Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Może Lechii ktoś się przyda?

strona 1/1

13 września 2006, 17:42 / środa
Może trener Borkowski byłby zainteresowany jakimiś piłkarzami z Poloni Warszawa jak ma się wycofac z rozgrywek. W meczu u nas w Gdańsku mi osobiście podobał się Ekwueme, może Kuzera?
13 września 2006, 18:48 / środa
taa ekwueme jeszcze moze w pogon sie zamienimy..

kuzera, golos
13 września 2006, 19:07 / środa
Gołoś by się przydał jako alternatywa dla Szulika
13 września 2006, 19:22 / środa
Kamil LG a czemu nie Ekwueme był jednym z lepszych zawodników w tym meczu?. A do Pogoni nam jeszcze daleko.
13 września 2006, 19:34 / środa
Po pierwsze Polonia się jeszcze nie wycofała. Więc nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu. Po drugie Lechii potrzebny jest napastnik, a tych w Poloni zbyt dobrych nie ma. Po trzecie Kuzera został odstrzelony jeszcze przed sezonem, więc nie sądzę aby teraz miał jakieś szanse. Po czwarte Gołoś jest chyba wypozyczony z Wisły, więc w razie wycofania Polonii wraca do Krakowa.

Lechii potrzebny jest napstnik. Nie wiem ile w tym prawdy, ale Arkadiusz Klimek który kiedyś grał w Zagłebiu Lubin, a do nie dawna na Litwie nie ma kontraktu. Chcą go w Radomiaku. Może by go przetestować i spróbować podpisac kontrakt. Myślę, że przy aktualnej formie Grzesia każdy będzie lepszy od niego.
14 września 2006, 16:46 / czwartek
Klimek to zawodnik z przebiegu kariery identyczny jak Król.
Trzeba się nim zainteresować, bo w przeszłości był to niezły grajek, jeszcze z czasów Stomilu Olsztyn. Testy wskazane, bo w ciemno zawodnika który nie gra bym nie brał.
15 września 2006, 14:21 / piątek
Klimek był raz powołany do reprezenacji ... co prawda nie zagrał :-) ale zawsze. Chociaż chłop ma lata swoje na karku. A co do Ekwueme - nie wiadomo co się z Polonią stanie, więc nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu, ale w razie czego - to dobry zawodnik - grywał w Wiśle ( także jakieś tam występy w pucharach zaliczył), a z tego co widziałem podczas meczu w Gdansku i dwóch meczów Polonii jakie widziałem na TVP3 mogę powiedzieć że Ekwueme to bardzo solidny, młody środkowy pomocnik, dysponujący bardzo celnym podaniem. Grał w młodzieżówce Nigerii.

Inna sprawa: czy on przypadkiem nie jest tylko wypożyczony z Wisły ??
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.417