Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Banany i okrzyki - żenada i wstyd

strona 4/5

22 września 2006, 14:27 / piątek
Na nastepny mecz (o ile stadion zostanie otwarty) zalozmy koszulki che guevary. Ble.
22 września 2006, 14:29 / piątek
The world-famous Lechia Gdansk...

Marca / Hiszpania:
Los hinchas del Lechia lanzan plátanos a jugadores brasileños negros
odnośnik

Yucatan / Meksyk
Sigue el racismo en las canchas: hinchas del Lechia Gdansk lanzan plátanos a jugadores brasileños
odnośnik
22 września 2006, 14:32 / piątek
heheh dalmatyńczyk dobry jesteś. ciekawe czy starczy ci odwagi przyjechać następnym razem jak piotrcovia bedzie grała w Gdańsku, zamiast tak kozaczyć na necie? pewnie nie bo wtedy będziesz kibicował Amice albo innej marce.

swoją szosą słyszałem w radiu jak się spinał jakiś marek pawlak z piotrcovii.

czy to nie jest czasem ten pawlak swego czasu przywódca paprykarzy?

niezła z niego gnida po prostu olał Pogoń i poszedł na służbę do Ptaka.

gadał takie rzeczy że się włosy jeżyły. musiał ostro dostać od naszych po piździe przed pamiętnym meczem w Szczecinie na początku lat 90.
22 września 2006, 14:35 / piątek
cytuje
"Ludzie... albo inaczej, drogie dzieci od kiedy chodzicie na mecze Lechii? Czy mecz z Pogonia byl waszym pierwszym? Hehe poprostu niewierze w to co czytam... kibice Lechii nie od wczoraj maja pewne poglady i pewne osoby nagle sie obudzili po meczu z portowcami? Jezeli komus cos niepasuje to proponuje zmienic klub a nie wpier**** sie w pewna tradycje i poglady prezentowane od kilku pokolen."

Od kiedy rasizm to tradycja ? Większość kibiców nie jest rasistami więc to wy musicie się podporządkować jeżeli coś wam nie odpowiada to wy zostancie w domu i nie przychodzcie na Naszą Lechie (zastosowałem analogiczny tok myślenia)

cytuje:
"Powiem Wam tylko ze duzo im zaslugujecie, i to ze Lechia ma swoje miejsce tam gdzie ma tez zasluga tych ludzi..."

Ja uważam , że większe zasługi mają osoby o normalnych dla mnie poglądach a to, że i rasisći mają swoja cegłówke w odbudowie Lechii nie neguje. Nie oznacza to jednak, że to co zostało zbudowane przez pewne osoby może być zniszczone. Dobrze wiemy jakie są konsekwencje więc chyba każdy ma swój rozum. Ja nikogo nie przekonam do moich poglądów a wy do swoich. Możecie być rasistami, uważać białego człowieka za lepszego itd ale rzucanie bananami , udawanie małpy może tylko zaszkodzić.

cytuje:
"Dajcie sobie z tym rasizmem spokoj bo nic sie niezmieni tak bylo jest i bedzie... Lechia Gdańsk
szacunek dla ludzi ze stalymi, niezmiennymi pogladami"

Chyba akurat masz takich znajomych i nie próbujesz rozmawiać z innymi ludźmi. Obiektywnie patrząc i chyba zdajesz sobie sprawe, że większość kibiców, piłkarze, zarzad uważa rasistów za piąte koło u wozu. Nikt nie będzie mi narzucał czy mam głosować na PiS, Lpr , SLD bo chodze na Lechie.

