Gdańsk: piątek, 6 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Banany i okrzyki - żenada i wstyd

strona 1/5

20 września 2006, 00:15 / środa
Jakie konsekwencje grożą Lechii? – Wysoka kara finansowa lub odebranie punktów w lidze – mówi Eugeniusz Kolator, wiceprezes PZPN. – Musimy się zapoznać z materiałami, zdjęciami, opiniami stron. Dużo zależy od tego, ile tych bananów było.

– Kilkadziesiąt – podpowiadamy wiceprezesowi PZPN.

– Ooooo! – Kolator był zaskoczony. – Wydział Dyscypliny zajmie się tą sprawą w następny czwartek. Trzeba ją dokładnie zbadać, bo wygląda na to, że to duża afer
20 września 2006, 00:29 / środa
odnośnik

Gratulacje dla ćwierćmózgów!
20 września 2006, 00:31 / środa
Artykuł lipny ale kary pewnie będą. Zawsze znadzije sie banda idiotów przez ktorych klub dostaje kary i zamiast przekazac kase na cos pozytecznego musi placic kare.
Co do bananów i okrzyków to kto był ten wie co było.
Chce napisac o jednym przykładzie:

Siedziałem na prostej blizej bramki na która w 2 polowie Lechia atakowała. Kawałek nizej siedziało sobie 3 kolesi którzy co chwila wydawali odgłosy jakby sie z lasu urwali ( wiadomo o co chodzi). Przez pół meczu w 3 krzyczeli jeden tekst do zawodnika Pogoni : ,,Daniel ! Co? Ty ku*** '' A ubaw z tego mieli ze hoho, Nie skumali sie chyba tylko ze smieją sie sami z siebie no ale czego wymagac od takich debili. Na tyle to cos było intelegetne ze sobie spiewalo nawet na dwa głosy. Mysleli ze sa zabawni a tak naprawde czegos tak załosnego w zyciu chyba nie widziałem zreszta wszyscy obok mieli takie same zdanie. I to własnie przez takich poje*** Lechia dostanie pewnie kare i znowu kasa zamiast na mlodziez to pojdzie sie chrzanic do PZPN. Mam nadzieje ze chociaz jeden frajer z tej 3 czyta to i sie moze zastanowi na nastepny raz zanim zacznie robic z siebie posmielisko.
20 września 2006, 08:34 / środa
proponuję żeby debile którzy rzucali banany zapłacili karę (która będzie niewątpliwie pokaźna) z własnej kieszeni.

leśne dziadki z pzpn-u będą chcieli pokazać jak bardzo stoją na straży przepisów i wjebią taką karę że aż w pięty pójdzie.

jeszcze jedno: może ktoś da mi poradzi jak wytłumaczyć moim małym dzieciom które zabieram na mecze dlaczego dorośli panowie siedzący obok zachowują się jak małpy.
20 września 2006, 08:40 / środa
a ja niecierpliwie czekam na belkot zeto na tema bialej dumy i ze banany byly ok i ze w ogole jest wszystko w porzadku...
debile sa debilami i nie powinni zasiadac na zacnych trybunach stadionu Lechii...zadnego stadionu.
Czy juz wiecie dlaczegoo zadne konkretne pieniadze nie beda zainwestowane w LG? bo przyjdzie kilku kretynow ktorzy beda robili trzode i kasa zamiast na rozwoj klubu pojdzie gdzie indziej. oczywiscie zly pzpn ale to na szczescie nie panowie z miodowej(moze juz niedlugo:-) ustalaj przepisy miedzynarodowe a sa zobligowani do ich przestrzegania(przepisy UEFA a propo rasizmu i homofobii na stadionach)
Moze w koncu zarzad podejmie bardziej zdecydowane kroki przeciw idiotom na trybunach bo jak na razie wladze klubu w tej sprawie nie robia nic.
Uwazam iz sami pilkarze powinni zajac stanowisko w tej sprawie-jak na razie zrobil to kapitan druzyny z czego ogromnie sie ciesze.

