Gdańsk: wtorek, 20 października 2020
FORUM
Podstrony:

Strona oficjalna lechia.pl

strona 3/5

20 lutego 2008, 00:42 / środa
Jako osoba troszke siedzaca w reklamie, uwazam ze strona faktycznie troche zrobiona w pospiechu. Miala byc dynamiczna a taka nie jest, flasha prawie nie ma wogole, pozatym baneremm ktory dziala przy wlaczeniu. Ta kolorystyka jest zbyt sztuczna. Kiedys byla mowa o jednej zielini jaka Lechii ma przyslugwac nie wiem czy to sie zachowalo, ale chyba nie o taka jaskrawa zielen chodzilo. Zupelnie nie trafiony jest baner z Andrutem na tle jak ktos powiedzial hektarow zielonego dywanu. Brak kadry ktora juz sie teraz chyba pojawila ale nie moze byc w tym miejscu bo ciezko ja znalezc. Kadra to jedna z wazniejszych rzeczy na stronie klubowej. Widac ze sklepik jest nie uzupelniony, zostawic tak tego nie mozna. Kolejna kwestia jest na moje zbyt duza rozdzielczosc tej strony przez co sie niepotrzebnie rozjezdza. Troche pracy jest przy tym ale plus ze sie cos ruszylo. Jednak jesli juz sie zleca porzadnej firmie wykonanie www to trzeba wymagac. Miejmy nadzieje ze serwis bedzie stale poprawiany i jak najszybciej naniesone beda poprawki.

Nie porownojmy tu sie do seriwsow druzyn drugolgowych bo nie w tym rzecz. W tej branzy mozemy si eporownac do klubow z calego swiata, bo nie od dzis wiadomo ze polscy informatycy sa po porostu bardzo dobrzy, a i grafikow nie mamy marnych.

Z deugiej ligi fajna i dynamiczna witryne posiadaja GKS KATOWICE

odnośnik

Lech Poznan ma duzy zbior danych chcoiaz tam tez mozna by to troche czytelniej zrobic ale strona jest na plus. Wisla ma w miare ciekawa strone rowniez
20 lutego 2008, 08:16 / środa
Ludzie nie bądźcie śmieszni z tymi przykładami.
ManU. jako przykład - dobre. Wiecie ile tam kasy idzi na takie rzeczy? ile ludzi pracuje nad tymi projektami? jaki jest budżet na tego typu sprawy? Co tu daleko szukać nawet Lech Poznań (też dany jako przykład) ma bardzo rozbudowany dział marketingu - z tego co wiem to pracuje tam bodajże kilkanaście osób. Pewnie, że każdy by chciał żeby było jak najlepiej, ale po pierwsze poczekajmy troszkę, po drugie doceńmy plusy. Minusy według mnie dosyć dobrze ocenił Krytyk...

Plusy jak dla mnie - dosyć szybko chodzi stronka, jest dosyć przejrzysta no i najważniejsze jest dużo newsów - po kilka dziennie a to przynajmniej dla mnie najważniejsze.

Jeśli chodzi o wygląd, to kwestia gustu. Jeśli chodzi o odcień zielonego - tak jak pisał kolega powyżej (pracujący w reklamie) to jak wiadomo tego nie da się utrzymać w 100 % jednolicie. Kwestia kalibracji monitora np. - to są takie niuanse, że naprawdę tego akurat się nie czepiajmy !! A juz kolega, co pisał wcześniej że jest tam mało zieleni to nie wiem co miał na myśli. Strona (przynajmniej startowa) jest cała zielona !! pasek jest tylko czerwony - zresztą zrobiony podejrzewam dla większej czytelności.

