Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Banany i okrzyki - żenada i wstyd

strona 2/5

20 września 2006, 15:12 / środa
i bez tego opinia o nas jest nieciekawa...nawet nowo poznanym osobom, gdy mówię ,że kibicuję LG, to już się patrzą na mnie inaczej...a teraz to tylko mamy dodatkowe pośmiewisko z naszej ukochanej Lechii
sami sobie jesteśmy winni, bo pozwalamy na takie rzeczy na trybunach
20 września 2006, 15:14 / środa
W Gdańsku mają być mistrzostwa :) Wczoraj niektórzy panowie dali niezły popis. Rzucali w bezczelnego murzyna w dodatku czarnego, ktory przyjechał do naszego pieknego tolerancyjnego , katolickiego kraju. Szkoda, że PZPN nie ma takiego poczucia humoru jak zeto. Udawanie małpy jest takie słodkie. Ci kibice mają przecież prawo narazić nas na kare finansowa, odjecia kilku punktów chodzili przeciez na Lechie kiedy była w klasie A. Idea rasizmu jest na tyle ważna , że musimy poświecic dobro Lechii. Wszysycy kibice wiedzą , że racja stoi po naszej stronie a gazeta wyborcza, pzpn to układy (żydzi). Najbardziej mnie bawią argumenty kilku forumowiczów typu: oni kradli my też ale za to mniej więc jest OK (taka moralność 4rp)
20 września 2006, 15:22 / środa
Niech ta banda debili nadal krzyczy naszym wzorem jest Rudolf Hess , niech rzucają bananami w de facto nie murzynów a mulatów... daleko tak zajdziemy.

I niech co poniektore osoby nie bronią tych patalogiczych zachowań, bo tym samym pokazuja jaki soba prezentują poziom

to moze najlepiej zamiast biuletynów banany przed stadionem sprzedawac ( kobiety wejda na mecz np za kilogram , przy okazji beda mogly sobie troche zjeść , reszte na murawę , oczywiscie skórkai ze zjedzonych bananów takze ) porobic jakies nazistowskie ( nie faszystowskie ! absolutnie ! jak ktos juz to zaznaczyl ) flagi i ciagle spiewac o tym smiesznym Hessie?

bo po co przyjsc na mecz , dopingowac swoja druzynę , cieszyc sie ze strzelonych bramek , odpowiedziec czasem na zaczepki przyjezdnych , dobrze sie bawic , spotkac z przyjaciołmi , przyjsc na mecz z cala rodzina, po meczu wypic browarka za zwycięstwo...lepiej pajacowac nie?

zenada ! i tyle w temacie ! teraz pewnie ciezko wywalczone przez Lechijkę punkty pojda sie za przeproszeniem jebac !!!
20 września 2006, 15:23 / środa
Ja jestem też rasista,ale ze Szczecina mam tylko jedno uprzedzenie: nienawidze kaszubów bo to są śmiecie,których dziadkowie służyli w wermahcie są gorsi od psów,nie będe w was rzucał bananami bo szkoda bananów,jestescie podludzmi,żal mi byłoby bardziej zabić świni niż śmierdzącego kaszuba.ZOBACZYLIŚCIE wczoraj jak się bawią POLACY z POGONI wieśniaki z burakowa.
20 września 2006, 15:29 / środa
witam.dawno mnie tu nie bylo ze wzgledu na dlugi poby zagranica.ale wrocilem niedawno,bylem na meczu pogoni i chcialbym podzielic sie pewnymi refleksjami.otoz przeczytalem na forum ze nasz doping to byla zenada.chodze na lechie od wielu lat,bylem na sporo wyjazdach i troche wiem na ten temat.otoz nie mamy sie czego wstydzic.oczywiscie daleko nam do najlepszych ale napewno nie bylo zle.jeszcze pare w zeszlym roku czesto spiewal tylko zegar,teraz dolaczaja sie luki i nawet prosta.a gdy spiewamy "o nasz..." to wstaje wieksza czesc stadionu i wszyscy barwy w gore.bylem na tym meczu z kilkoma osobami ktore tez dawno nie byly na lechi(ale z innych powodow) i tez byli zdania ze powoli ale jednak rosniemy w sile jesli chodzi o sprawy kibicowskie.
szkoda tylko zenujacych przyspiewek grupy debili w stylu:"naszym wodzem jest..." czy "wy spiewacie , my bijemy".ale czego spodziewac sie po ludziach ktorzy nawet pewnie nie skonczyli podstawowki skoro nie potrafia odroznic murzynow od brazylijczykow( co nie znaczy ze pochwalam rzucanie bananami wlasnie w murzynow).
pozdrawiam.
20 września 2006, 15:34 / środa
paprykarz chyba wszystko ci się pomyliło, kaszubi w Gdańsku i w dodatku z wehrmachtu???