Brawo frustraci i pojeby jak tak dalej pojdzie to wy bedziecie odpowiedzialni za koniec marzen o OE.

pozdrawiam zdrowa tkanke kibicow Lechii Gdańsk.
20 września 2006, 08:44 / środa
w 100% z wami się zgadzam są to debile nawet szkoda słów na nich .pozdrowiena dla normalnych kibiców.
20 września 2006, 08:45 / środa
do "maćko" m oze powinienes sprobowac wyjasnic ze malo jest dowodow na "brakujaco ogniwo ewolucji czlowieka od malpy" a ci panowie sa ciekawym materialem antropologicznym bo zdradzaja o wiele wiecej cech malpich niz ludzkich...
20 września 2006, 08:51 / środa
Siedzialem na skrajnej na trybunie przy tunelu dla piłkarzy i widziałem wszystkich . Nawet przez jednego bym bananem w ryj dostał , bo jak już rzuca gnoj to nie umie dobrze rzucic . Murzyni jebią nas we wsztstko na każdym kroku , a my se z nich jaja robimy
20 września 2006, 09:03 / środa
Nie rozumiem dlaczego pieprzeni faszyści od Rudolfa Hessa (notabene dobrze, że nie krzyczą Adolf Hitler) i fani bananów oraz małpich okrzyków muszą to okazywać na stadionie. Niech założą jakąś pierdoloną organizację typu "Debile Razem" i spotykają się co sobotę porzucać w siebie bananami i pokrzyczeć chwalebne teksty o swoim ideale. Rzygać się chce...
20 września 2006, 09:18 / środa
hmm i kolejny glupawy temat o rasizmie na Lechi sie zrobi:) kuurwa ludziie
jak jestescie tacy cwani to podejdzcie do takiego typa co rzuca bananem czy udaje malpe {akurat to jest rzeczywiscie debilne} i powiedzcie ze wam sie to niepodoba i zeby tak nie robil a nie placzecie na necie..Wiking widac nie rozrurzniasz 2 systemow totalitarnych Faszyzmu i Nazizmu jesi chodzi o R.H to byl to nazista a nie faszysta
20 września 2006, 09:20 / środa
Przez bande idiotów bedą kary i to mogą nie byc tylko finansowe ale możeby stracic punkty w lidze. Kiedys takie akcje rozwiązywali sami kibice pare liści kontrolnych i było ok. Szkoda, że jest spora ilość debili, którzy starają sie zepsuć to co inni starali się odbudować przez te wszystkie lata od A klasy. Tylko czemu nikt nic z tym nie chce zrobić?? Już nie mówie o sponsorach, którzy nie po to dają kase, żeby byc sponsorować bande rasistów i nazistów. Wstyd poprostu wstyd. Z tego co widzialem najwiecej tego gówna poleciało z krytej a pozniej z łuku miedzy młynem i prostą.
PS. pisałem to juz w poscie o pogoni.
20 września 2006, 09:32 / środa
Podpisuje sie pod tym wszystkim obiema rękami. Jak zobaczyłem ta sytuacje na początku spotkania to az mnie zatkało.
Moim zdaniem jedyne wyjscie to zakaz stadionowy dla tych osób inaczej sie nie da - z gówna bata nie ukręcisz.
Pozdrowienia dla normalnych.
20 września 2006, 09:40 / środa
Ja jednak dałbym kare na odmulenie dla wszystkich . Trzeba sie nauczyc . Jestesmy Lechia i ci debile też zakładają szalik bialo zielony , koszulki wiec sie zaliczają . Wyrok jest jeden . Zakaz wchodzenia na 4 mecze u siebie
20 września 2006, 09:51 / środa
saned kogo Ty chcesz ukarać winnych czy klub i normalnych kibiców. Takie akcje powinien rozwiązywać klub kibica i winnych wyłapywać i pare liści kontrolnych. Bo przez takie akcje dostają po dupie prawdziwi kibice i klub a winni sie śmieją i mają wszystko w dupie
20 września 2006, 09:55 / środa
Musze zabrac głos w tej dyskusji. Mówicie dużo o rzucaniu bananów. A ja się pytam gdzie była ochrona, która potrafi zabrac napój przed wejściem na stadion ale bananów już nie? Przecież było można się domyśleć o co chodzi. Dla mnie sprawa jest prosta. Skoro nie można wnosić niczego do picia, to nie powinno się też wnosic jedzenia. Gdyby ochrona zabrałaby banany nie byłoby problemu z nimi.
20 września 2006, 10:08 / środa
a Wy myślisicie że kto tworzył te Lechię od A klasy? Kto wtedy jeździl, kto chodził, kto robił wszystko żeby się udało? Odpowiedzcie sobie sami...