Pozdrawiam i już nie mogę się doczekać 9 marca.
20 lutego 2008, 10:26 / środa
KrytykFilmowy... do strony głównej można wrócić klikając na trawę obok "Andruta" :)) pozdrawiam
20 lutego 2008, 10:48 / środa
albo na "home" w lewym górnym rogu, fakt lekko malutki ale jest ;)
20 lutego 2008, 11:43 / środa
Strona jak na razie jest dobra. Przestancie narzekac ku... bo tylko siedziecie na dupsku przed monitorem i wrzucacie na wszystko co sie nowego pojawia zamiast docenic inicjatywe ! Pokazcie mi klub w ktorym tak duzo rzeczy sie zmienilo w ostatnich miesiacach jak u nas !
20 lutego 2008, 11:56 / środa
Abstrahując od wartości merytorycznej strony chciałbym zwrócić uwagę na licznych krytyków z Dziennika Bałtyckiego. A raczej na fakt, że krytykując sami piszą bzdury:
"Z kolei na liście najbardziej znanych graczy Lechii jest np. Grzegorz Szamotulski, który ani razu nie zagrał w zespole seniorów biało-zielonych, a nie ma Marcina Mięciela czy Marka Ługowskiego, który ma przecież dwa występy w reprezentacji Polski."
To część z tekstu z Dziennika - autorstwa - wiadomo KOGO. Rzeczywiście obecność na tej liście "Szamo" to "wielbłąd", ale czemu ma tam być Mięciel? Jedyny jego wyróżnik, w kontekście gry w Lechii, to fakt iż nigdy - podkreslam - NIGDY!!! - nie zagrał pełnego meczu w druzynie seniorów biało-zielonych. Więc bzdurą jest stawianie go w jednym szeregu z Markiem Ługowskim - wieloletnim graczem Lechii, jej kapitanem i reprezentantem Polski.
Niemniej pozdrawiam redakcję w komplecie. Na poprawę tego błędu przez dział sportowy nie liczę od czasu gdy szef działu sport napisał mi, że nie musi umieszczać sprostowań od czytelników bo gazeta nie jest z gumy. Dobrze, ze istnieja takie miejsca jak forum gdzie młodszym kibicom mozna wyjaśnić, iż kariera Marcina Mięciela w Lechii to głównie jego juniorskie występy.
20 lutego 2008, 13:17 / środa
To moje uwagi oczywiście konstruktywne...każdy ma swój pomysł na stronę ale...

PLUSY
- Konfrontacja - czegoś takiego do tej pory nie było - warto byłoby także pomyśleć docelowo o możliwości komentowania przez internautów konfrontacji (za/przeciw)
- Czas do następnego meczu - proste i użyteczne - za każdym razem go mniej:)
- Kibice - promocja sekora rodzinnego

ZMIANA

- Konfrontacja nie musi wyskakiwać w każdym innym wątku np. historia:)
- W to miejsce przydałaby się np aktualna tabela albo chociaż skrót.
- Sponsorzy mogliby być na dole - byłoby bardziej przejrzyście
- "Najnowsze" wiadomośći pod każdym wątkiem bym wyrzucił albo zlikwidował.

DO UZUPEŁNIENIA NA "DZIEŃ DOBRY"
- II i III drużyna...juniorzy...
- Kto rządzi klubem? - nie wiadomo...

No i SKLEP:|... na stronie LECHII pamiątki wyglądałyby znacznie lepiej niż link, który odsyła na inną stronę.

Generalnie strona się zmienia i widać, że Ci co ją tworzą słuchają uwag i czytają to forum:) - oby tak dalej -powodzenia.
21 lutego 2008, 13:53 / czwartek
brak galerii z budowy oświetlenia tak jak na stronie Wisełki z budowy trybuny trzeba się poprawić
21 lutego 2008, 18:20 / czwartek
Czy ja dobrze czytam ?!
W rubryce ''Znani kibice'',wjebali samych politykow !!!
To jest kurwa skandal !!!
Do cymbala,ktory wpadl na taki ''zajebisty'' pomysl,zeby wkleic tych ......
Ogarnij sie chlopie,bo sie teraz cala Polska z tego smieje !!!
Nie rob wstydu nam,Lechistom !
22 lutego 2008, 08:43 / piątek
Czarny...
moja reakcja w pierwszej chwili była taka sama, ale po chwili namysłu doszedłem do wniosku, że kibiców - nie polityków (bo to są osoby publiczne) - raczej trzeba byłyby zapytać o zgodę. O umieszczeniu zdjęć już nie wspomnę. Kłaniają się tutaj prawa autorskie i prawa do wizerunku. Ochrona danych osobowych itp. Niestety takie czasy !! Tak mi się wydaję, że to może być właśnie tym spowodowane.
Chociaż całkiem możliwe, że to jest zwyczajne niedbalstwo i niedopatrzenie !!

Ze swej srtony chciałbym, żeby np. pojawił się wpis na stronie o Siwym (Gołąbku) - oczywiście obok wielu innych zasłużonych.

