Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia - Polonia Bytom /02.09.06, g.14:00

strona 1/3

27 sierpnia 2006, 23:09 / niedziela
Witam mam nadzieje że na tym meczu zagoszczą również sasiedzi z Gdyni wszak to też zgoda Areczki. Stadion Lechii dla kibiców Stadion Bałtyku dla milewskiego i spółki . Pozdrowienia dla wszystkich Arkowców co byli na Traugutta zyskało kibicowsko widowisko.
28 sierpnia 2006, 09:03 / poniedziałek
Co do kibiców gości, to chyba mecz z Polonią udowodnił że można. Jak się okazało, nie było się czego bać (chodzi o Zarząd), bo śledzi było mniej niż kibiców Gryfa (bez obrazy). Ten mecz udowodnił że ich nie ma, że Trójmiasto jest nasze.
Razem z Polonią dostali 800 biletów, było może 25-30%.

A meczyk. Najpierw jest Opole, skąd mam nadzieję Lechia przywiezie pierwsze wyjazdowe zwycięstwo. A w sobotę Lechijka niesiona naszym dopingiem rozprawi się Bytomiem. Nie mam nic przeciwko wynikom z tego tygodnia- środa 1-0, weekend 2-0.
28 sierpnia 2006, 09:22 / poniedziałek
Polonii z Arką razem było 288, mam nadzieje że za tydzien tez sie pokażą. A mecz tradycyjnie trzeba wygrac, najpierw jednak wazny mecz w Opolu.
28 sierpnia 2006, 09:53 / poniedziałek
pozdrowienia dla Arkowców którzy uatrakcyjnili wczorajsze widowisko.
28 sierpnia 2006, 11:48 / poniedziałek
no i brawa dla zarządu za meską dedyzje panowie z Gdyni brać przykład z Gdańska
28 sierpnia 2006, 12:32 / poniedziałek
TAk dalej to jest duży krok że wpuscily sąsiadów. To jest plus dla klubu a co do meczu to wygramy.
Do zarządu wpuście gdynie tez na ten mecz PIŁKA DLA KIBICÓW NASZYCH I PRZYJEZDNYCH
29 sierpnia 2006, 17:02 / wtorek
Obawiam sie,że Wasza radość jest przedwczesna,bo najprawdopodobniej kibice Polonii Bytom nie przyjadą, a skoro tak to klub z Bytomia nie wystąpi do Lechii o przydzielenie biletów.Tyle ale obym się mylił.
29 sierpnia 2006, 17:06 / wtorek
Daras66 a nie mogą dla was zorganizować biletów (zakładam żeś Arkowiec)
29 sierpnia 2006, 17:25 / wtorek
daras66- jak widać strach paraliżuje ;-)))

w końcu z bytomia to kawał drogi.
29 sierpnia 2006, 18:11 / wtorek
Ehh ludzie przeglądajcie forum zanim założycie kolejny ten sam temat... :|
30 sierpnia 2006, 06:52 / środa
Zeto, myslisz,ze tylko strach paralizuje przez przyjazdem na Traugutta? Nie znam jeszcze powodów absencji ale akurat ta Polonia do strachliwych nie należy.Rzeczywiście po meczu z P.W. liczyłem na to,że w sobotę będzie pełna klatka,bo precedens jakim okazało się wpuszczenie gości ze zgodą okazał się strzałem w dychę zwłaszcza dla Was bo podobno doping znacząco się na tym meczu bardzo poprawił.Nic tak nie mobilizuje jak wizyta gości zwłaszcza tych mniej lubianych.Jesli coś się zmieni w temacie przyjazdu to na pewno dam znać.Pozdrawiam
30 sierpnia 2006, 07:54 / środa
czesc daras66 fajnie ze odwiedzasz to forum piszesz pozytywnie bez bluzgów z biało-zielonym pozdrowieniem a do klatki wchodzi ok 1000 osób ciezko bedzie go zapełnic ale moze jak przejdziemy Pogoń to na Lechu padnie rekord gości .
30 sierpnia 2006, 08:16 / środa
oby. Choć w ub. sezonie Lech odpuszczał wyjazdy na PP, ale na Lechię pewnie się skuszą.
Swoją drogą dysponujemy chyba jedną z pojemniejszych klatek w Polsce. To też powód do dumy. Brawo dla działaczy za nie stważanie problemów przyjezdnym
30 sierpnia 2006, 10:33 / środa
daras66- inny powód, jaki przychodzi mi do głowy to brak kasy ;-)) dwa dalekie wyjazdy do Krakowa i Stalowej napewno nadszarpnęły portfele ;-)))

