Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Lechia - Zagłębie /16.09.06, g.16:00

strona 2/3

15 września 2006, 20:20 / piątek
Ad1, dzięki.
15 września 2006, 20:46 / piątek
same klopoty tylko z tym pzpn-em.wymyslili zapisy na wyjazdy w klubie,niepelnoletni musza miec zgode rodzicow,no i zgod nie wpuszczaja.ale nam przeszkody robia najpierw zamykaja stadiony za race/smiech/teraz utrudniaja wyjazdy.ale i tak przyjedziemy!1906!
15 września 2006, 20:48 / piątek
ma ktos jakies info czy Zagłębie przyjedzie??
15 września 2006, 21:15 / piątek
kozi5- sugerujesz, że będzie was mało, bo małolatów mamuśki z domów nie puszczą ???? ;-)
15 września 2006, 21:23 / piątek
ma byc nas ok350
zaluje ze nie moge byc na tym meczu:(
15 września 2006, 22:11 / piątek
Oj Zeto Zeto widze ze dowcip Ci sie wyostrzył :), dawno Ciebie nie widzialem w takim szyderczym nastroju. A co do meczu wierze, że bedzie dobrze bo co mi pozostało nasi ostatnio są nieobliczalni i może byc różnie. Bedzie 2-0. A co do kibiców gości to ostatnio raczej bardzo gościnni jesteśmy.
Do zobaczenia jutro
16 września 2006, 00:25 / sobota
Dobra tego srazziego czy jak mu tam zostawiamy , pozdro dla normalnych kibiców ze Sosnowca ( nie chodzi mi w określeniu normalny o sraziego który pisze , że Gdańsk to wieś ) Zapraszamy do Gdańska , ale 3 punkciki zostaną w Gdańsku !! Obstawiam 1:0 dla Lechii

_____________________
LECHIA GDANSK !!! BKS 3 PUNKTY MA !!
16 września 2006, 07:41 / sobota
jestm ciekawa jaki będzie skład?
16 września 2006, 09:20 / sobota
Czy Zagłębie przyjedzie? Trzeba iść na mecz i samemu się przekonać !

Co do meczu. Fajnie, że Borek chce wystawić juniorów (Loda,Pietrowski,Hirsz) - ten ostatni ma być w meczowej "18". Jestem też ciekaw, kto stanie między słupkami, myślę jednak, że treneiro wystawi Bączka.
16 września 2006, 09:25 / sobota
mi sie wydaje taki sklad
Sobanski
Brede Trzebinski Manu Kosznik
Buzała Szulo Pawlak Piatek
WIsnia Zajac
(Król :P)
16 września 2006, 10:17 / sobota
Grześiu strzeli dziś dwie brameczki!!!
Na 1:0 a pózniej na 2:1.....
16 września 2006, 10:20 / sobota
Oj sorry,
to nie ten wątek! Miało być "USMIECHNIJ SIE!!!"
16 września 2006, 11:00 / sobota
Przypuszczalne składy:

LECHIA: Sobański - Loda, Brede, Manuszewski, Kosznik - Pawlak, Szulik, Piątek - Rusinek, Wiśniewski - Król

ZAGŁĘBIE: Bensz - Bednár, Hošić, Treściński, Adžem - Skrzypek, Pach, Berensztajn, Chwalibogowski - Folc, Zubanović.
16 września 2006, 11:02 / sobota
a czemu nie bedzie Bąka?
16 września 2006, 11:19 / sobota
No to jak już bawimy się w składy, to mój typ jest taki:

Bączek- Pawlak, ManU, Trzebiński, Kosznik- Pietrowski (Szczepiński)- Piątek, Szulik, Wiśniewski, Rusinek- Król (Hirsz)

W lidze betonów postawiłem 2-0, tak więc panowie piłkarze, nie odejmujcie mi juz więcej punktów ;-)))
16 września 2006, 14:47 / sobota
Górnik i Ruch wygrali pozostało tylko wygrac bo czołowka ucieka pozdrawiam
16 września 2006, 16:24 / sobota
jaki wynik..pozdr..dzieki..
16 września 2006, 16:28 / sobota
0-0

manuszewski w poprzeczke i strzal piatka wybili obroncy z linii bramkowej zaglebia...
16 września 2006, 17:27 / sobota
66'

0-1...
16 września 2006, 17:30 / sobota
Kurwa znow taki szajs!!! Oby sie dobrze skonczylo!
16 września 2006, 17:37 / sobota
Ile chlopa na meczu????
16 września 2006, 17:39 / sobota
no to koniec...
16 września 2006, 17:40 / sobota
No i wpizdu po meczu 0-2 w plecy szkoda ale zaslabi jestesmy by powalczyc o gorna tabele.
16 września 2006, 17:42 / sobota
ponoc 6 tysiecy
16 września 2006, 17:42 / sobota
Czemu ten Krol znow gral odpoczatku???????!
16 września 2006, 17:45 / sobota
Slask niestety tez 2-1 w plecy cos mi sie zdaje ze musimy juz myslec o nastepnym sezonie aby wrescie powalczyc o awans! Ale bez zadnego dobrego sponsora i dobrej paki ani mysl o OE!
16 września 2006, 17:54 / sobota
1-2...

chyba za pozno :/
16 września 2006, 17:58 / sobota
nie wierze!!!!

