Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Praca-ogłoszenia dla szukających pracy

strona 1/2

18 września 2006, 15:46 / poniedziałek
18-09-2006
Firma z branży elektryczno-automatyka szuka pracownika do magazynu na pełen etat. Miejsce pracy Gdańsk-Złota Karczma .Zainteresowani dzwonić pilnie na 501-069-927 lub GG 5840908 lub
stacjonarny (058) 345-4999 - prosić Leszka

Inna firma poszukuje inż mechanika ze znajomością bdb angielskiego do działu promocji i obsługi sprzedaży .
Też kontakt do mnie.

Biało Zieloni mają pierwszeństwo
18 września 2006, 16:09 / poniedziałek
nie wiem, czy aby nie pomyliłeś forum. pozdrawiam
18 września 2006, 16:28 / poniedziałek
A niby dlaczego :)
Wszystko jest dla ludzi a to coś ekstra i z pierwszenstwem dla biało zielonych :)
Robi klimacik :)
18 września 2006, 16:36 / poniedziałek
Temata nawet do "przyklejenia".
Co w tym nietaktownego, ze oferuje sie pomoc w "rodzinie"?

Kurwa, tu niektorym sie wydaje, ze na forum powinno sie tylko pierdolic o tej pilce noznej w amtorskim wydaniu i calej jej otoczce. Nawet sie nie zastanowia ,ze niektorym brakuje do pierwszego.
18 września 2006, 16:58 / poniedziałek
A ja myślę, że Allure_cK "skojarzył" dzielnicę ;-))))))

Leszeklv- napisz, że to nie chodzi o pracę w firmie, gdzie służbowe samochody są niebieskie :-))))
18 września 2006, 18:26 / poniedziałek
No co wy, przecież żartowałem. Praca w "Prewencji" od zawsze mnie pociągała =]
18 września 2006, 21:01 / poniedziałek
Wpis jest przemyślany i przewidywany był na lechia.net dział " Praca ".Kto nie chce nie musi czytać ale pomagać to powinien , szczególnie Biało Zielonym.
Tak przy okazji - coraz trudniej znależć ludzi do pracy.
18 września 2006, 21:17 / poniedziałek
Leszeklv napisał: "Tak przy okazji - coraz trudniej znależć ludzi do pracy."

Właściwie to nie jest trudno ich znaleźć, za to trudno zapewnić wyższe płace.
18 września 2006, 21:27 / poniedziałek
SZczegóły w sprawie pracy w Złotej Karczmie (bo było trochę chętnych) :
wymagania - umiejętność pracy na kompie - wklepywanie artykułów do bazy , robienie paczek do wysyłki , drobne prace magazynowe . Możliwość przyuczenia i szkolenia oraz wszelkich awansów - warunki zapewniam dobre .Pierwszeństwo dla tych co mają wykształcenie elektryczne , ale nie koniecznie. O tą firmę chodzi :
odnośnik
18 września 2006, 21:37 / poniedziałek
SZczegóły w sprawie pracy w Złotej Karczmie (bo było trochę chętnych) :
wymagania - umiejętność pracy na kompie - wklepywanie artykułów do bazy , robienie paczek do wysyłki , drobne prace magazynowe . Możliwość przyuczenia i szkolenia oraz wszelkich awansów - warunki zapewniam dobre .Pierwszeństwo dla tych co mają wykształcenie elektryczne , ale nie koniecznie. O tą firmę chodzi :
odnośnik
18 września 2006, 21:37 / poniedziałek
SZczegóły w sprawie pracy w Złotej Karczmie (bo było trochę chętnych) :
wymagania - umiejętność pracy na kompie - wklepywanie artykułów do bazy , robienie paczek do wysyłki , drobne prace magazynowe . Możliwość przyuczenia i szkolenia oraz wszelkich awansów - warunki zapewniam dobre .Pierwszeństwo dla tych co mają wykształcenie elektryczne , ale nie koniecznie. O tą firmę chodzi :
odnośnik
18 września 2006, 22:58 / poniedziałek
Choc nie szukam tyry to zajebisty wpis. I olac malkontentow.

