Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Coraz lepsza Lechia

strona 1/1

1 września 2006, 15:52 / piątek
Elo elo wczoraj założyłem swoje konto ze względu na super zabawe i atmosfere jaka tu panuje.Na wstępie chciałbym pogratulować Lechii i jej działaczom gdyż nowe zmiany jakie nastąpiły są super poszeżenie boiska, odnowienie murawy, nowe tekturowe bilety,wspaniałe firmy piłek itp. świetnie wpłyneły na wizerunek Lechii.Najbardziej jednak najarała mnie świetna gra naszego klubu,piąte miejsce Lechii chyba pokazuje jej cudowną gre, w sobote będzie już po wszystkim i Lechijka znajdzie się na 3 miejscu.
No to chyba wszystko co chciałbym na razie powiedzieć.
pozdro dla kibiców Lechii!!!
1 września 2006, 16:10 / piątek
Tak Maik tak, a jutro ładnie umyjesz szyję i uszy. Ubierzemy czystą koszulkę i pójdziemy do doktora ...

Pozdrowienia dla normalnych
1 września 2006, 16:28 / piątek
Całe szczęście, Maik, że założyłeś to konto jeszcze w wakacje, bo już w poniedziałek czas do szkoły a wiadomo zerówka to już nie przelewki i uczyć się trzeba... Chłopie co Ty bierzesz ? Obawiam się niestety, że razem z tym magikiem (Damianem-ileś tam) jesz te energetyzujące :) batoniki.
Jeszcze parę dni i pół forum takie będzie; ludzie nie jedźcie nic z Biedronki....
1 września 2006, 17:15 / piątek
Maik - to chyba nie ten Damian GENIALNY PILKARZ :) hehe szanuj sie chlopaku
1 września 2006, 18:32 / piątek
nie ma to jak komuś dopierdolić. brawo panowie
1 września 2006, 18:54 / piątek
Maik w pełni popieram. Takze uwazam ze nasz ukochany klub w ostatnim czasie poczynił spore postępy i wszystko jest na dobrej drodze aby dalej mógł sie rozwiijac.
Osobiscie to nie pamietam kiedy ostatnio sie tak wszystko ''zatrybiało'' w naszym klubie i jesli tak dalej pojdzie to jesli nie w tym to napewno w nastepnym roku zawita w Gdansku Ekstraklasa.

ps. panowie troche optymizmu i tolerancjii czyzbyscie mieli jakies kompleksy...
1 września 2006, 21:21 / piątek
Niektórym sie tu wydaje że tylko oni maja monopol na posty i tylko ich wypowiedzi są normalne. Maik mądrze mówi a porównywanie jego wypowiedzi do wypowiedzi o energetycznych batonikach...sami chyba do szkoły musicie iść.
1 września 2006, 21:27 / piątek
masz racje te 3 wypowiedzi napisali jakies sledzie bo maik masz racje wszystko zaczyna byc tak jak powinno i i dzie w dobrym kierunku pozdr dla tych co byli w bialymstoku i opolu
1 września 2006, 21:30 / piątek
Naprawdę się tego obawiałem... Wiedziałem, że to forum nawiedzą pokemony (popularność Lechii wzrasta i to nie tylko wśród normalnych...). Gość, który się chwali co wczoraj puścił (pawka, czy jakoś tak) i prawie 15-letni Łukasz (choć pisany bardziej finezyjnie) nie za bardzo mają co wnieść do wątku oprócz, paru "głupich" uwag. Trudno co zrobić pozjeżdżała dziatwa z wakacji do domów; ale przyznam, że nie wiedziałem, że szkoły specjalne też startują we wrześniu...
1 września 2006, 21:33 / piątek
Też mi się wydaje że Maik wypisał wszystkie plusy których ostatnio coraz więcej zauważamy przy słowie Lechia :-))

