Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Strona oficjalna lechia.pl

strona 1/5

30 sierpnia 2006, 15:03 / środa
Czy nie uważacie, że nasza strona jest "trochę" biedna. Bierzmy przykłąd z innych klubów. Czy nie możemy mieć chociaż strony internetowej na najwyższym poziomie w kraju. Nie mam tam nawet zdjęć piłkarzy. Rzadkie aktualizacje, mało się mówi o tym co się dzieje w klubie. Jest to w sumie wizytówka naszego klubu i warto było by coś z tym zrobić.
30 sierpnia 2006, 18:16 / środa
Zgadzam się z Tobą EL-G!!O wiele bardziej podoba mi się nieoficjalna stronka Lechii.
30 sierpnia 2006, 19:43 / środa
jak Ci sie nie podoba Lechia.pl to czytaj gda.pl
30 sierpnia 2006, 20:33 / środa
racja, powinni cos z tym zrobic. tabela nieaktualna, o stadionie zdjecia jedynie :D a lechijka to w koncu klasa wiec strona tez taka powinna byc.
31 sierpnia 2006, 23:31 / czwartek
JAK CZYTAM WYPOWIEDZI T-MOBILE TO MAM WRAZENIE ZE KOLES MA PROBLEMY Z PRZYSTOSOWANIEM SIE DO SPOLECZENSTWA.MYSLI ZE JEGO ZDANIE TO ZDANIE CALEGO SWIATA.CIEKAWE CZY MA 14 CZY 15 LAT.POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTORZY SZANUJA ROWNIEZ ZDANIE INNYCH!!
1 września 2006, 00:11 / piątek
Jak Wam się nie podoba, to zróbcie lepszą, zgłoście projekt, może ktoś go zaakceptuje.. A jeśli nie, to nie pozostaje Wam nic innego jak czytanie tej.. Oczywiście szanując w pełni Wasze zdanie muszę dodać, że możecie nie czytać żadnej, jeśli coś Wam nie pasuje.. I każdy będzie zadowolony.. ;]

Pozdrawiam.
1 września 2006, 00:20 / piątek
To juz nie przeciez nie chodzi tylko o kwestie graficzna strony lechia.pl, choc i ta wiele pozostawia do zyczenia. Ale zeby byla uaktualniana. Wedlug mojej opini to wlasnie na oficjalnej stronie powinny sie znajdowac najswiezsze informacje. W tym miejscu szacunek dla tworcow serwisu lechia.gda.pl - za bardzo dobra strone.

Ale mysle ze to by nie zniszczylo budzetu Lechii (jako klubu) gdyby wynajac profesjonalnego webmastera ktory strone by zrobil - no i oczywiscie potem kwestia znalezienie odpowiednich osob uaktualniajacych.

A mowienie ze jesli ci sie nie podoba to nie czytaj lub czytaj co innego - jest naprawde glupie.
1 września 2006, 00:22 / piątek
z tego co wiem to niedlugo ma byc nowa wersja strony oficjalnej - lechia.pl
1 września 2006, 01:50 / piątek
Brakuje mi w niej relacji LIVE z kazdego meczu i to takiej nie calkiem obiektywnej :)
Nie kazdy moze byc na meczu :(
1 września 2006, 08:28 / piątek
relacje to mały pikuś. Nie ma tam informacji kiedy? gdzie? o której godzinie grają np. rezerwy i juniorzy...... o innych rzeczach nie wspomnę; gda.pl jest o wiele lepsza, ale informacji o juniorach i rezerwach też nie uświadczysz. Przy okazji czy ktoś wie gdzie takich inf. można szukać? Gazety piątkowe i sobotnie też nie podają.
1 września 2006, 13:38 / piątek
lechia.gda.pl jest biedacka na maxa. nie chodzi o grafike itp. (to nawet jest w miarę dobre) ale o zawartośc tam prezentowaną. nieaktualne tabele, jakieś dziwne informacje, ehh, lipa po całości. nie to co lechia.gda.pl - profesjonalizm pod kazdym wzgledem! az dziwne, ze strone "nieoficjalna" jest lepszym zrodlem wiedzy niz "oficjalna".
1 września 2006, 18:34 / piątek
lechia.gda.pl jest biedacka na maxa <// Hmm..?! ;-) //> nie to co lechia.gda.pl - profesjonalizm pod kazdym wzgledem!
5 września 2006, 11:18 / wtorek
jasne ze chodzilo o lechia.pl ze jest biedacka, a lechia.gda.pl wpisalo mi sie z rozpedu, bo wlasnie ten gda.pl adres wpisuje sie zawsze jak chce sie czlowiek czegos konkretnego dowiedziec.