Pozdr.
22 lutego 2008, 10:16 / piątek
22 lutego 2008, 14:05 / piątek
a to co ten odnosnik powyzej , mialo powalic z nog??
22 lutego 2008, 18:07 / piątek
a nie powalilo?
a to: odnośnik lub to: odnośnik
czemu fundusz inwestycyjny banku BZ WBK to psy/policja?
12 marca 2008, 13:39 / środa
Mija prawie miesiąc od startu nowej strony... a tam nic się nie zmieniło ... Widać że dział marketingu jest bardzo zadowolony ze swego dzieła........
Przez miesiąc powinni zrobić przynajmniej nowy baner ...a tam ciągle biega mały Andrut na hektarach zielonej wykładziny heheh
7 kwietnia 2008, 19:35 / poniedziałek
Niebawem powinniśmy ujrzeć kilka zmian na www.lechia.pl
20 kwietnia 2008, 23:14 / niedziela
nadal bez rewelacji, konfrontacje maja nie wiadomo ile czasu juz. najlepsze jest chyba odliczanie :] strony na bank jeszcze nie mamy na ekstraklase...
21 kwietnia 2008, 13:23 / poniedziałek
"Na pułkach i wieszakach salonu Jako Red-Box znalazły się kolejne nowe produkty –
opowiada Krystian Gańcza z marketingu Lechii."

odnośnik

:D
21 kwietnia 2008, 13:30 / poniedziałek
najs, pułki i bibółki tudzierz horągiewki
21 kwietnia 2008, 16:43 / poniedziałek
Jakiś czas temu pisałem do dyra od spraw marketingu z pytaniami na temat strony(czy będą coś poprawiać, dodawać itp. itd.) i odpisał...

-"Bardzo dziękuję za wszelkie sugestie. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że do końca kwietnia nasz partner technologiczny ma wprowadzić całą listę zmian, o które poprosiliśmy krótko po uruchomieniu witryny. Wśród nich znajdują się również te wskazane przez Pana."

...także zobaczymy, niebawem powinno się coś zmienić :)) pozdrawiam
21 kwietnia 2008, 17:42 / poniedziałek
do końca kwietnia...

którego roku?
21 kwietnia 2008, 18:58 / poniedziałek
no myślę, że do Euro się wyrobią...pozdrawiam :))
22 kwietnia 2008, 00:10 / wtorek
dzieki za odpowiedz, pozyjemy zobaczymy :)
24 kwietnia 2008, 00:12 / czwartek
forum lechia.net mi nie jezdzi, wiadomo cos?
24 kwietnia 2008, 00:31 / czwartek
Ja mysle ze mogli by lepiej zrobic jakies repliki koszulek w pelnym zestawie sponsoringowym ... ze slabszego materialu cos na wzor wisly umbro ze logo nie wyszywane a prasowane ... cos w tym stylu. Gronik w Jako ma koszulki za 99 zl i to sa meczowki w ktorych grali pilkarze na zgupowaniu w Hiszpanii. Niekazdego stac na koszulke za ponad 200 zl chociaz wiadomo pelen oryginal to skarb. Sam planuje zakupic taka koszulke bo Pasiak Jako juz idzie w antyrame i do historii. Mysle jednak ze fajnie by bylo jak by wprowadzili jakies normalne pelne repliki orginalow.

Pozdrawiam
25 kwietnia 2008, 17:52 / piątek
hehe, a widzieliscie to:
odnośnik

niejaki Sly_Fox juz kombinuje jak zarobic na Lechijce... :/
25 kwietnia 2008, 19:22 / piątek
"forum lechia.net mi nie jezdzi, wiadomo cos?" Mi też nie działa , jakiś błąd wyskakuje..
26 kwietnia 2008, 10:20 / sobota
Moim zdaniem jest to błąd bazy danych forum...
30 maja 2008, 12:25 / piątek
mogliby dopracowac tabele ;]
8 lutego 2009, 10:11 / niedziela
Rozumiem, że marnych komentatorów z TV i dziennikarzyny z gówna wybiórczego trzeba uczyć i uczyć i uczyć, ale i tak nie skumają o co chodzi, ale jakim cudem, osoby piszące newsy na oficjalnej stronie(!!!) Lechii nie potrafią zrozumieć, że my jesteśmy LechiStami, a nie Lechitami?
odnośnik
"Turcja przywitała Lechitów deszczem i temperaturą w okolicach 16 stopni."
8 lutego 2009, 10:17 / niedziela
zapewne literowka, ale nie zmienia to faktu że niezła wtopa :((((
8 lutego 2009, 13:49 / niedziela
pewnie chodziło o Buzałę, Miklosika i Midzierskiego (albo i wg. 'obecnych realiów' - Wołąkiewicza) co pierwsi wysiedli...

