Gdańsk: sobota, 17 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

Strona oficjalna lechia.pl

strona 2/5

13 lutego 2008, 23:32 / środa
To niby jutro, taa?
13 lutego 2008, 23:52 / środa
No ile razy można wam mówić, że to chodzi o 14 lutego ale 2012? :)
17 lutego 2008, 08:14 / niedziela
odnośnik

coś się ruszyło...
17 lutego 2008, 09:53 / niedziela
nic nie ruszyło www.lechia.pl
17 lutego 2008, 11:26 / niedziela
...bynajmniej zawiesili starą stronę
17 lutego 2008, 11:46 / niedziela
u mnie działa
17 lutego 2008, 12:16 / niedziela
wkrótce nowa Lechia.pl...

Może na Boże Narodzenie dostaniemy :)
17 lutego 2008, 13:18 / niedziela
Wstrzymajcie się z tymi komentarzami do jutro........
Nie zapeszam ale proponuję odliczać godziny :)
23....
17 lutego 2008, 14:27 / niedziela
22...

No widać cos sie ruszyło... w końcu!
Ostatnio przeglądałem skład Lechii na oficjalnej to był z jesieni 2006 - lekka przesada.

Pozdro dla Biało-Zielonych
17 lutego 2008, 14:32 / niedziela
nie o takie ruszenie chodzi cała strona ma byc nowa :P a jak narazie wszystko bez zmian
17 lutego 2008, 16:42 / niedziela
chyba herb zmienili
17 lutego 2008, 16:48 / niedziela
Przed chwila jak wchodziłem to ze strony głównej od razu przekierowywało na odnośnik - to o czym pisał Jordan.
Teraz widac znowu wrocili do starej strony.
Pozdrawiam.
17 lutego 2008, 16:52 / niedziela
Poza tym jest róznica jak sie wpisze lechia.pl z www na początku
17 lutego 2008, 21:27 / niedziela
teraz już cos naprawdę ruszyło a więc czekamy
17 lutego 2008, 23:47 / niedziela
17 lutego 2008, 23:58 / niedziela
18 lutego 2008, 00:17 / poniedziałek
Nie specjalnie mi sie podoba ta stronka.
Kolorystyka mogłaby być bardziej wyważona.
Układ jakby troche chaotyczny.
No i wypadałoby otwierając nową oficjalną stronkę Lechii uzupełnić wszystkie informacje, np. opis sponsorów.
Krótko mówiąc, do lechia.gda.pl nie umywa się.
18 lutego 2008, 07:41 / poniedziałek
Dla mnie stronka OK.Chodź przyznam, że spodziewałem się czegoś lepszego. No ale wszystko jest lepsze od starej lechia.pl :)
18 lutego 2008, 08:09 / poniedziałek
Mogliby poprawić kadrę zespołu. Dać zdjęcia piłkarzy itp, na razie jest biednie. Fajnie, że jest odliczanie do następnego meczu, ale mogliby dodać z kim gramy...
18 lutego 2008, 08:36 / poniedziałek
Jak na początek, to uważam że jest całkiem dobrze. Tak jak ktoś wcześniej zauważył, to wszystko jest lepsze od tego co było wcześniej.

Ważne żeby w miarę upływu czasu serwis rozbudowywać. Szczególnie ciekawy jest pomysł sklepu internetowego. Zapowiadanych jest jeszcze parę innych ciekawych rzeczy, więc jest całkiem dobrze.

Stronka w tej chwili chodzi całkiem szybko, jest dużo zdjęć itd. Co dla mnie będzie najważniejsze to aktualności i informacje z klubu. Tutaj mam prośbę: informaować jak najwięcej (nawet najmniejszy szczególik, informacja z klubu to dla mnie wielka radość) poza tym na bieżąco i szybko !!!!!

