Gdańsk: wtorek, 16 lipca 2019
FORUM
Podstrony:

Mateusz Bąk

strona 1/1

1

19 września 2006, 18:44 / wtorek
Musiałem założyć ten temat.

Mateusz co się z Tobą stało? Grasz jak w IV lidze! Lekkie strzały wypadają Ci z rąk, popisujesz się (patrz - Wrocław), a gdy leci dośrodkowanie to kibice dostają palpitacji serca.

Powiem tyle. Zarząd musi szukać nowego bramkarza.
19 września 2006, 18:48 / wtorek
Niestety, ale dzisiejszy występ Matiego, a także cała runda jest cofnięciem się w rozwoju, jak Bączka posadzi się na ławce to on wracając pokazuję klasę, a potem znów jest średnio. Sobański niestety wyższego poziomu nie prezentuję.

Dla mnie bramkarz to przede wszystkim ostatni obrońca z wiekszym zasięgiem. Czyli wszystkie dośrodkowania jego w okolicach 5 metra, a także gra daleko przed 16tką. Takich bramkarzy lubię, do tego warto by nie pajacował, lecz wprowadzał spokój- wtedy nazywa się Petr Cech i jest najlepszy na świecie :)

Trzeba szukać, bo Bączek lepiej gra pod solidną presją, a Sobański jest przeciętny i przyklejony do lini.
19 września 2006, 19:31 / wtorek
Nie chciałem pisać nic o Bączku bo...... jestem bramkarzem z duzo nizszej półki ale widzę ze niestety Bączek nie nadaje sie w bramce Lechii. Przez niego też pare punktów uciekło. Ten strzał (pierwsza bramka) powinien byc wyciągnięty. Na mnie by krzywo patrzyli jak bym to wpuścił ale trudno stało sie. Nie mówie ze jest słaby ale niektóre interwencje to .... :( chciałbym bronic tak jak on ale oglądac wolałbym w naszej Lechijce lepszego bramkarza. Czasem widać było duzo "pajacowania" co nie powinno byc widac.
19 września 2006, 21:56 / wtorek
Siedziałem akurat na lini wzdłuż lini bramkowej i wg mnie strzał był niezwykle precyzyjny tuż przy słupku. Moge sie mylić ! Ale bym nie winił za tą bramkę Bączka . Co natomiast robili obrońcy?? Wogole taki ten skład smieszny jakis ! Wg mnie co niektórzy mieli nasrane w gaciach bo przyszło im walczyc z grajkami z wyższej półki ! Pzodr
20 września 2006, 16:13 / środa
To kryzys 5 minutowy . Pokaże piłkarską złośc z KSZO jeżeli go trener wystawi
16 kwietnia 2015, 14:12 / czwartek
"Mateusz Bąk wiosną jest jednym z najlepszych bramkarzy T-Mobile Ekstraklasy. Zawodnik gdańskiej Lechii gra pewnie we własnym polu karnym, nie popełnia prostych błędów i co najważniejsze - wpuszcza bardzo mało bramek. W ośmiu meczach wyciągał piłkę z siatki trzykrotnie. Lechia od początku sezonu celowała bardzo wysoko, jednak teraz naprawdę może powalczyć o czołowe lokaty. Duża w tym zasługa także golkipera zespołu z Trójmiasta."

To dla tych, którzy wiecznie narzekają na jego zachowanie miedzy słupkami.

odnośnik
16 kwietnia 2015, 14:16 / czwartek
Bąk wpuscil malo bramek bo obrona jest wzmocniona. Jak zabrakło Wawrzyniaka w Krakowie a Mozdzen puszczal prawą stroną wszystko to bylo widac od razu "umiejętności" goalkeepera. Papier wszystko przyjmie wiec piszą by pisac.
16 kwietnia 2015, 14:41 / czwartek
piszą by pisać i piszą głupoty, straciliśmy wiosną 4 bramki, a nie 3, no chyba, że którejś z nich nie liczą Bąkowi (może tego wydumanego karnego z Krakowa?)
26 kwietnia 2015, 20:41 / niedziela
Na C+ w kategorii "najbardziej przereklamowany bramkarz" - Bąk z 10% głosów...
19 maja 2016, 10:40 / czwartek
Dobry wywiad!
odnośnik
19 maja 2016, 11:50 / czwartek
I ten podkład muzyczny z lat 90'": Gdański Magazyn Sportowy w TV Gdańsk :-) Łezka się zakręciła, bramkarz z historią, ale czy forma może pozwolić mu jeszcze stanąć między słupkami na Arenie Gdańsk?
19 maja 2016, 13:24 / czwartek
"wywieranie presji na sędziach" ;)

Super robota chłopaków z Lechia historia! Właśnie audio ( skupia się człowiek na tym co On mówi ) i właśnie tacy ludzie jak Bączek. Tradycja, historia. Brawo!
19 maja 2016, 14:07 / czwartek
Naprawdę świetny wywiad, aż się łezka w oku kręci, czekam na kolejne części. Jestem dumny, że byłem na tym pierwszym meczu :)
19 maja 2016, 16:53 / czwartek
Dzięki łysymorena ;-)

Fajnie posłuchać Matiego...
To były czasy... te awanse co roku, wyjazdy, wiochy, zadymy...

tylko LECHIA
21 maja 2016, 21:03 / sobota
Wywiad genialny!
22 maja 2016, 23:45 / niedziela
Matti, wydaje mi się, że M.Bak już nie zagra na Arenie...
23 maja 2016, 06:37 / poniedziałek
Gianni: pewnie będzie tak jak mówisz, chociaż miłe by było aby zagrał raz, np. w Derbach, wiem, wiem, w piłce nie ma sentymentów ale akurat na ten mecz chłopak nadawałby się idealnie :-)

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.237