A sprawę faktycznie, niech rozwiązuje klub kulturalnego kibica- KKK.

Pozdrawiam ;)
20 września 2006, 10:19 / środa
a moim skromnym zdaniem byloby inaczej gdyby w Lechii zagrali jacys czarnoskorzy pilkarze......
Tak sie zastanawiam czy fani Lechii jezdzacy na mecze chocby Wisly tez rzucaja w czarnoskorych pilkarzy Wisly bananami? chyba nie a przeciez oni tez sa czarnoskorzy, to jest paranoja poprostu
20 września 2006, 10:20 / środa
Kate - mimo calego szacunku dla wszystkich, ktorzy sa z Lechia od A klasy, nie powiesz chyba, ze to ze jestesmy dzis w 2. lidze jest zasluga ludzi, ktorzy rzucaja bananami i wykrzykuja anty-jakiestam okrzyki. Lechia odbudowali kibice i kropka.

moze i w ligach A-3. zachowanie wczorajsze przechodzi gladko, ale 2 liga i wyzej to inna bajka, tu sie patrzy na zachowanie. wiec lepiej by bylo, gdyby chociaz na stadionie coponiektorzy umieli sie zachowac tak, zeby pozniej klub i inni kibice nie mieli problemow. stan na dzis jest taki, ze za wczoraj bedzie minus pare punktow, ktore Lechijka z trudem uciułała plus jakas pokaźna kara finansowa dla przykladu.

pozdrawiam i normalnych i kumatych
20 września 2006, 10:23 / środa
Buli- to co ty robisz na trybunach ?????

Tak jak napisała Kate, problem powinni rozwiązać członkowie Kulturalnego Klubu Kibica :-))))

Jak napisałem, że na trybunę honorową, na mecz z Bytomiem nie mogła wejść żona i dzicko Cetnarowicza, to nikt nie podjął tematu. A jak z tej samej trybuny poleciały banany, robi się wielkie halo !!!!!!!!!
20 września 2006, 10:25 / środa
Tez mnie w kurwia ze na necie to sami prawi i porzadni a jak jakis cap rzuca bananem to wszyscy stoja i jeszcze poklaskuja ! Ktos powie ze sie boi bo tamten jest duzy i prawdopodobnie głupi wiec słow nie zrozumie! To skoro na meczu było ok 6000 to niech bedzie ze kretynów było 1000 to co robiło 5000 ??? mozna było chociaz gwizdac !

Czuje ze na samej karze finansowej sie nie skonczy! Media to nagłosniły za bardzo...
Gratki dla bananowych małpiszonów
Pozdr
20 września 2006, 10:27 / środa
Obawiam sie, że dowalą nam odjęciem punktów. I z walki o pierwsza szostke pozostanie nam tradycyjnie walka o unikniecie barazy. Syf sie zrobil na cala Polske-Wyborcza dala o nas cala strone w dodatku ogolnoposlkim-nie bedzie lekko:/
20 września 2006, 10:30 / środa
co by nie mowic wedlug mnie wiekszym skandalem jest to, ze w jednej druzynie gra tylu zawodnikow z po za nawet europy! [ skoro jestesmy w unii to niech wprowadza jakies sankcje na zawodnikow z po za tej unii]
20 września 2006, 10:31 / środa
dokładnie.