Powodzenia życzę.
18 lutego 2008, 12:30 / poniedziałek
No i ruszyła stronka :)
18 lutego 2008, 12:33 / poniedziałek
Jedna uwaga ;) Jak się klika na mecz Piast - Lechia To się wyświetla "Konfrontacja - wokół lodu" Można by ustawić zamiast tego jakąś historie spotkań i coś na temat wyjazdu :)
18 lutego 2008, 13:21 / poniedziałek
zobaczymy jak sie bedzie rozwijac, lepiej niz bylo jest na pewno. imho tabela ligowa powinna byc troszke bardziej szczegolowa...
18 lutego 2008, 13:48 / poniedziałek
Trochę dziwnie wygląda rubryka "Znani Kibice" - jeśli znalazł się tam np. Tusk, to czemu nie ma Kurskiego? Za oboma nie przepadam, ale wygląda ta rubryka tak, jakby były w niej tylko osoby będące w PO tudzież sympatyzujące z tą partią ...
18 lutego 2008, 13:55 / poniedziałek
Jednak jest wjątek - Płażyński, choć on i tak bardziej z PO się kojarzy :-).
18 lutego 2008, 14:09 / poniedziałek
tabela sezon 07/08 a nie 06/07
18 lutego 2008, 16:28 / poniedziałek
Jak dla mnie, krótko mówiąc - mega bieda! Blisko 2 lata pracy nad takim czymś?! Żenada...
18 lutego 2008, 16:36 / poniedziałek
Na starej stronie przynajmniej kadra klubowa była. Fakt że z jesieni 2006 ale zawsze cos :) Na nowej w ogóle nie ma

"To również celowa buńczuczność na potrzeby agresywnej i ekspansywnej strategii marketingowej klubu"
18 lutego 2008, 19:11 / poniedziałek
Niczym nie impronuje ta nowa strona- jestem rozczarowany... Brak Kurskiego rzeczywiście zauważalny- jest troche bardziej znany niż Wołek-osiołek. Na ale jezeli klub chce uprawiac politykę to jego sprawa... Na stronie ponadto dużo błedów np rywal Lechii z ostatniego sparingu nazywa się Worskla Połtawa, a nie jakaś Vorska. Generalnie słabo...
18 lutego 2008, 19:53 / poniedziałek
a mi się całkiem podoba. oczywiście, bez fajerwerków, ale na przyzwoitym, trzygwiazdkowym poziomie. tylko właśnie ten drobny mankament techniczny z napisem "następny mecz".
18 lutego 2008, 20:09 / poniedziałek
Przeciez jest kurski, co wy pieprzycie?
18 lutego 2008, 20:18 / poniedziałek
Wyśil troszkę szare komórki :) - pisałem popołudniu, wówczas nie było Kurskiego - jednak wchodzę wieczorem na stronkę i ... się pojawił.
18 lutego 2008, 21:56 / poniedziałek
dajcie sie rozkrecic adminowi , pierwszy dzien a wy marudzicie , z kazdym dniem bedzie lepiej
18 lutego 2008, 23:34 / poniedziałek
wg mnie to on mial czas chyba od listopada zeby sie rozkrecic... tyle czau i powstal tylko taki serwis?? Narazie to wg mnie lipa. Mam nadzieje ze szybko bedzie uzupelniany i zdobedzie swoją atrakcyjność.
18 lutego 2008, 23:48 / poniedziałek
Mega lipa! Zamiast znanych kibiców, lista wyborcza. Gdzie jest Dufo, Parasol, Kaczor i inni? Gdzie jest forum? A już pełna kompromitacja to zakładka sklep.
19 lutego 2008, 01:20 / wtorek
19 lutego 2008, 09:07 / wtorek
Bardzo fajna stronka.
19 lutego 2008, 09:38 / wtorek
Strona powiedzmy sobie na razie średniawa ale też jestem zdania, że trzeba dać adminowi czas na rozkręcenie się. Lepiej coś zapropnować bo widać, że strona się rozbudowuje...Narzekać każdy potrafi i choćby strona była nie wiem jaka znajdzie się gość, który wie lepiej....
19 lutego 2008, 11:14 / wtorek
do tego co bylo to rewelacja , mysle ze sie rozkreci
19 lutego 2008, 12:34 / wtorek
Obejrzałem sobie strony oficjalne pozostałych 15 II ligowców , no 14 bo Kmita nie ma nawet oficjalnej swej strony:))) i mogę powiedzieć ,że nie jest tak źle.W pierwszej 5 piątce to na pewno jesteśmy i należy tylko poprawić pewne rzeczy o których tu sie pisze i będzie super.To jest początek i wiadomo że nie wszystko wychodzi na 100%.
Generalnie kierunek zmian jest pozytywny i oby było tylko lepiej.
Tylko BKS Lechia!!!!
19 lutego 2008, 13:17 / wtorek
Cóż... nie jest wesoło. Nie porównujmy się do innych II ligowych klubów. Porównujmy się do Europy!

Doczytałem, że z miesiąca na miesiąc strona będzie wzbogacana o kolejne moduły i prędzej czy później będzie "wszystko". Ale gdy na starcie brakuje kadry zespołu, a reszta informacji sprawia wrażenie wrzuconych na 15 minut przed odpaleniem, to wrażenie może być tylko jedno: lipa!