ps zanim wrzucisz jakikolwiek tekst sprawdź błędy ort. bo to wstyd żeby Polak nie znał swojego ojczystego języka (na takie błędy może sobie pozwolić murzyn, który mieszka w Polsce od kliku lat)
22 września 2006, 14:40 / piątek
22 września 2006, 14:54 / piątek
maćko,ale ty śmieszny jesteś w Szczecinie tak jak i w Gdańsku dostaliście wtedy konkretny oklep,poszumieliśmy troszke na waszym podwórku-najlepiej zapytaj kogoś starszego najlepiej tatusia.A Ptaka nie tykaj.Nasz prezes nasza sprawa.Przypominam również o Olimpii Poznań najpierw spojrz na swoje podwórko.Ps nawet wasi kolesie z Wrocławia przyznają,że zostaliście wtedy upokorzeni więc nie wyskakuj mi tutaj z jakimiś wydarzeniami o których nie masz pojęcia i jeszcze jedno na waszym stadionie łyse pały to standard od wielu wielu lat-chyba to pozostałość po waszych dziadkach służących w wermahcie w czasie wojny takie wychowanie wyniesione z domu.
22 września 2006, 15:28 / piątek
dalmat o kurwa zostaje twoim fanem dasz mi autograf :) proszee:) naprawde mialem dzis zjebany dzien w robocie a tys mi humor poprawil dzieki:)
22 września 2006, 15:29 / piątek
hehe paprykarz potrafisz człowiekowi humor poprawić przed łyk endem.

wpadaj częściej masz naprawdę ciekawą osobowość.

Ty za to brałeś udział w tamtych wydarzeniach z pewnością, w sumie fakt jakieś bezpańskie psy tam się plątały może i był jakiś dalmatyńczyk.

i daj już spokój z tym wehrmachtem czyżby propaganda bulteriera okazała się skuteczna?

kibicuj dalej wiernie Ptakovii, a jak Ptaszysko odleci zawsze zostaje Hertha Berlin, jak będziesz w robocie możesz do nich wpaść na mecz.
22 września 2006, 15:56 / piątek
dawid masz mój autograf:_DALMAT _ no to śpiewaj mój kaszubski fanie razem ze mną : kto wygrał mecz POGOŃ kto?POGOŃ kto?POGOŃ POGOŃ POGOŃ!!!!
22 września 2006, 16:53 / piątek
Dajcie spokój już z tymi bananami, przestańcie się mazać jak dzieci (choć pewnie większość z piszących ma ok 16 lat i dwa sezony na Lechii), trudno stało sie i nic tego już nie zmieni. Nie jestem zwolennikiem tych bananów, ale tylko ze wzgłedu na kary które spotkają klub. No ale tu widze całe rzesze obońców murzynów,niedługo za obelgi na drużyne przeciwną, lub naszych stróżów prawa spotka cię zmasowany atak "wielkich" Lechistów i obrońcó tolerancji. W całej europie na stadionach piłkarskich można bez problemu spotkać grupy kibiców o bardziej lub mniej prawicowych poglądach , podobnie jest n Lechii. Jak już napisałem , nie jestem za rzucaniem bananami, bo klub poniesie zapewne kare, ale cała ta sprawa jest rozdmuchana przez media i dorzucają sie także do tego Ci "wielcy" lamentujący "Lechiści", z których część pewnie poleciał by na policje ,gdyby tylko mieli zdjęcia rzucających bananami. Jeszcze raz powiem,że napewno szkoda kar i tego całego syfu który sie zrobił, ale przestańcie już płakać jak jakieś baby. Ciekawy jestem ile chodzą na Lechie Ci którzy tu najwięcej krzyczą? Na ile meczach wyjazdowych byli w drugiej ligi? Co zrobili dla klubu?
Pozdrwienia dla normalnych i tych którzy są z Lechią dlugi czas i jeszcze długi pozostaną.
TYLKO LECHIA!!!
22 września 2006, 18:11 / piątek
oi dalmat widze ze slowo ironia jest ci nieznaneD::D
22 września 2006, 18:23 / piątek
maćko- jeśli już berlin, to tylko dymaMO :-)))) dalmat powinien dostać zakaz pedałowania, bo jak widać od tego sexu całkiem mu sie we łbie przwróciło.
22 września 2006, 18:30 / piątek
HLG78 100% racji

zamykac temat i bez odbioru
22 września 2006, 21:48 / piątek
ruch nalezy do zarzadu...trzeba pojechac tak jak w kielcach...szkoda ale to konieczne.....dobrym poczatkiem bylby dobry napastnik rodem z najczarniejszej afryki...to by bylo to...zair ? kongo ? duuuzo brakem ... tetteha wszyscy zaakceptowali..bramki strzelal...tedy droga.....
22 września 2006, 21:52 / piątek
Slawek- chcesz oglądać czarnych, to rusz dupę i do szczecina :-)))