może do tych co rzucali przemówi kara odjęcia punktów.

poza tym o sponsorach można zapomieć na długi czas.

znów będziemy się tułać po 3 lidze, w najlepszym wypadku.

a mogło być tak pięknie.
20 września 2006, 10:38 / środa
Zeto, wiedziałem, że będziesz odwracał kota ogonem. Co ma żona Cetnarowicza do bandy bananowych debili ? Takie wypowiedzi, w których nie masz odwagi albo - co gorsza - chęci potępić idiotów rzucających bananami i bełkoczących coś o Hessie potwierdzasz, że balansujesz na granicy rasizmu i ksenofobii. Widzę, że dla Ciebie te banany to takie fajne żarty były !

A nasi kibice zamiast skupić się na wyzywających Lechię kibicach Pogonii rzucali bananami ... Brawo
20 września 2006, 10:39 / środa
He he he dobre dobre Gdanska hooliganka bananami napier...a! Co za wstyd, szok, dopiero sie potempili chlopaki! No nic jak ktos takimi kategorjami mysli to daleko nie zajdzie w zyciu. Szkoda mi klubu i nas normalnych kibicow, bo tylko my na tym tracimy! I teraz sobie piscie co chcecie bo wlasnie dlatego nie mamy SPONSORA o duzej kasie, bo robimy siare!!!!! No i ci mali tez beda teraz rozmyslac aby ich z nami nikt nie identifikowal. Sami sobie SRAMY w gniazdo a te tempaki tego nie rozumieja bo robia uuuuuu uuuuuu uuuuu a malpa nie mysli!
20 września 2006, 10:50 / środa
Dulli- widzisz, nie pomyliłem się co do ciebie. Dalej pytam, skoro chcesz zakazać wstępu na Lechię debilom, to co robisz na Traugutta ???

Co ma jedno wspólnego z drugim ???

To rusz mózg i pomyśl, jak ci ludzie weszli na trybunę ????
A Pan Dyrektor, żonie Cetnarowicza powiedział że nie ma wyjątków !!!!

Na twoje pytania też odpowiem.
Murzynów nie lubię, choć nie uważam siebie za rasistę. Na stadionach nie dymię i nie rzucam bananami. Takie zachowanie potępiam, ale uważam, że można było tego uniknąć. Przychodzę na stadion, żeby obejrzeć mecz i ewentulanie spotkać przyjaciół, kolegów. Na Lechie nie wchodzę na "krzysia", tylko kupuję karnet.
20 września 2006, 10:51 / środa
W 100% popieram normalnych kibiców!!!
Mnie osobiście boli bo na forum są ludzie którym Lechia jest na sercu to pewne ale jak temat jest delikatny to chowają głowy w piasek!!!
Nie bądżmy prymitywni... pozdro
20 września 2006, 10:54 / środa
Jestem zażenowany postawą niektórych osób z waszego klubu.Jak można tak traktować 2 człowieka.Jestem kibicem Pogoni i jestem w szoku.Wiedziałem,że nie pajamy do sie dużym szacunkiem,ale czegoś takiego się nie spodziewałem od was,jest mi przykro.Straciłem do was szacunek,który miałem ze względu na historie,kibiców i oddanie,mam nadzieje,że już nigdy nię będziemy musieli razem się spotykać ,bo jeśli tak to ma wyglądać to dziękuje.Bez wyrazu szacunku.
20 września 2006, 10:58 / środa
Zeto z całym szacunkiem ale co ma piernik do wiatraka.