(widocznie reszta stwierdziła, że to pierdoli i zostaje)
18 marca 2009, 07:59 / środa
Mam prosbe do osób co prowadzą oficjalną stronę Lechii ,aby dokonywały aktualizacji w miarę na bieżąco!!! podam tylko 2 przykłady nieaktualnych danych, wiecej nie szukałem .
1.Tabela Młodej Ekstraklasy. zdaje się że inaczej wygląda jej stan na dzien dzisiejszy i miejsce które Lechia zajmuje.
2. Terminarz treningów seniorów kończy się na dn. 06.03.2009. rozumiem że już nasi grajkowie więcej od tego czasu nie trenowali i może nie będą trenować :)
to na tyle, to nie jest chyba trudne aby na oficjalnej stronie były jak najbardziej aktualne informacje i jeżeli chcemy aspirować do miana najlepszego klubu w Polsce!!!
Tylko BKS Lechia!!!
18 marca 2009, 21:57 / środa
temat tyczy się stronek internetowych więc tu walne moje pytanko...

działa wam www.90minut.pl ?
18 marca 2009, 22:11 / środa
18 marca 2009, 22:32 / środa
tak.
Suma kwadratu równa sie temu że lubie placki
18 marca 2009, 22:41 / środa
90 minut nie działa od kilku dni :(:(
19 marca 2009, 09:33 / czwartek
Znalazłem jeszcze jeden "kwiatek". W dziale kadra szkoleniowa.
Wychodzi, że "Kafar" jest rocznik 67-my i urodził się dokładnie w ten sam dzień, co Jacek Zieliński ;-)
Z mojej wiedzy winika, że Kafar jest rocznik 74-75.
19 czerwca 2009, 13:42 / piątek
Zespół juniorów młodszych gdańskiej Lechii podejmie Zawiszę Bydgoszcz w ramach I rundy eliminacji Mistrzostw Polski. Mecz rozegrany zostanie na boisku głównym stadionu przy ul. Traugutta 29 w Gdańsku.

Wszyscy, którzy stęsknili się za sportowymi emocjami będą mogli kibicować młodym Lechitom już w sobotę, 20 czerwca. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17.00. Wstęp wolny.

odnośnik

no to kurwa ladnie jak juz nas na oficjalnej stronie nazywaja Lechitami :/
19 czerwca 2009, 17:03 / piątek
przeczytaj uwaznie odnosnik a nie szukasz sensacji
19 czerwca 2009, 17:06 / piątek
chyba ze juz poprawili:)
19 czerwca 2009, 17:15 / piątek
Poprawili
20 czerwca 2009, 13:04 / sobota
Strona lechia.pl miała byc zajebista a nie jest newsy sa dodawane z opoznieniem z 1-2 dni wystarczy spojrzec na strone Wisełki jak duzo brakuje jej do nich odnośnik
29 czerwca 2009, 21:23 / poniedziałek
Myslałem ze oficjalna zamula ale Premiumliga to ma newsy :)
21 lipca 2009, 13:07 / wtorek
tandeta ta strona ze ch.uj
"konfrontacje" od kilku miechow leza i kwicza...czy tak ciezko znalezc 2 ciekawych rozmowcow majacych rozne poglady i punkt widzenia i przeprowadzic jakies wywiady???....ta strona nie zyje...ona wegetuje
dodatkowo cos co zauwazylem za samym poczatku jak powstala...na wszystkich zdjeciach andruszczak...na banerze/pod "komunikatami"/pod "inicjatywy"...i smiem twierdzic ze te zgrabne nozki pod "tabela wynikow"to tez on;-)...
andruszczaka nie ma w Lechii a on nadal drybluje i cieszy sie z gola...
ciekawe ile wody musi uplynac by jakis magik co tworzy ta strone wzial sie do roboty...
21 lipca 2009, 13:45 / wtorek
Strona oficjalna to tandeta. Zero zdjęć ze sparingów, z meczów .Zero filmików -po prostu strona słabo zrobiona.Żadnych wywiadów. Nastawiałem się na więcej. Żenua
28 lipca 2009, 00:08 / wtorek
i wpizdu ktos sie postaral :) strona nie dziala :) pewnie za duzo chentych bylo na nocne zakupy biletow :)
28 lipca 2009, 07:02 / wtorek
Cała ta oficjalna strona to warning fatal error!!! zero, dno, arka, porażka, do dupy ;)
jakieś dzieci z gimnazjum ją tworzą- bez obrazy
28 lipca 2009, 08:51 / wtorek
nie no uprzedzali wczoraj ze beda ja przebudowywac wiec cierpliwosci
29 lipca 2009, 11:32 / środa
Może i strona Lechia.pl nie działa, ale gdy wejdziemy np w ten link odnośnik to uchyli nam się rąbek tajemnicy ;)
29 lipca 2009, 12:32 / środa
całkiem całkiem :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033