Lechia już zaliczyła obcokrajowca. I chyba wszyscy mają już dość.
22 września 2006, 22:50 / piątek
Najlepszym rozwiązaniem byłoby:

1. zaprzestanie finansowania klubu przez Miasto Gdańsk (UM) do momentu wyrwania chwastów, debili, rasistów i faszystów z trybun stadionu

2. zdecydowane kroki klubu oraz policji. Chociaż uważam, że paru debilom nawet twarde pały na kark nie pomogą.
22 września 2006, 23:06 / piątek
Kongo dobrze się czujesz?
22 września 2006, 23:08 / piątek
HLG78:
w większości się zgadzam i uważam podobnie.

Kongo:
zapewne jesteś małym, chudym wymoczkiem, który napina się przy necie... jeśli musisz pisać coś na tym forum to pisz proszę dowcipy. Bo z cipami jesteś zapewne za pan brat ...
22 września 2006, 23:11 / piątek
ale o co chodzi...?
w galerii takie ładne fotki i taki oto tekst :
"Atmosfera na trybunach była bardzo dobra, kibice obu drużyn wspierali swoich ulubieńców.."
Czy w ogóle coś się stało?
panie Piotrze Matusewicz a może uchwcił pan w kadrze słynną grupę "bananowy Rudolf"? to przecież jacyś bohaterzy Lechii...jak powiadają niektórzy,bez nich do dziś pałętałaby się Lechia po wioskach...cholera, przeoczyłem fascynujące momenty w historii w mojego ukochanego klubu...ale jakoś nie żałuję...
za to dziś bekę z LG robią wszyscy a to mnie wcale nie bawi
23 września 2006, 06:39 / sobota
1. zaprzestanie finansowania klubu przez Miasto Gdańsk (UM) do momentu wyrwania chwastów, debili, rasistów i faszystów z trybun stadionu

2. zdecydowane kroki klubu oraz policji. Chociaż uważam, że paru debilom nawet twarde pały na kark nie pomogą.
..co za pedał wierzyć sie nie chce że ktos z kibiców moze tak mysleć...
23 września 2006, 08:00 / sobota
kongo- właśnie przez takie wpisy jak twój, nie lubię pedałów. Idź sobie z kolegą na spacer po bulwarze !!!!
23 września 2006, 09:40 / sobota
kongo na tym forum jest zakaz pedałowania !!!
23 września 2006, 10:12 / sobota
czytam temat i oczom nie wierze. Przez moment myślałem że mi się adresy poje... i jestem na forum "wybiórczej". szmaty tej nigdy do ręki nie wezmę. Tesknie za Lechijką 4,5 ligową z normalnymi kibicami.
23 września 2006, 10:22 / sobota
ladnie sie temacik rozrasta 4 strony samego narzekania na rasistow kuurwa ludzie po raz kolejny mowie wam jestes taki cwanaik podejdz do kogos kto rzuca bananem lub krzyczy"naszym wzorem.." a nie na necie placzesz ze zle i ze zle ale zapewne nigdy nie podejdziesz do takowej osoby bo zwyczjnie sie boisz
a na necie zgrywasz kozaka:) a pozatym wpisy niekturych debili o sprzedawaniu na psy tych co rzucali pozostawie bez komentarza jak tak kochacie policje to se doniej wstąpcie:)
23 września 2006, 17:13 / sobota
"jestes taki cwanaik podejdz do kogos kto rzuca bananem lub krzyczy"naszym wzorem..""

Może zrobimy tak: ten kto jest takim cwaniakiem i rzuca bananami niech pójdzie na komisariat lub do władz naszego klubu i powie "ja rzucałem bananami". Zapewne nigdy nie podejdzie bo się boi, a wśród 5 tys zgrywa wielkiego kozaka.