Bialo-Zielona Rodzina :)
18 września 2006, 23:41 / poniedziałek
zglaszam sie
20 września 2006, 10:57 / środa
bardzo dobry wpis ja tez szukam pracy i dział praca dle białozielonych braci był by ok można by nawzajem sobie pomagac .
20 września 2006, 11:16 / środa
super wpis. Może nowy szef bedzie wyrozumiały i da szybciej wyjść jak mecz bedzie kolidował z pracą a w ramach premi jako bonusik może karnet na sezon :)
20 września 2006, 16:37 / środa
Taki dział jest w projekcie na Lechia.net .Wiadomo że powinniśmy sobie pomagać .
Jeśli chodzi o mnie to przydałby mi się czasami na zlecenia facet z praktyką i doświadczeniem elektrotechnika ,energoelektronika lub pobliskie elektryczne branże.Może też być z doświadzczeniem handlowca w tej branży .Też w rachubę wchodzi ktoś z rejonu Katowic , Krakowa lub Wrocławia do pacy w tych rejonach Polski. Czekam na info GG 5840908 lub tu.
6 października 2006, 08:33 / piątek
Hej!

Nic nikomu nie mogę zagwarantować, ale sklep w którym pracuję w GH Madison poszukuje pracowników na stanowiska kasjer, sprzedawca i sprzedawca na pół etatu. Wymagana znajomość najlepiej kilku dyscyplin sportowych i pełna dyspozycyjność. Zatrudnienie jest na umowę o pracę, ew. umowę o dzieło w przypadku pół etatu. DOBRZE PŁACĄ!!! (przynajmniej jak na sektor sprzedaży - goła pensja sprzedawcy wynosi ok 1100 zł "na rękę" do tego dochodzą premie)

Odnośnik poniżej.

odnośnik
16 listopada 2006, 23:01 / czwartek
Firma (Wydział na Politechnice Gdańskiej) poszukuje pracownika o uzdolnieniach elektryka-elektronika lub uzdolnienia w tej branży, samodzielność i minimum praktyki wymagane .Prace montażowe w pracowni PG .
Wiek dowolny , barwy Biało-Zielone pomocne :). Kontakt do mnie tu lub mailem lesmach@wp.pl
13 stycznia 2007, 16:29 / sobota
Poszukuje pracy mam lat 21 ucze sie zaocznie kierunek informatyka. Poszukuje pracy w godz od 7 do 17 ,mam wyksztalcenie srednie,zawod wyuczony Technik Handlowiec. Moje namiary to email pl_ck@tlen.pl gg7525343.
14 stycznia 2007, 09:51 / niedziela
Szukam osoby z bardzo dobrą znajomością AutoCada, najlepiej absolwenta Wydziału Elektrotechniki i Automatyki. Przyda się znajomość podstaw projektowania instalacji elektrycznych, aparatów elektrycznych, i.t.p. język angielski. Jednak najważniejsze jest szybkie i sprawne i rysowanie w Cad. Proszę o kontakt na adres:

