Gdańsk: poniedziałek, 22 kwietnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia w latach 80-tych

strona 1/1

1

1 września 2006, 10:25 / piątek
Poniewaz zabawa z przerabianiem skanow ksiazki w pliku tekstpowym zajelo by mi troche czasu,upraszczam ta forme i umieszczam skany do sciagniecia.
Material SOlidarnosc w Stoczni Gdanskiej grudzien 1981-sierpien 1988
Zapraszam do lektury:)

odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
1 września 2006, 11:24 / piątek
Łza się w oku kręci jak się to czyta, szczególnie w obliczu obecnych podziałów i smutnych obchodów rocznicy Solidarności w tym roku oraz tego kim stali niektórzy uczestnicy tamtych wydarzeń (vide Kurski). Ja z racji wieku na Lechijkę zacząłem chodzić dopiero we wczesnych latach 90-tych, ale wiele słyszałem z opowieści o tamtych czasach i zawsze o tym pamiętałem wchodząc na nasz stadion. Chcę powiedzieć, że za to co wtedy robiliście moi starsi koledzy, należy Wam się ogromny szacunek.
1 września 2006, 12:30 / piątek
to musialo byc zajebiste wtedy przychodzilo 20tys. - 30tys. ludzi a teraz jak przyjdzie z 10tys. to jest dobrze:(. Ale mysle ze z czasem bedziemy ogladac co raz wiecej kibicow na stadionie Traugutta.
1 września 2006, 12:49 / piątek
Bylo zajebiste (i bedzie)...30 tys. na normalne mecze......35 tys. na ciekawsze.....w II lidze :) Kiedys (20-25 lat temu) flagi byly mniejsze, ludzie siedzieli prawie do samego dolu trybun na calym stadionie plus na trojkacie od strony Smoluchowskiego...
Kruszczynski strzelal nam prawie zawsze brame do 15 minuty a i wyniki byly wtedy nie wymeczone 5:1, 3:1, 3:0, 4:1 dla Lechii..
1 września 2006, 13:06 / piątek
Ramone poproszę o kontakt na mail lechista@tlen.pl w sprawie materiałów które zamieściłeś.
25 września 2006, 12:05 / poniedziałek
Ramone, czy jest możliwe, żebyś jeszcze raz to "opublikował" w necie, bo te linki już nie działają, a muszę to koniecznie kumuś pokazać.
25 września 2006, 13:01 / poniedziałek
jest mozliwe:)..ewentualnie moge na mejla wyslac:)
25 września 2006, 13:13 / poniedziałek
Witam :) Ja btm bardzo prosił o wysłanie yakuza104@wp.pl z Góry Dzieki:)
25 września 2006, 15:06 / poniedziałek
mozesz mi tez przeslac na maila? sadek_17@poczta.onet.pl , dzieki z gory pozdrawiam.
25 września 2006, 17:21 / poniedziałek
zajebiste czasy ja jestem na Lechii wychowany .....
25 września 2006, 22:47 / poniedziałek
chetnie bym odswierzys swoje wiedze poprosze o mail; masterclint@o2.pl; z gory dzieki
26 września 2006, 08:43 / wtorek
Ramone tez bym prosil na meila lechia81@o2.pl dzieki z gory LG
26 września 2006, 09:20 / wtorek
okej,sprawa mejlowa zakonczona....tera publikacja ponowna na necie:)

odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
odnośnik
26 września 2006, 11:59 / wtorek
zdążyłem za małolata się załapać na owe wpsaniałe dni,
szczególny klimat protestów społecznych fenomenalnie wymieszany z klimatem naszego wyjątkowego stadionu,
niepowtarzalne, niezapomniane chwile
"elektryczność", uniesienia w stoczni, dziesiątkach i setkac biur, ulic i podwórek, huk "wulkanu" na Traugutta
wzniosła atmosfera, fenomenalna jedność gdańskiego społeczeństwa, szczęśliwie przepleciona sukcesami sportowymi Biało-Zielonych
miło sie czyta,
pamięć ożywa, dopowiada to i owo, obrazki "z wtedy" stają przed oczami jak z wczoraj
wielkie dzieki za wklejenie,