"a pozatym wpisy niekturych debili"

Czasami wpisując się na forum przed obrażaniem innych trzeba zastanowić się nad sobą. Radze też zajrzeć do słownika JĘZYKA POLSKIEGO (tu masz odnośnik www.sjp.pwn.pl). Nie wiem od kiedy POLAK pisze "pozatym" i "niekturych" bo mi się wydawało, że prawidłowa forma brzmi "poza tym" oraz "niektórych". Nie wspominam juz o "doniej" bo mogłeś za lekko nacisnąć spacje.

"jak tak kochacie policje to se doniej wstąpcie:) "\"

Kolego, a od kiedy zgadzasz się ze Stalinowskim hasłem "kto nie z nami ten przeciwko nam"

Dziwie się, że tak duże grono osób broni garstke pseudolechisów poprzez których następny mecz będzie zamknięty dla publiki. Chyba, że wy nie przychodzicie na mecze?. Tylko po to, żeby porzucać bananami i pokrzyczeć "Rudolf Hess" ??
23 września 2006, 17:24 / sobota
raz dwa trzy- jebać psy!!!
23 września 2006, 17:36 / sobota
Święte słowa QL - mnie też już od lat rozwala jedyny i koronny argument kolegów faszystów -"podejdź na meczu i powiedz w twarz"- czy kiedys doczekam się jakiegoś logicznego uzasadnienia takich zachowań. NIe lubie murzynów bo... Rudolf jest wzorem bo... itd.
23 września 2006, 20:23 / sobota
przyklas przyszedl z kielc....poradzili sobie .... a u nas sie mowi ze zakaz wnoszenia bananow to bzdura ...bo potem beda jablka gruszki itd. - bzdura jest to jak ochrona nie wpuszcza parki z malym dzieckiem dlatego ze maja plastikowe butelki z mlekiem dla swojego szkraba....

butelka z mlekiem nie - banany tak
normalni nie - sympatycy rudolfa tak
ciekawy jestem ile to tak naprawde osob ?
23 września 2006, 20:27 / sobota
oii przypierdolisiscie sie do błędow :) ale powiedz czemu nie podjedziesz do takiego typa co krzyczy naszym wzorem..?? hee?? strach?? bo co przez neta możesz byc anonimowy?? smieszą mie wpisy takich wielkich anty rasistów wogóle najlepiej żeby w Polsce bylo jak we frajcji co??:)
24 września 2006, 00:00 / niedziela
Kolo z Brazyli(zyje na emigracji) z pracy powiedzial mi ze czytal ze w Polsce w jakims klubie obrzucono Brazylijczykow bananami. Gram z Brazylijczykami 2 razy w tygodniu w pilke. Bardzo mili ludzie, szanuja Polske i Polakow, religia ta sama, byly papiez Polak, Grzegorz Lato, ktory strzelil im bramke(wciaz pamietaja '74), kojarza nas w zasadzie bardzo dobrze. No i powiedzial mi ze Brazylijczykow obrzucono bananami. Spuscilem glowe i nie powiedzialem ze to kibice klubu ktoremu kibicuje to zrobili.
Co moglem powiedziec? Rece opadly, koles przeczytal to na brazylijskiej stronie internetowej, poszlo w swiat.

Forum na tej stronie internetowej siega dna. Opinie wyrazane przez nie ktorych ludzi sa nawet nie smieszna sa przerazajace. Historii to czesc nie znana dla nie ktorych ludzi i mysle ze powinni sie cofnac do IV klasy szkoly podstawowej bo chyba wtedy zaczynaja sie lekce z tego tematu. No chyba ze zakonczyli edukacje na 8 klasie i dalej juz nie dali rady.

Strasznie sie wstydzilem. Emigracja zobowiazuje. W kraju moze z tego jest i beka ale jak sie jest za granica i ludzie pytaja jak to? co to za klub? przeciez Brazylijczycy to nie murzyni? To wtedy TY czy JA musialem im odpowiedziec na te pytania. I nie przyznalem sie ze kibice mojego klubu to zrobili. Pominalem to milczeniem ze to kibice z mojego miasta.

No coz chcac nie chcac przyjalem to na klate ze wstydem.

