Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

Korupcja w polskiej piłce: M. Dragan zatrzymany

strona 1/1

1

25 sierpnia 2006, 09:37 / piątek
Trener zgłosił się do prokuratury i ...został
Mirosław D., trener piłkarzy drugoligowego Górnika Polkowice zgłosił się w czwartek do prokuratury we Wrocławiu badającej sprawę korupcji w sporcie. Po przesłuchaniu został zatrzymany. Dziś zapadnie decyzja co dalej.
Przypomnijmy, że przed miesiącem zatrzymany został Mariusz J., kierownik drużyny w Górniku Polkowice. Nieoficjalnie wiadomo, że przyznał się do winy, złożył obszerne wyjaśnienia i został za kaucją zwolniony. Postawiono mu jednak zarzuty korupcji w sporcie. W tygodniu z kolei zatrzymany został Mariusz U., który podczas przesłuchania złożył wyjaśnienia dotyczące m. in. swojej gry w Polkowicach.

Ten wątek w śledztwie dotyczy prawdopdobnie sezonu 2002/2003, kiedy Górnik awansował do ekstraklasy. D. i J. również byli wówczas w klubie, który mógł się pochwalić imponującym bilansem meczów na własnym boisku - komplet 17 zwycięstw. A niemal każda konferencja po meczach zaczynała się od stwierdzeń trenerów gości: "zostaliśmy okradzeni".
25 sierpnia 2006, 09:48 / piątek
Mam nadzieje ze piszesz to dla zartu jesli nie to jestes jakis uposledzony albo masz kompleksy ! To ze Dragan zgłosił sie do prokuratury to nie tyczy Arki a Polkowic i ich matactw w tamtym okresie !!!

Wogole po co tematy na temat Arki na naszym forum !! Jakies kopleksy?

Pozdrawiam
25 sierpnia 2006, 09:48 / piątek
Przecież już od dwóch lat cała Polska wie dlaczego Arka awansowała do OE, dlatego mocno dziwi mnie Twoje zdziwienie :)
P.S. Temat raczej do kasacji !!!
25 sierpnia 2006, 09:50 / piątek
kolejny temat o Arce... k.m.
25 sierpnia 2006, 09:52 / piątek
wykaować temat
25 sierpnia 2006, 09:59 / piątek
Co sie tak goraczkujecie to mial byc żart a swoją droga okaze sie ze i z Arka miał cos wspólnego. Raczej napewno a miały byc takie piękne derby oczywiście dla naszej Lechijki gdyby nie ten kut.. pan Mirosław D nie kupił meczy w w lidzew sezonie 2005\2006. Pozdrawiam wszystkich kibiców Lechii i sorki ze kogoś uraziłem ale nie miałem takiego zamiaru.
25 sierpnia 2006, 10:09 / piątek
bodek74- nie ma takiego klubu, o którym piszesz !!!!!! ;-)

KURAK- a myślisz, że te karne, to wszystkie uczciwe ??? Z tego co pamiętam, to w sezonie 2004/05, konferencje prasowe, na których był pan d. zaczynały się od słów "pkradł nas sędzia" lub "sędziowanie był skandlaiczne".

Ostry- ten temat może jak najbardziej dotyczyć Lechii. Dwa kluby z I-szej i kandydat do awansu z II. Gdyby "listkoludki" zrobiły co do nich należy, to awans z II wywalczą pierwsze 4 zespoły, a piąty zagra baraż. A karuzela jedzie dalej. Są przecież następni "óczciwi". ;-))))
25 sierpnia 2006, 10:26 / piątek
zgoda, udowodniłes Zeto, że temat dotyczy Lechii, ale takich intencji nie miał jego autor. Na pierwszy rzut oka wyglada to jakby ktoś mial kompleksy nt. Arki. Proponuję zmienic tytuł i jechać dalej :))
25 sierpnia 2006, 10:28 / piątek
Dragan jest podobny do Kalinowskiego z PSL.
Może to jest jego klon?
25 sierpnia 2006, 11:20 / piątek
Super znawcą korupcyjnym nie jestem ale raczej to nei trener organizuje kase i to nie on ma główny udział ! To ze zgłosił sie do prokuratury to znaczy ze o czyms wie i chce sie z tego wyspowiadac zeby prokuratura nie przyszła do neigo! To ze pozniej pracował w Arce to nic nie znaczy !!!! Bo gdyby nie fakt ze Lech sie połaczył to Arka by spadła (wiec gdzie jest ten efekt niby korupcji??)
Dlatego mnie osobiscie wkurwiaja posadzania kogokolwiek a tym bardziej "Druzyny której nie ma"!