napiszę tak żebyś zrozumiał:

WYPIERDALAJ STĄD !!!!!!!!!!
20 września 2006, 15:54 / środa
Brak mi słów na debili,którzy chcą LECHIĘ do 3ligi znowu spuścić!!!!!
Bo tak się zachowują!!Punkty,które wywalczyliśmy pójdą się JEBAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NAROBILIŚMY SOBIE DUŻEGO WSTYDU!!!KARA BEDZIE OSTRA!!!
I OSŁY KTÓRRE RZUCAŁY BANANAMI ZASTANÓWCIE SIE CZY CHCIECIE DOBRZE DLA UKOCHANEJ LECHII CZY NIE!!!!!!!!!!!!!
POZDROWIENIA DLA NORMALNYCH I PRAWDZIWYCH KIBICÓW LECHII!!!!!!!!!!!!!!
PS:dalmat póknij się w łeb i do berlina
20 września 2006, 16:18 / środa
Co za półdebile?

Co za pier***** idioci?

Co za nie normalni ludzie!

To się w głowie nie mieści. Zrobić im zdjęcia i zakaz stadionowy do końca życia. Takich debili trzeba tępić.
20 września 2006, 16:19 / środa
Co za półdebile?

Co za pier***** idioci?

Co za nie normalni ludzie!