Po co ten pośpiech? Kilka lat nie było poważnej strony oficjalnej, to kolejnych kilka miesięcy by tu wiele nie zmieniło. Trzeba było jeszcze popracować jakiś czas i wypuścić stronę bardziej dopracowaną.
19 lutego 2008, 14:57 / wtorek
Niezbyt sie znam na stronach, wiec oceniam wedle wlasnego uznania.

Moze jakies przeklady stronek powalajacych na kolana?
Jesli ktos krytykuje, niech przenajmiej pokaze ,ze widzial cos o niebo lepiej zrobione.
Ocenimy:))
19 lutego 2008, 15:00 / wtorek
Mialo byc---> "przyklady"
19 lutego 2008, 15:34 / wtorek
Czytając historię na Lechia.pl, można odnieść nieodparte wrażenie, że w 2003 roku (późny sierpień) obchodziliśmy 100-lecie klubu. Gdyby nam tylko słoma z butów wystawała...
19 lutego 2008, 15:42 / wtorek
Pilsner, specjalnie dla Ciebie :)

odnośnik
odnośnik
odnośnik

Jak na 4 miesiące roboty to powinno wyglądać tak jak któraś strona z powyższych, a nie jak strona zrobiona w max. 2 tygodnie.

A MY SWOJE !!!
19 lutego 2008, 15:49 / wtorek
Co do strony Lecha to chyba się z deczka pośpieszyłeś. Nie jest ona tak okazała jak pozostałe. Mi najbardziej podoba się strona ManUtd.com.
19 lutego 2008, 15:59 / wtorek
Co do strony Lecha to bardziej chodziło mi o merytoryczną zawartość niż o wygląd, do tego trzeba dodać że strona jest w 3 wersjach językowych.
19 lutego 2008, 16:09 / wtorek
Nie ma sensu przerzucać się przykładami, ale jeśli już to polecam www.inter.it . Masa informacji dość dobrze skatalogowana.

Stronę można oceniać pod różnymi względami: grafika, nawigacja, treść etc.

Niestety nasza lechia.pl nie wygląda wystarczająco dobrze pod żadnym z nich.
Dużo dodają z godziny na godzinę, ale jak rozumieć umieszczenie kadry zespołu w dziale rozgrywki/II liga? A w Pucharze Polski (jak go dodadzą!) to już gra inny skład?!

Prędzej czy później wszystko pewnie będzie ok, ale najgorsze wrażenie sprawia to, że strona - mimo zapewnień o wielomiesięcznej pracy - jest NIEPRZEMYŚLANA i uzupełniana w popłochu.

O tych hektarach zielonej murawy za pędzącym malutkim Andruszczakiem to już nawet nie wspomnę... Dziwna perspektywa i koszmarna strata miejsca.

Moim zdaniem - jeszcze sporo roboty. Ale oczywiście brawa za podjęcie wyzwania. Życzę dużo determinacji i potraktowania przez wszystkich najbliższych miesięcy jako fazy testów, poprawek i uzupełnień.
20 lutego 2008, 00:10 / środa
Co mnie kłuje w oczy:
1. Wałęsa z małej - dla mnie największy babol
odnośnik
"- Ja już mam jedną sugestię. Myślę, ze dobrze byłoby, aby na stronie internetowej powstał dział byłych "gwiazd" Lechii. Tak, aby nikt o nich nie zapomniał - wtrącił Lech wałęsa, który po chwili otrzymał zapewnienie, że bohaterowie, którzy grali przy Traugutta zostaną odpowiednio zaprezentowani na Lechia.pl."

2. Brak podpisu kto jest autorem newsów
3. Brak podpisu kto jest autorem zdjęć - a wątpię by ktoś pytał co po nie których o zgodę na wykorzystanie zdjęć.....
4. nieaktywny baner - nie można na niego kliknąć by wrócić na stronę główną
5. kolorystyka - czy Lechia ma nadal barwy biało-zielone? Jakoś niewiele tej zieleni. WIELKI MINUS
6. Poprzedni mecz, następny mecz - gdy próbujemy kliknąć - wszędzie Słowik.......aż boję się zajrzeć do lodówki :)

Wiadomo jednak że chłopaki czytają to forum i co rusz coś poprawiają co my tu wychwycimy - jak w przykładzie Kurskiego.
20 lutego 2008, 00:14 / środa
Rzeczywiście kolorystyka nie zachwyca.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.203