogubił, niebezpieczna strata przy pierwszym kontakcie z piłką i ten "strzał",
Reasumując, rezerwy mamy nijakie,
Co raz mniej mnie dziwi przegrany wysoko mecz rezerw z Sopotem,
Skład zdecydowanie zasłaby na awans,

P.S. Pierwsze 20 minut meczu:
Bardzo dobry doping, fajnie było w końcu zobaczyc dobrze zorganizowanych kibiców gości.
19 września 2006, 20:31 / wtorek
wlasnnie wrucilem z meczyka:) pare spostrzezen meczyk hmm wynik zly szkoda :( co do dopingu to trzeba przynzac otwarcie jestesmy SMIESZNI pierwsze 20 min owszem owszem a dalej hmm coto ma byc mlyn??!! tosz to kurwa posmiewisko jest nie mlyn od huja panienek i typow w wieku12-13 lat co przyszli se pobluzgac.a starszych piosenek to juz nieznajo bo trudno zajrzec do spiewnika na lechia.net... jak zapodawalismy dzis piosenke"wczoraj obiecalas mi napewno ze 3 punkty dzisaj będą" to prawie caly mlyn patrzal na nas jak na glupkow a to piosenke spiewalo moze 10 osoub z mlyna.. ogolnie jak do mlyna nie przyjdzie zapowiadana juz na Pogoń starszyzna to bedzie duupa i nigdy nie bedziemy mieli konkretnego dopingu!
19 września 2006, 20:35 / wtorek
Bąk wyciągnął co miał? Ale problem w tym, że nic nie miał! DOstał może ze 2 strzały (jeden lekki, ledwo obronił), a tak Pogoń oddała może ze 3 groźne strzały z czego 2 to bramki.

Sierpiński nie wykorzystał życiowej szansy. Najpier fatalnie podał do Daniela, ten minął jednego z naszych i przyłożył z 20 metrów. Celnie.

Druga bramka to w 99.5% zasługa najlepszego w Pogoni - Ediego. Wyłożył jak na tacy Anderssonowi i mamy 0:2 w plecy.

II połowa raczej ze wskazaniem na Lechie. Dobrych sytuacji nie wykorzystał Król, próbował strzelać Rusin.

Słabo Hirsz, słabo Bąk, słabo Sierpiński, Super Słabo (drewno niemiłosierne) - Szczepiński.
19 września 2006, 20:41 / wtorek
Zeto - możliwe, że prawda jest taka jak napisałeś, ale mam wrażenie, że Manuszewski i Piątek wybiegną w składzie w kolejnym meczu. Cetnarowicz i Szulik chyba też są już gotowi do gry. Zabrakło mi po prostu tego ryzyka i postawienia wszystkiego na jedną kartę. Liczyłem na 110% mobilizacji, a było najwyżej 90% i raczej oszczędzanie wyżej wymienionych zawodników na kolejny mecz ligowy.
Jestem trochę zawiedziony.
Szkoda, bo przygoda w PP zapowiadała się bardzo interesująco...

Pozdro.
19 września 2006, 20:50 / wtorek
Liczba gosci bardzo dobra biorac pod uwage ze to wtorek, ich doping takze. Nasz doping calkiem niezly i pare starszych piosenek. W meczu bylismy o dwie klasy gorsi oddalismy 2 strzaly w swiatlo bramki. Mecz pokazal ile nam brakuje pod wzgledem pilkarskim i kibicowskim do OE. Goscie sie bardzo fajnie zaprezentowali, krzyczeli na nas tak jak my na nich, na koniec krzykneli WRACAJCIE DO LIGI i to na tyle. Fajne sa takie mecze z konkretnymi ekipami.
19 września 2006, 20:50 / wtorek
Ad1,
Bramkarz nie jest tylko od bronienia strzałów,
Może nie zauważyłeś ale Bączek parę razy swoją interwencją do tych strzałów nie dopuścił
Zarzegnał parę groźnych sytuacji wychodząc do prostopadłych piłek i asekurując obronców,
Dziś przynajmniej dwa razy, raz na początku meczu i raz w drugiej połowie,
Do tego zdjął raz piłkę napastnikowi z nogi w drugiej połowie i raz wybił wślizgiem drugiemu,
Dwa/Trzy razy interweniowała za polem karnym,
Dla mnie to nie jest NIC,
Może są to interwencje mniej widowiskowe ale ratują zespół przed stratą bramki,
Sobańskiego w odróżnieniu od Mateusza to przyspawali do linii bramkowej,