Za niewpuszczenie zony Centka nie odejmą nam punktow.
Problem jest globalny i w ten sposób trzeba na niego spojrzeć.
20 września 2006, 11:03 / środa
DO ZETO.Wiem że zawsze będziesz bronił takich debili i to się nie zmieni .Ale porównanie że żona cetnarowicza nie została wpuszczona do żucania bananami .świadczy o twej głupocie. pozdrowienia dla normalnych kibiców.ps możesz pisać co chcesz na mnie gówno mnie to obchodzi i tak nie zmienie o tobie zdania.
20 września 2006, 11:06 / środa
do tych co rzycali napewno nie przemówi kare odjecia punktów czy finansowa !! oni poprostu maja gdzies klub - piwinno ich sie wyłapac, zdjecie i tych osób nie przyjmujemy na nasz stadion.

Zjednej strony chcemy by było coraz wiecej ludzi na meczach a z drugiej pozwalamy na takie rzeczy.

pisałem juz przed meczem ze ochrona powinna zabierac banany bo bedzie z tym problem - a dyrekcja Lechii mówi teraz ze zajeli sie bezpieczenstwem a nie tym co wnosili kibice do jedzenia !! czy on nie wie po co wnosili te owoce !!! tak wiec dyrekcja tez ponosi wine poczesci bo jak sie wie z kim sie gra to trzeba umiec przewidziec jakie moga byc sytuacje !!!

mam nadzieje ze kar w postaci punktów ujemnych nie bedzie - bo zawodnicy najbardziej by na tym ucierpieli !!

a za kare finansowa niestety kibice powinni zapłacic - puszka do konca rundy lub zamiast programów dla małolatów bilety - bo to w duzej mierze ich zasługa !!!

pozdrowienia dla kibiców LG !!!
20 września 2006, 11:13 / środa
DO ZETO Wiem że zawsze bronisz takich debili i to się pewnie nie zmieni , ale porównanie że żona cetnarowicza nie została wpuszczona z żucaniem bananami świadczy o twej głupocie.pozdrowienia dla normalnych kibiców.ps możesz pisać co chcesz omnie mnie to gówno obchodzi.
20 września 2006, 11:18 / środa
Och jak miło było przeczytać wczorajszy wieczorny komentarz Georga .Jestem mamą małej dziewczynki- Gosi, która "zmalowała" ową laurkę z napisem" Kocham Lechię - innych nie!" i wymachiwała ją pokrzykując radośnie"Lechia gola!".To wspaniałe, że dzieci wkładają tyle serca i zapału we wszystko co robią i co kochają. Mam nadzieję, ze moja Gosia nie wyrośnie z tego nigdy i nie wyrośnie z kochania Lechijki.:)Zabrałam swoją córeczkę na mecz po raz pierwszy, ale nie ostatni ! A wszystko to dzięki pewnemu wspaniałemu mężczyźnie, który tak skutecznie zaraża swoją najprawdziwszą i najszczerszą miłością do Lechii.Dziękuję Ci M.:)))))))))
20 września 2006, 11:23 / środa
Zeto nigdy nie nazwałem Cię debilem mimo, że Twoje poglądy (a właściwie sposób ich uzasadniania) są tak żałosne, że aż prosi się, żeby wysłać Cię do jakiejś porządnej szkoły. I dalej nie mam zamiaru Cię wyzywać, a to co o mnie piszesz chuj mnie obchodzi.