To się w głowie nie mieści. Zrobić im zdjęcia i zakaz stadionowy do końca życia. Takich debili trzeba tępić.
20 września 2006, 16:26 / środa
Wpisy na wczorajszy sparring trochę mnie wprost wku..ją .
Jeśli chodzi o oprawę to ci co krytykują niech się tym zajmą i pomogą w doskonaleniu , pozyskiwaniem środków finansowych itp.Ruszcie dupe i idzcie do młyna dyrygować a nie ujadajcie na forum .Ze swej strony dzięki wszystkim którzy tworzą oprawy jakie by nie były.Chwała wam za to.
Co do bananów to Panowie bierzcie przykład z rasowych polityków bo nam dojebią karę .Wszyscy widzieliśmy jak się komuś rozsypał karton z bananami .Facet jechał do zoo dokarmiać -wiadomo kogo. A że po drodze był mecz to jako fan wpadł by dopingować swoich .
Pozdro
20 września 2006, 16:39 / środa
"Afere" podchwycila Trojka...od 16,00 jest dyskusja na temat wczorajszego "incydentu" mozna posluchac w internecie poniezej link
odnośnik
20 września 2006, 16:52 / środa
Ktoś wcześniej napisał że dla większości kibiców Pogoń to Doda , Majdan i takie tam baloniki.
Ja rozumiem mecze bez bluzg ok , rodzina na estadio ok. Ale są mecze , są przeciwnicy kiedy trzeba i należy wydrzec sie troche "pieprznie". Dla nas, ludzi urodzonych w latach 70, klaskanie Pogoni bo dołączyli sie do jakiejś błazenskiej "fali" jest nie do pomyslenia. Ludzie, to nie jest żużel żeby odpierdalac takie cyrki jak fala! To samo gdy chłopaczki z młyna złapią się pięknie za barki i skaczą jak na trampolinie bez większego ładu i składu. Po pierwsze efekt jest poniżej krytyki a po drugie zabawe taka praktykowali kibice z gorszej części 3miasta. Na derbach byla z tego niezła polewka oraz docinki typu : "Muppet Show" , pajace itp.
Co do dopingu to jeszcze bardzo brakowalo okrzyków przypominających Pogoni ich piotrkowskie pochodzenie. Żeby nie bylo, to ja ze znajomkami sie darlismy ale reszta chyba nie skumała.
Co do bananowych incydentów.
Potwierdza to tylko moją teze iż w Gdańsku powinny być dwa kluby piłkarskie z zorganizowanymi grupami kibiców.
Jeden zrzeszałby wszelkiego rodzaju lewaków , zwolenników parad tych co sie pruja w 4 litery czy też czytelników "wyborczej".
A w drugim było by towarzystwo które kultywuje historie kolegów którzy na mecze uczeszczali w białych sznurówkach , pomaranczowych flekach i krótkich włosach. W ten sposob unieknelibysmy wszelkich nieporozumien i bylismy jedna rodzina :)
Nie pochwalam jednoczesnie tych owoców na biezni ale pragne tylko przypomnieć iż takie incydenty w Polsce zdarzały sie juz wielokrotnie i jakoś było mniejsze "halo" niz teraz. Przypadek?
Co do Pogoni.
Zaprezentowali się bardzo dobrze. Paradokslanie środa napewno wplynela na sklad ekipy w ktorej raczej zabraklo "niedzielnych" kibiców i nikt przypadkowy sie nie zabłąkał.
Mam tylko nadzieje ze kary nie beda zbyt dotkliwe.
20 września 2006, 17:25 / środa
Ciekawe czy polcjia nie ma nagranych osob ktory rzucaly bananami, jak tak to na miejscu zarządu po przyznanej karze bym wystąpił do sądu o odszkodowanie od pajaców ktorzy rzucali.
NIE MA LITOSCI DLA SKURW**** !!!
20 września 2006, 17:34 / środa
Jak bym mial okazje to bym przyjebal z banana i nie tylko... Hessowi.
20 września 2006, 17:48 / środa
mottlau cos tam pozwole sie z Toba nie zgodzic ! Lata 70 juz dawno za nami - tamtej Lechii tez juz nie ma ! To jest nowa Lechia i to jest nowa jakość która bazuje na pozytywnych aspektach historii naszego klubu ! A nie jakiś tam Heas czy cos takiego bo połowa kszyczacych nie ma pojecia kim on wogóle był ! Moze gdyby wiedzieli to by bezmyslnie mordy nie darli !

Jak najbardziej niektóre mecze maja swój smaczek . Moznaw rzucac na siebie na PZPN (szczerze przyznam ze doping sie wzmógł doipiero jak poszły wrzuty a jak były jakies Lechijne przyspiewki to wiekszosc siedziała cicho). To wywołuje wieksze zangazowanie u piłkarzy ale co mozna do cholery osiagnac rzucajac bananami !!! Oni maja tyle z murzynów co rzucajacy z myślących ludzi !!
szkoda gadac

Pozdro
20 września 2006, 17:52 / środa
panowie i stalo sie najgorsze zamkneli nam stadion odnośnik
20 września 2006, 18:22 / środa
Draz, pierdolnij się w głowe, konfidencie.
20 września 2006, 18:28 / środa
Konfidencie nie konfidencie, ale kto bedzie Kate ogladal mecze Lechii w tej rundzie u nas po takim incydencie ???
Chyba tylko wroble na drzewach !!!
20 września 2006, 18:30 / środa
Wole nie mieć meczy niż konfidentów na trybunach, chyba wszystko w temacie...
20 września 2006, 18:37 / środa
Ja bym wolal miec nie miec konfidentow i ogladac mecze.
Tak sie sklada, ze mam karnet i jestem ciekaw kto zwroci tym, ktorzy takowe karnety nabyli pieniadze ???
20 września 2006, 18:42 / środa
moje zdanie jest takie ze mamy do pupy ochrone:P...skoro mi zabieraja gaz ktory jest do obrony a nie do atakowania,a kurfa wpuszczaja z bananami no to chalo,ale cos jest nie tak.Oczywiscie,mozna powiedziec to po co na mecz zabierasz gaz...a to po kija zabierasz na mecz kurfa owoce?stadion to nie kurfa jarmark,tu sie oglada mecz a nie wpitala zarcie,a tym, bardziej wnosi banany na mecz gdzie graja czarni.A gaz mi zakosili nie na tym meczu,tylko na ktoryms z wczesniejszych:P...Ochrona jest statystyczna,w razie rozroby to oni palcem nawet nie kiwna...niestety...
20 września 2006, 19:02 / środa
Nie wiadomo co gorsze małpy na boisku czy debile na trybunach.