zzz- Amica żeby przyjechać do Gdańska musi jeszcze wygrać z Podbeskidziem. Jak pojadą rezerwowym składem, może być różnie.
Poza tym, w przypadku wygrania z Piotrcovią następny mecz gramy na wyjeździe, niezależnie od przeciwnika. Podobno dlatego, że taka jest drabinka.
30 sierpnia 2006, 11:05 / środa
Lechia - ew. Lech - gospodarz zostanie wyłoniony w drodze losowania!
Oto fragment regulaminu z strony www.pzpn.pl (że ja tam zajrzałem)!!!!

Trzecia runda 1/8 finału Pucharu Polski

9.1 W rundzie trzeciej 1/8 finału Pucharu Polski rozgrywa się dwa mecze (mecz i rewanż). W 1/8 finału udział bierze: 16 zwycięzców meczów rundy drugiej

9.2 Zwycięzcy meczów spośród zespołów, o których mowa w pkt. 9.1 uzyskają awans do rundy czwartej 1/4 finału Pucharu Polski

Uchwała nr 11/91 z dnia 31 lipca 2006 roku
Prezydium Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej
dot. zmian w Regulaminie Rozgrywek o Puchar Polski

Na podstawie § 38 ust. 1 Statutu PZPN postanawia się, co następuje:

I. W załączniku nr 1 do Uchwały nr 10/84 Prezydium Zarządu PZPN z dnia 13 lipca 2006 roku w sprawie zatwierdzenia Regulaminu Rozgrywek o Puchar Polski w piłce nożnej na sezon 2006/2007 wprowadza się następujące zmiany:

3. W pkt 9.1 zdanie 1 wyrazy „dwa mecze (mecz i rewanż)” zastępuje się wyrazami „jeden mecz”.
4. W pkt 9.1 dodaje się zdanie 3 w brzmieniu: „Zespoły gospodarzy ustalone zostaną drogą losowania.”

II. Niniejsza uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Prezes PZPN Michał Listkiewicz
30 sierpnia 2006, 11:09 / środa
odrazu mi się udzieliło (te wejście na www.pzpn.pl) i pomyliłem wątki....
jasna sprawa że chodzi o meczyk w Pucharze Polski.
30 sierpnia 2006, 15:25 / środa
No tak sąsiadów zza miedzy nie będzie. Kibice Polonii nie przyjadą jak to napisał kolega wyżej to Arki też nie będzie. Mam nadzieję że to My będziemy gościć Lech :0 Och co to będzie oczywiście jeśli wygramy z Pogonią :)
31 sierpnia 2006, 01:44 / czwartek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
31 sierpnia 2006, 08:22 / czwartek
Ciekawy mecz sie zapowiada bo razem z polonia mamy najwiecej strzelonych bramek (po 11), polonia jest w gazie bo w ostatnich 2 meczach strzelila 8 bramek i zanotowala 2 zwyciestwa, my natomiast spokojnie wygralismy 2 razy po 2:0 i mamy duze szanse zeby odniesc 3 zwyciestwo na wlasnym boisku.
Do zobaczenia w sobote
31 sierpnia 2006, 09:23 / czwartek
Za trzy dzionki meczyk z Polonią! Co myśleć o naszym kolejnym przeciwniku? Na pierwszy rzut oka powinniśmy się obawiać "Hanysów" ale czy do końca? Co prawda Polonia jeszcze nie przegrała na wyjeżdzie (1-1-0) i nastrzelała sporo bramek 8:3 to warto powiedzieć że zostały one zdobyte z Kmitą i Stalówką. I okoliczności tych wygranych tj. szybko strzelone bramki w krótkich odstępach czasu pozwalają przypuszczać że nie brakowało im przysłowiowego "szczęścia".
Passa zostanie "bez dwóch zdań" przerwana!!!
Moje argumenty:
- publika (podkręcimy atmosferkę)
- mocna obrona (aż nie wierzę że to piszę)
- taktyka (myślę że przejmniemy środek boiska)
Obawy:
- pierwszy kwadrans
- załamanie pogody (skrajne bo deszczyk może padać)
2:0 już się nie powtórzy więc obstawiam 3:1 lub nawet 4:1.
31 sierpnia 2006, 11:04 / czwartek
oczywiscie walczymy o zwyciestwo i wierze ze tak bedzie... realistycznie jednak sprawe ujmujac... bardzo prawdopodobny bedzie remis, gdyz polonia jak juz wyzej pisaliscie jest na fali...a wiec:

moj typ: 2:1
typ bardziej prawdopodobny: 1:1

Tylko LECHIA - BKS
31 sierpnia 2006, 12:47 / czwartek
ostatni mecz przegrany u nas był 13 listopada czyli 10 meczy z rzędu bez porażki:) Obstawiam 2-1
31 sierpnia 2006, 13:35 / czwartek
mam pytanko czy mecz jest napewno o 14.00 na 90minut.pl jest napisane ze o 19.00.
która godzina jest aktualna?
31 sierpnia 2006, 13:37 / czwartek
sorki na 90minut.pl o 17.00
31 sierpnia 2006, 13:42 / czwartek
Mecz jest o godzinie 14 !!!
31 sierpnia 2006, 13:42 / czwartek
mecz jest na 100% o 14.00 :)
31 sierpnia 2006, 13:44 / czwartek
Jeżeli old kriss (lider klastfikacji Ligii Betonów) - mówi, że 2:0 się nie powtórzy, to szybko zmieniam swoje typowanie ;)))

A wracając do tematu gości i ich nieobecności w sobotę na Naszym obiekcie, jest to zapewne spowodowane "przeprawą", którą ich ekipa miała z rzeszowskimi psami na wyjeździe do Stalowej...
31 sierpnia 2006, 13:50 / czwartek
Już chciałem zapytać czy o 19 mają grać po ciemku :-) Mecz na pewno jest o 14, aby każdy zdążył wrócić do domku, zjeść obiadek i oglądnąć reprezentację. Polonia wygrała 2 ostatnie mecze, ale my też, ponadto my gramy u sienie i nieprzegraliśmy ostatnich 10 spotkań (ostatnio 1-3 z KSZO). Będzie 3 raz 2-0 :-)
31 sierpnia 2006, 13:58 / czwartek
Ja bym się tak tej Poloni nie bał. Zwykły II-go ligowy średnik. Fakt, że trzy ostatnie mecze i 3 zwycięstwa dają im dobrą rekomendację. ale ich dobra passa skończy się w sobote.

Lechia- Polonia 3-0 ;-)

Lechijka się rozkręca. Atmosfera w drużynie napewno jest dobra. Obrona załapała o co chodzi. No i doping. Nic tylko wygrywać.
31 sierpnia 2006, 14:44 / czwartek
Na Slasku mnie nie bedzie..='(
A dzisiaj sie dowiedzialam, ze na 99,99% w Sobote tez mnie juz nie bedzie..=[

Idiotom sie zachcialo zmieniac terminy.. Nie maja serca..=/ Deutschland =/

Licze na 3:0, EWENTUALNIE 2:0, tak jak na wyjezdzie ze zgoda Polonii.
31 sierpnia 2006, 14:55 / czwartek
Nie możemy się bać Poloni, choć w poprzedniej rundzie wygraliśmy dość szczęśliwie. Niemniej wierzę w nas zespół, bo jak chcemy walczyć o czołowe lokaty musimy z takimi zespołami wygrywać, zwłaszcza u siebie..
31 sierpnia 2006, 15:40 / czwartek
Będe na meczu Lechia-Polonia Bytom mam nadzieję że wygramy i zaliczymy spotkanie z czystym kontem