pomoc_elektrotech@gazeta.pl
25 stycznia 2007, 23:52 / czwartek
A ja mam pracę prawie dla każdego!!!
Od 9 lat pracuje w firmie Amplico Life jako doradca inwestycyjno-ubezpieczeniowy i nie wyobrażam sobie lepszej pracy. Pracuję ile chcę i kiedy chcę. Umawiam się z kim chcę i kiedy chę. Jak mi się nie chce to sobie robie np. tydzień wolnego i nikt mi nic nie mówi. Oczywiście przez moje lenistwo nie zarabiam tyle co najlepsi agenci Amplico w Polsce / kilkunastokrotność średniej krajowej/ ale jestem i tak bardzo zadowolony ze swoich prowizji.Nawiasem mówiąc najlepszą agentką na świecie jest Chinka i zarabia rocznie około miliona dolarów!!! Praca jest łatwa i przyjemna bo Amplico ma dobra markę w Polsce i łatwo jest się umówic na spotkanie. Mamy tez bardzo dobre produkty i przede wszystkim znakomite wyniki inwestycyjne. Dlatego stosunkowo łatwo sprzedaje się umowy.Nie wyobrazam sobie pracy w innym zawodzie ani w innej firmie a na początku rzecz jasna myślałem , że się do tego wogóle nie nadaję.
Obecnie poszukujemy chetnych do pracy. Pisałem ze to dla każdego bo jedynym wymogiem jest posiadanie matury! No i moim zdaniem trzeba miec powyżej 25 lat bo młodszych Prezesi firm nie będą na spotkaniach traktować poważnie.
Wszystkich zainteresowanych/ kobiety też/ proszę o kontakt na moje gg:2596554
pozdrawiam
26 stycznia 2007, 16:45 / piątek
Witam!
Niech "zeusik1" napisze prawdę ile ma od osoby zwerbowane na agenta?
Czy ileś % prowizji przyszłego agenta, czy od osoby. Nic nie jest bezinteresownie.
Wiem o tym, ponieważ sam jestem doradcą ubezpieczeniowo-finansowym.
Znam produkty tej firmy i na rynku są lepsze polisy.
Reszta wpisu to prawda.
Pozdrawiam
Janusz
26 stycznia 2007, 17:40 / piątek
W czym Janusz masz problem?Temat jest o ofertach pracy i taką Zeusik przedstawił.A to,że może coś z tego mieć już Ci przeszkadza?Może ktoś akurat szuka takiego zajęcia i Zeusik bardzo mu pomógł.Przecież nikt na siłę nie każe odpowiadać na ten post.Jak zawsze musi się znaleść ktoś zawistny,kto będzie szukał dziury w całym.
26 stycznia 2007, 17:45 / piątek
moim zdaniem mimo wszystko temat jest bardzo dobry trzeba wiedziec gdzie mozna uderzyc oby jak najwiecej takich info nie jeden z nas chcialby miec lepsza robote a co niektorzy wogole by chcieli ja miec wiec warto sie wymienic info
26 stycznia 2007, 21:07 / piątek
Drogi Januszku!!!
Najwyraźniej jesteś nidoinformowany albo rzeczywiście przemawia przez Ciebie zawiść! Akurat sie tak w Amplico składa że agent nie otrzymuje ani grosza za zwerbowanego agenta. Nam zależy tylko na rozwoju agencji. Widocznie w Twojej wyśmienitej firmie patrzycie na nowego agenta jak na konkurencje i zagrożenie. Co do naszej oferty to też jesteś w błędzie bo mamy bardzo dobre produkty. Odnośnie polis to ja ich nie sprzedaję już od 5 lat a tylko fundusze. Oczywiście Ty pewnikiem dalej sprzedajesz polisy bo z tego jest duża prowizja a z funduszy mała.
Pozdrawiam
27 stycznia 2007, 13:23 / sobota
Cieszę się bardzo bo wychodzi, że wśród biało-zielonej braci nie ma bezrobotnych!!!
Wynika to ztego ,że nikt nie odpowiedzial na moją ofertę.
Tych którzy się wachają chcę poinformować że można nie mieć żadnego doświadczenia w tym fachu. Amplico we własnym zakresie szkoli wszystkich kandydatów na agentow, organizuje kursy i seminaria/wyjazdowe też!/. Każdy ma również dostęp do bardzo dobrze przygotowanych materiałów szkoleniowych i reklamowych.
Z tego co się orientuje to pod tym względem jesteśmy najlepsi w Polsce!
Dzieki temu min. łatwo nam sobie poradzić z ofertami konkurencji!
I prosze nie patrzeć na ten zawód jak na komiwojażera, tak jak nas jeszcze postrzega większość społeczeństwa.