przyklad z dzis: na stronie oficjalnej lechia.pl w zakladce "II liga" w podzakładce "ostatni mecz" jest wynik... 2:2 z unia janikowo. no comment.

pozdr
5 września 2006, 17:41 / wtorek
Gdyby polaczyc Lechia.gda i Lechia.net byloby idealnie i moglaby to byc strona oficialna.Oczywiscie to nie mozliwe ale tak wyobrazalbym sobie oficialna strone bo Lechia.pl jest daleka od idealu
19 września 2007, 13:25 / środa
juz od jakiegos czasu strona oficjalna pozostawia wiele do życzenia

odnośnik
odnośnik
odnośnik
19 września 2007, 13:47 / środa
nic sie nie zmienia :) coz, kase na stronke przeznaczono na transfery
19 września 2007, 14:11 / środa
cienio moze nie zawsze ale sa i juniorzy i rezerwy na lechia.gda.pl
6 listopada 2007, 13:14 / wtorek
Kolejnym zadaniem, którym zajmuje się Błażej Słowikowski niemal od samego przyjścia do klubu jest stworzenie nowej strony internetowej klubu.

- Witryna wg mojego projektu powstaje w jednej z czołowych firm zajmujących się marketingiem internetowym. W tej chwili czekam na tzw. "zawieszenie" strony na serwerze i gdy to nastąpi będę potrzebować dwóch - trzech tygodni, aby "napełnić" stronę informacjami. Wierzę zatem, że strona pojawi się w sieci jeszcze w listopadzie. Mogę obiecać, że będzie to jeden z najbardziej zaawansowanych projektów tego typu w Polsce.

Strona oficjalna ma być skarbnicą wiedzy o klubie. Ma posiadać bogate archiwum oraz możliwie najbardziej aktualne newsy.

- Będziemy również kładli duży nacisk na zdjęcia - konkretnie ich jakość i ilość. Wszystkich kibiców chciałbym zapewnić, że kolejnym krokiem po uruchomieniu strony www będzie otwarcie sklepu internetowego. W kolejności czekają również programy partnerskie jak ubezpieczenia, bankowość oraz kilka innych, które myślę, że będą niespodzianką dla fanów. Myślimy o kilku programach, które będą pionierskie w skali naszego kraju. Więcej szczegółów ujawnimy po uruchomieniu nowej strony i sklepu internetowego.

Nowością ma być rubryka, w której będzie można zapoznać się z opinią o zakończonym meczu. Jeden tekst będzie od szkoleniowca, trener Kubicki obiecał się w to zaangażować, a drugi od kibica. Dane wydarzenie sportowe będzie komentowane przez dwie osoby.

- Nie ukrywam że naszym ograniczeniem jeśli chodzi o stronę internetową jest ilość osób które będą ją redagować. Będą to robić osoby zatrudnione w klubie. "Opieka" nad stroną będzie naszym kolejnym obowiązkiem. Docelowo zatrudniona zostanie osoba, która będzie dbać o aspekt merytoryczny witryny. Myślę, że stanie się tak po awansie do ekstraklasy.

Kolejnym zadaniem było opatentowanie znaku graficznego klubu. Procedura jest już głęboko zaawansowana i w ciągu najbliższych dni sprawa zostanie rozwiązana już finalnie.

- Jest to bardzo ważna kwestia, gdyż klub ma 60 lat, a znak opatentowany zostanie dopiero teraz po raz pierwszy. Tworzymy także księgę identyfikacyjną, takie kompendium, niezbędne do profesjonalnego kreowania marki "Lechii Gdańsk".

odnośnik
25 listopada 2007, 20:53 / niedziela
"...Wierzę zatem, że strona pojawi się w sieci jeszcze w listopadzie."

Ktoś wie jak wygląda sytuacja ? Uda się do końca listopada wdrążyć nowy serwis LECHIA.pl ?