Jak zwykle głos zabierają osoby, które za czasów gry Lechii w A-Klasie bawiły sie jeszcze w piaskownicy, a o Lechii nie miały zielonego pojęcia.
20 września 2006, 19:10 / środa
DLA MNIE TO PAJACE!!!!! KURWA CO WY ROBICIE(ZAMKNELI NAM STADION)
A KARĘ TO NAM TAKĄ DO PIERDOLĄ ŻE KURWA ZNOWU BĘDZIEMY WALCZYĆ O UTRZYMANIE(JAK NIE O BARAŻE)!!!BANDA DEBILI!!POKAZALIŚCIE JAK KOCHACIE LECHIĘ!!!!JEST MI WSTYD ZA TYCH DEBILI WSZYSCY SIĘ Z NAS ŚMIEJĄ!!!POKAZALIŚMY JAKIE KOZAKI JESTEŚMY!!!
JESZCZE RAZ BANDA DEBILI I IDIOTÓW
20 września 2006, 19:32 / środa
Przestancie juz płakać. 9 lat temu tez nam zamkneli (min. tez po "Pogoni") i przeżyliśmy.
Tzn , żle się wyraziłem. Sezonowi kibice oczywiscie znikneli, prawdziwi sie nie poddali.
20 września 2006, 19:36 / środa
Na szczeście do 28 wrzesnia nie gramy zadnego meczu u siebie. Kara oczywiscie nas nie ominie.
Kate a to dla Ciebie --- pamietaj dziewczyno Lechia to nie Ty, Lechia to nie ja. My jesteśmy tylko cześcia Lechii i to małą częścią. Lechia to też Ci wszyscy co chodzą na mecze, to też Ci co nie chodzą a są z nią myślami. Ale przedewszystkim Lechia to Ci, którzy chcą jej dobra a nie Ci którzy chcą sobie porzucać pierd... bananami i pokrzyczeć kto jest ich wzorem.
20 września 2006, 19:39 / środa
Lechia przeprosi piłkarzy Pogoni.
odnośnik
20 września 2006, 20:03 / środa
Sami zdrajcy białej rasy na tym forum, w dodatku potrafią tylko płakac i płakać, również jestem za tym żeby sprawe rozwiązał klub kulturalnego kibica - KKK
pozdro 88
20 września 2006, 20:11 / środa
Mottlauspucke, nie chodzi tylko o to, żeby "prawdziwi" kibice się nie poddali. Chodzi też o to, żeby na Lechię chodziło jak najwięcej osób. Bardzo często przed ciekawymi, ważnymi meczami próbuję wyciągnąć na stadion znajomych którzy na Lechii nie byli nigdy lub dawno temu, i m.in. dzięki temu na stadion przychodzi 6 tyś. a nie 2 tyś. To też jest ważne, bo "pikiniki" nie zniechęcą do chodzenia "prawdziwych" kibiców, ale banda debili może zniechęcić (lub - w przypadku zamknięcia stadionu - uniemożliwić) do przychodzenia na mecze osoby "mniej zaangażowane".
Co do zadymy w mediach - to nie dziennikarze rzucali bananami, więc nie odwracajcie kota ogonem. Każdy "prawdziwy" kibic mógł spokojnie przewidzieć, że w obecnej sytuacji (afera korupcyjna, ostatnia zadyma w Gdyni) leśne dziadki będą chciały się wykazać. Ale po co pomyśleć - zawsze można powiedzieć że to wina dziennikarzy.
20 września 2006, 20:26 / środa
Mottlauspucke o czym ty piszesz? O co ci chodzi z tymi lewakami, co to za poglad, ze jesli ktos nie wielbi rudolfa, nie podoba mu sie rzucanie bananami, bo szkodzi to Lechii, to trzeba go od razu nazywac lewakiem i milosnikiem homosow? To jakas nowa tendencja, kto przeciwko nam ten lewak :)). Smieszy mnie to niemilosiernie, bo pewnie, pomimo twojego niewatpliwego doswiadczenia zyciowego, nie masz pojecia kim sa/byli lewacy. Rzucanie tego okreslenia na lewo i prawo to przyklad ignorancji. I nie wciskaj mi kitu o jakichs skrotach myslowych, mowiac w ten sposob obrazasz innych kibicow Lechii. Nienawidze komuchow, dzialalem za malolata, dzialali moi rodzice przeciwko tym gnidom, a tutaj mi ktos taki jak ty pisze, ze skoro przeszkadza mi rzucanie bananow to jestem lewakiem. Brak mi slow stary.