Nie byłem w Polkowicach ale z obiektywnych zródeł wiem ze karne przeciwko Lechii były podyktowane słusznie ! Wiec kontynułowanie wątku przez kogos kto nie ma o tym zielonego pojecia (ja tez nie mam) mnie poprostu irytuje

Pozdrawiam
25 sierpnia 2006, 11:59 / piątek
Bardziej może dotyczyć Śląska, jeśli się nie mylę to w tym sezonie był baraż Arki ze Śląskiem, i skandaliczne sędziowanie w Gdynii.
25 sierpnia 2006, 15:09 / piątek
KURAK- tak się składa, że pan d. jest tzw "specjalistą od awansów". Karne o których piszemy były w II lidze. Dokładnie wtedy, kiedy ów pan trenował na północy władka, a rano marszczył freda. W I-szej lidze pan d. nie miał już umiejętności (układów), więc szybko stracił pracę.
Wiadomo, że kasę dawał kto inny. Ale żeby dać, trzeba wiedzieć komu i ile.

Co do meczu Lechii w Polkowicach, nikt nie pisze o złej pracy sędziego, więc nie myl pojęć. Lechia zagrała tragicznie i tyle.
25 sierpnia 2006, 16:17 / piątek
25 sierpnia 2006, 17:17 / piątek
BRAWO! Ktoś zmienił tytuł.

Co do Dragana to nie wierzę w przypadki, dawał w łape i tyle.
25 sierpnia 2006, 23:10 / piątek
Późno już... Ciekawe o czym bedzie dziś śnił nasz "ulubiony" prezes Jacek M.? Oj pewnie zrobiło się już conajmniej tak gorąco jak w czasie lipcowych upałów - a wtedy trudno usnąć ;)
25 sierpnia 2006, 23:35 / piątek
Szepcą wszyscy że on juz w drodze do Wrocławia....;-)
26 sierpnia 2006, 00:47 / sobota
Ciekawa czy jak A bedzie grał z Lechem to Smuda tez bedzie kazał wiesc wszystkich do Wrocławia (Dla nie bedacych na czasie odnośnik
26 sierpnia 2006, 18:44 / sobota
Bardzo dobrze niech czyszczą tą stajnię Augiasza. Niech zamkna całą ta bandę, czekam na kolej Baniaka, Broniszewskiego itp.
26 sierpnia 2006, 19:51 / sobota
Franek niech tak głośno nie krzyczy. On też miewał "dziwne" mecze i wyniki ;-))))

A co do władka z północy, czyli panicza M. to pewnie codziennie psychotropy wciąga. Dragana pomimo iż sam się zgłosił prokurator zatrzymał, ponieważ łgał jak pies.

Tak naprawdę, to dziwi mnie cisza ze strony Piasta Gliwice. Jako jedyni zostali ukarani. W myśl Polskiego prawa, nie mogą być już sądzeni, a co za tym idzie nie może spotkac ich żadna kara. Ponieważ w tamtym sezonie 10 pkt wiecej mogło dać im awans, powinni od "listoludków" domagać się karania innych klubów w tym sezonie. Na dzień dobry polkowice, bielsko- biała i sosnowiec w II- giej lidze., a I-szej łęczną.

Ja jestem ciekaw, kiedy pod "młotek" pójdą jaga, hydro, żydzew, pogoń, krakowia, lubin, grodzisk, a przede wszystkim amica. III-cia liga powinna być bardzo wzmocniona.
26 sierpnia 2006, 20:09 / sobota
A teraz wyznanie nie mniej sensacyjne niz ostatnie wylewy Güntera Grassa...