Poziom forum jest w skali od 1-10. na 2.
24 września 2006, 00:44 / niedziela
Nie bedzie żadnej pierdolonej kary bo Rzeczpospolita robi co może , kto czyta Sportowefakty.pl ten wie :D

Jesteśmy sami sobie winni , to nie żaden Srezetpn, nie szczeniaki tylko my zjebalismy i musimy to naprawić , Klub sie stara więc trzeba wiary . Odcieliśmy sie od tych kretynów , to pokażmy , że Lechia to nie kretyni tylko Kibice , Tradycja
24 września 2006, 10:22 / niedziela
Tak Panowie. Sprawy posunęły się nieco za daleko. Lechijka sie dzwigała kilka lat, fajnie zaczynało to wyglądać a tu taki krach. Byłem zawsze (od 20 lat) wiernym kibicem Lechijki i chociaż życie nie pozwalało mi bywać zawsze na meczach, to kiedy mogłem wyjazdy zaliczałem. Wczoraj spotkałem się ze znajomymi, z którymi dzieliliśmy losy naszego klubu i postanowiliśmy... dosyć. Mamy po prostu dosyć tej żenady, głupoty i prymitywizmu. Młyn coraz dzielniej próbował robić oprawę, momentami aż było tak jak na prawdziwych meczach - cały stadion ryczał i było ok. A teraz nie mam zamiaru tłumaczyć mojej 5 letniej córce, że dlatego , że ktoś jest inny to trzeba nim gardzić. Jak będzie normalnie, będę chodził na razie oczekuję wysokiej kary, żeby się ktoś obudził i zareagował. Czołem
24 września 2006, 11:02 / niedziela
do tulfan
pa pa
24 września 2006, 11:04 / niedziela
"ale powiedz czemu nie podjedziesz do takiego typa co krzyczy naszym wzorem..?? hee?? strach?? "

Owszem nie podejde z jednego względu. Jeżeli tu na tym forum od jakiegoś czasu 3/4 wpisujących się prosi, żeby nie krzyczeć "naszym wzorem jest...", a młyn leci w zaparte i się nie słucha. Podszedłbym, ale jakby była to merytoryczna dyskusja. Jestem po stronie tych co są przeciwni bananom i Rudolfowi, ale popatrz co wy na to "Poejdź i powiedz mi to na stadionie! Boisz się?". Od razu mnie straszycie, że dostane albo coś w tym rodzaju. Nie boje się, ale chce dyskucji, a nie mówienia "Krzycze, że Rudolf jest moim wzarem bo krzycze tak". Podaj mi argument od kiedy jesteśmy klubem nazistowskim?. Od kiedy tradycją wg. was jest wychwalanie Rudolfa?. Jest to kontrowersyjny okrzyk więc lepiej go zaprzestać. MOżemy przecież cały macz drzeć się Lechia Gdańsk i jestem pewny, że wszyscy będą zadowoleni. Nikt wam nie zabrania rzucać bananami ani "rudolfować" tylko zrozum jedno za takie coś mogą być kary. Ja przychodze podopingować i obejżeć mecz. Jeśli ktoś pewnymi hasłami lub czynami spowoduje, że następne spotkanie będzie zamknięte dla nas to moge poprosić na forum, żeby wyeliminować kontrowersyjne zachowania.

W Polsce nie będzie jak we Francji. Pamiętaj, że większość "czarnej" ludności we Francji pochodzi z ich dawnych kolonii. Nie chce, żebyś kochał innyh ludzi tylko szanował.
24 września 2006, 11:25 / niedziela
W dobie XXI wieku, cywilizowanej i demokratycznej Polsce, gdzie ludzie od 50 lat potępiają faszyzm, nazizm i całe zło związane z II wojną światową znalazła się grupka ludzi którym na dobru Naszego klubu niezależy. Bo jak tu wytłumaczyć zjawisko jakim niewątpliwie jest głupota i totalny brak wiedzy, wyczucia, poczucia patriotyzmu? Jak można jednocześnie kibicować Lechii i robić Jej w tym samym momencie pod górkę? Ba, co gorsza będąc tego świadomym. Szczerze, jest mi strasznie wstyd. Przecież to na cały świat poszło i tam nie napisali, że to grupka pseudokib... (raczej buraków i pomiotów niewiedzy) tylko skojarzyli ten "przypałowy bananowy wtorek" z Naszym klubem i Nami wszystkim razem. Klub działa w temacie ostro, trzeba to w każdym miejscu odkręcać ale kara i tak będzie napewno.