A Twój wpis to kolejny przykład, że masz problemy z logiką. Mylisz skutki z przyczynami. Ochroniarze nie zabrali banana ! No i co z tego ?!? Faszyści z krytej są usprawiedliwieni ? Zaciemniasz problem rasizmu pierdoląc coś o żonie Cetnarowicza. Ona nie jest problemem, tylko to, że klub, do którego pewnie masz jakiś sentyment, dostanie po dupie za zjebów, do których Ty swoimi wpisami puszczasz oczko i mówisz "ja też nie lubię czarnuchów, dobra robota".
20 września 2006, 11:24 / środa
Dora super tylko szkoda, że takie miłe akcenty zagineły posród akcji kolesi, którzy buczeli udając małpy i rzucali bananami, które powinni sobie wsadzić w dupe może wtedy by inne odgłosy wydawali.
20 września 2006, 11:27 / środa
Ja jestem z tych starszych kibiców Lechi i już różne rzeczy widziałem np lecące puste butelki po piwie na kibiców Legi. Byłem na meczu i też buczałem na piłkarzy Pogoni ale nie za to że są czarni tylko za ich grę. Ciągle padali na boisku mieli pretensje do sędziego , żądali kartek dla piłkarzy Lechii - skandla.
Oczywiście nie rzucałem bananami ja nie z tych ale swoim zachowaniem chciałem wyrazić dezaprobatę dla takich klubów jak pogoń , gdzie grają sami brazylijczycy bo taki kaprys ma Pan Ptak i to wyrażnie wrażałem na stadionie.
20 września 2006, 11:31 / środa
odnośnik
No to juz na stronie PZPN jest info. Oj zaboli kara.
20 września 2006, 11:33 / środa
Brawa dla kilkunastu debili ( bo myśle ze wiecej tych idiotow nie ma ) taką nam kare dojebią ( moze nawet odjeciem punktow) ze sie nie pozbieramy.
20 września 2006, 11:35 / środa
rzucanie bananami i wydawanie okrzyków małpy to bardzo intrygujący sposób na wykazanie wyższości rasowej nad "murzynami" (chuj że to mulaci)

pogratulować!

Klub Kulturalnego Kibica - z tego żartu śmieje się chyba 30 osób które do niego należy...

teraz byle śmierdzący lewak czy śledziuch może szydzić z tego jakie obyczaje panują na Lechii a większość z nas może tylko skulić głowę bo doskonale wiemy, że nie potrafimy nic na to poradzić :(
to tak jak w wypchanym autobusie, w którym kilku koksów bije jakiegoś chłopaczka - cały autobus dałby radę, ale nikt nie ma odwagi wstać pierwszy :(((

przez tą nieliczną grupę "kibiców" Lechia ma wstyd na całą Polskę, większość prawdziwych kibiców ma moralniaka, być może dostaniemy jakieś punkty w plecy, a kara finansowa to już małe piwo - bo znowu każdy z nas będzie musiał pracować od podstaw następne pół roku żeby wyciągnąć na Lechie kogoś nowego

KKK zachowujecie się jak dzieci które ciągle mówią, że kochają swoją matkę nad życie, a za chwilę robią wszystko żeby przynieść jej wstyd i wyrządzają szkody, za które ona musi płacić

Kiedy to się Kurwa sKończy??? :((

tyle moje zdanie - teraz mnie zjebcie, nazwijcie przyjacielem czarnuchów, lewackim ścierwem i powiedzcie, że tylko Wy jesteście prawdziwymi kibicami, pozdrawiam nie z nadzieją, że znikniecie z Lechii, ale ze złudną, że coś do Was kiedyś dotrze
20 września 2006, 11:39 / środa
Jadzia buczeć a udawać małpe to dosyc duża róznica. Chodze na Lechie 16 lat z przerwami i też dużo widziałem ale czasy sie zmieniły i teraz kary są dużo wieksze i jeśli sie jest prawdziwym kibicem to wtedy liczy sie tylko dobro klubu i się nie robi takich akcji. No chyba, że komus zależy na tym aby odeszli od nas sponsorzy i żeby klub tułał sie po 3 lub 4 lidze
20 września 2006, 11:40 / środa
Zwróćcie uwagę że debile rzucający bananami to nie są kibice piłkarscy.Dla nich zamknięcie stadionu czy degradacja nic nie znaczy.To jest tak jak np:ja nie jestem miłośnikiem cyrku to mi jest to obojętne czy cyrk będzie w Gdańsku za rok ,za dwa czy w ogóle nie będzie.Z nimi jest taka sama sytuacja.Żadne grozby o zamknięciu stadionu tu nie pomogą bo te osobniki mają w dupie futbol i się nim nie interesują.Jakby któryś z nich odwiedził naszą stronę i poczytał jakąś gorącą dyskusję np:o Królu to zapewne nie wiedział by o co chodzi o kim my piszemy.
Oni nawet nie potrafią wymienić jedenastki która wczoraj była na boisku.
Jak niby mają to zrobić jak dla nich piłka nożna to jak dla mnie opera.
W takiej sytuacji wielkiego sensu nabiera hasło wieszane przez wiele klubów na meczach(tylko te hasło właściwie zrozumiane)"PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW".
Oczywiście dla kibiców a nie dla przygłópów nie znających się na piłce.
20 września 2006, 11:40 / środa
z cyklu sensacje XX wieku