Pozdro.
1 września 2006, 21:35 / piątek
luk
Proszę cie, sami śledzie tu piszą oprócz debili. Czemu czubki zawsze mają debilne nicki ??? pawka? luk ? Odpowiedzmy sobie szczerze ile Damian(453322) musi mieć "luk" żeby puścić "pawka"
Chłopcy idzcie spać bo już dawno po smerfach
2 września 2006, 01:46 / sobota
Racja!
Wspaniałe firmy piłek świetnie poprawiły wizerunek naszego klubu! Hura!
2 września 2006, 02:13 / sobota
Rombis - w czym problem? Nikt Cię nie zmusza do wpisywania się w tym wątku. Nie pasuje Ci to co ten dzieciak pisze, to nie odpowiadaj, to nie jest obowiązkowe.
A ty jak byłeś gówniarzem to też starsi koledzy mówili Ci żebyś dał sobie spokój z kibicowaniem Lechii i wracał do szkoły?
Nie rozumiem tej bezinteresownej chęci dowalenia komuś, kto ma mniej lat od Ciebie i robi błędy w tekście. Jest tu gdzieś napisane "wstęp tylko z maturą"? Nie widzę.
2 września 2006, 09:18 / sobota
rombis za kogo ty sie uwazasz - jakis kompleks nizszości? przestan sie napinac bo ci zyłka pęknie.
Nie interesuje cie temat to daj na luz.
Poza tym jesli cos idzie w dobrym kierunku to czemu o tym nie pisac???
Wiadomo ze najłatwiej jest krytykowac , tyle ze z twojej krytyki kompletnie nic nie wynika.
A mój wpis w tym wątku dodałem tylko ze wzgledu na poparcie i obrone młodszego kolegi (Maik) ktorego tak odrazu pojechaliscie.
A na Lechie chodziłem napewno długo przed tobą...
Wiec reasumując o nic nie prosze tylko o odrobine szacunku i tolerancjii dla innych uzytkowników tego forum.
Z gory Dziekuje.
2 września 2006, 10:04 / sobota
Pani od plastyki ucieszy sie jak zobaczy Twoje emocje przelane na papier. A Ci co maja juz 18 lat moga kupic i chlodzic szampana. ;)
2 września 2006, 10:26 / sobota
:)))) Nos

Rombis, chłopaku... ogarnij się ;)
2 września 2006, 11:31 / sobota
Macie racje, zachowałem się jak gówniarz; przepraszam wszystkich, których uraziłem i już postaram się wkomponować w tłum spostrzegawczej... młodzieży ;)
Zauważyliście, że gość z ochrony, który wpuszcza przez bramkę od strony Alei Gwiazd (ten łysy) ostatnio na Polonii był w nowych spodniach ?? Zobaczcie jak nam się Lechia rozwija... Gość kupuje nowe spodnie i w nich gdzie się lansuje ? Na meczu Lechii. Widział kto w innych klubach ochronę w nowych spodniach, zobaczycie dożyjemy czasów gdzie w krawatach ochrona będzie (wiadomo gość w krawacie jest mniej awanturujący się).
Lechia jest coraz lepsza... Kto z Was znalazł jakieś tego jeszcze przesłanki. Piszmy na chlubę Maikowi i jego ekpie
2 września 2006, 11:53 / sobota
A widzieliście ostanio w kasach kobieta miała na sobie nową bluzkę i to taką fajną, że tak mnie zatkało, że aż nie wiedziałem na jaki sektor kupić bilet :D - ale nowych piłek nic nie przyćmi

buaaahahahahaha
2 września 2006, 12:02 / sobota
pierwszy bramkarz ma w koncu twarzowy kolor koszulki co prawdopodobnie dekoncentruje homoseksualnych pilkarzy przeciwnika
7 września 2006, 22:08 / czwartek
Rombis chłopcze ... najpierw o Cetnarze pierdolisz głupoty a teraz nicki ci sie nie podobaja ?? Poprostu forum jest po to , aby kibice mogli powiedzieć jakie jest ich zdanie . Podzielam Maika , ze jest lepiej , chociaż wszyscy wiedzą , że nadal brak tej skuteczności . Nie można pierdolić akcji z Polonia B. które w III lidze strzelają beniaminki . Zabrakło cetnara i lipa
7 września 2006, 22:43 / czwartek
Saned, czy Ty w każdym wątku musisz się wpierdalać i pisać swoje wydumane dyrdymały.... Jak sam piszesz, forum jest po to, żeby rozmawiać i nawet taki Saned nie ma monopolu na prawdę i rację.
Chłopca to sobie znajdź w ... (dopisz sobie gdzie). Nie chce mi się z Tobą gadać...
Bez odbioru.
8 września 2006, 22:34 / piątek
ja pierdole ludzie ogarnijcie sie zachowujecie sie jak dzieci ludzie z zewnatrz tez to czytaja... wg mnie temat jest normalny i zbedne jest tu dopierdalanie ze malolat zalozyl i tak dalej....
9 września 2006, 00:53 / sobota
nie kumam kolesi co caly czas bluzgają!!!!!!!!!!!!
9 września 2006, 19:46 / sobota
Widać tak ich wychowano:P
10 września 2006, 11:31 / niedziela
woocash15 : widac tak wychowano... nastepnym razem bede wstawial cenzure dla was drogie dziatki :)
10 września 2006, 21:11 / niedziela
mialem na mysli że bluzgają goscia ze załozyl temat ......i co źle (Lechia wygrywa i ma prawo sie cieszyc i zakladać emat a wy mu cały czas dowlacie
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.419