Nosilem to w sobie tyle lat ale wydaje mi sie, ze teraz nadazyla sie okazja, zeby poinformowac o tym caly swiat...
Wstyd sie przyznac ale w mlodzienczym zaslepieniu chodzilem do tej samej klasy co Jacek M. Nic nie zapowiadalo jego czarnej przyszlosci, ze wyladuje tak wysoko w Arce, mial przeciez te same stopnie co ja (dwóje, pare naciaganych po znajomosci trój oraz pare wpisanych przez samego siebie do dziennika piątek - przyp. Autor).
Mozliwe, ze jest zamieszany w jakies afery korupcyjne, bo juz za mlodu oszukiwal stojaca za bufetem szkolnym panią z wąsem podczas kupowania jogurtu, placil za jeden a z poleczki sciagal dwa....cwany gapa...
Nic nie wytlumacza tego, ze chodzilem z nim do jednej klasy - byl to moj blad mlodosci...podobny los spotkal wielu moich kumpli, ktorzy tez chodzili na Lechie.

Na koniec mojej wypowiedzi chcialbym podziekowac tym Lechistom, ktorzy w dalszym ciagu darza mnie zaufaniem...

P.S Jak go zapuszkują to wysle mu do Wronek bombonierke z zalaczonymi zdjeciami z przyszlorocznych, wygranych przez Nas Derbow....
26 sierpnia 2006, 21:16 / sobota
Do Wolnych Gdańszczan:
Nie zabierać Starszemu Lechiście meldunku w Gdańsku i ......
wypłacić z budżetu miasta odszkodowanie!
26 sierpnia 2006, 21:22 / sobota
Starszy Lechisto, uważam że wraz z kolegami, powinniście zorganizować "bal absolwentów". A na balu jak to na balu, najpierw popić a potem zlać. Kogo chyba nie muszę dodawać ;-))))

A derbów niestety nie będzie. Już na wiosnę zmiana będzie, k**** spadną, LECHIA wejdzie !!!!!!!!!!
26 sierpnia 2006, 21:43 / sobota
Ty już dzisiaj Zeto więcej nie pij! Bo za chwile będziesz śpiewał: Już za cztery lata Lechia Mistrzem świata!
Aczkolwiek nie miałbym nic przeciwko temu!!!!!
26 sierpnia 2006, 22:07 / sobota
zeusik1- to nie alkohol przeze mnie przemawia. Możesz mi wierzyć, lub nie, ale w moich zyłach płynie tylko krew (oczywiście Biało- Zielona). Ale pomimo trzeźwości jestem pewien "wiosennej" zmiany miejsc.
26 sierpnia 2006, 22:14 / sobota
Zeto: Nie piłeś? To wypij! Drobne 10 piwek przeds snem nikomu jeszcze nie zaszkodziło! A jutro o 15 przed "Kasztany" Dają tam pszeniczne piwo lwowskie wyśmienite na kaca. Tak, że teraz zostaw żonke i dzidziusie i skocz se do sklepiku po te drobne 10 browarków a jutro /oczywiscie po spacerku z rodzinką /"Pod kasztany"!!!
26 sierpnia 2006, 22:18 / sobota
zeusik1- nie chcę się chwalic, ale browarki mam w lodówce. A przed jutrzejszym meczykiem doradzam wstrzemięźliwość ;-))))

A "pod kasztanami" też mi jakoś nie po drodze, chociaż muszę przyznać, że kiedyś się tam bardzo działo ;-))))) Było, minęło, szkoda .....
27 sierpnia 2006, 04:32 / niedziela
StarszyLechisto czym predzej powinienes sie udac do prokuratury i zezenac ze był to Twoj niezreczny skrót myslowy !!!!

Powiem szczerze ze w dziwnym to my kraju zyjemy ...
ole ole ole Lechijka ole ole ole Lechijka
27 sierpnia 2006, 13:36 / niedziela
KURAK- jaki masz stopień ???????
11 września 2006, 10:37 / poniedziałek
Minister wszczął postępowanie ws. zawieszenia władz PZPN
"Minister sportu wszczął postępowanie w sprawie zawieszenia władz PZPN" - poinformował na konferencji prasowej Tomasz Lipiec.
"Chcę zapewnić szefa FIFA, że decyzja o zawieszeniu władz związku nie jest polityczna" - powiedział Lipiec.
TVN 24

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.255