wszędzie źródło wybiórcza!!!!!
20 września 2006, 11:55 / środa
oto komentarz jaki przed chwila dostalem od kumpla

"odnośnik ale Ci kibice LEchi mają najebane w głowach sama leita intelektualna musi chodzic na te mecze"

dzieki tym ktorzy rzucali banany i udawali malpy cierpia wszyscy kibice,nawet Ci normalni...ksztaltuje sie obraz kibica jako maksymalnego buraka...dlatego pozniej nikt nowy nie chce przyjsc na mecz i trudno o sponsorow
20 września 2006, 14:07 / środa
A co robiła Ochrona ?? Smiali sie i jedli banany ... Trzeba dac kamery zobaczyc tych debili co krzyczą to : " NAszym wzorem jest rudolf hess " to napewno ci sami bo ja ich widzialem nie raz nie dwa na Lechii na tym sektorze wiec trzeba podjac walke
20 września 2006, 14:18 / środa
Miałem nadzięję że wczorajszy mecz PP sprawi że o Lechii będzie w Polsce głośno. Nie pomyliłem się, ale nie o to K***A chodziło. Neandertalczycy załatwili klub na cacy. Lechia zrobiło milowy krok, ale w TYŁ. Jak walczyć z baranami pokazał w zeszłym sezonie właściciel Kolpotera Korony. Tylko teraz Zarząd musi pokazać że ma jaja !!!!!!!!!!!!!!!! I na to liczę
20 września 2006, 14:37 / środa
spoko, sponsorem bedzie rudolf hess a oswietlenie skoluje sie z auschwitz.... jebac baranow :/
20 września 2006, 14:45 / środa
"Wszystko przez Taurus!"
20 września 2006, 14:45 / środa
pedro- przeczytaj mój post wyżej, zrozum, a dopiero potem wrzucaj swoje wstawki. To samo Dulli.
20 września 2006, 14:52 / środa
Przeczytajcie co napisała Kate, bo ona ma racje....

A Ci z pzpnu jak mają dac kare za banany to pierwsi są a jak zająć się korupcją to nikt nic nie wie... A co do bananów rzucanych przez ludzi to czemu nikt z was im na meczu tego nie zabronił i nie podszedł i im tego nie powiedział, w internecie widze każdy jest najmądrzejszy i najodważniejszy?? Pozatym Ci co chodzą na Lechie to mogli się spodziewać jak będzie a Ci co wybrali się akurat na pierwszy mecz niech tu się tak na forum nie rozpisują... Stało się i tródno, ja nie rzucam bo mam w dupie tych murzynów i mi oni wiszą... temat proponuje kasować... a sprawy takie jak tu omawiana choćby proponuję na żywo załatwiać... a nie w internecie...
20 września 2006, 15:09 / środa
Czolem z Moskwy. Nie bylem na meczu, ze wzgledow oczywistych, ale jak przeczytalem dzisiaj na necie infomacje a potem forum to opadly mi rece. O co chodzi w tym wszystkim. Z jednej strony chcemy miec ta wielka pilke w Gansku a z drugiej strony robimy wszystko zeby jej nie miec. I wina jest wszedzie, ochrony, braku dezaprobaty aktywnej, kreowania postawy na meczach itd.. Na razie mam kaca i jakos nie korci mnie aby dostosowac swoje plany zyciowe, by dostac sie na mecz. Rasizm to objaw totalego ograniczenia umyslu. Ot co...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010