W pzpn'NIE już wiedzą o tym iż Klub odcioł się od tego "przypału", w KSZO piłkarze już mieli koszulki antyrasistowskie. Psiarnia z Gdańska ma materiały video, prokuratura wszczeła śledztwo. Oby wszystko zakończyło się na małej karze i na wielkim potępieniu tych co niekumają co i jak...

odnośnik

Pozdrawiam normalnych, oddanych i wiernych sympatyków Biało-Zielonych!

PS.Banany jeszcze można wytłumaczyć, że ludzie mieli jakiś tam konkurs, coś tam -coś tam ;-) ale okrzyki o Rudim H. są nie do wytłumaczenia! :-(

yoo...
24 września 2006, 11:27 / niedziela
Dawidzie, jak jesteś taki 'oi' to najpierw idź zajebać rodzicom, że dali Ci takie piękne żydowskie imię. :) Albo rzuć w mamę bananem. I zdejmij napletek z twarzy, spójrz na świat inaczej, poczytaj trochę, bo Twoją argumentacją przekonać możesz conajwyżej kumpli z synagogi, siłki i tych z którymi plujesz pod klatką. Szalom, chłopcze.

Zgadzam się z Nosem. Wstyd, kurwa mać, hipokryci. Jak na mieście zobaczycie czarnego to za swoją moherową babcią powtórzycie 'łojezusie, diabeł!', ale tego samego dnia zamiast rubasznego 'huhuhu', sapać będziecie z podniety po każdym zagraniu Ronaldinho, czy golu Henry'ego. A na dobranoc pizdniecie film z Jackie Chanem. Piętnujmy wady, złe obyczaje innych a nie SAM FAKT innego koloru skóry. Proste?
24 września 2006, 12:07 / niedziela
bela lugosi{czy jakos tak} prubowales byc smieszny? bo wyszedłes raczej żałośnie:) do synagogi nie uczesczam żydkiem nie jestem na silke już też nie:) wiec argumenty nietrafne przykro mi postaraj sie bardziej a jakbys czytal moje poprzednie wpisy to byś zobaczył ze wsumie nie podałem zadnych argumentów jescze co do hessa:) wiec to też ci nie wyszło poprostu to nie rozmowa na forum na taki temat
24 września 2006, 14:56 / niedziela
Ludzie,przestańmy kalać własne gniazdo.Koleś z falowca niech do Zoo w Olivie jedzie porzucać bananami jak go to bawi, bo tam przynajmiej kar za to nie ma. Gówniarzerie nie obchodzi nawet to co dzieje się w danym momencie na mórawie, podejżewam że gdyby Lechia wyszła w innych strojach niż biało-zielone pasiaki to szczyle mogli by gwizdać,gdyż tak się orientują.Ja kibicuję od 83r i dla mnie ważniejszy jest dobry mecz i głośny doping(może być z przekleństwami bo to tania forma reakcji) ale to klubowi i prawdziwym kibicom nie zaszkodzi! Proponuje,bądżmy jednością na meczu i drzyjmy gardła za Lechią!!! resztę zostawmy na podwórku
24 września 2006, 15:20 / niedziela
Ehhhhh......szkoda tych bananow:(