A co do bananow. Czy nie lepiej zostawic skrajne poglady w domu? Nikt nikogo nie bedzie na sile przekonywal do zmiany pogladow, ale po co wyrazac je na Lechii? Jestem za kultywowaniem tradycji antykomunistycznych, bo to sa nasze korzenie, a nie jakies inne poglady. Dla mnie drugi czlowiek moze byc nawet faszysto-komunisto-anarchista, byleby nie wplywalo to na obraz innych ludzi. Jesli ktos chce manifestowac swoje poglady publicznie, to niech zorganizuje sobie manifestacje w centrum Gdanska i drze sie do woli na jaki tam temat chce. Ale po co na Lechii?
20 września 2006, 20:38 / środa
Papiez walnij sie w dekiel szczylu jeden !!!
Kurwa malolat zasrany...
20 września 2006, 20:39 / środa
kto wam p...ne Wszechpolaki i inne bezmozgie łyse szczeniaki dał wyłącznośc do uzurpowania sobie miana prawdziwych kibicow Lechii. Jestescie zerami. Dla klubu znaczycie o wiele mniej niz pikniki, dzieki ktorym klub zarabia jakąś konkretną kase (bilety i sponsorzy), a przez Was bedziemy w plecy (kary finansowe, zamkniecie stadionu byc moze ujemne punkty). Poza tym zniszczyliscie cala pozytywną otoczke na ktorą pracowało wielu wielu ludzi juz od A-klasy.
WY.B.MY RASIZM ZE STADIONOW!!!!!!!!!!!
ps. nie jestem żadnym lewakiem ani przedstawicielem mniejszosci seksualnej - do sympatyków PiSuaru tez nie należę
20 września 2006, 20:45 / środa
M.P. jak najbardziej. Proponuje trzymac sie naszych Antykomunistycznych korzeni, bo to nasza WIELKA HISTORIA, a wszelkie poglądy swiatopoglądowo-polityczne zostawiac przed bramą estadio..
20 września 2006, 20:49 / środa
sew ales ty glupi gdzies ty byl jak ci "rasisci" chodzili na mecze w 5 lidze co?? lechijkajescze modna wtedy nie byla to nie warto bylo chodzic nie znasz tych ludzi nie pierdol bzrud a pozatym ludziekurwa placzecie jakby zabili kogos zamkneli stadion przezyjemy to! a takie plakanie na necie jacy to "rasisci"sa zli
to tylko naprawde zalosne jestD::D a tak pozatym zaulzcie se jescze 10 tematow o rasitach bedziecie mieli gdzie plakac bo w twarz na stadionie to nie powiecie raczej tego TYM "rasitom"
20 września 2006, 20:50 / środa
wogole kur wa smieszni wszyscy jestescie z tym plakaniem na necie o tym jacy to zli rasisci ale takk zaluzcie sobie jescze 10 tematow o rasizmie bedziecie mieli gdzie plakac bo w twarz na stadionie raczej tego tym rasistom nie powiecie
20 września 2006, 21:03 / środa
1. Banany są do jedzenia, nie do rzucania.