2-2 !!!
16 września 2006, 17:58 / sobota
Kurwa wyrownali nie moge sorky za te teksty przed!!
16 września 2006, 18:06 / sobota
0:1 - Chwalibogowski 63'
0:2 - Paczkowski 74'
1:2 - Król 89'
2:2 - Wiśniewski 90'......
w koncu Krolik sie przelamal a Wisnia zaczna regularnie trafiac...szkoda tylko punktow ale Gdansk dalej nie zdobyty!
16 września 2006, 18:11 / sobota
no ja tez nie wierze...juz myslalem ze Zaglebie ma 3 punkciki...prowadzic do 90 minuty 2-0 i zremisowac...!!!Cos chyba sosnowiczanie opadli z sil,albo mysleli ze wygrali juz mecz,to juz drugi raz odwalili taki numer.zeby prowadzic 2-0 na wyjezdzie i nie wygrac,oh.Brawo dla Lechii za ambicje.Pozdrawiam caly Gdansk.ps:ale w rewanzu bedzie juz gladkie 3-0.Zapraszamy wiosna do sosnowca.
16 września 2006, 18:22 / sobota
Lechiaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! kurde drugi raz od 11 lat wyszedłem z meczu w 85 minucie. I więcej NIGDY tego nie zrobie :-))))))))))))))
16 września 2006, 18:33 / sobota
Kto był ten widział !!! kogo nie było niech załuje !!! przed meczem z remusu bym sie nie cieszył ale tak to i 1 punkt ok !!!

mam nadzieje ze we wtorek z pekim i kalka damy rade brazylijczykom !!!
16 września 2006, 18:38 / sobota
Nic nie jest teraz tak ważne jak to że LECHIJKA grała do końca!!!
Taka jest liga, tak będzie jeszcze nie raz!!!
Pozdrawiam zbliżającą się (pewnie niebawem) lożę szyderców!!!
16 września 2006, 18:50 / sobota
Mam beke z tych co opuszczali stadion przed gwizdkiem:D
16 września 2006, 18:51 / sobota
BRAWO LECHIA ZA WALKĘ I AMBICJĘ!!!!!!!We wtorek Pogoń Szczecin!!!
WSZYSCY NA MECZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16 września 2006, 18:51 / sobota
ktos dobrze napisał przed meczem remis bylby zlym wynikiem, ale jesli Lechia zawsze bedzie tak walczyc to ja chce wiecej takich remisow:)

Nie raz i nie dwa bedziemy jeszcze tracic punkty u siebie, ale hasło "grac na calego i walczyc do upadłego" nabiera przy tym meczu troszke wiecej barw:)))

PS. Ciekawe czy kibice ktorzy wychodzili przy 0:2 znaja wynik haha:D

Pozdrawiam
16 września 2006, 19:08 / sobota
Bravo Lechijka, walka do końca, dawno niebyło takiego meczu.
Jednak najważniejsze jest to, że napastnicy zaczęli trafiać, a w szczególności Grzesiu Król
16 września 2006, 19:12 / sobota
Taki remisik podobudowuje lepiej niż wygrana, która moglibyśmy osiągnąć w kiepskim stylu np. strzelając szybko gola i kontrolując. Zespół pokazał jaja! Zostać do końca to jedno, ale sam powątpiewałem w ten remis, nawet przy stanie 2:1. Dzisiaj nie wszyscy zagrali dobrze, a chyba nikogo nie można pochwalić za 44 minuty drugiej połowy, bo to była Lechia Kaczmarka z największego kryzysu. Ocenie zaraz zawodników, choć będe miał z tym dziś duży problem.
16 września 2006, 19:16 / sobota
LECHIA GDAŃSK !
16 września 2006, 19:17 / sobota
koncówka meczy zbyt dobra:D:D ale ogulnie bardzo cieszy gol Króla
16 września 2006, 19:18 / sobota
zgoda lukash, taki remis był dla mnie ważniejszy niż jakieś 1:0 wyżebrane, pokazli że mają serce jako drużyna, bo skoro duża część kibiców się poddała to tym bardziej oni

