Gdańsk: czwartek, 28 stycznia 2021
FORUM
Podstrony:

Lechia - Polonia Bytom /02.09.06, g.14:00

strona 3/3

2 września 2006, 23:15 / sobota
Karool_Gda- tan Kredtkowski nie tak dawno grał z niejakim Nowakiem w Zdroju Ciechocinek. Zimą pisałem, że warto byłoby pojechac na mecz Zdroju i przyjrzeć się tym piłkarzom, ale Kaczmarek wolał do Lechii sprowadzić Króla.

Dziś Kretkowski strzela gole w słabej Unii Jajnikowo, a Nowak marnuje się w Bełchatowie (przy Matusiaku, raczej nie ma szans na grę).

Nie wiem, jak to jest, że Widzew potrafi znaleźć Sokalskiego, Bytom potrafi dogadać się z Mężykiem, Legia znajduje Janczyka, a Lechia sprowadza Króla.
2 września 2006, 23:33 / sobota
Najlepsze, że okienko transferowe zamknęło się kilkadziesiąt godzin temu, a nam się teraz zablokowali napastnicy ;)

To będzie pewnie priorytet zimowego okienka, ale do niego jeszcze daleko. W II lidze jest ten problem, że jak się samemu nie wychowa napastnika to trzeba znaleźć kogoś z III ligi, bo ci co strzelą kilka goli w II lidze są od razu brani na pierwszoligowie bezrybie.

A z tego, co pamiętam to wiosną można było już nie jeździć na mecze Zdroju, bo już w zimowym sparingu z nimi nie było w składzie Zdroju dwóch snajperów.

Co do opinii Werdera. Jestem w stanie znieść każdą opinię i nowy temat bez odpisywania, ograniczając się jedynie do parsknięcia w monitor, ale Twoja to prawdziwy rodzynek. Nikt przed tym sezonem nie mówił, że idziemy na pierwszą ligę. Ale wierzę, że któreś miejsc 1-6 będzie nasze. Wierzę, bo jestem kibicem Lechii Gdańsk, a nie frustratem, który pieni się po jednym remisie, dodam, że takim, z którego trener jest zadowolony.

A ze Śląskiem? WKS jest na tym samym poziomie sportowym, co my. Ew. może nieco niższym. Mecz rozpocznie się i zakończy wynikiem 0:0 jeśli żaden z zespołów nie popełni błędów. Takie jest moje zdanie.
2 września 2006, 23:38 / sobota
Co to za pierdzielenie, że nie powinniśmy awansować do OE, bo... cośtam?! Bo brak krzesełek, brak oświetlenia, brak podgrzewanej murawy i innych pierdół... Ludzie, którzy siedzą w zarządzie, to ludzie Lechii!!! Oni już będą wiedzieli co zrobić, jak będzie odpowiedni czas. Pieniądze się znajdą, bo wielka piłka to także większa kasa od sponsorów. Powinniśmy awansować do OE, nawet jeśli bylibyśmy za słabi żeby się w niej utrzymać! Może w ciągu tego sezonu wyciągnelibyśmy odpowiednie wnioski! W tym roku mija 10 lat odkąd Gdańsk rozstał się z pierwszoligowym gronem. U mnie od tamtego czasu zmieniło się wiele, w samej Lechii też wiele się pozmieniało. Będę dopingował i chłopaków i Borka, żeby awansowali. Bo niby po co czekać na awans? Ta drużyna pokazała w ostatnich trzech meczach, że może dobrze grać.
ZAWSZE JEST ODPOWIEDNI MOMENT, ŻEBY WSPIĄĆ SIĘ NA WYŻSZY SZCZEBEL ROZGRYWEK!

TYLKO LECHIA!!!
3 września 2006, 00:06 / niedziela
Juz chuj tam pomijam gre Lechii ale niech mi kurwa ktos powie co do ch...... robi ta penera szczepinski w skladzie????/przeciez on jest tak cienki ze........nie wiem co napisac bo nie znajduje odpowiedniego okreslenia na jego gre. Jak go k..... widze na boisku to mi sie cisnienie podnosi bo jego wejscia nic dobrego nie wroza.
Czy ja sie nie znam na pilce czy on jest wyjatkowa cipa??????