2. Rzucanie bananami w LUDZI (czarnych, białych, żółtych, czy czerwonych) jest tak samo żalosne, jak wpisy niektórych "kibiców" - płaczków w tym temacie.

3. "Rzucacze" NIE tworzyli nowej Lechii - są jej ważnym, ale tylko jednym z ogniw.
Na meczach A-klasy nie widywałem także tych, którzy dzisiaj tak lubują się w stawianiu swojej osoby w pierwszym szeregu.

4. Rudolf Hess był narodowym SOCJALISTĄ i pozostał wiernym tej "idei" do ostatnich dni - gdzie tu pasuje prawicowość ?!?!?! Pomyśleć wystarczy. I trochę poczytać.

Tak to juz jest na naszej Lechijce, że jesteśmy skazani niestety na przeciętność. Albo przez niedouczonych kopaczy, innym razem przez nas samych.
Oby skończyło sie tylko na stadionie i karze finansowej.

Bogata, czy biedna - Lechia zawsze jedna !!!

Amen
20 września 2006, 21:06 / środa
Według mnie to dobrze ze rzucano bananami w murzynow z Brazylii. W ich kraju sa same marne dupy(w ogole nie opalone i nie chetne na sex), hujowi pilkarze i slaba liga, wszystko w sumie jest pojebane- nawet karnawal w Rio, pogoda taka ze huj strzela. U nas jest za to zajebiscie.
Jestem mega gosciem. Ja mieszkam w falowcu i mam niedaleko do warzywniaka. To tam kupilem banany ktorymi obrzucalem tych ciemnych kutasow. Pieniadze na te banany zajebalem starej bo ma rente po ojcu alkoholiku ktory kipnal po Sylwestrze 2001. Powiedzialem ze na podreczniki. Lyknela szmata. No a potem to sie spotkalismy w pieknych strojach i kupilismy te banany. Jedna kisc jeszcze zajumalem bo jak jest wiecej to latwiej trafic no nie? No i weszlismy na stadion i w nich rzucilismy. Hehe. Fajnie bo bylo im przykro i napisali o nas w gazecie. Chyba kupie. A tak w ogole to interesuje mnie historia i moim idolem jest rudolf hess. Zajebisty byl bo jechal z zydami...
20 września 2006, 21:08 / środa
hmm emeryt uwarzasz ze Rudolf HESS jest lewakiem?? buahhhaa tos mi humor poprawil i unas na stadionie wisi flaga z lewakiem?? faajnieD:Dwiesz NARODOWY SOCJALIZM nie jest lewicą!
20 września 2006, 21:09 / środa
dawid moze i jestem głupi ale weź mi wytłumacz jaki był sens rzucania tych bananów bo chyba tego sam do końca życia nie pojmę
20 września 2006, 21:11 / środa
sew to nie temat do gadania na forum bo to dluzsza rozmowa jestD::D jak chcesz podbij na gg 402 892 3 to pogadamyD::D
20 września 2006, 21:27 / środa
Kazdy kto chodzi na Lechie wiedziec powinien jacy sa kibice Lechii i jakie mają poglady.Jak tym tolerancyjnym to tak bardzo przeszkadza to mają do wyboru jeszcze kilka klubow w Trojmiescie.Tolerowac nagle czarnych mamy?Moze zaczniemy krzyczeć Komuno wróc albo zaprosimy na mecz jakieś pary Homoseksualne.Bez przesady.Biała Lechia !!!
20 września 2006, 21:41 / środa
ad. harvester
Masz racje. Ja również zapraszam , namawiam swoich znajomych do uczęszczania na Lechie. Przykładem niech będzie mecz z Zagłebiem na który za moja namową udał się facet który ostatni raz był na Traugutta 20 lat temu. Jakże uradowała mu się dusza gdy zobaczył parę rzędów obok, swojego idola lat młodzieńczych, Romana Rogocza. Ale to tak na marginesie.
Bardziej chodziło mi o to iż najwięcej do powiedzenia mają osoby który zaczęły interesować się Lechia wtedy gdy zaczęła być modna lub jak kto woli "trendy".
Cos na zasadzie skoków n. Małysz zaczął zajebiscie skakac i nagle jak grzyby po deszczu zaczeli wyrastac sami experci w tej dziedzinie sportu. A problem chyba jest bardziej złożony i posiada dwie strony medalu.
Incydent z bananami mozna rowniez odebrac jako dezapropate wystepow polskiej druzyny brazyliczykami stojacej. Nie jako gest rasistowski lecz grzebaniu polskiej pilki , ktorej forma jaka jest dobrze wiemy. Więc, jezeli A. Ptak sprowadził graczy brazylijskich lepszych według niego od naszych, rodzimych musi celowac w jak najwyzsze cele. Mistrzostwo Polski a nastepnie wystepy w Lidze Mistrzów. I wyobrażmy sobie ta prezentacje przed meczem... polska druzyna w LM kamera pokazuje kazdego z osobna a tu... żadnej białej twarzy. Powtarzam, nie mam nic do brazylijczyków, ba nawet lubie ogladac mecze w ich wykonaniu. Lecz niech nikt nie mówi ze bylby zadowolony z takiego obrotu sprawy.
ad. M.P
Chyba mnie do końca nie zrozumiałeś. Napisałem wyraźnie iż nie pochwalam rzucania owoców na boisko i idąc Twoim tokiem rozumowania to jestem lewakiem itd. Owymi lewakami nie rzucam na prawo i lewo. Wpisuję sie tutaj rzadko (czytam prawie codziennie) i to co napisałem było konkluzją paromiesięcznej obserwacji. Nie oparłem tego wniosku po ostatnim meczu bynajmniej. Zreszta nie trzeba szukać daleko. Parę postów wyżej, kibic Lechii napisał iż należy zrobić zdjęcie banano-miotaczom i uprzejmie dostarczyć na policje. Bez komentarza.
Pozdrawiam.
20 września 2006, 21:43 / środa
dawid - to nie ten temat, ale...
To, że flaga z SOCJALISTĄ (narodowym, bordowym, czy jakimkolwiek innym) wisi na Lechii nie czyni z niego prawicowca.