szacun dla "wytrwałych" co "prawie zostali"do końca meczu - sami sobie wymierzyli karę... to były najpiękniejsze 3 minuty jakie przeżyłem na Lechijce :)

a tak ogólnie to ciągle nie wiem jakim cudem nam władowali te dwie bramy :/
16 września 2006, 19:21 / sobota
Gola strzelił!
ale na meczu grał taką padake że zaczynam wątpić.Akurat dzis mu sie udało w sumie napastnika za bramki sie rozlicza ale gra...słabiutka...
Czas pokaże ale myśle że bramek strzelanych seryjnie kilkanascie(11/14)w sezonie od Grzesia nie ma co sie spodziewac :(
16 września 2006, 19:21 / sobota
LUDZIE CO ZA MECZ! PODNIEŚĆ SIĘ W 90 I 94 MINUTACH !

NAJLEPSZY MÓJ MECZ W ŻYCIU!
16 września 2006, 19:21 / sobota
Ja powiem 2 punkty mojej opinii :

1. Sędzina - to był brat fryzjera ??

2. Ten Rafał Loda to jest chłop . To jest przyszłość Lechii . To samo Pietrowski .
16 września 2006, 19:28 / sobota
Podobało mi sie zachowanie naszych kopaczy , a przede wszystkim kibiców którzy zostali . Ja juz myślalem , że nadszedł koniec serii u siebie . Kiedy zszedł Lodzik to sobie myslałem , że pół zagrożenia dla Zagłebia schodzi . Chłop jest zajebisty .

Neweska - Jak idziesz na Pogoń , to patrz na Grzesia Króla jak sie ustawia i jak wypracowywuje atak na szesnastce . Wtedy zrozumiesz o co mi chodzi . Nadchodzi Era napastników !! I jeszcze jedno . Miałem wrażenie , jakby Kosznik pierwszy raz grał w Lechii . Chłop jakby w gacie nasikane miał robił błędy , które takiemu obrońcy jak on nie powinny sie zdarzać . Na pochwałe w tym meczu zasługuje 2 napadziorów , ManU i Sobański w 1 akcji jak było grozne w 2 polowie z tymi roznymi
16 września 2006, 19:34 / sobota
Kto strzelił w końcu drugą bramkę??
na lechia.pl jest że Pietrowski
na lechia.gda.pl że Wiśniewski
a mi się spod zegara wydawało że 10 czyli Pietrowski
16 września 2006, 19:36 / sobota
na sportowe fakty ze Wisnia ;-).
co prawda podawali ze Król to Któl i Brede to Brere :) i ze Pietrowski grał...
16 września 2006, 19:39 / sobota
Mi też wydawało się, że Pietrowski...
16 września 2006, 19:43 / sobota
Saned- mam zupełnie inne zdanie, sędzia chyba najlepszy w tym sezonie przy Traugutta. A Loda dobre wślizgi przplatał z prostymi błędami, jak ten przy golu.

Sobański 3 Jedna dobra interwencja, niepewny przy dośrodkowaniach, przy bramkach mógł zachować się lepiej, choć ich nie zawalił

Loda 3+ Pamiętam jak debiutował w 3 lidze z Kaszubią przy Traugutta, tam grał bardziej ofensywnie i zrobił lepsze wrażenie. Mało w ofensywie, bierne zachowanie przy bramce, niemniej dawałbym mu szansę

Kosznik 4- Starał się, walczył w ofensywie, ale włączał się za szybko i bez głowy, potem brakowało go w obronie

Manuszewski 3 Od niego wymagam bardzo dużo, bo do tego nas przyzwyczaił jako kapitan nie wprowadzał spokoju, kilka razy dał się przejść

Brede 3 Na tle szybkich napastników dużo tracił, to nie są najlepsze miesiące dla Heńka

Rusinek 3- Pierwsza połowa ujdzie, w drugiej niewidoczny, dobrze że został zmieniony

Pietrowski 4 Starał się rozgrywać, bez kompleksów, nieźle zastąpił Szula.

Piątek 4+ Niekiedy najwyższy poziom, innym razem zupełnie bez pomysłu, niemniej jasny punkt zespołu

Pawlak 4+ Niezły mecz Cygana, plus za próby strzałów z dystasu, chyba odnalazał się już w Lechii

Wiśniewski 5 Najlepszy w Lechii, dobre akcje 1 na 1, próby strzałów, nie tracił piłek blisko własnej bramki no i niesamowita bramka

Król 5- Ja od napastnika więcej nie oczekuję. Zastawiał się utrzymywał przy piłce, kiwal z umiarem, brakowało szybkości, jednak to on w pojedynke poderwał zespół do walki strzelając ładnego gola.

Hirsz, Buzała coś próbowali, ten drugi dawal sie faulować, niemniej to nie oni ożywli grę.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.465