A tak poza tym to Borek wogole nie trafil ze zmianami ale coz zdarza sie 2 pkt. w plecy.
3 września 2006, 00:14 / niedziela
walka okey..ale czas na zimowy nabytek ktorego brakuje od dawna...bo tylko wojciech ma jeszcze chyba siłe w nodze ktorej brakuje..brak chlopa ktory ma pierdolniecie..bo te balony ktore fruwaly w okolicy bramki to tylko zbedny stres..pozdr
3 września 2006, 01:15 / niedziela
kilka moich zdjęć z dzisiejszego meczu odnośnik
3 września 2006, 09:19 / niedziela
Ludzie o czym wy marzycie!? Kretek w Lechii!? Nie doczekanie wasze!!! Miał propozycje z OE, i wolał zostac w Unii!! A teraz ma zmienic jeden 2 ligowy zespół na drugi podobny? Po co? A po drugie, Lechii poprostu nie stac na niego!!
3 września 2006, 09:44 / niedziela
Szału nie było!
Taka już nasza dola że często spadamy na cztery litery. Kto tu zagląda musi zdawać sobie sprawę że trzeba mieć twardą skórę. Takich remisów jeszcze przed nami setki! Może szkoda że bez historii (jak choćby 4:4 ze Stilonem Gorzów) ale co tam. Wylało się na Borka, drużynę jak to zawsze po wpadce. I dobrze bo może czytają i coś tam dla siebie zachowają. Każdy z nas jest trenerem i wie wszystko najlepiej więc i ja dorzucę swoje wypociny. Dla mnie zdecydowanie i bez komentarza jest przesunięcie Grzesia Króla do drużyny rezerw. Strzeli w okręgówce 5-10 bramek to temat powróci. A w jego miejsce przesunięcie do pierwszej drużyny....
oj szału nie ma!
3 września 2006, 10:44 / niedziela
Skomentuje krótko . Brakowało Cetnara. Widać , że bez niego ten atak nic nie zrobił, nie może być tak , że Król wali takie setki , że głowa mała . Gdyby te setki miał Cetnar by je strzelił z zamkniętymi oczami .
3 września 2006, 12:58 / niedziela
krótko mowiąc Król do rezerw. Dla Jego dobra. Niech się podbóduje.
3 września 2006, 15:24 / niedziela
LECHI gratulujemy krola tak jutro zapewne w FAKCIE opisza nam nedzna gre coraz slabszego grzesia NIESTETY KOLEGO ZACZNIJ GRAC za duzo czsu siedzisz w sts twoja gra jest niestety slabsza niz trampkarza i taka jest szara prawda

co mdo meczu borek zgupial wczoraj ze zmianami szulik-szczepinski paranoja buzala szkoda gadac chlopak sie paletal po boisku

1 polowa nie wiem o co chodzilo naszym grajkom tragedia niby zmeczenia ale nie oszukujmy sie to nie jest liga mistrzow panowie jakie zmeczenie niech ida do stoczni na 6 rano na 12 godzin wtedy powiedza ze sie zmaczyli chcialbym grac za taki hajc jak oni dostaja

sedzia tez nie z tej planety naprawde mega wkurw po wczorajszym meczu inna druzyna niz w meczu z polonia i podbeskidziem oby to byl jedyny tak slaby mecz w tym sezonie poziom byl wczoraj tragiczny
3 września 2006, 15:58 / niedziela
Krol niestety najlepsze czasy swojej swietnosci ma juz za soba z calym szacunkiem ale jego era skonczyla sie po Lechii/Olimpii.Nie wiadomo czemu nikt nie da szansy komus mlodemu??
3 września 2006, 16:52 / niedziela
Jeśli Królik kolejny mecz zacznie w podstawowym składzie ... to niewiem już co sadzic o trenere-selekcjonerze.
Król - największa pomyłka ostatnich transferów.
Szkoda to pisac ale to prawda.
3 września 2006, 17:02 / niedziela
Gorsze jest to, że Lechia przegrapiła kolejnego nieźle zapowiadajacego się piłkarza, dodajmy napastnika o świetnych warunkach fizycznych - czyli takiego jaki byłby obecnie na wagę złota. Chodzi o Łukasza Stasiaka, który trafił do Jagiellonii z Jantaru Ustka via Concordia Piotrków Trybunalski. Owszem, również pierwszy raz o nim słyszałem, ale przecież wystarczyło choćby i zajrzeć na 90minut.pl w rubrykę najlepsi strzelcy 4 ligi naszej grupy - tam wysoko był Stasiak z 19 bramkami, który latem był nawet na testach Southampton. Poza tym, to do cholrey nasz region - a piłkarza wypatrzyli w ... Piotrkowie ....
Uważam, że to byłby gracz juz w tej chwili znacznie lepszy od Króla, a kto wie - może okazałby się drugim Sokalskim?
4 września 2006, 11:11 / poniedziałek
do wszystkich kwestionujacych slusznosc podyktowania karnego.
przejrzalem wlasnie klatka po klatce ta sytuacje i dokladnie widac ciagniecie za koszulke, czego efektem byl upadek. oto "kluczowa" klatka z tego zdarzenia:
odnośnik

j.
4 września 2006, 14:54 / poniedziałek
Ma ktoś jakieś wideo z meczu ???
5 września 2006, 19:05 / wtorek
wyglada na to ze Cetnar stal sie liderem druzyny NIESLYCHANE
5 września 2006, 19:34 / wtorek
Ja bym powiedział że mamy własnego "Rasiaka" i nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć czy takie porównanie to dla Centka powód do dumy czy ironi? W końcu ten pierwszy ma chyba tyle samo miłośników co przeciwników swojego talentu!!!
P.S. Szkoda że Królik zapatrzył się na Tomka Frankowskiego!!!
5 września 2006, 19:46 / wtorek
jatzi na tym zdjęciu nie widać, że on go ciągnie za koszulkę. Jak poprawisz jakość tego zdjęcia to wtedy będe mógł przyznać Ci racje.
6 września 2006, 13:42 / środa
Sprzedaż biletów na mecz z Polonią Bytom - 04-09-2006

Sektor: Ilość sprzedanych biletów:
Pod zegarem 2.505
Prosta 1.177
Trybuna kryta - sektory skrajne 314
Trybuna kryta - sektory centralne 75
Sektor przyjezdnych -
Suma: 4.071
Biuletyn meczowy 880
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.297