W odpowiedzi na założony temat o Mateuszu,
W moim mniemaniu bramkarzy mamy z potencjałem, obu
Może problem leży gdzie inndziej,
Może pora poszukać trenera bramkarzy z prawdziwego zdarzenia,
Tak jak to powiedział ostatnio Dawidziuk,
Bramkarz w piłce nożnej to sport indywidualny i zawodnik na tej pozycji powinien być odpowiednio prowadzony,

Kiedy zespół gra słabo często obwinia się trenera,
Kiedy bramkarz prezentuje się mniej korzystnie tylko on jest winny,
A przecież ktoś w tym zespole odpowiada za jego przygotowanie i formę,
Tak samo jak za resztę piłkarzy,
19 września 2006, 21:00 / wtorek
Jezęli chodzi o młyn to chciałbym sprostowac... zgadzam się z dawidem że na młyn przychodzą gówniarze nawet poniżej 12 roku życia na przykład przedemną stało dwóch maluchów może po 10 lat MASAKRA !! albo na przykładzie meczu z zagłębiem sosnowiec śpiewamy spiewamy po tym jak kończyliśmy jakieś dziewczyny musiały dopowiedzieć jeszcze swoje co było FATALNE w ich wykonaniu
zresztą to nie pierwszy taki przypadek na młynie ... zdecydowanie jest na nim za dużo dzieci i dziewczynek które przyszły się pokazać i malują się na młynie czy też przeglądaja w lusterku(np dzisiaj)
A co do zapowiadanej starszyzny jakoś jej nie widziałem na młynie a ponoć mieli być jak zwykle DALI DUPY i nie przyszli choć nie raz na tym czy innym forum padła taka propozycja czy też ZAPROSZENIE
Aha a co do śpiewów na łukach a raczej w więkoszości bluzgach na pogoń to żeby nie było młynarz zakazał nam bluzgać razem z wami my na to wpływu nie mielismy ale jak było póxniej widać i słychać to stracił kontrole na moment i bluzgi w strone pogoni padły !!

Bardzo bym prosił bez napinki czy tez niepotrzebnych bluzgów na moją osobę ponieważ moja wypowiedź była SZCZERA i PRAWDZIWA !!!

P.S tak dla scisłości mam 17 lat i jestem z Kamionki (SOPOT)
19 września 2006, 21:01 / wtorek
No dzisiaj bryndza, nic nie pokazali, trochę przygnębiający meczyk.
Szkoda, bo ludzie przyszli dopingować, emocjonowac się, a Lechia mocno rezerwowa i bardzo słaba. Ocenie jak zwykle, ale było bardzo słabo.

Bąk 2- 3 strzały 2 gole, dośrodkowoania zamiast łapać piąstkował, bardzo słabo
Kosznik 3= Kilka ładnych dryblingów, gdzie nie przestraszył się presingu, w obronie średnio.
Pęczak 3+ W pierwszej połowie zdecydowanie najlepszy, potem dostosował się do poziomu kolegów
Sierpiński 1+ Żałosny występ, zawalony 2 gol, wiadomo dlaczego nie gra
Trzebiński 3 Mógł lepiej zachowac się przy golach, ale przynajmniej sprawiał jakieś wrażenie pewności
Pawlak 3 Bo walczył, ale niewiele z tego wynikało
Szczepiński 2+ Plus za 20 metrowy rajd życia na własnej połowie, ale zaprezentował swój normalny 4 ligowy poziom
Hirsz 1 Dobrze, że Borek go zdjął, co zagranie to strata. Jak nie złe podanie, to nieudolny drybling
Żuk 3- Myślałem że będzie gorzej, braki w technice nadrabiał niezłymi stałymi fragmentami
Król 3 Biegał, walczył .... i bał się uderzyć. Dobrze, że umię się utrzymać przy piłce, ale jest irrytujący
Wiśniewski 2+ Miał dwie akcje, stanowczo za mało

Kalki mi szkoda, Loda znów zagrał słabo, a Rusinek to nie wiem nawet czy grał, bo poza kilkoma startami do piłki nie pokazał nic.
19 września 2006, 21:13 / wtorek
najlepszy byl Loda i Zuk :) piekna forma naprawde chlopaki potwierdzili ze mamy mocna lawke :):):):)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.491