A MY SWOJE !!!
25 listopada 2007, 20:59 / niedziela
jest jeszcze www.lechia-gdansk.pl :) i www.lechia.bnx.pl
1 grudnia 2007, 14:21 / sobota
to chyba jednak sie nie udało "zawiesic" nowej stronki lechia.pl
1 grudnia 2007, 23:42 / sobota
powiem wam ze strona jak strona ale porzadne forum by sie przydalo
2 grudnia 2007, 09:26 / niedziela
forum jest ok, zmienic moda

doda na moda
2 grudnia 2007, 20:06 / niedziela
możliwa niespodzianka od mikołaja do skarpety - w formie nowej oficjalnej strony Lechii Gdańsk - z pewnych źródeł
2 grudnia 2007, 20:12 / niedziela
czyli, że w czwartek? :)
2 grudnia 2007, 20:30 / niedziela
dajcie forum takie jakie ma wiselka. maja dzielone tematy i nie ma zadnego problemu z niewlasciwymi wpisami. tutaj jest wszystko w jednym worku dlatego jest taki burdel
2 grudnia 2007, 23:13 / niedziela
mycug to forum jest nasze, wyjatkowe i zajebiste. a co najwazniejsze nie chcemy go zmienaiac. Wchodzisz jako poczatkujacy kibic Lechii i za duzo krytykujesz. Nie przeginaj!!!
I zapamietaj - nazwy klubow naszych braci rowniez piszemy z Duzych Liter, bo mamy do nich szacunek - Wisla.
przepraszam, ale nie mam polskich liter.
3 grudnia 2007, 07:49 / poniedziałek
Mucyg naucz sie czytac ten temat dotyczy strony oficjalnej lechia.pl a nie lechia.gda.pl

"Forum lechia.gda.pl integrowało kibiców Lechii już od szóstej ligi i znacząco przyczyniło się do odbudowy klubu"

Takie było jest i bedzie i nikt tego nie zmieni. Zawsze mozesz przeniesc sie na lechia.net. Tam masz kolorowe i podzielone :)
3 grudnia 2007, 10:31 / poniedziałek
ale po co mam przechodzic skoro tu mi dobrze. a co do forum to mowie tylko swoje uwagi.
3 grudnia 2007, 12:53 / poniedziałek
...ech Lechiści, nie narzekajcie, wejdźcie na www.slaskwroclaw.pl, to Wam dopiero szczęki opadną :-) Jaki prezes, taka strona :-)
Hej Śląsk!
4 grudnia 2007, 21:20 / wtorek
.... ale webmaster git. Dobrze zrobił "Skróconą Tabelę"
5 grudnia 2007, 22:50 / środa
Na przełomie stycznia i lutego przyszłego roku ruszy zupełnie nowa oficjalna strona internetowa klubu, a także w życie wejdzie nowa strategia marketingowa.

info: Paweł Stankiewicz - Dziennik Bandycki odnośnik
28 stycznia 2008, 09:43 / poniedziałek
To chyba już czas...
28 stycznia 2008, 10:53 / poniedziałek
5 lutego ma być gotowa...
30 stycznia 2008, 12:38 / środa
Lechia-Mobile .
Klubowa siec telefonii komorkowej,wspolpracujaca z Orange.
Zapraszam na strone glowna.
4 lutego 2008, 19:21 / poniedziałek
Jutro sądny dzień.
4 lutego 2008, 22:00 / poniedziałek
Albo znowu cos przełożą... Mam nadzieje ze zawiśnie jak najszybciej.
5 lutego 2008, 09:58 / wtorek
No to czekamy na nową stronę ;-)
5 lutego 2008, 13:32 / wtorek
A stronki jak nie było tak dalej nie ma :)
5 lutego 2008, 14:17 / wtorek
Wg mnie ktos dobrze wali w ch.uja! Od kiedy to było juz mowione... Przepraszam ale jeśli to jest zlecone profesionalnej firmie to dlaczego tak dłuugo trwa...
5 lutego 2008, 14:36 / wtorek
Bo to Polska :)
5 lutego 2008, 21:08 / wtorek
Ciekawe na kiedy teraz przesunie się termin...
5 lutego 2008, 21:13 / wtorek
Hmm ... a może im chodziło o 5.02 ale 2009 ? albo 2012 ?
5 lutego 2008, 21:13 / wtorek
Termin jest dobry, tylko rok pewnie nie ten :)
9 lutego 2008, 22:49 / sobota
wiadomo coś w tej sprawie? mamy prawie 10.02
10 lutego 2008, 00:39 / niedziela
stronke maja zapodac na walentynki
10 lutego 2008, 01:53 / niedziela
Tego roku czy przyszłego???
10 lutego 2008, 15:37 / niedziela
2012 na euro :)
10 lutego 2008, 15:52 / niedziela
To co kurwa, ona w serduszka będzie?
10 lutego 2008, 21:19 / niedziela
Strona już jest gotowa! ---> odnośnik
 
1 2 3 4 5
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022