Kiedys towar deficytowy, dostepny jedynie w kwiaciarniach ,prywatnych sklepikach,na dodatek drogi.
Mozliwe, ze za pare lat chlopaki beda miotac kawiorem,widac ze sytuacja ekonomiczna stale ulega poprawie:))))
24 września 2006, 19:33 / niedziela
Dawidzie (z hebrajskiego znaczy 'ukochany':), to czy śmiesznie czy żałośnie pozostaw ocenie innym. Moją intencją nie było Cię obrazić, ale uzmysłowić Tobie (i innym), jak prostackie jest myślenie 'bananowo-rudolfowej' dziczy. Bardziej obrazowo, jeśli nie załapałeś jeszcze. To że nosisz stare semickie imię nie zależało od Ciebie i nic na to nie poradzisz. Tak samo to, że jakiś Jucimar jest Brazylijczykiem i ma ciemniejszą skórę od przeciętnego Polaka (może nie od średnio spalonej dresiary po solarce), nic na to nie poradzi. Kolor skóry nie powinien podlegać ocenie, tylko to co sobą dana osoba reprezentuje. Truizm do chuja pana tak trudny do pojęcia przez wielu ludzi. Nie można uogólniać... bo nagle w skośnookich będziemy rzucać ryżem, eskimosów - śnieżkami, arabów - sandałami, cyganów - przyczepami kempingowymi itd. A ja nie chcę na zachodzie być postrzegany jako potencjalny złodziej czy pijak (bo Polak). Jeszcze mnie ktoś trafi radyjkiem samochodowym :). Są dobrzy/źli murzaje, dobrzy/źli żydzi, dobrzy/źli musli, tak samo jak nie każdy pan w czarnej kiecy stroniący od kobiet jest homosiem, bądź pedofilem (o ubecji nie wspominając już:).

PS Jeszcze Nietsche, mógłbybyć dla kogoś jakimś autorytetem, to bym skumał, wkońcu filozof z przełomowymi przemyśleniami... ale czemu nieudacznik Adolf albo jego przydupas Hess (chuj mu na grób) jest waszym idolem, wytłumaczcie, proszę.

Śląsk-Wisełka-Lechia Gdańsk !
24 września 2006, 19:50 / niedziela
Nic tu nie zmienimy. Za duzo gadacie za malo dzialacie
24 września 2006, 20:41 / niedziela
jakby ktos trzymal caly mlyn w garsci i byl naprawde autorytetem to by raz dwa wylapal taka akcje jaka miala miejsce i pojechal by z tymi debilami,a tak to gowno z tego bedzie...jesli prowadzacy mlyn pozwala na malpie huki, i na to nie raaguje to powiem szczerze,ze mu jeszcze duzo brakuje do miana mlynarza...
24 września 2006, 21:29 / niedziela
Ossa:
To nie jest wina "młynarza"; on zupełnie nie panuje nad tym co się dzieje na Lechii. Z kumplami siedzę na "prawie prostej, bliżej"młyna"" i uważam, że tam jest doping bardziej sensowny niż pod zegarem. Dopóki ten "misiu" będzie młynarzem to nie ma szans na dobry doping z młyna... Dzięki Bogu mamy wielu wiernych kibiców siedzących poza "młynem".
Tak zupałnie poważnie to nasz "młyn" i nasz "młynarz" to nasze największe mankamenty w II lidze. I z tym "młynem" zupełnie nie widzę Lechii w OE...
25 września 2006, 21:09 / poniedziałek
SPOTKANIE Z KIBICAMI

W związku z wydarzeniami podczas meczu pucharowego Lechia – Pogoń Szczecin, zarząd OSP Lechia Gdańsk zaprasza w najbliższy WTOREK O GODZ 20:00 w hotelu „Roko” na spotkanie sympatyków biało-zielonych. Swą obecność potwierdził także Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz oraz przedstawiciele drużyny i służb ochrony.

www.lechia.pl
26 września 2006, 08:40 / wtorek
Wszystkie brazylijskie gazety rozpisują się o bezmyślnych bandytach, nazywających siebie kibicami Lechii, którzy w meczu z Pogonią rzucali w brazylijskich piłkarzy ze Szczecina bananami, naśladując małpy i wznosząc faszystowskie okrzyki.
"W Polsce rzucają bananami w Brazylijczyków!" - tytułuje relację z wydarzeń w Gdańsku brazylijski portal terra.com.br.