Jesteśmy doradcami finansowymi - mozna by rzec lekarzami od finansów!
pozdro
27 stycznia 2007, 13:56 / sobota
Zeusik1, skoro z ciebie taki lekarz, to wypisz mi receptę na 1 000 000 $. Oczywiście lekarstwem podziele się z Lechią. :-)
27 stycznia 2007, 18:43 / sobota
zgadzam się, że temat jest dobry i jeśli Lechista chce zatrudnić Lechistę to tylko powód do radości, ale... zeusik1 błagam, to nie miejsce na propagandę :) Amplico to tak jak większość "doradców finansowych" (baaaaardzo szumna nazwa) akwizytorzy, którzy mają do sprzedania określone instrumenty finansowe danej firmy i tyle... wcale nie oznacza, to że wszystko co robią to wciskanie ludziom ciemnoty, czasem są to dobre polisy, fundusze, kredyty, czasem nie... fakt faktem, że gros "doradców finansowych" <lol2> to ludzie z ŻADNYM wykształceniem finansowym, bez pojęcia o ekonomii, nie wspominając o bankowości... po prostu są to ludzie, którzy mają gadane i równie dobrze mogliby pracować np. dla tele2 czy ś.p.(? nie wiem czy to jeszcze działa) amway'a...
przepraszam miałem tego nie pisać, nie wtrącać się, dać spokój i w ogóle, ale Twoi "lekarze finansów" po prostu mnie do tego zmusili... pozdrawiam i nie unoś się - to tylko moja opinia - każdy ma prawo do własnej, nawiasem mówiąc jestem informatykiem i nie pracuję dla Twojej konkurencji, o której mam zresztą bardzo podobne zdanie :)
27 stycznia 2007, 18:56 / sobota
nie chciałem siać propagandy tylko przybliżyc temat.
Dobra , na tym kończe.
narka
27 stycznia 2007, 19:04 / sobota
do zeusik: co ty pierd...sz masz procenty z kazdej jego napisanej polisy!!!! W rajchu nazywamy to Schneeballverfahren. Czym wiecej jest pod Toba pracownikow, tym wiecej masz kasy, bo dostajesz % z kazdej jego zarobionej zlotowki. Nie jest to nic zlego bo duzo ludzi tak pracuje i tez zaczynalo tak pracowac. Z czasem mozna sie troszke do gory wdrapac. Ale jedno jest pewne jak klient nie bedzie placil za swoje polisy to i wy musicie kase, ktora zarobiliscie oddac. Mi sie wydaje ze nawet i do 3 lat jest tak zwane Storno. A jak my wszyscy wiemy 3 lata jest bardzo dlugim okresem i wszystko moze sie wydazyc. (Wiec czasami mozna zostac z dlugami i zarobic mniej jak w normalnej pracy). Czesto tez sie tak konczy, ze ubezpieczy sie swoja rodzine i bliskich znajomych, a o innych klientow ciezko.
27 stycznia 2007, 19:36 / sobota
do werdera. Masz oczywiście częściowo rację. Na zasadach piramidy dziala większość toarzystw inwestycyjnych i ubezpieczeniowych ale nie Amplico. Wyjątkiem jest jak nowy jest zatrudniany jako subagent ale ja jak zapewne zauważyłeś takiej opcji nie proponowałem.
Narka
27 stycznia 2007, 19:47 / sobota
odchodzicie z tematu panowie a szkoda bo jest dobry
28 stycznia 2007, 12:55 / niedziela
Do ”zeusika1”( 26 stycznia 2007, 21:07)
Chcę się odnieść merytorycznie do Twojej odpowiedzi na mój wpis.
1. Mój wpis był reakcją na to, że podałeś swoje namiary (kontakt) zamiast podać adres firmy, gdzie zainteresowani mogą się zwrócić.
2. Pracuję – w odróżnieniu od Ciebie – w multi agenci i nie jestem uzależniony od żadnego Towarzystwa Ubezpieczeniowego i nie zatrudniamy agentów, tylko doradców i konsultantów inwestycyjno-ubezpieczeniowych.
3. Szanowny kolego, czym jak nie polisą jest Indywidualne Ubezpieczenie na Życie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym, chodzi o zwykłą nomenklaturę, która jest używana tylko przez Tow. Ub. (jest to przywilej) ze względu na odroczony podatek „Belki” od zysków. Tak sprzedaję polisy „na życie” i „inwestycyjne”.
4. Rozczaruję Ciebie, gdyż nasza firma ma na wyłączność różne produkty w tym inwestycyjne z dobrą jednorazową prowizją.