Pozdrawiam
31 sierpnia 2006, 15:55 / czwartek
mecz jest do wygrania nie gramy przeciez z barcelona lecz ostatnie ich 5-0 troche dziwi
1 września 2006, 11:54 / piątek
Pewnie, ze mecz jest do wygrania, kazdy mecz jest do wygrania :) zastanawia mnie tylko jaka bedzie frekwencja meczowa bo w koncu gramy o 14stej gdzie sporo ludzi jeszcze pracuje pozdrawiam do zobaczenia na meczu
1 września 2006, 12:06 / piątek
W Gdańsku mieszka ok. 450 tyś. mieszkańców a na Lechijkę przychodzi 1%.
Więc wszystkie mniejsze czynniki wpływające na frekfencje (godzina, dzień tygodnia) nie są tak istotne jak gra piłkarzy. Ostatnio nie jest żle więc liczę na 1,8%.
1 września 2006, 13:26 / piątek
Wynik meczu Polonii ze Stalą (5:0) nie dziwi jeśli weźmie się poprawkę na to że Polonia grała w przewadze jednego zawodnika. Na pewno jednak trzeba będzie bardzo uważać w obronie zwłaszcza na Mężyka
1 września 2006, 18:37 / piątek
4:1 dla Lechijki - Mezyk huknie Nam jedna, niestety...Polkowice tez mialy passe na wiosne, a w Gdansku sie skonczyla...i tak tez bedzie tym razem tylko, ze tym razem to Polonia zejdzie pokonana...TylkO BkS !!!
1 września 2006, 19:06 / piątek
Ktoś z redakcji jak czyta to niech poprawi na stronie w wątku "Konfrontacja najskuteczniejszych drugoligowców" jest podane że gramy jutro o 17.
2 września 2006, 01:21 / sobota
Qva! Jutro pracuję, ale mecz Lechijki prześledzę z zapartym tchem na forum, albo słuchając relacji Szymka Borczucha (pozdro Myszon). Podrzyjcie jutro gardełko za mnie na Traugutta!

Bójcie się chamy do pierwszej ligi wracamy!!!
2 września 2006, 09:01 / sobota
Mysle że bedzie 1-0 dla Lechii.
2 września 2006, 10:04 / sobota
nooo dzis meczyk w koncu...sledzie mogly by sie zabrac na meczyk...choc watpie...bo jak tydzien temu bylo ich tak malo to watpie ze tera bedzie ich wiecej ... w tydzien 2 wyjazdy(choc bliskie) to chyba nie przyjada...chyba ze jakas sieszna grupa
2 września 2006, 10:14 / sobota
14 zbliża się wielkimi krokami!! Wszyscy na stadion!!!:>
2 września 2006, 11:30 / sobota
powtarzam: !WSZYSCY!

1:0 i gra gitara
2 września 2006, 12:29 / sobota
Po tym meczu bedziemy wiedziec o jakie cele bedzie walczyc Lechia.
2 września 2006, 12:35 / sobota
nienajgorsza pogoda więc publika powinna dopisać,mam nadzieję że w większej sile jak to było na polonii,byłoby rewelacyjnie!TYLKO LECHIA!!!ps.typuje-3:0dla biało-zielonych!
2 września 2006, 12:38 / sobota
No to lecimy na meczyk! BKS BKS BKS!
2 września 2006, 14:10 / sobota
Niestety już Lechia przegrywa 0:1.
Ale wiara czyni cuda.
Na pewno wygramy.
2 września 2006, 14:32 / sobota
Arka jest na meczu ?
2 września 2006, 15:36 / sobota
jest, 1:1 Brede - karny
2 września 2006, 15:38 / sobota
k...a, przejebane jest być w pracy w czasie meczu, pozdro dla pracujących i dle emigracji
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031