tak wiele lat, czekam, wierze że . . . ten klimat na stadionie . . . kiedyś to wróci, ten wulkan ożyje, warto czekać,
26 września 2006, 12:52 / wtorek
Ramone wielkie dzięki:) Pozdrawiam. Lechia Gdańsk
26 września 2006, 13:12 / wtorek
Może mi ktoś powiedzieć jak to ściągnąć, bo za cholerę nie mogę, wyskakuje mi jakaś dziwna strona.
Dzięki
26 września 2006, 13:15 / wtorek
Ja nie w temacie, ale mam pytanko. Ramone - to ksywa powstała od
The Ramones ?
26 września 2006, 13:21 / wtorek
eh....masz tabele a na samym dole rubryke When will YOUR uploaded files
automatically be deleted?...klilkasz freeee..uruchamia sie kolejna strona,czekasz az sie czas na sciagniecie zaladuje i potem download:)...jedyne co jest fe to ograniczenia:)
pozdr

a ksywka buthead sie wziela od butheada???hehe...no tak,The Ramones:)
26 września 2006, 19:55 / wtorek
no to stary jest nas przynajmniej dwóch fanów the ramones.

hey ho lets go
26 września 2006, 23:15 / wtorek
tez sie ciesze:)

gabba gabba hey
:D
26 września 2006, 23:25 / wtorek
Ramone jeśli możesz to odezwij się do mnie na GG 4113838
Umieszczę to na serwerze gdzie nie będzie problemów ze ściąganiem.

A w kontekście tematu, no cóż mam nadzieję że takie święto piłki jakie mieliśmy w owych czasach powróci
20 października 2006, 02:21 / piątek
Witam Odswiezam watek i prosilbym jesli to oczywiscie mozliwe o te materialy na maila - franek2106@wp.pl Pomalu zbieram sie do pisania konkretnej i powaznej magisterki na temat bialo-zielonych kibicow w latach 80 i nie tylko wiec ktokolwiek ma cos ciekawego pisac i slac na maila!:) Wie ktos moze kiedy wyjdzie ksiazka ks. Wasowicza ,,Biało-zielona Solidarnosc''? Pozdrawiam
20 października 2006, 13:59 / piątek
Hehe pamiętam szpalery zomoli od bramy Lechii aż do opery i inteligentów walących pałą za "jajco". Raz tylko widziałem, ze naprawdę srali ze strachu. W 88 w trakcie strajku w SG gdy zomowcy stali przy płotach na dole trybun a ponad 30 tys. ludzi wstało i zaczęło krzyczec Stocznia Gdańsk. Miałem wtedy 16 lat ale pamiętam tą ludzką siłę do dzisiaj. Gdy sobie to przypomnę to jeszcze dzisiaj czuje na plechach dreszcze.
20 października 2006, 13:59 / piątek
witam.z gory sorry ze ten wpis nie jest do konca na temat ale nie chce zasmiecac forum nowym tematem. jestem kibicem Lechijki od wielu lat goszczac na praktycznie kazdym meczu u siebie i czesto na wyjazdach.sledze to forum regularnie ale glos zabieram tylko gdy nie moge sie powstrzymac.wiem ze sa tu osoby troszke starsze i bardzo powazane jak np Tangens.I wlasnie mysle ze te osoby moga odp mi na moje pyt. Chcialbym poznac historie naszej przyjazni ze Slaskiem.Dokladne okolicznosci i jak to wygladalo przed laty bo najnowsza historie oczywiscie znam. Moze jest to gdzies juz na forum? Za wszelkie info dzieki.
Z bialo-zielonym pozdrowieniem.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.279