Pozdrawiam
Janusz
28 stycznia 2007, 17:13 / niedziela
Poszukujemy osoby do sprzedazy drzwi i okien na terenie trojmiasta i okolic praca polega na sprzedazy bezposredniej u klienta w domu gwarantujemy wysokie prowizje od wypisanych umow i nie trzeba wyjezdzac za granice zeby dobrze zarabiac jak chcesz sprawdzic ile mozesz wyciagnac u nas w firmie i jakie sa stawki to dalszych informacji uzyskasz piszac na kwiatek12@poczta.onet.pl

POZDRAWIAM BIAŁO ZIELONA RODZINA !!!!!!!!
28 stycznia 2007, 20:38 / niedziela
Jako skromny gospodarz tego tematu prosiłbym o konkrety a nie polemikę na np temat wyższości Świąt Wielkiej Nocy na Świętami Bożego Narodzenia .

Wracając do meritum dzięki wszystkim za propozycje pomocy szukającym pracy.
Prosiłbym też o śmiałość i wpisy tych co szukają pracy.Może coś wypali z tego.

Ogólnie ofert pracy jest trochę , jedyny problem to chroniczna niewydolność systemu wynagradzania ale to złożony problem.

Mam wśród firm które obsługuję trochę znajomych i mogę pomóc znaleźć adekwatną pracę.

Kto szuka nie błądzi a BiałoZielony znajdzie . POZDRO
28 stycznia 2007, 20:47 / niedziela
Witam! Szukam pracy na weekend, najlepiej jako magazynier lub cos w tym rodzaju. Pozdrawiam
10 stycznia 2011, 22:03 / poniedziałek
Witam. Szukam pracy, najlepiej jako kierowca. Posiadam prawo jazdy kategorii "B" oraz własny samochód. W grę wchodzą pizzerię, itp. Praca na terenie całego Gdańska i okolic. W razie zainteresowania proszę o kontakt mailowy: lechia.gdansk.bks.1990@wp.pl
10 stycznia 2011, 22:25 / poniedziałek
Za sam upór w odszukaniu wątku należy się chłopu praca. Brawo.
10 stycznia 2011, 23:01 / poniedziałek
Nie jestem head hunterem ani pracownikiem tego lokalu,znalezione w sieci;
odnośnik
10 stycznia 2011, 23:29 / poniedziałek
odnośnik

Kraine Smaku otworzyli na Przymorzu, tam szukaja kierowcow
11 stycznia 2011, 09:02 / wtorek
Przeglądnij ogloszenia.trojmiasto.pl tam dosyć często są ogłoszenia na rozwożenie pizzy ;)
11 stycznia 2011, 09:37 / wtorek
W in poscie tez szukaja kierowcow. Na trojmiescie powinno byc jeszcze ogloszenie. Wczoraj bylo.
11 stycznia 2011, 10:18 / wtorek
A nie wiecie może gdzie jest duża rotacja na magazynie?
Jakiś pomocnik magazyniera, sortownia i często szukają ludzi ( niestety jestem bez doświadczenia).
11 stycznia 2011, 16:23 / wtorek
Dzięki wszystkim za pomoc ;)

A MY SWOJE!!!
11 stycznia 2011, 20:20 / wtorek
100lec, a uprawnienia na wózki widłowe posiadasz ?
11 stycznia 2011, 21:21 / wtorek
odnośnik potrzebni operatorzy
12 stycznia 2011, 14:10 / środa
Konik007 jesteś już 3 osobą która się o to pyta.
Muszę zrobić ten kurs bo widzę, że bez tego ani rusz:)
12 stycznia 2011, 18:25 / środa
Ja uprawnienia na wózki widłowe posiadam.A kto ma jakas prace z tym zwiazana?
12 stycznia 2011, 21:37 / środa
100lec, na Siennickiej jest firma odnośnik . Sam tam robiłem uprawnienia. Z uprawnieniami łatwiej znajdziesz pracę w takim zakresie jak szukasz. Szkolenie szkoleniem ale jeździć na wózkach nauczysz się dopiero w pracy, miałem to szczęście pracować w firmie spedycyjnej, w której przerzucałem dziennie około tysiąca palet z różnym asortymentem.
13 stycznia 2011, 09:41 / czwartek
Dzięki Konik007 za pomoc:)
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022