Poproszę o chociaż trzy rzeczy, które świadczą o jego prawicowości. Chociaż nie, szkoda czasu i klawiatury.
20 września 2006, 21:47 / środa
mexx i dlatego Lechia powinna zatrudnic ze 2 ciemnych piłkarzy tak jak było kiedys gdy byliśmy po fuzjach byli czarnoskórzy piłkarze i jakoś wtedy nie było objaw rasizmu. Tylko nie mówcie, że wtedy to nie była Lechia.
20 września 2006, 21:47 / środa
mexx i dlatego Lechia powinna zatrudnic ze 2 ciemnych piłkarzy tak jak było kiedys gdy byliśmy po fuzjach byli czarnoskórzy piłkarze i jakoś wtedy nie było objaw rasizmu. Tylko nie mówcie, że wtedy to nie była Lechia.
20 września 2006, 21:54 / środa
oczywiście żartowałem z tymi ciemnymi pilkarzami w Lechii, ale niech mi nikt nie pisze że Lechia zawsze była biała bo to nie prawda.
20 września 2006, 21:57 / środa
wogole temat R.H. i tych klimatow jets dla mnie smieszny!! jak mozna sie podniecac jakims niemieckim frajerem dla którego Polacy byli podludzmi i dążył do ich eksterminacji, pamietajcie ze po żydach i cyganach to Słowianie byli "następni w kolejsce", no chyba ze ktos mial dziadka w wermachcie;) i z tego powodu odczuwa jakis sentyment do III Rzeszy. Czy wy kur.. na litość boską nie wiecie co się dizało w okresie Wolnego Ma Gdańsk, jak traktowano Polaków??? co robiono po 1 wrzesnia 1939 z Polakami mieszkającymi w Gdańsku??? w Sztutowie nie "mieszkali" tylko żydzi ale rowniez Polacy, ale oczywiscie R.H jak cala "góra" owczesnej III rzeszy nie wiedzial nic o istnieniu obozow to wymysl zydokomuny.... czy niektorzy nie chca zobaczyc oczywistych rzeczy, kim jest ich idol....
20 września 2006, 22:00 / środa
Mottlauspucke:

"Co do bananowych incydentów.
Potwierdza to tylko moją teze iż w Gdańsku powinny być dwa kluby piłkarskie z zorganizowanymi grupami kibiców.
Jeden zrzeszałby wszelkiego rodzaju lewaków , zwolenników parad tych co sie pruja w 4 litery czy też czytelników "wyborczej"."

No coz, ten fragment zabrzmial dla mnie dosc dwuznacznie - tzn. jesli nie kultywujesz pamieci o tych i o tych poprzez np. wznoszenie takich i takich hasel, to zapraszamy do klubu zrzeszajacego lewakow, zwolennikow parad itd.
No ale ok, wytlumaczyles co miales na mysli. Jesli jakos Cie urazilem, przepraszam.
Zreszta czesc mojego poprzedniego posta tez mozna traktowac w szerszych kategoriach, bo na naszym forum nie brakuje ludzi, ktorzy widza swiat w kategoriach ' lewak lub nie lewak - ten ktory popiera zabawy z bananami'.
A donoszenia, konfidenctwa nie popieram i fakt faktem, ze zdarzaja sie tu tez ludzie przeginajacy w druga strone.
20 września 2006, 22:11 / środa
Rzadko zabieram głos na forum - choć czytam je bardzo często.
Powiem krótko - precz z burakami i chamami krzyczącymi hasła rasistowskie, rzucającymi bananami, i.t.p.
A wznoszenie haseł typu " Rudolf Hess idolem naszym jest" to kretyństwo i barbarzyństwo w jednym oraz elementarny brak znajomości historii.
I gówno mnie obchodzi jak wielkim GENIUSZEM był ten ZBRODNIARZ HESS - jak głębokie i ponadczasowe miał poglądy i przemyślenia - służył nazistom.
NAZISTOM - którzy mają miliony ludzi na sumieniu.
ZAWSZE NA MECZU ZDZIERAM GARDŁO - kibicuję głośno. Ale durnych i chamskich haseł NIE KRZYCZĘ NIGDY.
A za wznoszących te okrzyki - jest mi po prostu wstyd.
Wstyd jest mi również - gdy co niektórzy drą mordy "Hej Lechijko jedź z kurwami" - czemu ??!! To proste - wielu z nas przychodzi z małymi dziećmi - z dziewczynami, z żonami - i jak mam im wytłumaczyć o co chodzi ??!!
Pozdrawiam wszystkich .....Matuzalem.
20 września 2006, 22:31 / środa
no to zagrajmy na Stoczniowcu albo na Bałtyku hihi pozdrawiam ale na wyjazd do kszo mozna jechac do czasu jak sie uspokoi zmieniamuy gospodarza i gramy na wyjazdach
20 września 2006, 22:36 / środa
Tak... przyszedł se taki jeden z drugim pierwszy raz na Lechie bo się moda zrobiła i fajnie jest się pokazać w szaliczku o modnych kolorach i potem wróci taki z meczu i pisze na forum żeby sprzedawać... jeb*** konfidenci...

Ja mam w dupie to rzucanie bananami sam nie rzucam bo mi się nie podoba i mam na to wyjebane ale skoro ktoś już rzuca i jest to ktoś z ludzi którzy naprawde od jakiegoś dłuższego czasu jeżdżą na mecze i kręcą się w tym to widocznie mieli powód że tak zrobili... A mnie nie to rzucanie bananami wkur*** tylko postawa pzpnu, który z korupcją itd. se nie radzi a zakazy to na drugi dzień wydaje... A jak zamkną nam stadion (bo tego raczej już pewien jestem że z Piastem se przez płot będe musiał oglądać meczyk) to jakoś to będzie trzeba przeżyć...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.507