"Dla piłkarzy brazylijskich z drugiego szeregu polski futbol, a zwłaszcza klub Pogoń Szczecin, wydawały się eldorado. W ubiegłym tygodniu to eldorado zmieniło się w piekło. A wszystko przez kibiców, którzy wtargnęli na groźny teren rasizmu" - w tak podniosłym stylu podsumowuje z kolei ekscesy dziennik "O Tempo".
O haniebnym zachowaniu kibiców Lechii napisały niemal wszystkie liczące się w Brazylii gazety. Sprawą zajęła się nawet ogólnokrajowa telewizja Record. W programie "na żywo" telefonicznego wywiadu udzielał napastnik Pogoni, Edi Andradina.

- Cała sprawa odbiła się rzeczywiście szerokim echem w Brazylii - przyznaje Julcimar. - Jakie wywołała reakcje? Przede wszystkim zażenowania i zdziwienia - opowiada ze smutkiem. - Moi rodacy nie mogli w to uwierzyć! W Brazylii panuje przekonanie, że w cywilizowanych krajach takie akty rasizmu nie powinny się zdarzać.

(onet.pl)
26 września 2006, 12:21 / wtorek
Do wszystkich baranów wypowiadającyh się w tym temacie, działającyh juz teraz anty-Lechia , piszecie ,ze jesteście Lechistami i nie popieracie rasizmu <wolna myśl, wolny kraj>,ale po chuj wklejacie jakies linki , po co to kopiujecie ? po co jeszcze bardziej dopierdalacie naszemu klubowi ? To forum czytaja "WSZYSCY" w dosłownym i kompletnym tego słowa znaczeniu. Były banany - szkoda ich , ale siejecie jeszcze większa dojebke dla naszego klubu PISZĄC i wklejając jakieś zje... linki !
Kumatość większości osób wypowiadającyh się w tym temacie jest zerowa.
26 września 2006, 14:27 / wtorek
niech wklejaja, to pokazuje jak media sie przypierdolily... rozumiem, jeden dzien, dwa niech se popisza ale teraz to juz jest zenujaco-smieszne :] z bananami wyszlo kiepsko ale reakcja mediow to tez jakas paranoja... chyba nie pisali tyle nawet o tym jak sie w krakowie tna nozami. wiec fuck'em and their law.
26 września 2006, 14:32 / wtorek
26 września 2006, 14:46 / wtorek
ale raz styka :]
26 września 2006, 16:14 / wtorek
W dalszym ciągu nie milkną echa pucharowego spotkania Lechii Gdańsk z Pogonią Szczecin, w którym brazylijscy zawodnicy Pogoni zostali obrzuceni bananami przez wznoszących także przy tej okazji faszystowskie okrzyki bandytów mieniących się kibicami Lechii. Sprawa meczu w Gdańsku przez długi czas nie schodziła z pierwszych stron brazylijskich gazet.

- W Polsce rzucają bananami w Brazylijczyków! - tytułuje relację z wydarzeń w Gdańsku brazylijski portal terra.com.br.

- Dla piłkarzy brazylijskich z drugiego szeregu polski futbol, a zwłaszcza klub Pogoń Szczecin, wydawały się eldorado. W ubiegłym tygodniu to eldorado zmieniło się w piekło. A wszystko przez kibiców, którzy wtargnęli na groźny teren rasizmu - wraca z kolei to wydarzeń z meczu w Gdańsku dziennik "O Tempo".

Kapitan Portowców, Brazylijczyk Julcimar potwierdza, że w jego ojczyźnie sprawa rzeczywiście odbiła się szerokim echem i przez długi czas nie schodziała z pierwszych stron gazet. - Cała sprawa odbiła się rzeczywiście szerokim echem w Brazylii. Jakie wywołała reakcje? Przede wszystkim zażenowania i zdziwienia. Moi rodacy nie mogli w to uwierzyć! W Brazylii panuje przekonanie, że w cywilizowanych krajach takie akty rasizmu nie powinny się zdarzać - powiedział zasmucony Julcimar.

www.sportowefakty.pl

Zadowoleni jesteście ?? Teraz taki chłop z kraju kawy bedzie chciał wyjechac do Polskito sobie pomysli , że tam go zabiją
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.451